سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Empire Neama

عضو جدید
سلام دوستان
من يك فايل زيپ شده گرفتم
pass را هم ميدانم
ولي وقتي pass را وارد ميكنم براي كپي يا كات هيچ عملي انجام نميده
pass هم درست هست چون وقتي اشتباه ميزنم error ميده
راهنماييم كنيد

سلام
به caps lock دقت کردی؟

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پروسه چیه که چندتا از اون همیشه وجود داره و اگه یکی شون ببندم ..سیستم بعد از یک دقیقه restart میشه ..

در ضمن صدا ی خرخر هارد زمانی که کاری انجام نمیدم در می اد..
bY

حتماً سیستمتون رو با یک اینترنت سکوریتی آپ‌دیت شده تست کنین!
و بعد هم در صورت امکان فرمت.
1)در ضمن چه طور می تونم نر افزارهایی که هنگام متصل بودن به اینترنت ...با خارج ارتباط بر قرار می کنند رو شناسایی کرد ..

@) یه فایل .chm دارم که توی ویندوز اجرا نمیشه اما توی لینوکس اجرا میشه ...چه کار میشه کرد ..

bY

اینترنت سکوریتی‌ها هر رفت و آمدی در دنیای اینترنت رو به شما اطلاع می‌دن!
قسمت دوم هم از سواد من بالاتره (البته به تشخیص اعضای تالار و لطفشون نسبت به بنده! که فقط این روزها اطلاع می‌دن که من نمی‌دونم!) و نمی‌دونم و انگار نباید مشکلات دیگران رو حل کنم! پس نمی‌دونم در مورد این نوع فایل.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Next

M.Reza2008

عضو جدید
معرفی:
SVCHOST.EXE نامی عمومی برای پروسسهائی است که از طریف DLL ها و یا از داخل آنها اجرا می شوند.
اطلاعات بیشتر:
فایل Svchost.exe که در پوشه %SystemRoot%\System32 قرار دارد در هنگام آغاز اجرای ویندوز قسمت services رجیستری رو چک میکنه و لیستی از سرویسهائی که باید اجرا شوند رو ایجاد می کنه.موارد متعددی از Svchost می تونن همزمان با هم اجرا بشن که هر کدوم از اونا شامل گروهی خاص از سرویسها می شود.پس بهمین دلیل سرویسهای جداگانه می تونن همزمان و فارغ از اینکه Svchost کی اجرا شده به هم اجرا بشن و روند بالا آمدن ویندوز تسریع بشه.در ضمن این شیوه گروه بندی سرویسها باعث ایجاد کنترل بهتر و Debug سریعتر می شود.
گروههای Svchost.exe در این کلید رجیستری معرفی می شوند:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Svchost
هر Value که در زیر این شاخه ایجاد شده باشه بیانگر یک گروه جداگانه Svchost می باشد و هنگامی که شما task Manger رو نگاه می کنید برای خودش گروه جداگانه ای ایجاد می کند.
هر کدام از این value ها دارای ارزش REG_MULTI_SZ هستند و شامل اطلاعات سرویسها و process هائی هستند که که در زیر این شاخه از Svchost اجرا می شن.
هر کدام از گروههای Svchost می تونن شامل یک یا چند سرویس باشند که از کلید زیر در رجیستری Extract می شوند که پارامترهای اونا شامل یک ServiceDLL Value می باشد.
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Servic es\Service
برای درک بهتر Svchost و دیدن سرویسهائی که هم اکنون از Svchost استفاده می کنن این مراحل رو انجام بدین:
از منوی Start ----Run رو اجرا کنید و تایپ کنین cmd
ودر پای prompt بنویسید:Tasklist /SVC و Enter رو فشار بدین.
فرمان Tasklist لیستی از پروسسهای در حال اجرا تهیه می کنه و سوئیچ /SVC هم لیستی از زیر پروسسهای هر گروه رو ایجاد می کنه .برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به هر پروسس فرمان رو بصورت زیر تایپ کنین:
Tasklist /FI "PID eq processID" که بجای PID eq processID باید پروسس مورد نظر خودتون رو بنویسین.مثال زیر مواردی از پروسسهای تحت Svchost رو نشون می ده که همونطور که می بینین خیلی از فعالیتهای حیاتی ویندوزتون رو هم شامل میشه:

