خواندن قرآن برای شفای الهه

minerva

عضو جدید
دوستان مهربانم سلام...

قبل از هر چیزی ازتون می خوام این تاپیک رو بخونید:هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

فکر کنم دیگه لازم نباشه شما رو از پیشرفت زیاد بیماری الهه آگاه کنم...حال الهه بسیار بده...بیاین بهش کمک کنید...دوباره امروز از شدت خونریزی بیمارستان بستری شد...یه خانواده به دعای همه تون احتیاج داره...برای سرپانگه داشتن چند انسان وقت زیادی نداریم...:cry::cry::cry:
لازم نیست حتما خواندن آیات قرآن ترتیب خاصی داشته باشه....فقط ازتون می خوام که بیاین اینجا اعلام کنید که چه آیاتی رو خوندید که اگه الهه به لطف خدا شفا پیدا کرد از شرمندگی همه تون دربیام.ازتون می خوام با تمام وجود از خدای توانامون بخواید که الهه خوب شه...حتی اگه شده یک آیه رو بخونید اما با ایمان قلبی باشه.ممنونم:gol::gol::gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مهربانم سلام...

قبل از هر چیزی ازتون می خوام این تاپیک رو بخونید:هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

فکر کنم دیگه لازم نباشه شما رو از پیشرفت زیاد بیماری الهه آگاه کنم...حال الهه بسیار بده...بیاین بهش کمک کنید...دوباره امروز از شدت خونریزی بیمارستان بستری شد...یه خانواده به دعای همه تون احتیاج داره...برای سرپانگه داشتن چند انسان وقت زیادی نداریم...:cry::cry::cry:
لازم نیست حتما خواندن آیات قرآن ترتیب خاصی داشته باشه....فقط ازتون می خوام که بیاین اینجا اعلام کنید که چه آیاتی رو خوندید که اگه الهه به لطف خدا شفا پیدا کرد از شرمندگی همه تون دربیام.ازتون می خوام با تمام وجود از خدای توانامون بخواید که الهه خوب شه...حتی اگه شده یک آیه رو بخونید اما با ایمان قلبی باشه.ممنونم:gol::gol::gol:

1- شما این داستانو از کجا شنیدی؟
2- مگه تو باهاشون ارتباط داری که از پیشرفت بیماری حرف میزنی؟

minerva

عضو جدید
خوب خودم اولین نفرم....
چون پری شب خواب دیدم اگه 100 آیه اول سوره ی بقره رو بخونم الهه شفا پیدا می کنه من امشب این 100 آیه رو می خونم:heart:

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم میخونم فقط حزبها را بگذار تا انتخاب کنیم و بگو تا کی باید بخونیم.مرسی.:w30:
انشاا... که همه ی مریضها شفا پیدا کنند.

minerva

عضو جدید
1- شما این داستانو از کجا شنیدی؟
2- مگه تو باهاشون ارتباط داری که از پیشرفت بیماری حرف میزنی؟
داستان؟!!!!!!!!!
الهه و خانوادش از عزیزترین افرادی هستند که توی زندگی من هستند:eek:
بعد از این همه وقت ناراحتی بعد از این همه وقت درخواست از بچه ها واسه دعا برای الهه ی عزیزم می گید این داستان رو از کجا شنیدم؟!این ها فقط قسمت خیلی خیلی کمی از اتفاقاتیه که واسه این خانواده افتاده...اگه براتون دردواره ی این خانواده رو به طور کامل بگم باز هم می گید این داستان رو از کجا شنیدم؟:cry:

minerva

عضو جدید
منم میخونم فقط حزبها را بگذار تا انتخاب کنیم و بگو تا کی باید بخونیم.مرسی.:w30:
انشاا... که همه ی مریضها شفا پیدا کنند.

