الهه توی کما رفت

minerva

عضو جدید
خدایا وقتی قرآنت رو باز می کنم و سوره ی حمدت رو می بینم با هر آیه اش به وجد میام....هر آیه اش دلیلی داره که باعث میشه فکر کنم تو الهه رو از من نمی گیری....خدایا تو که مهربون ترینی,تو که بخشنده ترینی,تو که مالک زمین و آسمونی,اراده کن الهه ی ناز من خوب شه......

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باورم نميشه :cry:,از وقتي در موردش گفتي همش به يادشم
ان شالله هر چه زودتر شفا پيدا ميكنه , توكل به خدا

usef.key

عضو جدید
به امید بازگشت الهه عزیز به جمع ما.
اگه میشه یه کاری راه بندازیم
هممون بریم اوون بیمارستانی که هست
تا بدونه تنها نیست.

minerva

عضو جدید
به امید بازگشت الهه عزیز به جمع ما.
اگه میشه یه کاری راه بندازیم
هممون بریم اوون بیمارستانی که هست
تا بدونه تنها نیست.
ممنون...
فکر نکنم بشه یا کار درستی باشه...
من خودم بیمارستان نرفتم...
ولی اگه برگرده حتما....

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فكر كنم براي سلامتي اله جون اگه نذر كنيم هر كس به اندازه توانش قرآن بخون و يه ختم قرآن به نيت سلامتي اله جون داشته باشيم بد نيست
يادم يكي دو سال پيش كه يكي از بچه هاي باشگاه رفته بود كما اين كارو كردن خدا رو شكر نتيجه هم داد

minerva

عضو جدید
فكر كنم براي سلامتي اله جون اگه نذر كنيم هر كس به اندازه توانش قرآن بخون و يه ختم قرآن به نيت سلامتي اله جون داشته باشيم بد نيست
يادم يكي دو سال پيش كه يكي از بچه هاي باشگاه رفته بود كما اين كارو كردن خدا رو شكر نتيجه هم داد
عزیز دلم ممنون از این که به فکر کسی هستی که تا حالا ندیدی....قلب مهربونی داری:gol::gol:
من بعد از زدن تاپیک هر كه در اين بزم مقرب تر است..... برای شفای الهه جان به پیشنهاد بچه ها این دوتا تاپیک رو زدم اما اون جور که فکر می کردم استقبال نشد: فرستادن صلوات برای شفای الهه و خواندن قرآن برای شفای الهه
به خاطر همین,الان دیگه فکر نکنم نیازی به این کار باشه...همین که بچه ها از ته دلشون برای الهه دعا می کنند من رو به اندازه کافی شرمنده کردند....امیدوارم بتونم جبران کنم:heart:

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوسته من ممکنه الهه دوسته تو باشه اما واسه من یه انسانه
من واسه نجات یه جاندار هر کاری ممکن باشه میکنم یه انسان که جای خود داره
نه اینکه لطف میکنم و یا .. . وظیفم به پاس سلامتی که خدا بهم داده وظیفم این کارو بکنم یا به خانه سالمندان یه سری بزنم و یا برم خون اهدا کنم و. . . بالاخره هر کی باید یه طوری ادای دین کنه دیگه ما که نماز نمی خونیم حداقل این یه کارو بکنیم

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وایییییییییی دلم گرفت. ایشالا زودتر خوب میشه من دفعه پیش نذر کردم و براش 14 روز هر روز 1 تسبیح صلوات فرستادم بازم نذر میکنم. خدا بزرگ و مهربونه توکل به خودش.لطفا اگه خبری شد ما رو بی خبر نذارید من که خیلی نگرانم.خداییییییییییییییییییا قسمت میدم به رحمتی که داری کمکش کن.خدای خوبم تنها امیدمون توی تنهامون نذار .یا خدا

Parsi.Eng

عضو جدید
با خبر از دست دادن کلیه هاش منو شکه کردی....
خدایا راضیم به رضایه تو....:gol:

faer

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشا... ک زودتر خوب شه منم براش دعا می کنم
خیلی شوکه شدم ،
انشا.. خدا شفاش بده...

arashit

عضو جدید
درود
امیدوارم که الهه جان هر چه زودتر به سلامتی کامل برسند.
من درمانگر ریکی هستم و سابقه خارج کردن بیمار از کما و موارد صعب العلاج دیگه رو دارم.
من این تاپیک رو که دیدم واقعا ناراحت شدم و به صفحه آخر اومدم که نتیجه رو ببینم و اینطور که به نظر می رسه الهه جان همچنان داره با بیماری مبارزه می کنه.
خواهش می کنم از کسی که بهش خیلی نزدیک هست با من تماس بگیره و من رو بیشتر در جریان بزاره تا به امید خدا و یاری راهنمایان و درمانگران معنوی ایشان سلامتیشون رو به دست بیارن...
من از الان ارسال انرژی رو شروع می کنم ولی از زمانی که اطلاعات بیشتری راجع به ایشان به دست بیارم می تونم کار اصلی و درمانی رو شروع کنم.

آخرین ویرایش:

hesamhtxّ 

عضو جدید
درود
امیدوارم که الهه جان هر چه زودتر به سلامتی کامل برسند.
من درمانگر ریکی هستم و سابقه خارج کردن بیمار از کما و موارد صعب العلاج دیگه رو دارم.
من این تاپیک رو که دیدم واقعا ناراحت شدم و به صفحه آخر اومدم که نتیجه رو ببینم و اینطور که به نظر می رسه الهه جان همچنان داره با بیماری مبارزه می کنه.
خواهش می کنم از کسی که بهش خیلی نزدیک هست با من تماس بگیره و من رو بیشتر در جریان بزاره تا به امید خدا و یاری راهنمایان و درمانگران معنوی ایشان سلامتیشون رو به دست بیارن...
من از الان ارسال انرژی رو شروع می کنم ولی از زمانی که اطلاعات بیشتری راجه به ایشان به دست بیارم می تونم کار اصلی و درمانی رو شروع کنم.

امید وارم حالش خوب بشه:eek::(

اارکیده

عضو جدید
:eek:انشاالله که خوب می شه
یکی از بچه ها هم هست هم خودش مریضه هم مامانش( سرطان)
برااینام دعا کنید فقط 4 ماه وقت داره:eek:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچه پیش آید. سلامت یا هرچی.
دعامی کنم هرچی بهتره همون بشه.

arashit

عضو جدید
:eek:انشاالله که خوب می شه
یکی از بچه ها هم هست هم خودش مریضه هم مامانش( سرطان)
برااینام دعا کنید فقط 4 ماه وقت داره:eek:
ارکیده جان من از نزدیک شاهد درمان بیماری سرطان و بیماری های دیگه از طریق دکتر خرسند بودم.
سایت دکتر خرسند: http://khorsand.org
این سایت رو به دوستتون معرفی کنید و اگه نیازی به انرژی درمانی و سایر روشهای درمانی متافیزیکی داشتید هم با من تماس بگیرید.

lilih

عضو جدید
انشاالله خدا همه مریضا رو شفا میده
هنوز خبری نشده؟؟؟؟؟

rozan

عضو جدید
خیلی خیلی ناراحت شدم اشک تو چشمام حلقه زد
خدایا همه مریضا رو شفا بده بخصوص بچه ها ی مریض:cry: