>>>محفلی برای بحث و گفتگو پیرامون "یک راز (قانون جاذبه)"

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام دوستای عزیز و خوبم:gol::gol:
خوشبختانه بالاخره تاپیک بحثمون هم راه افتاد.:)خیلی خوشحالم از اینکه توی این یک سال مارو همراهی کردید.امیدوارم بازم با حضور گرم و صمیمانتون محفل جدیدو فعال کنیم و از بحث ها و پرسش و پاسخ های رد وبدل شده نتیجه بگیریم و استفاده ی مفید داشته باشیم.;)
در اینجا تنها پرسش ها و ابهامات خودمونو مطرح میکنیم.
در مورد نحوه ی مطرح کردن پرسش ها هم بزودی برنامه ای همینجا اعلام میشه.
باز هم اگر انتقاد یا نظری داشتید خوشحال میشم بگید.:)
واسه دوستان جدید هم لازمه تاپیک اولی رو معرفی کنم:قراره اینجا مطالب مرتبط و مفیدو قرار بدیم:
یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!
خب دیگه شروع کنیم...

یا علی
:gol:

آخرین ویرایش:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!:gol:
مرسی عزیز................
کار جالبی میتونه باشه!!!!
ایشالا که با کمک هم و دست به دست هم و انرژی های مثبت همسو بتونیم به همه ی آرزوهامون برسیم.............:w30:
پس پیش بسوی خوشبختی..................:w42:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من دارم این قانون رو انجام میدم چقدر زمان لازمه واسه نتیجه
سلام دوست عزیر
باید سعی کنید با این قانون زندگی کنید. روند زندگی شما باید با این قانون قاطی بشه. اونوقت هر چی بخواهید بدست میارید.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.محفل نو مبارک.چقدر عالی شد.دست اندرکاران واقعا مرسی:w27:
افسانه جون امضات چقدر قشنگه....واقعا عالیه ;)
کاش هممون به این نتیجه برسیم که زندگی یه شوخیه (با خودم بودما ! :) )

*afsane*

عضو جدید
سلام دوست گرامي.زمان رو خود شما ميتونين تعيين كنين.البته به شرطي كه باور كنين توي اين زمان به خواستتون ميرسين.منظورم اينه كه نه زمان رو اونقد كوتاه بزارين كه بدست آوردنش تو اون زمان واستون دور از ذهن باشه و باورش مشكل باشه.و نه اونقد طولاني باشه كه انگيزتون رو واسه جذب كم كنه.البته يادتون باشه ممكنه توي اون مدتي كه شما تعيين كردين خواستتون اجابت نشه و اين خواستتون زمان بيشتر بخواد يا حتي ممكنه توي موعدي كمتر از اوني كه انتظار دارين به خواستتون برسين.ايشالله كه واسه شما مورد دوم اتفاق بيافته;)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تاپیکها موقتا به تالار ازاد منتقل شد تا تالار پاکسازی بشه و تالار قانون جاذبه به حای زندگی و سلامت ایجاد بشه (قرار شد یه مدت ازمایشی باشه تا اگه جواب داد و خوب پیش رفت دائمی بشه)
فقط لطفا اسمی که واسه تالار مناسب میدونید بگید
من چیزی به ذهنم نمیرسه!:دی
بگین که به ادمین بگم درستش کنه :gol:

سلام!
برای اینکه یه اسم انتخاب کنیم, یه تایپیک درست کردم, که مطالب مربوط به اسم رو اونجا قرار بدیم!
تا ایشالا تو تالار جدید راحت تر و منظمتر بحث کنیم! و انرژی بگیریم...!

انتخاب اسم برای تالار قانون جاذبه!

موفق باشین...!