ممنونم دوست ماهم:gol:
هر جایی که دوست داری رو بخون...ولی حتما بگو چه قسمت هایی رو خوندی!مهم اینه که به قدرت خدا ایمان داشته باشی و با این امید اون آیات رو بخونی که الهه زود خوب می شه و مشکلات خانوادش قابل حل می شه...امیدوارم همیشه خدا همرات باشه:heart:

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنونم دوست ماهم:gol:
هر جایی که دوست داری رو بخون...ولی حتما بگو چه قسمت هایی رو خوندی!مهم اینه که به قدرت خدا ایمان داشته باشی و با این امید اون آیات رو بخونی که الهه زود خوب می شه و مشکلات خانوادش قابل حل می شه...امیدوارم همیشه خدا همرات باشه:heart:
مرسی دوست عزیزم پس من سوره یس را به امید شفای الهه میخونم.انشاا... که خوب میشه...:w30:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم سوره صافات رو میخونم
امیدوارم که هرچه سریعتر شفا پیدا کنن
من مطمئنم که خدای مهربونم داره به الهه کمک میکنه
امیدتونو از دست ندید
خدا خیلی بزرگ تر ازین حرفاس :gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب نیست اینجوری با احساسات بچه ها بازی بشه. اینا همش دروغه. من نمیخواستم وارد ماجرا بشم ولی میبینم که دیگه شورش در میاد.
لطفآ کوتاه بیا عزیز. با احساسات دیگران بازی کردن خیلی بده. تمومش کن.
مطمئن نبودم با این جرات نمیومدم . خودتم میدونی.

minerva

عضو جدید
خوب نیست اینجوری با احساسات بچه ها بازی بشه. اینا همش دروغه. من نمیخواستم وارد ماجرا بشم ولی میبینم که دیگه شورش در میاد.

آره تو حق داری بیماری به اسم سرطان وجود نداره...وقتی این حرف ها رو می زدی یک لحظه فکر کردی اگه کسی که خودش این مشکلات رو داره با دیدن اینکه بقیه ی آدم ها انقدر خوشند که حتی نمی تونند دردش رو باور کنند ، چه احساسی بهش دست می ده؟یک لحظه به این فکر کردی که اگر واقعا همه این حرفها درست باشه و تو اشتباه می کردی ، با احساسات اون آدم چقدر بازی کردی؟تو می توانستی سکوت کنی و یا بی تفاوت بگذری!اما با این رفتارت کاری کردی که یک لحظه به خودم بگم کاش روزی برسه که دچار حس همون آدم بشی...اما نه!دلم نمی خواد کسی دچار این حس بشه...حتی تو با تمام این بدبینی و زبان تلخت!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوره مزمل هم با من، ان شاء الله خوب میشه ولی هرچی خدا بخواد همون میشه...

به حرفهای مایوس کننده عده ای هم توجه نکنید، آخه مگه چی به این بنده خدا میرسه که بخوا این هم مدت با احساسات بچه ها بازی کنه؟
ok فرضاً بخواد بازی کنه، شما به نیت شفای همه بیماران بخون قرآن رو یکیش هم همین الهه خانم، اگه راسته که ثوابش میرسه به شما، اگر هم دروغه پای کسی که گفته.
ولی تا وقتی نمیدونید نظر قطعی ندید.

ان شاء الله همه بیماران و الهه خانم شفا پیدا کنن.

sjtm2003

عضو

من فقط اینو بگم راست و دروغش با کسیه که این تاپیک رو زده . به هر حال هر چی که هست در خواست کمک کرده همین طور که داری وب گردی میکنی واسه شفای تمام مریضان که روی تخت های بیمارستان هستند و این بنده ی خدا که عاجزانه در خواست کمک کرده یک سوره کوچک که در ذهن داری بخون. جای دوری نمیره.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
خدا انشالله زودتر خوب بشه ، ما هم به نوبه خود هرچی که بلدیم می خونیم
تونیکی میکن در دجله انداز ــ که ایزد در بیابانت دهد باز

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط اینو بگم راست و دروغش با کسیه که این تاپیک رو زده . به هر حال هر چی که هست در خواست کمک کرده همین طور که داری وب گردی میکنی واسه شفای تمام مریضان که روی تخت های بیمارستان هستند و این بنده ی خدا که عاجزانه در خواست کمک کرده یک سوره کوچک که در ذهن داری بخون. جای دوری نمیره.
خدا انشالله زودتر خوب بشه ، ما هم به نوبه خود هرچی که بلدیم می خونیم
تونیکی میکن در دجله انداز ــ که ایزد در بیابانت دهد باز
این جوابی است که ایشون به من داده.