Image Name PID Services
================================================== ======================
System Process 0 N/A
System 8 N/A
Smss.exe 132 N/A
Csrss.exe 160 N/A
Winlogon.exe 180 N/A
Services.exe 208 AppMgmt,Browser,Dhcp,Dmserver,Dnscache,
Eventlog,LanmanServer,LanmanWorkstation,
LmHosts,Messenger,PlugPlay,ProtectedStorage,
Seclogon,TrkWks,W32Time,Wmi
Lsass.exe 220 Netlogon,PolicyAgent,SamSs
Svchost.exe 404 RpcSs
Spoolsv.exe 452 Spooler
Cisvc.exe 544 Cisvc
Svchost.exe 556 EventSystem,Netman,NtmsSvc,RasMan,
SENS,TapiSrv
Regsvc.exe 580 RemoteRegistry
Mstask.exe 596 Schedule
Snmp.exe 660 SNMP
Winmgmt.exe 728 WinMgmt
Explorer.exe 812 N/A
Cmd.exe 1300 N/A
Tasklist.exe 1144 N/A

تنظیمات رجیستری برای مثال بالا به صورت زیر می باشد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Svchost:
Netsvcs: Reg_Multi_SZ: EventSystem Ias Iprip Irmon Netman Nwsapagent Rasauto Rasman Remoteaccess SENS Sharedaccess Tapisrv Ntmssvc
RApcss :Reg_Multi_SZ: RpcSs

مطلب بالا ترجمه ای بود از :
http://support.microsoft.com/?kbid=314056
منبع:p30world

mehrzadmo

عضو جدید
از محمد رضا براي توضيحش در مورد SVCHOST.EXE ممنونم . كامل بود و عالي . فقط دقت كنيد كه بعضا دوستان عزيز ويروس از اين فايل گاها استفاده مي كنند . بهترين راه استفاده از يه ويروس ياب اپ تو ديت هست جهت اطمينان بيشتر .
در ضمن صدا ی خرخر هارد زمانی که کاری انجام نمیدم در می اد..
موقعي كه شما كاري انجام نمي دي ويندوز يا كلا سيستم عامل شروع مي كنه به انجام يه سري از كارهاي زمان بندي شده خودش يا شما . مثلا ويروس يابتون كار مي كنه . يا چيزي رو كامپيوتر داره دخيره مي كنه براي خودش و كارهايي از اين قبيل .
1)در ضمن چه طور می تونم نر افزارهایی که هنگام متصل بودن به اینترنت ...با خارج ارتباط بر قرار می کنند رو شناسایی کرد ..
دستور netstat تا حدي اين كار رو انجام ميده و انجام كامل تر اين كار رو مي تونيد از فاير والها انتظار داشته باشيد . زون الارم و ....
یه فایل .chm دارم که توی ویندوز اجرا نمیشه اما توی لینوکس اجرا میشه ...چه کار میشه کرد ..
خيلي جالبه ! فايلهاي CHM از فايلهاي هلپ بومي ويندوز هستند داخل ويندوز اجرا نشن و برن تو لينوكس اجرا بشن ! دقيقا پسوند اونو ببينيد شايد يه چيزي مثل اين باشه test.chm.tr يعني اون چيزي رو كه مي بينين پسوند واقعي نباشه . اگر پيغام خطايي هست اونو بزارين - و بعد مي تونين با chm reader هاي ديگه اي جز اون كه تو ويندوز دارين استفاده كنين . شايد اون فايل يا برنامه تون مشكل داره و ....
سلام ..مدتی که از هارد کامپوتر صدای قرقر و خرخر می یاد ..
اين قضيه هم ميتونه دلايل زيادي داشته باشه . مثلا شما داري با هاردت روزهاي آخر رو مي گذرونيد ;) كه بهتره سعي كنيد در اين مدتي كه با هم هستين به دوتاييتون خوش بگذره .
و حتي ممكنه اصلا قضيه جدي نباشه ! من ديدم بعضي از سري هاردهاي مكستور يه مقدار صدا رو دارن . مخصوصا توي ظرفيت هاي بالا .
بگيد هاردتون رو كي خريديد ؟ دقيقا چه موقع خرخرشون شروع ميشه ؟ تب دارن يا نه ؟ و .... مدلشو هم به صورت كامل بگيد ...

Next

عضو جدید
FOR DISABLE ANTI VIROUS BY SVCHOST.EXE

Process is trying to create value in system registry key that belongs to group System Security.\These keys control

computer security settings.

You are advised to grant access to these settings only if you are sure you want to allow these settings to be

modified. Otherwise it is better to deny access.

Key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet003

\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List

Value: C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe

New data(Unicode null-terminated string):
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe:*:Disabled:Kaspersky Anti-Virus
1)SVCHOST.EXE
مطلب بالا رو نرم افزار
Kaspersky
داده..بالاخره این پروسس ویروسه یا فایل سیستمی

2)هارد
هارد خودم رو سال 83 خریدم ..
80 GB
بعد توی
DeVice Manager--...->Maxtor 4R080L0
اگه کامل نیست لطف کنید بفرمایید از کجایی ویندوز می تونم اطلاعات کامل در مورد سخت افزار پیدا کنم

تقریبا این صدا رو ...تو گذشته.. نمی دونم ...ولی این چند روزه خیلی توجه من رو به خودش جلب کرده
من یه جا شنیدم که وقتی هیچ تحرکی تو اجرای نرم افزار نمی بینی ..احتمالا ویروس داره هارد رو...
..
درضمن من
NODE32
نصب کردم که انگار خیلی بی خیاله ..یا تو این مدت هیچ ویروسی وارد سیستم نشده ..
KASPERSKY
خیلی از فایلهای منو پاک میکنه ..واسه همسن بی خیالش شدم..

2)chm
این فایل اجرا میشه بعد تمام
قسمت ها وفصلهای کتاب رو می اره اما روی هر فصل یا صفحه اون کلیک میکنم .توی پنجره سمت راست این رو نشون میده .

This program cannot display the webpage

Most likely causes:
You are not connected to the Internet.
The website is encountering problems.
There might be a typing error in the address.

What you can try:
Check your Internet connection. Try visiting another website to make sure you are connected.

Retype the address.

Go back to the previous page.

More information

This problem can be caused by a variety of issues, including:

Internet connectivity has been lost.
The website is temporarily unavailable.
The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's dom​
ain.

آخرین ویرایش:

Next

عضو جدید
یه سوال دیگه؟؟ببخشید من تازه کارم ممکنه سوالام ابتدایی باشه

یه سوال دیگه؟؟ببخشید من تازه کارم ممکنه سوالام ابتدایی باشه

یه سوال دیگه زمانی که از اینترنت استفاده می کنم ..سرعت کانکشن ..گوشه سمت راست می اد..که بعضی وقت ها تغییر میکنه ..یه بار 115 یا 36 یا 33 یا 28
می خوام بدونم که ایا تو سرعت واقعی تاثیری هم داره
اگه مودم 56کیلو بیت در ثانیه است پس چرا 56 نمی زنه
..بهتره شما توضیح بدین می ترسم خراب کنم

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه زمانی که از اینترنت استفاده می کنم ..سرعت کانکشن ..گوشه سمت راست می اد..که بعضی وقت ها تغییر میکنه ..یه بار 115 یا 36 یا 33 یا 28

البته شاید این آخرین باری باشه که به سوالی جواب می‌دم! چون انگار خیلی از دوستان ناراحتن از پاسخ‌گویی من و باعث کدورت اطلاعات غیرکارشناسانشون شدم!!!!
و البته شاید هم درست می‌گن که سواد ندارم!!!!!!