*afsane*

عضو جدید
افسانه جون امضات چقدر قشنگه....واقعا عالیه ;)
کاش هممون به این نتیجه برسیم که زندگی یه شوخیه (با خودم بودما ! :) )
ممنون سارا جون:gol:.اولین قدمش اینه که کاش رو از دایره لغتت حذف کنی;)حتما میتونی. دست خودمونه که روی خوب سکه مشکلات رو ببینیم یا روی بدشو;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
روند تاپیک

روند تاپیک

سلام دوستای عزیز و خوبم:gol::gol:
خوشبختانه بالاخره تاپیک بحثمون هم راه افتاد.:)خیلی خوشحالم از اینکه توی این یک سال مارو همراهی کردید.امیدوارم بازم با حضور گرم و صمیمانتون محفل جدیدو فعال کنیم و از بحث ها و پرسش و پاسخ های رد وبدل شده نتیجه بگیریم و استفاده ی مفید داشته باشیم.;)
در اینجا تنها پرسش ها و ابهامات خودمونو مطرح میکنیم.
در مورد نحوه ی مطرح کردن پرسش ها هم بزودی برنامه ای همینجا اعلام میشه.
باز هم اگر انتقاد یا نظری داشتید خوشحال میشم بگید.:)
واسه دوستان جدید هم لازمه تاپیک اولی رو معرفی کنم:قراره اینجا مطالب مرتبط و مفیدو قرار بدیم:
یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!
خب دیگه شروع کنیم...

یا علی
:gol:
با سلام به همه دوستان
فعلا قراره که من مسئولیت سوال ها رو بر عهده بگیرم. پس مواظب خودتون باشید. من اومدم.
خوب از الان میگم هر وقت دیدید من کارم رو خوب انجام نمی دم و دارم کم کاری می کنم به ستایش جون بگید من رو عزل کنه. اصلا به خودم بگید خودم رو میندازم بیرون.

حالا هر کس سوالی داره می تونه واسه من پیغام خصوصی بده تا من هر هفته دو یا سه تا از سوالات رو مطرح کنم تا بحث کنیم.
ضمنا سوالات مرتبط با سوالات فعلی و اونایی که در طول بحث پیش میان جزو بحث هستن.
ایشالا به نتیجه که رسیدیم و دو روزی گذشت و دیگه بحثی روی اون سوال نبود سوال رو خارج می کنیم و سوال بعدی رو میاریم وسط.
نتیجه سوال خارج شده رو هم به صورت یک پست نیمه بلند و کوتاه می ذاریم تو اون تاپیک اونوریه.

از این به بعد هم اونور فقط مطالب آموزنده رو بذارید. حتی اگه به موضوع سوال برمی گشت اونجا بذارید اینجا لینکش رو بدید که نظم حفظ بشه.
تا ببینیم اگه تالار گرفتیم همه رو دعوت کردیم شیرینی دادیم اونوقت تاپیک ها رو تفکیک می کنیم تا مطالب بهتر پیدا بشن.
اگر کسی مطلب طولانی ای می نویسه لطفا واسه نقل قول بخشی از اون رو پاک کنید تا بی خودی صفحات طولانی و زیاد نشن.
ممنون
منتظرتون هستم.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
فعلا قراره که من مسئولیت سوال ها رو بر عهده بگیرم. پس مواظب خودتون باشید. من اومدم.
خوب از الان میگم هر وقت دیدید من کارم رو خوب انجام نمی دم و دارم کم کاری می کنم به ستایش جون بگید من رو عزل کنه. اصلا به خودم بگید خودم رو میندازم بیرون.

حالا هر کس سوالی داره می تونه واسه من پیغام خصوصی بده تا من هر هفته دو یا سه تا از سوالات رو مطرح کنم تا بحث کنیم.
ضمنا سوالات مرتبط با سوالات فعلی و اونایی که در طول بحث پیش میان جزو بحث هستن.
ایشالا به نتیجه که رسیدیم و دو روزی گذشت و دیگه بحثی روی اون سوال نبود سوال رو خارج می کنیم و سوال بعدی رو میاریم وسط.
نتیجه سوال خارج شده رو هم به صورت یک پست نیمه بلند و کوتاه می ذاریم تو اون تاپیک اونوریه.
از این به بعد هم اونور فقط مطالب آموزنده رو بذارید. حتی اگه به موضوع سوال برمی گشت اونجا بذارید اینجا لینکش رو بدید که نظم حفظ بشه.
تا ببینیم اگه تالار گرفتیم همه رو دعوت کردیم شیرینی دادیم اونوقت تاپیک ها رو تفکیک می کنیم تا مطالب بهتر پیدا بشن.
اگر کسی مطلب طولانی ای می نویسه لطفا واسه نقل قول بخشی از اون رو پاک کنید تا بی خودی صفحات طولانی و زیاد نشن.
ممنون
منتظرتون هستم.