واقعا برای طرز تفکرتون متاسفم....تاپیک سرتاپا دروغ و جعلی؟خیلی خنده داره!!!!!من نظر شما رو نپرسیدم و اگر هم یه روزی خسته بشم مطمئن باش از شما کمک نمی خوام...افکار شما رو هم در مورد این که خدا می تونه باعث شفای الهه بشه یا نه نخواستم...من فقط دلم می خواد یه خانواده چندتا انسان مثل شما بیش تر از این زجر نکشند.دلم می خواد الهه که سنی نداره شفا پیدا کنه.همین.شما هم به جای این حرف ها فقط یک دقیقه بشین فکر کن ببین آدم چه جوری با درخواست دعا برای سلامتی می تونه دیگران رو گول بزنه....امیدوارم روزی نیاد که همه ی درها به روت بسته بشه و وقتی از دیگران می خوای که برات دعا کنند کسی پیدا بشه و زیر سوالت ببره...امیدوارم روزی نیاد که........

این افراد بقول معروف سوراخ دعا رو گم کرده اند و دست بردار هم نیستند. همه این سناریو که ایشون ساخته دروغه. منم میدونم خودشم میدونه. من خوشم نمیاد با ارمانهای مقدس دینی به این صورت بازی بشه. بله دعا خوندن و استجابت دعا خیلی خوبه ولی همین شخص فردا یه تاپیک دروغ دیگه میزنه و توش میگه که بالاخره با همه دعا هایی که شما کردید فلانی مرد. حالا هم براش دعا کنید بره بهشت. و از این جور حرفا
اونوقت همه انسانهای پاک که این شخص احساسات شان را جریحه دارکرده , دچار یاس خواهند شد و بقیه ماجرا.
من برای همین این هشدار رو بهشون دادم که اعتقادات معنوی ما رو به این شکل زیر سئوال نبره. ممنونم.

آخرین ویرایش:

terajedi21

عضو جدید
اینکارا صد در صد اشتباهه نمی خواستم نظری بدم ولی واقعا کار شما خانم یا اقای اواتار گربه دار اشتباه است!کی رو دیدین که با قران خواندن شفا پیدا کنه!ببخشیدا!شاید اشتباه از منه!ولی قران یک مرجع حکمت است و عبرت و بیانگر و رهنمای شیوه درست زندگی شما میخوای جمع رو به قران خواندن تشویق کنی!؟اینه وضع جامعه ما ناراحت نشینا هیچکدوم ولی کاملا ایراد داره دعای که به خیر است شاید به مصلحت الهی نباشد!

• Like
واکنش ها: ayja

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکارا صد در صد اشتباهه نمی خواستم نظری بدم ولی واقعا کار شما خانم یا اقای اواتار گربه دار اشتباه است!کی رو دیدین که با قران خواندن شفا پیدا کنه!ببخشیدا!شاید اشتباه از منه!ولی قران یک مرجع حکمت است و عبرت و بیانگر و رهنمای شیوه درست زندگی شما میخوای جمع رو به قران خواندن تشویق کنی!؟اینه وضع جامعه ما ناراحت نشینا هیچکدوم ولی کاملا ایراد داره دعای که به خیر است شاید به مصلحت الهی نباشد!

