>>>محفلی برای بحث و گفتگو پیرامون "یک راز (قانون جاذبه)"

*anis*

عضو جدید
سلام،

وقتی راجع به یه موضوعی تصویر سازی می کنیم،باید تصویرسازیمون با باور همراه باشه؟یعنی باید احساس خوبی بهمون دست بده درسته؟
خب بحالا اگه یه چیزی رو واقعا از ته قلبمون بخوایم،اما وقتی تصویرسازی می کنیم،نتونیم کاملا باورش کنیم یا احساس خوبی بهمون دست نده، اونوقت چی می شه؟؟از خواسته مون دور می شیم؟؟؟یا امکان داره بهش نرسیم؟؟؟؟(کل حرف من این بود که تصویرسازی حتما باید با باور و احساس خوب همراه باشه؟؟؟)

.
به نظر من حتي اگه موقع تصويري سازي حسي نداري ، به تصوير سازيت ادامه بده . من فكرميكنم با تكرار به باور و احساس هم برسي البته اين فقط يه نظر شخصيه و مستند نيست. ولي براي اينكه موقع تصويرسازيت بتوني حس رسيدن بهش رو داشته باشي يك لحظه خيلي كوتاه ، فقط يه لحظه همه محدوديتا رو بريز دور و حس كن بهش رسيدي ، همون لحظه ميتونه نتيجه بخش باشه و ميتوني به مرور زمانش رو بيشتر كني
موفق باشيد

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من حتي اگه موقع تصويري سازي حسي نداري ، به تصوير سازيت ادامه بده . من فكرميكنم با تكرار به باور و احساس هم برسي البته اين فقط يه نظر شخصيه و مستند نيست. ولي براي اينكه موقع تصويرسازيت بتوني حس رسيدن بهش رو داشته باشي يك لحظه خيلي كوتاه ، فقط يه لحظه همه محدوديتا رو بريز دور و حس كن بهش رسيدي ، همون لحظه ميتونه نتيجه بخش باشه و ميتوني به مرور زمانش رو بيشتر كني

موفق باشيد
ممنون عزیز از راهنماییت.راستش این قضیه تکرار تصویرسازی به ذهن خودمم رسیده بود...اما از اون حرفت خوشم اومد که گفتی برای چند لحظه همه محدودیتها رو بزاریم کنار و فکر کنیم که بهش رسیدیم :w11:
امیدوارم بتونم اجراش کنم :w17::w16:

*afsane*

عضو جدید
وقتی راجع به یه موضوعی تصویر سازی می کنیم،باید تصویرسازیمون با باور همراه باشه؟یعنی باید احساس خوبی بهمون دست بده درسته؟
خب بحالا اگه یه چیزی رو واقعا از ته قلبمون بخوایم،اما وقتی تصویرسازی می کنیم،نتونیم کاملا باورش کنیم یا احساس خوبی بهمون دست نده، اونوقت چی می شه؟؟از خواسته مون دور می شیم؟؟؟یا امکان داره بهش نرسیم؟؟؟؟(کل حرف من این بود که تصویرسازی حتما باید با باور و احساس خوب همراه باشه؟؟؟)
سلام.سارا خانم فکر میکنم همین جور باشه که میگی یعنی باید باید با احساس همراه باشه.ولی چرا به این فکر میکنی.اگه موقعی که داری تصویرسازی میکنی همش حواست به این باشه که الان چه حسی داری یا باورش داری یا نه اینجوری میشه که اون احساسی رو که باید داشته باشیو نداری.اتفاقا هر چه بیشتر حساس بشی که حسی نداری دفعه بعد حست کمتر میشه من میگم بیا تصویر سازی رو به عنوان یه تکلیف نبین که حتما باید انجام بدی تا به خواستت برسی .شده گاهی اوقات حس کنی چقدر دوس داری الان به خواستت برسی؟همون موقع تصور کن رسیدی ببین چه حس خویب بت دست میده.;)
و دیگه اینکه اگه باورت قوی بشه حست هم خود به خود قوی میشه.شما باید تو تمام مواقع باورت قوی باشه نه فقط موقع تصویر سازی.باشه؟