مرسی!
پیشاپیش خسته نباشی!!!!

اسم رو هنوز انتخاب نکردیم!
بیایید تا امروز انتخاب کنیم!

انتخاب اسم برای تالار قانون جاذبه!

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز...
من تا حالا 2 خواسته بزرگ رو با استفاده از این راز گرفتم...
البته قبول دارم که حتما خواست خدا بوده ولی واقعا شدنیه... شما طبق دستور پیش برید و نتیجه رو ببینید!
برای نتیجه اصلا عجله نکنید و به قول معروف رهاش کنید... اگر تمام فکر شما روی نتیجه باشه، نتیجه نمی گیرید...!

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...
البته قبول دارم که حتما خواست خدا بوده ولی واقعا شدنیه... شما طبق دستور پیش برید و نتیجه رو ببینید!
برای نتیجه اصلا عجله نکنید و به قول معروف رهاش کنید... اگر تمام فکر شما روی نتیجه باشه، نتیجه نمی گیرید...!

خیلی خوش اومدید دوست عزیز. اگه خواستید می تونید نحوه عملکردتون برای رسیدن به خواسته هاتون رو فعلا توی تاپیک اونوری مطرح کنید تا بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم. تا ببینیم میشه تاپیک جدایی واسه این کار بزنیم.
ممنون.

آخرین ویرایش:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز...
فکر می کنم مهمترین بخشش همین باشه.درسته؟؟رها کردن خواسته!
وقتی یکی مثل من دودستی می چسبه به خواستش،و تمام فکرشو درگیرش می کنه،خب نه تنها نتیجه ای نمی گیره،بلکه زندگی خودشم پا در هوا می شه...یعنی چون فکرش درگیر خواستشه،نمی تونه رو هیچ مساله دیگه ای تمرکز کنه.:w16::w11:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب هم بگم که دیشب واسم اتفاق افتاد.:)
دیشب قبل از خواب که طبق معمول، به خواسته هام چسبیده بودم !!! و فکرم حسابی درگیر بود و کلافم کرده بود،نمی دونم چطور شد ناگهانی یه جمله ای انگار بهم الهام شد ! و نا خودآگاه اون جمله رو به زبون آوردم:
* خدای من از تمام مشکلات من بزرگتر است *:w16:

خیلی آرومم کرد ... و فهمیدم که وقتی یه خواسته ای داری و ایمان داری که بهش می رسی،باید به قول دوستمون،رهاش کنیم و اونو به خدا بسپاریم.(انقدر هم فکرمونو مشغول نکنیم) و ترسو فراموش کنیم.وگرنه با غصه خوردنو درگیر کردن خودمون کاری درست نمی شه.:w05:
من هم تصمیم گرفتم که دیگه خواسته مو بسپارم به خدا واقعا!! (چون قبلا اینکارو زیاد کردم اما دوباره ترس اومد سراغم)اما ایندفعه امیدوارم که بتونم ترسو بزارم کنار و فقط روی رسیدن به خواسته م تمرکز کنم :w11: :w17::w42:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اولین سوال توسط افسانه خانم مطرح شده. خواهش می کنم دوستان پیرامون همین موضوع صحبت کنند و بجث رو پیش ببرن. ممنون.
سوال: بچه ها رها کردن آرزوها دقیقا به چه معناست.اینکه ما به نتیجه وابسته نباشیم ولی در عین حال تصویرسازی یا جملات تاکیدی یا....رو انجام بدیم ؟یا اینکه بعد از چند بار تصویرسازی کردن کلا بیخیالش بشیم و دیگه بهش فکر نکنیم؟ آخه مادامی که ما تصویرسازی میکنیم ذهن ما درگیرش هست قبول دارین؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به نظرم میشه گفت همینه که گقتی. ولی شما نباید به زور بخواهید به نتیجه مورد نظرتون برسید. اونوقت همه چیز رو خراب می کنید.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من نباید تصویر سازی قطع بشه.رها کردن نتیجه هم یعنی خواسته مونو به یه قدرت والاتر(خدا)واگذارش کردیم و تنها کاری که باید بکنیم،اینه که اطمینان داشته باشیم به خواسته مون می رسیم.
و موافقم که اگه بخوایم به زور به نتیجه مورد نظرمون برسیم،فقط به خودمون فشار وارد کردیم و فایده دیگه ای نداره(یعنی همون کاری که من تا چندروز پیش انجام می دادم.نتیجه ش فقط هرروز سردرد و فشار روحی و ... این چیزا بود)
پس رها کردن یعنی خواسته مونو به خدا واگذار کنیم؛ضمن اینکه تصویرسازی هم می کنیم.
نمی دونم درست گفتم یا نه.ولی به نظر من باید تصویرسازی ادامه داشته باشه

tirmah

عضو جدید
خوب اولین سوال توسط افسانه خانم مطرح شده. خواهش می کنم دوستان پیرامون همین موضوع صحبت کنند و بجث رو پیش ببرن. ممنون.
سوال: بچه ها رها کردن آرزوها دقیقا به چه معناست.اینکه ما به نتیجه وابسته نباشیم ولی در عین حال تصویرسازی یا جملات تاکیدی یا....رو انجام بدیم ؟یا اینکه بعد از چند بار تصویرسازی کردن کلا بیخیالش بشیم و دیگه بهش فکر نکنیم؟ آخه مادامی که ما تصویرسازی میکنیم ذهن ما درگیرش هست قبول دارین؟

سلام افسانه جان
نه شما 2 تا چیز را باهم اشتباه نگیر شما نباید با 1 بار فکر کردن به ارزوت بی خیال بشی
بلکه شما نباد اخر ارزوت را تحمیل کنی
ارشجان حرف قشنگی به من زد گفت تو نباید مغلوب افکارت بشی که چون وجودت می گه این نمی شه پس نمی شه
شما هم باید پیگیر ارزوت باشی ولی براش پایان تعین نکنی
این یعنی رهای

*afsane*

عضو جدید
بله درسته.راستش خودمم نظرم همین بود تا اینکه توی یه کتاب خوندم که مثلا اگه میخواین هالیوود استعداد بازیگریتونو کشف کنه به کلاس سبد بافی برین یعنی تا این حد بیخیالش بشین:Dواسه همین به شک افتادم:Dممنون بچه ها:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

*anis*

عضو جدید
سلام به دوستاي گلم . منم يه سوال در مورد همين جذب كم تراكم و پرتراكم دارم : من سخنرانيهاي دكتر فرهنگ رو كه گوش كردم ، ايشون ميگن كم تراكم ها پر تراكم ها رو جذب ميكنن ولي پرتراكم ها پرتراكم ترها رو جذب نميكنن . حالا سوال من اينه اگه اينجور باشه پس من از اينكه خصلتاي خوبم پر تراكم باشن نتيجه اي نميگيرم .يعني من اگه بخوام مثلا طرفم خيلي صادق باشه خودم بايد كم صادق باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چي به اين قانون فكر ميكنم گيچ تر ميشم . يه جورايي آدمو ميپيچونه دور خودش . البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد همه خصلتاي خوبمو پر رنگ پر رنگ كنم كه مشكلي پيش نياد . نظر شماها چيه؟:surprised:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر جان

مادر جان

سلام به دوستاي گلم . منم يه سوال در مورد همين جذب كم تراكم و پرتراكم دارم : من سخنرانيهاي دكتر فرهنگ رو كه گوش كردم ، ايشون ميگن كم تراكم ها پر تراكم ها رو جذب ميكنن ولي پرتراكم ها پرتراكم ترها رو جذب نميكنن . حالا سوال من اينه اگه اينجور باشه پس من از اينكه خصلتاي خوبم پر تراكم باشن نتيجه اي نميگيرم .يعني من اگه بخوام مثلا طرفم خيلي صادق باشه خودم بايد كم صادق باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر چي به اين قانون فكر ميكنم گيچ تر ميشم . يه جورايي آدمو ميپيچونه دور خودش . البته خودم به اين نتيجه رسيدم كه بايد همه خصلتاي خوبمو پر رنگ پر رنگ كنم كه مشكلي پيش نياد . نظر شماها چيه؟:surprised:

خوبی انیس جان؟ :biggrin:
من الان فرض کنم این سوال اول به من ارسال شده بعد من گذاشتم این جا؟ :razz:
خوب گفتیم تصویرسازی ولی دیگه من در این حد نمی تونم تصویر بسازم و باهاش زندگی کنم که مادر جان. :surprised:یک کمی هم به ما توجه کن.:(
از همه دوستانی که سوال دارن می خوام که پست دهم این تاپیک توی صفحه اول به ادرس زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=108078#10
رو بخونن.

اما شما برای مطرح شدن این سوال احتیاج هست شما بخشی از سخنرانی دکتر فرهنگ رو که این مطلب توش هست به صورت مختصر بذارید تا ما بفهمیم شما چی می گی. کامل گوش بده و مثالی اگه داره واسمون بگو. ممنون.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله درسته.راستش خودمم نظرم همین بود تا اینکه توی یه کتاب خوندم که مثلا اگه میخواین هالیوود استعداد بازیگریتونو کشف کنه به کلاس سبد بافی برین یعنی تا این حد بیخیالش بشین:Dواسه همین به شک افتادم:Dممنون بچه ها:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

فکر می کنم به همه نوشته ها در این مورد نباید اعتماد کرد. چون همه پایه محکمی ندارن و شاید فقط برداشت شخصی باشن یا حتی لحظه ای که شاید اشتباه باشه. حتی ممکنه ترجمه اشتباه باشن. اما تا اینجا که گوش دادم سخنان دکتر فرهنگ از بقیه معقول تر بودن.
رها کردن یعنی شما نچسبی به اونچیزی که خواستی و تا یه اتفاق مخالفی افتاد شروع کنی به شکایت و بخوای بکشونیش تو مسیر خواسته خودت. اینجوری انرژی خودتو هدر می دی.
من خودم می گم که می خوام بهترین نتیجه نصیبم بشه. مثلا
من در بهترین زمان ممکن به آن جا خواهم رسید.
من بهترین پاسخ را خواهم شنید.

این جوری به نتیجه وابسته نیستی. و یک نکته بسیار مهم اینه که راه رسیدن به اونچه که می خواهید به شما ربطی نداره. بگید و بقیش رو بسپرید به کائنات. اینم یه جور رها کردنه.
یعنی حتی توی تصویر سازی هم دنبال این نباشید که از کجا به خواستتون رسیدید. فقط نتیجه مطلوبتون رو ببینید.

*afsane*

عضو جدید
صادقانه بگم که من از "تراکم ها" چیزی نمی فهمم:)
آخي نازي من كه پستشو گذاشتم توي تاپيك.اگه سخنرانيهاي دكتر فرهنگ كه انيس جون آدرسو گذاشتن دانلود كني گمونم جلسه سومش باشه،مفصل توضيح داده راجع بهش.;)

*afsane*

عضو جدید

رها کردن یعنی شما نچسبی به اونچیزی که خواستی و تا یه اتفاق مخالفی افتاد شروع کنی به شکایت و بخوای بکشونیش تو مسیر خواسته خودت. اینجوری انرژی خودتو هدر می دی.
من خودم می گم که می خوام بهترین نتیجه نصیبم بشه. مثلا
من در بهترین زمان ممکن به آن جا خواهم رسید.
من بهترین پاسخ را خواهم شنید.