مهندس گرامی، درسته‌که بیشتر مودم‌ها 56K هستند و از تکنولوژیV92 در ارتباط Dialup برای برقرای دیتا با شبکه‌ی جهانی استفاده می‌کنن. اما می‌دونین که قبل از ارتباط شما باید به یک ISP متصل بشین و اون‌ها به شما خوراک نت بدن.
خوب پس مسله از سخت‌افزار شما کنار می‌ره.
چند مورد مطرح هست. یکی خط تلفن شما. اگر با سرعت کمتر از 40 وصل شدین بدونین که روی خط تلفن شما نویز هست و باید اون رو مراتفع کنین.
اگر بین 50 تا 40 متصل شدین یک امر عادی هست چرا که خیلی از خطوط تلفن ایران بار بیش از این رو نمی‌تونن تحمل کنن. اگر به 56 رسیدین که یک اتفاق منحصر به‌فرد افتاد چون ISP و دفتر ارتباطی شما همسایه‌ی دیوار به دیوار شماست! این‌که با سرعت‌های مختلف کانکت می شین هم می‌تونه از ISP‌باشه هم خط تلفن شما.
در کل، تمام این ارقام نماینده‌ی واقعی اعلام رد و بدل دیتا نیستند.
شما با استفاد از Dial Up نهایت سرعت انتقال دیتا رو بین 4 تا 11 Kbps دارین نه بیشتر!
امیدوارم جاماع بیان کرده باشم.
در ضمن به قول دوستان اگر سواد ندارم ببخشین که میام و سعی در حل سوالات و مشکلات دارم!

آخرین ویرایش:

joody121

عضو جدید
سلام دوست عزیز!
ماکزیمم ظرفیت خطوط معمولی که برای مکالمات تلفنی و اینترنت Dial up استفاده میشه،همون 56 کیلو بیت هستش،به همین دلیله که وقتی یه نفر داره با تلفن صحبت می کنه،شما نمی تونی کانکت بشی و بالعکس!
چون خطوط تلفن معمولی از درصد کمی از پهنای باند استفاده می کنن،مگه این که بخواین از سرویس ADSL استفاده کنین که در این صورت خطوط تلفن رانژه میشه و از پهنای باند
بلا استفاده ، در این جهت استفاده می کنه(مخصوصاً در دانلود و آپلود)
البته خیلی از ISP هایی که ارائه کننده ADSL هستن،بیشتر حجم رو به دانلود اختصاص میدن تا آپلود!

پس تو خطوط تلفن معمولی امکان نداره که سرعت از 56 بالاتر بره،اون مقدار 115 که شما می بینین،مقدار اسمی سرعته که با دستکاری تنظیمات مودم تو کنترل پنل میشه به این مقادیر کذایی دست پیدا کرد که اگه بخواین من خودم چند تا راهشو میگم!

حالا در مورد مقادیر کم مثل 45 و 33 و 28 ...:
عموماً سرعت دیال آپ به 56 نمیرسه که دلایل متعددی میتونه داشته باشه که عمده اونها،مشکل خطوط تلفن(چون اگه خطوط تلفن مشکل داشته باشه،معمولاً نویز زیادی روش میوفته،مثلاً بعضی وقتها که دارین با کسی صحبت می کنین،می بینین یه صداهایی علاوه بر صداهای شما دو نفر میاد؛اینا نویز خطوط تلفنه!)،ترافیک زیاد مربوط به ISP ای که ازش سرویس می گیرین و ... هستش!

یا علی:gol:

joody121

عضو جدید
سلام دوستان
من يك فايل زيپ شده گرفتم
pass را هم ميدانم
ولي وقتي pass را وارد ميكنم براي كپي يا كات هيچ عملي انجام نميده
pass هم درست هست چون وقتي اشتباه ميزنم error ميده
راهنماييم كنيد
منظورتون از کپی یا کات چیه؟
شما وقتی پسورد رو وارد کنی و ok رو بزنی،فایلات extract میشه و تو یه جایی که خودت آدرسشو میدی،ذخیره میشه دیگه!

مشکلتونو واضح تر توضیح بدین:surprised:

joody121

عضو جدید
ممنون از راهنماييتون
راستي ميتونم بپرسم اين آپديتها رو از كجا ميشه دانلود كرد, ديروز يه جايي رو پيدا كردم ولي آپديتهاش خيلي بزرگ بود (حول و حوش 14مگ) اگه جايي رو ميشناسين كه آپديت كم حجم بزاره لطف كنين و معرفي كنين
بازم متشكر:)
سلام

ببخشید بابت تاخیر:redface:

شما از چه نسخه ای استفاده می کنین؟ برای آپدیت از کرک استفاده می کنین یا سریال؟
یه عکس از مشکلتون بذارین،منظورم اینه که عکسی از بخش آپدیت بذارین که تاریخ دیتابیس و زمان اتصال به سرور قابل رویت باشه!

در ضمن وقتی که شما گزینه آپدیت رو میزنین صبر کنین ، قائدتاً اگه نتونین آپدیت بکنین در پایان یک ارور به شما میده ... که اون ارور هم مهمه!
به هر حال شما یا باید محصول رو کرک کرده باشین یا از سریال برای آپدیت استفاده کنین ... نمی تونین از هر دو روش استفاده کنین:warn:

اگه از دو روش برای آپدیت استفاده کرده باشین که منشا مشکل مشخصه.

اما اگه صرفاً از سریال برای آپدیت استفاده کنین، به تنظیمات سرور دقت کنید که روی Choose Automatic باشه.

در ضمن حجم آپدیت ها هم معمولاً اینقدره،شایدم بیشتر!
مَگه اینکه شما به طور مرتب محصولو آپدیت کنین که تو هر بار آپدیت،معمولاً حجم فایل ها 3 4 مِگه!

joody121

عضو جدید
البته شاید این آخرین باری باشه که به سوالی جواب می‌دم! چون انگار خیلی از دوستان ناراحتن از پاسخ‌گویی من و باعث کدورت اطلاعات غیرکارشناسانشون شدم!!!!
در ضمن به قول دوستان اگر سواد ندارم ببخشین که میام و سعی در حل سوالات و مشکلات دارم!
واقعاً برای اون خیلی از دوستان متاسفم که خیلی از او خیلی ها ،خودشون که سعی در رفع مشکلات دیگران ندارن، هیچ! به دیگران هم اجازه فعالیت و کمک به کاربرا رو نمیدن!

اینو راحت میشه از خیلی تاپیکهای خاک خورده ی بی جواب در این انجمن فهمید!
دوستان حتی اگه کاربری به یه سوال،جزئی یا حتی اشتباه جواب بده،از اینکه وقت گذاشته و سعی در حل مشکل دیگران داشته،نظرش قابل احترامه!
ضمن اینکه اگه جوابش اشتباه هم بود،با همفکری بقیه اعضا میشه اون مشکل رو رفع کرد تا در آینده کسی به این اشتباه دچار نشه!

به جرات می تونم بگم کاربر Keivan Keihanipour یکی از اعضای فعال این انجمن هست که لطف می کنه و اطلاعاتشو با دیگران به اشتراک میذاره!

چه قدر خوبه که اول به فعالیت های خودمون نگاه کنیم بعد به دیگران خورده بگیریم:razz:

russell

مدیر بازنشسته

باید از کسایی که این حرف رو زدن پرسید خودشون چقدر برای حل مشکلات دوستان تلاش کردند........
اگر وجود داشتن چرا به قول دوست عزیزمون joody هنوز این همه سوالات بی پاسخ وجود داره
خواستم از طرف خودم و مطمئنن خیلی از دوستان دیگه از شما تشکر و قدر دانی کنم به خاطر حس مسئولیت پذیری شما در حل مشکلات کاربران ....

Farsin

عضو جدید
سوال

سوال

میدونیم که پورت پارالل دارای حالت های مختلفی هست ، ارتباط یکطرفه و ..... تو لپ تاپ هایی که پورت پارالل هستن که خب دیگه قدیمی شدن برای استفاده از سخت افزارهایی مثل پروگرامر باید اون رو تو چه وضعیتی قرار داد ؟

Farsin

عضو جدید
دوست عزیزم Keivan Keihanipour از اطلاعات پربار شما بسیار متشکرم که وقت می گذارید و به سوالات دوستان پاسخ می دهید ، امیدوارم فعالیت شما را بیش از پیش شاهد باشیم.
منتظر حضور پررنگتر شما هستیم.;)
یا حق

Next

عضو جدید
تشکر از شما ....

تشکر از شما ....

اقای مهندس کیوان کیهانی پور

بنده نیز به نوبه خود از فعالیت مفید شما متشکرم

!)مدتی است که تمام صفحات وبی که ذخیره می کنم ایکون اونها به صورت یک فایل ناشنا خته می مونه ..
@)این مشکل برای فایل های عکس هم وجود داره با این تفاوت که عکس هارو نمیشه با کلیک کردن .. به صورت معمول با برنامه پیش فرض ویندور باز کنم (منظورم برنامه picture and fax viewer است که توی قسمت open with هم این برنامه وجود نداره میشه بپرسم این برنامه کجای ویندوز قرار داره )

joody121

عضو جدید
میدونیم که پورت پارالل دارای حالت های مختلفی هست ، ارتباط یکطرفه و ..... تو لپ تاپ هایی که پورت پارالل هستن که خب دیگه قدیمی شدن برای استفاده از سخت افزارهایی مثل پروگرامر باید اون رو تو چه وضعیتی قرار داد ؟
سلام
اگه شما فقط بخواین برنامه رو از کامپیوتر به میکرو یا FPGA یا هر آی سیه دیگه ای،پروگرم کنین،کافیه اطلاعات به صورت یک طرفه از کامپیوتر به قطعه مورد نظر انتقال پیدا کنه،ولی اگه می خواین ارتباطتون،محاوره ای باشه(مثل محیط Terminal) خوب طبیعتاً دو طرفه میشه!

احتمالاً شما از این پروگرمرهای دست ساز که سوکت نَری 25 تایی و سیم فِلَت دارن،استفاده می کنین،ولی یه پروگرمرهایی هست که به صورت بلک باکسه و به پورت usb وصل میشه و اسم نرم افزار درایورش SuperPro هستش و خیلی خیلی بهتر از مورد قبلیه(یعنی با اون ارور سخت افزاری معروف که رو مغز آدم راه میره،دیگه مواجه نمی شین:D)
ولی خوب طبیعتاً قیمتش چند ده برابر پروگرمر دستی در میاد!

joody121

عضو جدید
!)مدتی است که تمام صفحات وبی که ذخیره می کنم ایکون اونها به صورت یک فایل ناشنا خته می مونه ..
@)این مشکل برای فایل های عکس هم وجود داره با این تفاوت که عکس هارو نمیشه با کلیک کردن .. به صورت معمول با برنامه پیش فرض ویندور باز کنم (منظورم برنامه picture and fax viewer است که توی قسمت open with هم این برنامه وجود نداره میشه بپرسم این برنامه کجای ویندوز قرار داره )
اولاً من پیشنهاد می کنم که کامپیوترتونو (ضمن توجه به مشکلات قبلیتون)با یه آنتی ویروس آپدیت شده،کامل اسکن کنین،دوماً بفرمایین از چه مرورگری استفاده می کنین؟
در ضمن فایل های عکستونو با نرم افزار دیگه ای هم نمی تونین باز کنین؟

metibibak

عضو جدید
سلام.من خیلی تو اینترنت کار می کنم و دوست دارم حرفه ام را در این مورد بالا ببرم.لطفا کتابی یا نرم افزاری که میتونه به من کمک کنه را معرفی کنید.با تشکر

joody121

عضو جدید
سلام.من خیلی تو اینترنت کار می کنم و دوست دارم حرفه ام را در این مورد بالا ببرم.لطفا کتابی یا نرم افزاری که میتونه به من کمک کنه را معرفی کنید.با تشکر
شما چه کاری انجام میدین؟
یعنی حرفه تون چیه؟
اگه منظورتون کارای تبلیغاتیه شرکت های بزرگه که با افزایش تبلیغ،حقوق شما هم بصورت تصاعدی افزایش پیدا می کنه،بهتره cd هایی که در زمینه ی "راههای کسب درآمد در اینترنت" هست رو تهیه کنین!
تو اونها همه این روشها توضیح داده شده;)

اگر هم منظورتون چیز دیگه ایه،بیشتر و واضحتر توضیح بدین تا بتونیم کمکتون کنیم!

با تشکر:gol:

Next

عضو جدید
اولاً من پیشنهاد می کنم که کامپیوترتونو (ضمن توجه به مشکلات قبلیتون)با یه آنتی ویروس آپدیت شده،کامل اسکن کنین،دوماً بفرمایین از چه مرورگری استفاده می کنین؟
در ضمن فایل های عکستونو با نرم افزار دیگه ای هم نمی تونین باز کنین؟

با تشکر از opera 9.2(ورژن "سلطان")استفاده می کنم.

mehrzadmo

عضو جدید
كيوان عزيز من درست متوجه نشدم طرف نقل شما من بودم يا كسي ديگه . اما يك درصد فكر مي كنم شايد بخاطر اين باشه كه من بي ادبي كردم و نظرم رو درباره سوالاتي كه شما جواب دادين رو اعلام كردم .
نگاه كنيد فكر نمي كنم از صحبت من و شما در اينجا كسي يك درصد هم برداشت اين رو داشته باشه كه من يا شما سعي در اثبات دانش و سطح سواد خودمون رو داريم . داريم يعني ؟ حرفهاي شما متين و فرمايشات شما هم صحيح . اما مطمئنا در كار گه گاه شما هم برخورد كرده ايد به مواردي كه دلايل علمي (حداقل به سواد ما ) ندارند ! پس بهتره كه تمام جوانب كار سنجيده بشه . شما راههاي رو فرموديد من هم چند راه ديگه و دليل ديگه رو به زعم خودم اضافه كردم . همين ! اين بي سوادي من يا شما رو نمي رسونه بلكه وسيع بودن اين رشته رو اذعان مي كنه .
از شما اگر باعث تكدر خاطرتون شدم صميمانه معذرت ميخوام . و اميدوارم با حضورتون توي تالار و كمكتون باعث دلگرمي كاربران و گرمي اين محفل باشيد .
در مورد اطلاعات غير كارشناسانه اي هم كه فرموديد خوشحال ميشم نمونه اي رو ذكر كنيد . در هر صورت هيچ كس كامل نيست ...

مهندس گرامی، درسته‌که بیشتر مودم‌ها 56K هستند و از تکنولوژیV92 در ارتباط Dialup برای برقرای دیتا با شبکه‌ی جهانی استفاده می‌کنن. اما می‌دونین که قبل از ارتباط شما باید به یک ISP متصل بشین و اون‌ها به شما خوراک نت بدن.
چند مورد مطرح هست. یکی خط تلفن شما. اگر با سرعت کمتر از 40 وصل شدین بدونین که روی خط تلفن شما نویز هست و باید اون رو مراتفع کنین.
اگر بین 50 تا 40 متصل شدین یک امر عادی هست چرا که خیلی از خطوط تلفن ایران بار بیش از این رو نمی‌تونن تحمل کنن. اگر به 56 رسیدین که یک اتفاق منحصر به‌فرد افتاد چون ISP و دفتر ارتباطی شما همسایه‌ی دیوار به دیوار شماست! این‌که با سرعت‌های مختلف کانکت می شین هم می‌تونه از ISP‌باشه هم خط تلفن شما.
شما با استفاد از Dial Up نهایت سرعت انتقال دیتا رو بین 4 تا 11 Kbps دارین نه بیشتر!
امیدوارم جامع بیان کرده باشم.
به شدت جامع هست و ممنونم من . در مورد اون سرعت 115 كيلو هم من يه توضيح اضافه كنم . اين اتفاق رو به كرات من روي مودم هاي كرتيو ديدم . روي مارك هاي ديگه كمتر با اين اتفاق مواجه شدم . اين سرع كاذبه و هيچ ملاك سنجش نمي تونه باشه . دليلي براي اون ندارم .

Next

عضو جدید
در صمن . چه طوری جلوی expire شدن نر افزار ها رو بگیریم ..
INTERNET SEC 7.0 خودش هم یه همچین بلایی سرش می اد .

Next

عضو جدید
سلام ..
این یکی کمک سخت افزاری ..
این CDROM ما هی باز میشه .حتی وقتی به زور می بندمش ..چه طوری می تونم خودم درستش کنم
CDROM COMBO SAMSUNG

saied5758

عضو جدید
سلام... من يه برنامه نصب كردم به اسم لوح حق كه در واقع از مجلس شوراي اسلامي هست اما وقتي نصب ميكنم به جاي نوشته هاي فارسي يه نوشته هاي ديگهاي با حروف لاتين و خرچنگ قورباغه مياد لطفا كمكم كنيد