چرا همه چیو با هم قاطی میکنید
من که از راستی یا دروغی تاپیک خبر ندارم ولی نمیدونم چی شده که اینجوری داره در مقابلش جبهه گیری میشه حالا لااقل یه دلیلی بیارید که ادم داغ نکنه
کسی نگفته که قران خوندن شفا میده آدمها قرآن میخونن تا با انرژیهایی که خود خدا توی تک تک کلماتش قرار داده آرامش بگیرن و خواسته شونو به درگاهش مطرح کنن
دعایی هم که ما به درگاه خدا میکنیم خدا تو معذورات ما نمیمونه اگر به صلاح باشه مستجابش میکنه و اگر نه اجرشو بعدا بهمون میده
این طرز حرف زدن هم خیلی زشته
اگر از مسلمونی مثل مسلمونای الان فقط رسواگری و داد و بیداد یاد گرفتید توی همون قران بگردید چیزای بهتری هم یاد میگیرید
این مسئله ای نبود که جون کسی در خطر باشه که اینجوری جنجالیش میکنید حتی اگر کاملا دروغ باشه یه چیزایی از حفظ آبرو یاد گرفتیم
اون جنابی هم که میگه اگر دعامون برآورده نشه احساساتمون جریحه دار میشه و مایوس میشیم میخوام بگم خیلی من نوعی باید بی جنبه و کوته نظر باشم که اگه دعام مستجاب نشد کلا مایوس بشم و ترک دین کنم یا سست بشم
یه کم یاد بگیریم با هم مهربون تر باشیم
از این همه پلیدی که دوروبرمونو گرفته واقعا خسته نشدید؟
همین که این تاپیک باعث شد بعد از مدتها سری به قران بزنم ازش ممنونم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همه چیو با هم قاطی میکنید
من که از راستی یا دروغی تاپیک خبر ندارم ولی نمیدونم چی شده که اینجوری داره در مقابلش جبهه گیری میشه حالا لااقل یه دلیلی بیارید که ادم داغ نکنه
کسی نگفته که قران خوندن شفا میده آدمها قرآن میخونن تا با انرژیهایی که خود خدا توی تک تک کلماتش قرار داده آرامش بگیرن و خواسته شونو به درگاهش مطرح کنن
دعایی هم که ما به درگاه خدا میکنیم خدا تو معذورات ما نمیمونه اگر به صلاح باشه مستجابش میکنه و اگر نه اجرشو بعدا بهمون میده
این طرز حرف زدن هم خیلی زشته
اگر از مسلمونی مثل مسلمونای الان فقط رسواگری و داد و بیداد یاد گرفتید توی همون قران بگردید چیزای بهتری هم یاد میگیرید
این مسئله ای نبود که جون کسی در خطر باشه که اینجوری جنجالیش میکنید حتی اگر کاملا دروغ باشه یه چیزایی از حفظ آبرو یاد گرفتیم
اون جنابی هم که میگه اگر دعامون برآورده نشه احساساتمون جریحه دار میشه و مایوس میشیم میخوام بگم خیلی من نوعی باید بی جنبه و کوته نظر باشم که اگه دعام مستجاب نشد کلا مایوس بشم و ترک دین کنم یا سست بشم
یه کم یاد بگیریم با هم مهربون تر باشیم
از این همه پلیدی که دوروبرمونو گرفته واقعا خسته نشدید؟
همین که این تاپیک باعث شد بعد از مدتها سری به قران بزنم ازش ممنونم
اگه انسان به حق دیگران احترام بذاره خوب میشه گفت انسان صالحی است. استاتر محترم این تاپیک همین موضوع را تو یه صفحه 4 بار تاپیک زده. منم ایشان را از دانشگاه میشناسم. همشم دروغ میگه و از خودش در اورده. با این آرزو که باعث بشه مردم یه صلواتی بفرستند. این کار رو میشه با راستی و صداقت هم انجام داد. این راهش نیست.
در ضمن شما فقط خودت رم نگاه نکن. اگه فردا بگه با اینهمه دعا ایشون از دنیا رفت خیلی ها سر خورده میشن. با گفته شما هم قوت قلب نمی یابند .
هم داری به من توهین میکنی و هم اخرش داری میگی که یکم با هم مهربون باشیم. این یعنی چی؟

یه کم یاد بگیریم با هم مهربون تر باشیم .
نه جواب شما قانع کننده است و نه اینکه این کار استاتر هم صحیح نیست و با احساسات بچه ها بازی میکنه . همین.

sjtm2003

عضو
این جوابی است که ایشون به من داده.