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.سارا خانم فکر میکنم همین جور باشه که میگی یعنی باید باید با احساس همراه باشه.ولی چرا به این فکر میکنی.اگه موقعی که داری تصویرسازی میکنی همش حواست به این باشه که الان چه حسی داری یا باورش داری یا نه اینجوری میشه که اون احساسی رو که باید داشته باشیو نداری.اتفاقا هر چه بیشتر حساس بشی که حسی نداری دفعه بعد حست کمتر میشه من میگم بیا تصویر سازی رو به عنوان یه تکلیف نبین که حتما باید انجام بدی تا به خواستت برسی .شده گاهی اوقات حس کنی چقدر دوس داری الان به خواستت برسی؟همون موقع تصور کن رسیدی ببین چه حس خویب بت دست میده.;)
و دیگه اینکه اگه باورت قوی بشه حست هم خود به خود قوی میشه.شما باید تو تمام مواقع باورت قوی باشه نه فقط موقع تصویر سازی.باشه؟
ممنون افسانه جون.
پس اشتباه من اینه که همش به حسم موقع تصویرسازی فکر میکنم و وقتی می بینم حس خوبی نیست،دیگه رغبت نمی کنم دوباره تصویرسازی کنم....چه خوب شد که گفتی همش حواسم به احساسم نباشه موقع تصویرسازی;):w11:

*afsane*

عضو جدید
سلام،
سوال افسانه جون حذف شد.
از دو نفری که سوالشون حذف شده یعنی انیس و افسانه می خوام که نتیجه گیری سوالشون رو برامون در تاپیک گفتگو بذارن. ممنون.
.
اول که از شما و همه بچه ها ممنونم که جواب سوالمو دادین.خیلی مرسی. :gol::gol::smile:چیزی که من از صحبتای بچه ها استنباط کردم این بود که رها کردن به معنی رها کردن هدف و راکد شدن نیست بلکه منظور رها شدن از نتیجه و دلبسته نشدن به پایان کاره. یعنی خودمونو درگیر نتیجه نکنیم و نتیجه رو به خدا واگذار کنیم.:)

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه همین الان بهمون بگن این 500 میلیون پول تا پایان یک روز خرجش کن به نظرتون چه باید کرد؟
چون يك روز وقت براي اين كار گذاشته شده و براي رسيدن به اهدافم يك روز خيلي كم هست برام... من اول اين پول رو توي همون روز توي حساب بانكيم قرار ميدادم تا هم از فرصتم استفاده كرده باشم هم اينكه اون مهلت يك روزه از بين نره...
بعدشم سر فرصت اول نياز مالي خودم و خانواده رو برطرف ميكردم و بعد بخش اعظم پول رو يه مجتمع ميساختم تا مشكل مسكن اطرافيانم به خصوص جوونها بر طرف بشه...
اين يكي از بزرگترين آرزوهامه.. اي كاش واقعا اين 500 ميليون رو بهم ميدادن :D

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای اگه بدونین
اومدم دیدم این تاپیک بیچاره رفته صفحه دوم نمی تونه نفس بکشه. زودی آوردمش بالا.

سلام به سیما خانم
سیما خانم ممنون امیدوارم که با فعالیت خودمون بتونیم این انرژی رو به تاپیکمون هم انتقال بدیم و اون رو همیشه در صفحه اول ببینم.;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون يك روز وقت براي اين كار گذاشته شده و براي رسيدن به اهدافم يك روز خيلي كم هست برام... من اول اين پول رو توي همون روز توي حساب بانكيم قرار ميدادم تا هم از فرصتم استفاده كرده باشم هم اينكه اون مهلت يك روزه از بين نره...
بعدشم سر فرصت اول نياز مالي خودم و خانواده رو برطرف ميكردم و بعد بخش اعظم پول رو يه مجتمع ميساختم تا مشكل مسكن اطرافيانم به خصوص جوونها بر طرف بشه...
اين يكي از بزرگترين آرزوهامه.. اي كاش واقعا اين 500 ميليون رو بهم ميدادن :D

خسته نباشی عزیزم گفته خرجش کن. نگفته می دن بهت ذخیرش کن.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همگی

دوستان به نظرم سوالاتمون تموم شده!!!
اینجا کسی نیست!؟
یادم نبود الان برای سیما خانم پیام خصوصیش میکنم!!!;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید

سوال جدید

خوب مثل اینکه باید سوالات رو تغییر بدم:
anis: با نيروها و افكارمنفي ديگران توي رسيدن به خواستمون چيكار كنيم ؟ گاهي اطمينان بعضي از اطرافيان ما (در نرسيدن به خواستمون) خيلي بيشتر از باورما در رسيدن به اون خواستست .( فرض كنيد خواستمون جوري باشه كه نشه از بقيه پنهونش كرد) و همچنین
فشفشه: چرا دیگران و افکارشون و ازهمه مهمتر شرایط روی ما تاثیر داره؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال دوم

سوال دوم

فشفشه: چرا منفی بافی نهادینه شده ولی برای ایجاد بار مثبت باید تلاش کنیم؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب به نظرم این پیشینه تاریخی داره. یعنی از اون قدیما آدما بیشتر رو این جنبه قضیه کار کردن تا مثبت ها. واسه همینم حلا خیلی سخته که آدما خودشونو عوض کنن. اگه دقت کنید ما توی انرژی منفی دادن بسیار قدرتمندیم. یعنی خیلی راحت با خیال بافی های پشت سرهم حتی تا کفن و دفن هم پیش می ریم. ولی واسه مثبت فکر کردن کافیه یک تفکر منفی به ذهنمون برسه. اونوقت همه چیز خراب میشه. ما باید توی تربیت بچه هامون خیلی دقت کنیم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
anis: با نيروها و افكارمنفي ديگران توي رسيدن به خواستمون چيكار كنيم ؟ گاهي اطمينان بعضي از اطرافيان ما (در نرسيدن به خواستمون) خيلي بيشتر از باورما در رسيدن به اون خواستست .( فرض كنيد خواستمون جوري باشه كه نشه از بقيه پنهونش كرد) و همچنین
فشفشه: چرا دیگران و افکارشون و ازهمه مهمتر شرایط روی ما تاثیر داره؟

به نظر میاد اگه قدرت ذهن ما بیشتر باشه این اتفاق نمی افته. مثل ماجرای چشم کردن یا حسودی می مونه. شما باید راهی برای دفع این انرژی منفی پیدا کنید. یه موقعی مستر حلت توی یه همایش درباره ازدواج یه راه هایی رو برای خنثی کردن انرژی حسودی می گفت.
هرچند به نظر ممکنه خرافات بیاد.
در هر حال من معتقدم آدم تا خودش اجازه نده انرژی منفی بقیه حالا هر اسمی داره نمی تونه روش تاثیر بذاره. وقتی ما می گیم بچم رو چشم کردن این مردم. خوب ما تسلیم این انرژی منفی شدیم.

بترکه چشم حسود.​

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جون
لطفا سوالاتی که تموم شده باید جمع بندی بشن. از دوستانی که سوالاتشون تموم شدن می خوام که یک جمع بندی خوب و کامل حتی با مراجعه به منابع دیگر رو انجام بدن و اونا رو توی تاپیک دیگمون قرار بدن تا منم اونا رو تو یه فایل word جمع کنم. ممنون میشم مفصل تر توضیح بدید.

*afsane*

عضو جدید

منفي بافي ريشه توي باور ما داره.باور از خودمون و اطراف.خونواده تاثير زيادي توي باور ما دارن.کساني که ما اونا رو الگو قرار ميديم.وقتي اينجور واسمون جا بندازن که واسه بدست آوردن هر چيز بايد هفت خوان رو پشت سر گذاشت و هيچ چيز آسون بدست نمي يادو ممکنا رو غيرممکن کنن اين ميشه که شما ميگين.اينا رو از بچگي واسمون جا ميندازن.وقتي ميريم جلوتر و بزرگ تر ميشيم چون با اين ديد به قضايا نگاه ميکنيم پشت سر هم بد مياريم و به اين نتيجه غلط ميرسيم که واقعا زندگي سخته و موفقيت دور از ذهنه.غافل از اينکه نگاهمون غلطه.به قول معروف اين خانه از پايبست ويران است.ماشناختمون از خودمون ناقصه.از قدرتمون.البته ماها يه قدم از بقيه جلوتريم.اينکه که تصميم گرفتيم خودمون باشيم.خود قدرتمند;)

*afsane*

عضو جدید
anis: با نيروها و افكارمنفي ديگران توي رسيدن به خواستمون چيكار كنيم ؟ گاهي اطمينان بعضي از اطرافيان ما (در نرسيدن به خواستمون) خيلي بيشتر از باورما در رسيدن به اون خواستست .( فرض كنيد خواستمون جوري باشه كه نشه از بقيه پنهونش كرد)
انیس جون فکر میکنم ما باید سعی کنیم به جای اینكه اجازه بدیم افكار منفی دیگران روی ما تأثیر بزارن و روحیه ما را تضعیف كنن، با گفتار مثبت خودمون اندیشه ها و افكار مثبت رو به اطرافیانمون منتقل كنیم و به آنها یاد بدیم كه افكار منفیشون رو کنار بزارن و اندیشه های مثبت رو جایگزینش کنن.اینجوری هم به اونا کمک کردیم و هم روحیه مثبت اندیشی خودمون رو تقویت میکنیم.میدونی که گفتار خیلی توی روحیه و حال خوب و بد ما تاثیر دارن.حتی اگه راهنمایی ما روی اونا تاثیر نزاره صد در صد روی خودمون تاثیر میزاره و ما رو در برابر افکار اونا قوی تر میکنه.چی میگی؟ ;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
واای این تاپیک رفته بود صفحه 3 :surprised::surprised::surprised::surprised:
کجایین بچه هااااااااااااااااااااااااااااا...تاپیک داشت خفه می شدااااااااااااااا:w00::w00:

yuza

اخراجی موقت
به مدیر بگین اینو مهم کنه یا راز و تالار کنه
قبول میکنه هااااااااااااااااااااااا

به حرف من گوش نمیدند
آخه من نیو هستم :redface:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

به حرف من گوش نمیدند

سلام دوست عزیز
منم با نظر شما موافقم
متاسفم امیدوارم که درست شه نیو جان:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
منفي بافي ريشه توي باور ما داره.باور از خودمون و خانه از پايبست ويران است.ماشناختمون از خودمون ناقصه.از قدرتمون.البته ماها يه قدم از بقيه جلوتريم.اينکه که تصميم گرفتيم خودمون باشيم.خود قدرتمند;)

سلام
من با حرف شما موافقم که خانواده تاثیر گذارند اما اینورو هم قبول دارید که به طور محدود یعنی از یه زمانی به بعد تمامی راههای ما بسمت گرایش به خانواده کم و حتی قطع میشه!!
اما میشه گفت طب واقعیت یا همون اسیر شدن تو شرایط حال بیشترین تاثیر رو داره.
تو فیلم راز میگه که اگه انسان قدرت درونی خودش رو میشناخت هیچ وقت بدنبال محدودیت نبود اما و اگر ها رو از سر راه بر میداشت اصلا اهمیت نمیداد.

ما هزاران باور غلط داریم اما هیچ وقت بدنبال کشف درست بودنش نبودیدم.
نگاه تازه همیشه نتیجه داشته.
ممنون از توضیحاتتون;):gol::gol:;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

به حرف من گوش نمیدند
به به !!! ببین کی اینجاس....:)

درخواست دادن که تالار شه عموپورنگ...
مرسی که به فکر هستی :gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به تمام مشتاقان:
طبق اخبار رسیده به زودی زود صاحب تالار میشیم
پارتی پیدا کردیم آنقدرم ماهه;):gol::gol:;)