فرستادن صلوات برای شفای الهه

minerva

عضو جدید
دوستان مهربانم سلام...

قبل از هر چیزی ازتون می خوام این تاپیک رو بخونید:هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

فکر کنم دیگه لازم نباشه شما رو از پیشرفت زیاد بیماری الهه آگاه کنم...حال الهه بسیار بده...بیاین بهش کمک کنید...دوباره امروز از شدت خونریزی بیمارستان بستری شد...یه خانواده به دعای همه تون احتیاج داره...برای سرپانگه داشتن چند انسان وقت زیادی نداریم...:cry::cry::cry:
بیاین اینجا و بگید چندتا صلوات برای شفای الهه جان خوندید..حتی اگه یکی باشه ولی با تمام وجودتون از خداوند سلامتی الهه رو خواسته باشید کمک بزرگی به خانوادش کردید
:gol::gol::gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم میبینم تو این مدت چقدر تلاش کردی تا حال الهه خانم بهبود پیدا کنه
خدا بزرگه انشا... به بزرگی خودش شفاعتش رو از این خانم دریغ نمیکنه
حداقل به خاطر زحمات تو نظر لطفی به این مریض داشته باشه
خدا همه مریضا رو شفا بده این دختر خانمم همراه اونا
الهی آمین
برای سلامتی الهه خانم صلوات:gol::gol::gol:

من الهه خانم رو نمیشناسم اما از خدا میخوام که روز میلاد آقامون نزدیکه تو این روز عزیز همه مریضارو شفا بده منم 100 تا صلوات برای سلامتی الهه خانم میفرستم امیدوارم هر چه سریعتر حالشون خوب بشه به آغوش گرم خانوادشون بر گردند :gol::gol::gol:

Lu30Fer

عضو جدید
من الهه رو نمشناسم
امیدوارم تو این 2 هفته ای خوب شده باشه
اهل صلوات نیستم ولی براش دعا میکنم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
92صلوات به نيت نام مقدس حضرت محمد(ص)
ايشالله خدا شفاشون بده:gol:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم الهه حالش بهتر شده باشه...

منم هر چند تا بتونم می فرستم...به امید شفای همه بیماران

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 40 تا صلوات .....امیدوارم خدا تو این روزهای پایانی ماه شعبان که از بهترین ماه ها
نزد خداست ...نظر عنایتی به این دوست بیمارمون داشته باشه.....امین:gol:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
50 تا برفکم پایه صلواته فقط 5 تا واسه اونم من میخونم
به امید شفای این دوست

باران 60

عضو جدید
100 تا صلوات واسه سلامتی الهه و همه مریضها
خدایا ماه مهربانت را نصیب هر مسلمان کن
اگر از ما تو می خوانی دعامان را اجابت کن
زتو دوریم ولی نزدیک , به تو نزدیک ولی دوریم
خداوندا به عز خود همه ما را شفاعت کن

faer

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دو تا می فرستم و بین این دو تا برای الهه خانم دعا می کنم چو هم شنیدم هم خوندم و هم بارها بمن ثابت شده که دعای بین دو صلوات رد خور نداره.
ایشا... هر چه زودتر سلامتشون را از خدا تو این ماههای عزیز عیدی بگیره.

minerva

عضو جدید
دوستان عزيزم خيلي وقت بود به اين تاپيك و تاپيك خواندن قرآن براي شفاي الهه سر نزده بودم...آخه فكر نمي كردم كسي استقبال كنه....امروز كه اومدم اين جا رو ديدم كلي شرمنده شدم....
الهه حالش بهتره...از بيمارستان مرخص شده اما....دعا كنيد شفا پيدا كنه....ترس از دست دادن الهه واقعا خانوادش رو از پا درآورده....خيلي بده اين كه ندوني تا كي عزيزت زنده هست:cry:
مشكلاتشون ادامه داه هنوز....دو شب پيش دختر داييش تصادف كرد و متاسفانه فوت شد...شرايطشون اصلا جوري نيست كه الهه بتونه محكم شه و روحيه ي از دست رفته اش رو دوباره بدست بياره....
من امروز 200تا صلوات مي خونم....

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزيزم خيلي وقت بود به اين تاپيك و تاپيك خواندن قرآن براي شفاي الهه سر نزده بودم...آخه فكر نمي كردم كسي استقبال كنه....امروز كه اومدم اين جا رو ديدم كلي شرمنده شدم....
الهه حالش بهتره...از بيمارستان مرخص شده اما....دعا كنيد شفا پيدا كنه....ترس از دست دادن الهه واقعا خانوادش رو از پا درآورده....خيلي بده اين كه ندوني تا كي عزيزت زنده هست:cry:
مشكلاتشون ادامه داه هنوز....دو شب پيش دختر داييش تصادف كرد و متاسفانه فوت شد...شرايطشون اصلا جوري نيست كه الهه بتونه محكم شه و روحيه ي از دست رفته اش رو دوباره بدست بياره....

واقعا من حکمت اینو نمی دونم که چرا هرچی سنگه ماله پای لنگه.
وقتی خودمو جای الهه یا خانوادش میزارم تمام وجودم می لرزه......خدایا خودت کمکشون کن.
دوست من.... اخیرا شنیدم اینجور بیماری ها رو با فرا درمانی هم درمان میکنن
یعنی گرفتن انرژی از کائنات و طبیعت و بیرون راندن بیماری از بدن.
خاله من کسانی رو می شناسه که اینطوری درمان شدند....پیشنهاد می کنم امتحان کنید.

آخرین ویرایش:

mina_p

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

دلهره هايت را به باد بده، اينجا دلي هست كه براي آرامشت دستي به آسمان دارد:gol::gol:

امروز ميخوام به كسي بگم واسه عزيزت دعا كنه كه چندتا از عزيزاي خودش درگير اين بيماري بودن مطمئنم با تمام وجودش براي الهه دعا ميكنه چون خوب ميدونه اين بيماري يعني چي:cry:
ببين دوست من گاهي چرخ گردون به ميل ما نميچرخه گاهي از در و ديوار غم ميباره ولي نبايد اميد به خدا را از دست داد هميشه راضي باش به رضاي خدا
واسه الهه دعا ميكنم هم به نيت شفاي او و هم به نيت زياد شدن صبر و تحمل خودش و خانوادش