واقعا برای طرز تفکرتون متاسفم....تاپیک سرتاپا دروغ و جعلی؟خیلی خنده داره!!!!!من نظر شما رو نپرسیدم و اگر هم یه روزی خسته بشم مطمئن باش از شما کمک نمی خوام...افکار شما رو هم در مورد این که خدا می تونه باعث شفای الهه بشه یا نه نخواستم...من فقط دلم می خواد یه خانواده چندتا انسان مثل شما بیش تر از این زجر نکشند.دلم می خواد الهه که سنی نداره شفا پیدا کنه.همین.شما هم به جای این حرف ها فقط یک دقیقه بشین فکر کن ببین آدم چه جوری با درخواست دعا برای سلامتی می تونه دیگران رو گول بزنه....امیدوارم روزی نیاد که همه ی درها به روت بسته بشه و وقتی از دیگران می خوای که برات دعا کنند کسی پیدا بشه و زیر سوالت ببره...امیدوارم روزی نیاد که........

این افراد بقول معروف سوراخ دعا رو گم کرده اند و دست بردار هم نیستند. همه این سناریو که ایشون ساخته دروغه. منم میدونم خودشم میدونه. من خوشم نمیاد با ارمانهای مقدس دینی به این صورت بازی بشه. بله دعا خوندن و استجابت دعا خیلی خوبه ولی همین شخص فردا یه تاپیک دروغ دیگه میزنه و توش میگه که بالاخره با همه دعا هایی که شما کردید فلانی مرد. حالا هم براش دعا کنید بره بهشت. و از این جور حرفا
اونوقت همه انسانهای پاک که این شخص احساسات شان را جریحه دارکرده , دچار یاس خواهند شد و بقیه ماجرا.
من برای همین این هشدار رو بهشون دادم که اعتقادات معنوی ما رو به این شکل زیر سئوال نبره. ممنونم.
اینکه می خوای بخونی یا نمی خوای بخونی به کسی ربطی نداره و اینکه ما میخوایم بخونیم یا نمی خوایم بخونیم باز به شما ربطی نداره.
اگه واقعا از اسلام و مسمان بودن بویی برده باشی و واقعا اسم خودتو میزاری انسان مسلمان و اون بالا رو که من گفته بودم درست می خوندی میدید که نوشتم نمی خواد برای این شخص قرآن بخونی واسه اونایی که واقعا مریض هستند بخون . تو قرآن را قلبا بخوان تا پی به اثراتش ببری ، نه اینجا بلکه هرجا که خواستی و گیر بوده و به یک راهنمای خوب نیازمند بودی.
به قرآن اعتقاد نداری دعاهای رفع مریضی و بلا را بخون بخون .
بخوانید تا دیگران هم برای شما بخوانند.
قرار نیست که تا آخر عمر سالم بمونی .
و در آخر من کاری به این دختر و این تاپیک که چرا زده شده ندارم فقط این مساله ناراحت کننده است که دارن به قرآن توهین میکنند . اگه هرچی هم دروغ است به مسائل دینی کاری نداشته باشید چون بلاخره یک روز چوبش رو می خورین
از

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه می خوای بخونی یا نمی خوای بخونی به کسی ربطی نداره و اینکه ما میخوایم بخونیم یا نمی خوایم بخونیم باز به شما ربطی نداره.
اگه واقعا از اسلام و مسمان بودن بویی برده باشی و واقعا اسم خودتو میزاری انسان مسلمان و اون بالا رو که من گفته بودم درست می خوندی میدید که نوشتم نمی خواد برای این شخص قرآن بخونی واسه اونایی که واقعا مریض هستند بخون . تو قرآن را قلبا بخوان تا پی به اثراتش ببری ، نه اینجا بلکه هرجا که خواستی و گیر بوده و به یک راهنمای خوب نیازمند بودی.
به قرآن اعتقاد نداری دعاهای رفع مریضی و بلا را بخون بخون .
بخوانید تا دیگران هم برای شما بخوانند.
قرار نیست که تا آخر عمر سالم بمونی .
و در آخر من کاری به این دختر و این تاپیک که چرا زده شده ندارم فقط این مساله ناراحت کننده است که دارن به قرآن توهین میکنند . اگه هرچی هم دروغ است به مسائل دینی کاری نداشته باشید چون بلاخره یک روز چوبش رو می خورین
از
کسی به قرآن توهین نمیکنه و نمیتونه هم توهین بکنه. شما مسئله رو درست نگرفتی.
اینجا بحث بر سر صحت دعا و ثنا نیست.
من میگم ایشان دروغ میگه و مردم رو گذاشته سر کار . به حقش هم قانع نیست و یه تاپیک رو 4 جا زده. همین. شما فرافکنی نکن که جاش نیست. فک کن ببین چی گفتم. حرف هم تو دهن من نذار. من انچه را که میخواستم شفاف گفتم.
بحث ما خوندن یا نخوندن قرآن نیست. سوء استفاده از احساسات بچه ها با این بهانه هاست. فهم این مسئله زیاد هم بغرنج نیست. شما زیادی شلوغش میکنی. :warn:

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه جواب شما قانع کننده است و نه اینکه این کار استاتر هم صحیح نیست و با احساسات بچه ها بازی میکنه . همین.

بیشتر ازین حوصله بحث ندارم چاقو بیخ گلوی کسی نبوده که بیاد اینجا یا نیاد
به برکت همون قران خداوند انقدر به ادم ارامش میده و توی همون ایاتش به ادم میفهمونه که چقدر باید امید به استجابت داشته باشه
بعدشم همه اینهایی که دارن میان تو تاپیک اعضای تحصیلکرده این جامعه هستن و خودشون دیگه تا این حد درک دارن که حد و حدود دعا چیه کسی هم به شما توهین نکرد
ما مستجاب الدعوه نیستیم که تا دعا کردیم خواسته مون برآورده بشه
خصومت شما ناشی از هر چی که میشه شخصا با خود ایشون برطرف کنید
جالبیش اینجاس که جدیدا دیگه باید برا دعا کردن هم اینجور بحث کنیم
هر کسی که موافقه انجامش میده هر کس هم که موافق نیست نظرش و افکارش برای خودش محترمه خدا هم خودش بهتر میدونه کی راست میگه کی دروغ و خودش جزای عمل رو میده
شما هم بیشتر ازین حرص نخورید
شاد باشید

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه انسان به حق دیگران احترام بذاره خوب میشه گفت انسان صالحی است. استاتر محترم این تاپیک همین موضوع را تو یه صفحه 4 بار تاپیک زده. منم ایشان را از دانشگاه میشناسم. همشم دروغ میگه و از خودش در اورده. با این آرزو که باعث بشه مردم یه صلواتی بفرستند. این کار رو میشه با راستی و صداقت هم انجام داد. این راهش نیست.
در ضمن شما فقط خودت رم نگاه نکن. اگه فردا بگه با اینهمه دعا ایشون از دنیا رفت خیلی ها سر خورده میشن. با گفته شما هم قوت قلب نمی یابند .
هم داری به من توهین میکنی و هم اخرش داری میگی که یکم با هم مهربون باشیم. این یعنی چی؟

دانشگاهی که استارتر این تاپیک توش درس می خونه رشته شما رو نداره...در ثانی شما که بزرگ شده آلمانی باید بی تفاوت بودن به افکار بقیه رو خوب بلد باشی...پس خواهشا نسبت به تاپیکهای این دوستمون هم بی تفاوت باش و اظهار فضل نکن...هرکی راه خودش رو بره و به بقیه هم کاری نداشته باشه...ممنونم

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
به حرف بقیه گوش نده....شما تنها نیستی....منم میخونم اما چیزی نمیگم که چی خوندم..............یادت نره که خدا هیچوقت بنده هاشو فراموش نمیکنه.....شاید همه ما تو امتحانیم واسه همیاری ...شایدم............................................................

minerva

عضو جدید

شما من رو میشناسید؟آخه آدم برای چی باید انقدر دروغگو و... باشه؟اگه من رو از دانشگاه میشناختین پس حتما متوجه شدید که ظرف یک ماه شخصیتم چقدر تغییر کرد؟حتما متوجه شدید که بعضی از استادها باهام صحبت کردند تا به وضعیت عادی برگردم؟!حتما دیدید که سر کلاس بارها زدم زیر گریه و...!!حتما فهمیدید که بعضی از هم دانشگاهی هام پابه پای من برای الهه دعا می کنند؟!دیگه خواهشا برای رسیدن به هدفتون دروغ نگید.
قابل توجه شما:برادر الهه و چندتا از دوست هام که خودشون الهه و خانوادش رو میشناسند و هر روز دارند به من دلداری میدند توی این باشگاه عضو هستند.امیدوارم بزودی بتونند به اینترنت بیاند و...
واسه ی من جای تعجب داره شما نگران بازی شدن با احساسات بچه ها هستی اما یه لحظه فکر نمی کنی با خوندن حرف هات چه احساسی به من دست می ده!!چه احساسی به الهه و خانوادش دست می ده؟مگه خود خدا نگفته با یاد خدا دل ها آرام می گیرد؟مگه نگفته با هر سختی آسانی هست؟مگه نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما رو؟!اون وقت شما اومدی می گی با احساسات بچه ها بازی می شه؟می خوای بگی از خدا بیش تر می فهمی؟بعید هم نیست این فکر رو داشته باشی!!!محض اطلاعت باید بگم خیلی ها با خوندن دعا و قرآن شفا پیدا کردند...درضمن زدن این تاپیک هم درخواست بچه ها بود نه من!می تونی تاپیک هرکه در این بزم مقرب تر است رو کامل بخونی!

minerva

عضو جدید
بچه ها من خودم آدم زیاد با اعتقادی نیستم...حتی نمازم رو درست حسابی نمی خونم.توی نبودن خیلی چیزها ابهام دارم ولی تا وقتی که حسابی مطالعه نکنم و به درستی چیزی مطمئن نشم این ابهامات رو نه باور می کنم و نه سعی می کنم دیگران از من پیروی کنند...الان دقیقا به جایی رسیدم که فهمیدم یه زمان هایی توی زندگی هر کسی هست که فقط و فقط یه قدرت برتر از بشر می تونه کمکمون کنه!دیشب برای اولین بار این پیغام رو به ayja من داد :"شما یه مدتی است که میای تو تاپیکهای ما و اون تاپیک سرتا پا دروغ و جعلی تو تبلیغ میکنی. میگم خسته نشدی؟ اگه این برنامه صحیح باشه هم نمیشه کاریش کرد . لطفآ سخت نگیر . همه چی که با دعا درست نمیشه. شاید اون دنیا زیبا تر از اینجاست. از کجا میدونی؟ به هر حال من کلک زدنها رو تشخیص میدم. شمام کوتاه بیا. مرسی"واقعا شرمنده شدم...از خودم بدم اومد که کاری کردم یه آدم به خودش اجازه بده بعضی چیزها رو زیر سوال ببره...بچه ها طرز فکر این آدم اینه و طرز فکر من اینه که غیر ممکن وجود نداره...من فکر می کنم همه چیز با خواست و اراده ی خدا درست می شه...قدرت برتر خداست.دوستان عزیزم من نه می خوام کسی رو به بازی بگیرم نه فکر می کنم اگه یکی چندتا آیه قرآن بخونه یا چند تا صلوات بفرسته تونستم کاری کنم که با ایمان باشه.شما اگه به وجود کسی به اسم الهه شک کردید می تونید برید بیمارستان شریعتی ملاقاتش کنید...الهه جوون ترین بیمار بستری اون جاست به خاطر همین راحت می تونید پیداش کنید.اون نمی دونه من اینجا خواستم براش دعا کنند اون خودش به جایی رسیده که فکر می کنه خدا وجود نداره اگه وجود داشت انقدر بلا و بدبختی سرش نمیومد...پس خواهشا از دور ببینیدش...خانوادش رو ببینید....گریه های پدر و مادرش رو ببینید...خواهرش رو ببینید...شاید متوجه بشید که فقط خدا می تونه به این خانواده کمک کنه!شاید متوجه بشید و دعایی رو با تمام وجودتون برای سلامتی الهه و بقیه بیماران بکنید.

minerva

عضو جدید
ayja لطفا شما کاری به کار من نداشته باش...من از لحاظ روحی انقدر تضعیف شدم که توان کشمکش با شما رو ندارم...الهه روی تخت بیمارستانه و حالش بسیار بده...می دونم توان درک این موضوع رو ندارید اما ترجیح می دم به جای این که این جا با شما بحث کنم برای الهه دعا کنم.
مطمئن باشید اگر یک بار دیگه اظهار نظر کنید و به خودتون اجازه بدید که هر حرفی دلتون خواست در مورد من بزنید جور دیگه ای برخورد می کنم.مطمئن باشید اگر باز بخواین با حرف های کذبتون مثلا این که هم دانشکده ای من هستید یا این که بیماری به اسم الهه وجود نداره با احساسات بچه ها بازی کنید آروم نمی گیرم.
من نمی دونم مشکل شما با من چیه ولی خواهشا دست بردارید...موندن یا نموندن الهه با خداست نه امثال ما.اما ما می خوایم از خدا بخوایم که اگه صلاح الهه به موندنه بمونه و به این زودی از این دنیا نره.می خوایم که خدا به خانوادش نظری بکنه...همین.پس لطفا دیگه به کار من و کسانی که دوست دارند به من کمک کنند دخالت نکنید...

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به تمام دوستان خوش بين و با ايماني كه واقعا از ته دلشون مي خوان يه شخصي كه نه ديدنش و نه مي شناسنش شفا پيدا كنه
راستشو بخوايد من خودم از minerva دوست عزيز و قديميم خواستم كه بياد و از بچه هاي باشگاه مهندسان بخواد كه براي شفاي الهه دعا كنن.
مي دونيد چرا؟
نمي دونم چجوري بگم...
خوب شدن يا خوب نشدن الهه براي هيچ كدوم از شما هيچ فرقي نداره
براتون فرقي نداره كه شخصي به اسم الهه وجود داشته باشه يا نداشته باشه
بخاطر همين هم هست وقتي دعا مي كنيد...وقتي از خدا مي خوايد كه الهه اي كه تا حالا نديدينش خوب بشه ،دعاتون پيش خدا مقبول تره
بخاطر همينه كه مي گن اگه واسه ديگران دعا كني زودتر دعات مستجاب مي شه.چون برآورده شدن دعات هيچ نفعي براي خودت نداره
باور كنيد تو اين مدت وقتي دعا هاي شما رو مي خوندم اشك تو چشام جمع مي شد.
چون واقعا دعاها ار ته دل بود...و قطعا همين دعا ها هم هست كه خدا مي شنوه.
اما اينا دليلي بر خوب شدن قطعي الهه و امثال الهه نيست!
خدا خودش گفته به هر كي بخوام مي دم و به هر كي بخوام نمي دم!
اما اينم گفته كه به كسي كه بخواد مي دم!
پس ما از ته دلمون و از اعماق وجودمون مي خوايم تا الهه و خيلي كسايي كه مثل الهه هستن خوب شن.

و اما در مورد اون آقاي محترم:
دوستان خيلي خوب جواب ايشون رو دادن و من ديگه نمي خوام اين بحث رو ادامه بدم.
حتي انقدر حرف ايشون با اهميت نيست كه من بخوام دوستمو ازش تبرعه كنم.

دوستان عزيز من با اجازه ي مينروا ختم قرآن رو شروع مي كنم و جزء ها رو قرار مي دم و از همه تون مي خوام كه ديگه به بحث ادامه نديد.
خدا خودش مي دونه كه با بنده هاش چجوري رفتار كنه.
اميدوارم هر لحظه اميدتون و ايمانتون به خدا بيشتر بشه
اميدوارم ايمانتون خيلي قوي تر از اين باشه كه به خوب شدن و يا خوب نشدن يه بيمار بخوايد از دستش بدين.

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حزب ها رو قرار مي دم دوستان، هر كس مايل بود يه پست بذاره و بگه كدوم حزب رو مي خواد بخونه
ممنون

1-حمد الي 43 بقره--------------------
2- 44 بقره الي 74 بقره------------------
4- 106 بقره الي 141 بقره----------------
5- 142 بقره الي 176 بقره----------------
6- 177 بقره الي 202 بقره----------------
7- 203 بقره الي 232 بقره-----------------
8- 233-بقره الي 252 بقره----------------
253-9--بقره الي 271 بقره----------------
272-10 بقره الي 14 آل عمران------------
15-11 آل عمران الي 51 آل عمران---------
52-12 آل عمران الي 92 آل عمران----------