الهه توی کما رفت

به امید خدا هر چه زودتر حالش خوب بشه وبه جمع خانوادهاش برگرده وهم به جمع خانوادگی باشگاه مهندسان انشااله برای بهبودیش بیاین همه دعا کنیم

اارکیده

عضو جدید
ارکیده جان من از نزدیک شاهد درمان بیماری سرطان و بیماری های دیگه از طریق دکتر خرسند بودم.
سایت دکتر خرسند: http://khorsand.org
این سایت رو به دوستتون معرفی کنید و اگه نیازی به انرژی درمانی و سایر روشهای درمانی متافیزیکی داشتید هم با من تماس بگیرید.

مرسی بهش گفتم فقط حرف گوش کنه

از الهه خبری نشد بابا یکی بیاد خبر بده

mahtab azad

عضو جدید
من همین امروز عضو این باشگاه شدم...الهه خانم رو نمیشناسم اما امیدوارم به خاطر دل مهربون شما و علاقه ای که به الهه خانم دارید حالشون زود خوب شه....بیماریه سرطان خیلی وحشتناکه.همه ی افراد خانواده و نزدیکان رو در گیر خودش می کنه.می دونم چه استرسی دارید.امیدتون به خدا باشه.:heart:

الهه بهادری

کاربر بیش فعال
وای همون الهه نازی که براش دعا و صلوات فرستادیم...
وای خدای من ...
من براش خیلی دعا میکنم... و به همه کسانی که بیمارن و
مخصوصاااا به کودکان سرطانی...اخه من دوسشون دارم..
و از خداوند بزرگمان برایشان ارزوی سلامتی دوباره میخواهیم...
ای خدا کمک کن....................

Parsi.Eng

عضو جدید
من همین امروز عضو این باشگاه شدم...الهه خانم رو نمیشناسم اما امیدوارم به خاطر دل مهربون شما و علاقه ای که به الهه خانم دارید حالشون زود خوب شه....بیماریه سرطان خیلی وحشتناکه.همه ی افراد خانواده و نزدیکان رو در گیر خودش می کنه.می دونم چه استرسی دارید.امیدتون به خدا باشه.:heart:
خوش اومدی:gol:
سرطان خیلی بده واقعا:cry:

mahtab azad

عضو جدید
وای همون الهه نازی که براش دعا و صلوات فرستادیم...
وای خدای من ...
من براش خیلی دعا میکنم... و به همه کسانی که بیمارن و
مخصوصاااا به کودکان سرطانی...اخه من دوسشون دارم..
و از خداوند بزرگمان برایشان ارزوی سلامتی دوباره میخواهیم...
ای خدا کمک کن....................
شما الهه خانم رو میشناسید؟

arashit

عضو جدید
درود
امیدوارم که الهه جان هر چه زودتر به سلامتی کامل برسند.
من درمانگر ریکی هستم و سابقه خارج کردن بیمار از کما و موارد صعب العلاج دیگه رو دارم.
من این تاپیک رو که دیدم واقعا ناراحت شدم و به صفحه آخر اومدم که نتیجه رو ببینم و اینطور که به نظر می رسه الهه جان همچنان داره با بیماری مبارزه می کنه.
خواهش می کنم از کسی که بهش خیلی نزدیک هست با من تماس بگیره و من رو بیشتر در جریان بزاره تا به امید خدا و یاری راهنمایان و درمانگران معنوی ایشان سلامتیشون رو به دست بیارن...
من از الان ارسال انرژی رو شروع می کنم ولی از زمانی که اطلاعات بیشتری راجع به ایشان به دست بیارم می تونم کار اصلی و درمانی رو شروع کنم.

منتظر پاسخ یکی از دوستان و نزدیکانش هستم....

minerva

عضو جدید
سلام دوست های خوبم.
ببخشید که دیر کردم.
ببخشید که نگرانتون کردم:(
باور کنید زودتر ازین نمی تونستم بیام.حالم خیلی بده اما وظیفه داشتم که بیام بهتون سر بزنم.

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست های خوبم.
ببخشید که دیر کردم.
باور کنید زودتر ازین نمی تونستم بیام.حالم خیلی بده اما وظیفه داشتم که بیام بهتون سر بزنم.

خوب چه خبر ؟خبری داری ازش؟

اینشتین25

عضو جدید
بچه ها دوست عزیزم الهه توی کما رفته...کم تر از یک ساعت هست که از این موضوع خبر دارم...قبلا ازتون خواسته بودم دعا کنید که به خاطر بیماری سرطان خونش زودتر شفا پیدا کنه....
نمی دونم چی کار کنم....فقط التماستون می کنم دعا کنید برگرده..........مگه نه خانوادش از ناراحتی و فشار مشکلاتشون میمیرند....:cry::cry:
الهی شفاش بده

mehraban_mm

عضو جدید
سلام دوست های خوبم.
ببخشید که دیر کردم.
سلام گلم. تو رو خدا يك چيزي بگو! چه خبر از الهه جان ، بهتر نشده؟

minerva

عضو جدید
هنوز باور نکردم چی شده...
فرصت من خیلی کم بود...خیلی کم.
الهه جان ببخشید که فرصت نشد تا بفهمی چقدر دوست داشتم...ببخشید که .........
عزیزم فکر می کردم خوب میشی....می دونی کدوم حرفت دیوونم کرده؟این که می گفتی خدا وجود نداره.اگه وجود داشت دوستم داشت.اگه دوستم داشت من سرطان نمی گرفتم.اگه می گرفتم این نوع رو نمی گرفتم.اگه این نوع رو می گرفتم با شیمی درمانی جواب می گرفتم....اگه اگه اگه.....
الهی بمیرم برات.الهی فدای قیافه نازت بشم.همیشه دلم می خواست یه روزی بیاد که روم بشه بغلت کنم و بگم خوشگل ترین دختری هستی که دیدم....
آخه چرا رفتی؟تو قرار بود شفا پیدا کنی.تو قرار بود خوب شی....
عزیزم حالا من چیکار کنم؟تو رو خدا از ذهن همه زود برو.هیچکی طاقت نداره مرگ تو رو درک کنه...انقدر خوب بودی که همه عزادارتند.آخه من چه جوری به خانوادت تسلیت بگم...
آی خدا!!
جیگرم سوخت:cry:
خدایا!این چه مهربونیه چه بخشندگیه چه تواناییه که تو داری که هر کی میمیره می گن به صلاحش بود!
چرا الهه رو ازمون گرفتی؟تو که می دونستی مادرش طاقت نمیاره.تو که می دونستی وضعیت قلبی باباش جوریه که حتی نباید عصبی بشه.تو که می دونستی وابستگی خواهر و برادرش چقدر زیاده؟
امام رضا!تو چی داری بهم بگی؟:cry:
باز ای الهه ی ناز با دل من بساز
کین غم جانگداز برود زبرم

گر دل من نیاسود از گناه تو بود
بیا تا ز سر گنهت گذرم

باز می کنم دست یاری به سویت دراز
بیا تا غم خود را با راز و نیاز
ز خاطر ببرم

گر نکند تیر خشمت دلم را هدف
به خدا همچو مرغ پر شور شعف
به سویت بپرم

آن که او
به غمت دل بندد
چون من کیست؟
ناز تو
بیش از این
بهر کیست؟

تو الهه ی نازی در بزمم بنشین
من تو را وفا دارم بیا که جز این
نباشد هنرم

این همه بی وفایی ندارد ثمر
به خدا اگر ازمن نگیری خبر
نیابی اثرم

parvin24

کاربر فعال
وای جلوی کامپیوتر خشکم زد تاحلا اینطوری نشده بودم.خدا رحمتش کنه.بیچاره خانوادش.خدایا خودت بهشون صبر بده

rozan

عضو جدید
بغض داره خفه م میکنه
این سرطان لعنتی داره یکی از عزیزای منو هم میگیره
بچه ها اخه چراااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روحت شاد الهه جان
حالا که پیش خدایی ازش بپرس یه بچه 6 ساله چه گناهی کرده که باید اسیر این درد بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گفت امتحانه! بگو امتحان بایه بچه 6ساله؟
بگو تو چشمای باباش دنیایی از غم نشسته
بگو وقتی نگاش می کنم دلم اتیش می گیره
بگو باباش مثل یه مرغ پر کنده ست
حالا اوضاع و احوال اون بچه بماند

mahtab azad

عضو جدید
هنوز باور نکردم چی شده...
فرصت من خیلی کم بود...خیلی کم.
الهه جان ببخشید که فرصت نشد تا بفهمی چقدر دوست داشتم...ببخشید که .........
عزیزم فکر می کردم خوب میشی....می دونی کدوم حرفت دیوونم کرده؟این که می گفتی خدا وجود نداره.اگه وجود داشت دوستم داشت.اگه دوستم داشت من سرطان نمی گرفتم.اگه می گرفتم این نوع رو نمی گرفتم.اگه این نوع رو می گرفتم با شیمی درمانی جواب می گرفتم....اگه اگه اگه.....
الهی بمیرم برات.الهی فدای قیافه نازت بشم.همیشه دلم می خواست یه روزی بیاد که روم بشه بغلت کنم و بگم خوشگل ترین دختری هستی که دیدم....
آخه چرا رفتی؟تو قرار بود شفا پیدا کنی.تو قرار بود خوب شی....
عزیزم حالا من چیکار کنم؟تو رو خدا از ذهن همه زود برو.هیچکی طاقت نداره مرگ تو رو درک کنه...انقدر خوب بودی که همه عزادارتند.آخه من چه جوری به خانوادت تسلیت بگم...
آی خدا!!
جیگرم سوخت:cry:
خدایا!این چه مهربونیه چه بخشندگیه چه تواناییه که تو داری که هر کی میمیره می گن به صلاحش بود!
چرا الهه رو ازمون گرفتی؟تو که می دونستی مادرش طاقت نمیاره.تو که می دونستی وضعیت قلبی باباش جوریه که حتی نباید عصبی بشه.تو که می دونستی وابستگی خواهر و برادرش چقدر زیاده؟
امام رضا!تو چی داری بهم بگی؟:cry:
باز ای الهه ی ناز با دل من بساز
کین غم جانگداز برود زبرم

گر دل من نیاسود از گناه تو بود
بیا تا ز سر گنهت گذرم

باز می کنم دست یاری به سویت دراز
بیا تا غم خود را با راز و نیاز
ز خاطر ببرم

گر نکند تیر خشمت دلم را هدف
به خدا همچو مرغ پر شور شعف
به سویت بپرم

آن که او
به غمت دل بندد
چون من کیست؟
ناز تو
بیش از این
بهر کیست؟

تو الهه ی نازی در بزمم بنشین
من تو را وفا دارم بیا که جز این
نباشد هنرم

این همه بی وفایی ندارد ثمر
به خدا اگر ازمن نگیری خبر
نیابی اثرم
وای...اصلا فکرش رو نمی کردم.مرسی که اومدید خبر دادید.معلومه روتون خیلی فشار هست.هر کاری از دستم بربیاد براتون انجام میدم.خواهشا گریه کنید و غمتون رو بروز بدید.
می دونم چه احساس بدی دارید.من خودم درد کشیده ام.عشقم رو دوسال پیش از دست دادم.سرطان یعنی...:cry:

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم مرگ هم يه نوع شفاست
اون الان از رنج كشيدن راحت شده