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام... من يه برنامه نصب كردم به اسم لوح حق كه در واقع از مجلس شوراي اسلامي هست اما وقتي نصب ميكنم به جاي نوشته هاي فارسي يه نوشته هاي ديگهاي با حروف لاتين و خرچنگ قورباغه مياد لطفا كمكم كنيد
ببین از یه جایی میتونی coding رو Unicode(UTF-8) بذاری

shahrzad1980

عضو جدید
سلام
من خوب متوجه سوالتون نشدم!
اگه برای کارشناسی ارشد می خواین شروع کنین به خوندن،یه بحثیه و اگه می خواین آمادگی برای یه شغلی در ارتباط با رشته تون پیدا کنین یه بحث دیگه اس!
مشخص کنین برای شروع چه چیزی می خواین اقدام کنین؟
کامپیوتر بی نهایت مبحث داره که میشه واردش شد!
دقیقاً مشخص کنین چی مد نظرتونه تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم:smile:
منظورم اينه كه در چه زمينه اي كار كنم تا قوي بشم و براي كار كردن بگم در فلان مبحث كاربلدم .

M.Reza2008

عضو جدید
اقای مهندس کیوان کیهانی پور

بنده نیز به نوبه خود از فعالیت مفید شما متشکرم

پسوند فايلها رو هم نگاه كردي؟
اگه بقيه عكساي كامپيوترت باز ميشه مشكلت مي تونه از اينجا باشه

M.Reza2008

عضو جدید
سلام

ببخشید بابت تاخیر:redface:

شما از چه نسخه ای استفاده می کنین؟ برای آپدیت از کرک استفاده می کنین یا سریال؟
یه عکس از مشکلتون بذارین،منظورم اینه که عکسی از بخش آپدیت بذارین که تاریخ دیتابیس و زمان اتصال به سرور قابل رویت باشه!

در ضمن وقتی که شما گزینه آپدیت رو میزنین صبر کنین ، قائدتاً اگه نتونین آپدیت بکنین در پایان یک ارور به شما میده ... که اون ارور هم مهمه!
به هر حال شما یا باید محصول رو کرک کرده باشین یا از سریال برای آپدیت استفاده کنین ... نمی تونین از هر دو روش استفاده کنین:warn:

اگه از دو روش برای آپدیت استفاده کرده باشین که منشا مشکل مشخصه.

اما اگه صرفاً از سریال برای آپدیت استفاده کنین، به تنظیمات سرور دقت کنید که روی Choose Automatic باشه.

در ضمن حجم آپدیت ها هم معمولاً اینقدره،شایدم بیشتر!
مَگه اینکه شما به طور مرتب محصولو آپدیت کنین که تو هر بار آپدیت،معمولاً حجم فایل ها 3 4 مِگه!

خواهش مي كنم:smile:
من از ورژن 3.0.669.0 و سريال استفاده مي كنم
تو منوي آپديت رو گزينه choose automatic قرار داره.
اون زماني هم كه دانلود مي كرد سايز هيچ كدوم از دانلودها به 1مگ هم نمي رسيد
در ضمن nod32 براي شروع آپديت يه فايل حاوي اطلاعات ويروس ديتابيس-update.ver- رو دانلود مي كنه و اگه ويروسي اضافه شده باشه شروع به دانلود اون مي كنه, در مورد مشكل من اون فايل دانلود نمي شه
اينم عكسها:

M.Reza2008

عضو جدید
سلام بچه ها
من فايرفاكس رو تو درايو D نصب كردم
حالا مي خوام بدونماگه من ويندوز نصب كنم افزونه هاش-addones- ميره يا مي مونه و اگه مي ره كسي ميتونه بگه چطور ميشه نگهش داشت؟ آخه يكم زياده

M.Reza2008

عضو جدید

امیدوارم جاماع بیان کرده باشم.
آقاجون اين حرفا چيه مي زني؟!!!!!!!!!!!!!!!
تو اگه با سوادترين اين جمع نباشي يكي از ده بيست نفر اولي
با اينكه منم تازه شروع به فعاليت كردم يه چندتا از سوالاتمو خودت جواب دادي كه درستم بوده.
چرا يه همچين حرفايي رو قبول مي كني؟

بالا