این جوری به نتیجه وابسته نیستی. و یک نکته بسیار مهم اینه که راه رسیدن به اونچه که می خواهید به شما ربطی نداره. بگید و بقیش رو بسپرید به کائنات. اینم یه جور رها کردنه.
یعنی حتی توی تصویر سازی هم دنبال این نباشید که از کجا به خواستتون رسیدید. فقط نتیجه مطلوبتون رو ببینید.
كاملا موافقم.ممنون

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي نازي من كه پستشو گذاشتم توي تاپيك.اگه سخنرانيهاي دكتر فرهنگ كه انيس جون آدرسو گذاشتن دانلود كني گمونم جلسه سومش باشه،مفصل توضيح داده راجع بهش.;)
باشه عزیزم.مرسی...حتما دانلود می کنم:);)

*anis*

عضو جدید
خوبی انیس جان؟ :biggrin:
من الان فرض کنم این سوال اول به من ارسال شده بعد من گذاشتم این جا؟ :razz:
خوب گفتیم تصویرسازی ولی دیگه من در این حد نمی تونم تصویر بسازم و باهاش زندگی کنم که مادر جان. :surprised:یک کمی هم به ما توجه کن.:(
از همه دوستانی که سوال دارن می خوام که پست دهم این تاپیک توی صفحه اول به ادرس زیر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=108078#10
رو بخونن.

اما شما برای مطرح شدن این سوال احتیاج هست شما بخشی از سخنرانی دکتر فرهنگ رو که این مطلب توش هست به صورت مختصر بذارید تا ما بفهمیم شما چی می گی. کامل گوش بده و مثالی اگه داره واسمون بگو. ممنون.

سلام سيما جون . فدات شم ، بعد از اينكه سوالمو مطرح كردم متوجه شدم بايد واسه تو ميفرستادمش . ايشالا سوال بعديم.
اما صحبتاي فرهنگ : اگه پست افسانه جون رو خونده باشين من ادامش رو از صحبت دكتر فرهنگ اينجور بگم : توي بحث قانون دوبروي كه دكتر فرهنگ پيرامونش بحث ميكرد يكي از اعضاي كلاسشون پرسيد كه اگر هميشه كم تراكم ها پر تراكم ها رو جذب كنند و پر تراكم ها پر تراكم ترها رو (مثل گفته مهسا جون) اونوقت اين قانون واسه طرف مقابلمون كه پرتراكم ماست و ما كم تراكم اونيم كه صدق نميكنه و ايشون جواب دادند كه : كم تراكم ها پر تراكم ها روجذب ميكنند ولي اين قانون نميگه كه پر تراكم ها پر تراكم ترها رو جذب ميكنن ( البته من سخنرانيهاي ايشون توي تهران رو شنيدم شايد سخنرانيهاشون توي اصفهان متفاوت باشه )

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من همون جوابي رو كه توي تاپيك راز دادم رو دوباره ميذارم اينجا :D... اگه مشكلي بود بحث ميكنيم در موردش....

من تقريبا از 44 سي‌دي دكتر فرهنگ اكثرش رو گوش دادم، اما اين جمله پرتراكم‌ها پرتراكم‌تر‌ها رو جذب نميكنن رو اصلا يادم نمياد!!!:surprised: (يعني تا اونجايي كه من از دكتر شنيدم، تنها به اين اشاره كرده بودند كه كم تراكم‌ها پرتراكم‌ها رو جذب ميكنن!! اين يكي رو اصلا يادم نيس!)
در مورد سوالتون هم بايد بگم كه اگه درست به صحبت‌هاي دكتر گوش داده باشيد، ايشون بيان كردند كه شخصي از ايشون ميپرسند كه همسر مقابل من داراي چه مشخصاتي خواهند بود؟
ايشون بيان ميكنند كه هر خصوصيتي كه تو داري، خصوصيات ايشون n برابر تو خواهد بود....
مثلا اگه مهربون هستي، همسرت n برابر شما مهربون خواهد بود.... اگر خيلي صادقي، همسر شما n برابر شما صادق خواهد بود....
و ايشون يادمه كه اين مطلب رو براي تمامي اطرافيان عنوان ميكردند...
يعني اگه به اطرافتون نگاه كنيد، دوست ... آشنا و همسرتون، ميبينيد كه اطرافيان نزديكتون همان خصوصيات شما رو دارند....
پس طبق گفته‌ي دكتر فرهنگ، شما كسي رو جذب خواهيد كرد كه از خودتون صادق تر باشه.... :gol::gol::gol: