سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

rb_bahare

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام من ترم 3 it هستم تازه هم تو سایت عضو شدم تو برنامه نویسی مشکل دارم من هفته دیگه برای pascal باید proje تحویل بدم مشکل دارم تو یه قسمت هایی .... اگر کسی بهم کمک کنه ممنون میشم. یه مشکل دیگه هم دارم این ترم c# دارم و نمیدونم از کجا شروع کنم که دچار مشکل نشم. چون اخر ترم باید proje paint رو تحویل بدم.

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون باران جان ولی من چک کردم مودم نصب نشده بود شما در مورد این مدل اطلاعی ندارین که اصلا مودم روش نصب میشه یا نه اخه فکر میکنم فقط lan داره از کجا بفهمم که مودم داخلی داره؟؟؟
چطوری با lan کا میکننن؟؟ مرسی

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکی به فکر من نیست. کسی اصلا اطلاع داره که dell vostro 1510مودم داخلی داره؟ یا باید براش مودم خارجی بخرم؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدین:cry::child:

seliya

عضو جدید
سلام
من نميتونم ايميلم(gmail,yahoomail) باز كنم.سيستم عاملم لينوكس(فدورا8) است و فقط اين pc مشكل دارد چون با pc هاي ديگه كه از همين نسخه لينوكس هستند باز ميشه لطفا كمك كنيد(لطفا سطح پايينصحبت كنيد چون من در لينوكس تازه كارم.)

blacktiger

عضو جدید
هیچکی به فکر من نیست. کسی اصلا اطلاع داره که dell vostro 1510مودم داخلی داره؟ یا باید براش مودم خارجی بخرم؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم جوابمو بدین:cry::child:
تا اونجا که من اطلاع دارم فقط یه مدل 1510 مودم نداره (با قیمت حدود 750 تومان--- اینو تو لیست شرکت زیگورات خوندم )
اگه لپ تاپ شما از این مدله فکر میکنم باید یه مودم یو اس بی پیاده شی:smile:

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از کمکت جواب سوالمو پیدا کردم با تماس با نمایندگی DELLگفتند که تمام DELLمودم خارجی دارن .ممنون از کمکت.لپ تاپ من این قیمت نشد1350000شد.
حالا اینو بگذریم.یه سوال دیگه با LAN چطوری وصل میشن به اینترنت؟؟؟

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از کمکت جواب سوالمو پیدا کردم با تماس با نمایندگی DELLگفتند که تمام DELLمودم خارجی دارن .ممنون از کمکت.لپ تاپ من این قیمت نشد1350000شد.
حالا اینو بگذریم.یه سوال دیگه با LAN چطوری وصل میشن به اینترنت؟؟؟

براي ارتباط توسط Lan به اينترنت چند راه‌ كار هست. يا از طريق پورت Lan دستگاه ADSL MODEM استفاده كنين و يا از طريق يك سرويس دهنده‌ي محلي كه شبكه هست و به شما آي‌پي مي‌ده استفاده كنين. مثلاً توي دانشگاهتون اين كار مي‌تونين انجام بدين.

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اقا کیوان از کمکتون.متشکرم
مطمئنا بازم به مشکل برمیخورم تو ایم مورد مجبورم بازم مزاحم شما شم و سوال بپرسم
بازم ممنون

nasrin_ahmadi

عضو جدید
پایان نامه یا مقاله در مورد حذف نویز از تصویر در حوزه مکانی

پایان نامه یا مقاله در مورد حذف نویز از تصویر در حوزه مکانی

سلام
از مهندسان کامپیوتر و برق خواهش می کنم اگه منبع فارسی
در مورد( image processing(spatial filtering ***** کردن در حوزه مکانی که
شامل مفاهیم (*****های حوزه مکانی، *****های میانگین و
***** میانه ( Median ) ، ***** لاپلاسین وConvolutionو correlation
Linear filteringو Non-linear filtering ) باشد

لطفا اگه DOCument فارسی در این مورد دارین برام ایمیل بزنید.زودتر لطف کنین ممنون میشم.
nasrin_ahmadi2007@yahoo.com

tta

عضو جدید
سلام به بچه های کامپیوتر
من وقتی یه صفحه رو از تو اینتر نت ذخیره میکنم بعد از اینکه از نت خازج شدم نمیتونم دوباره اون صفحه رو بیارم یعنی صفحه باز میشه ولی نوشته های انگلیسی عجیب غریب میاد...
حالا چی کا ر کنم؟

maliheh e

عضو جدید
نرم افزار پردازش صدا

نرم افزار پردازش صدا

سلام من یکی از اعضای جدید هستم ودنبال اطلاعاتی در مورد نرم افزار پردازش صدای پالس برای پایان نامه کارشناسی ام می گردم خواهش می کنم یکی مرا راهنمایی کند که چگونه یک منبع ترجیحا فارسی در مورد آن پیدا کنم:w42:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های کامپیوتر
من وقتی یه صفحه رو از تو اینتر نت ذخیره میکنم بعد از اینکه از نت خازج شدم نمیتونم دوباره اون صفحه رو بیارم یعنی صفحه باز میشه ولی نوشته های انگلیسی عجیب غریب میاد...
حالا چی کا ر کنم؟

سلام
صفحه رو که باز کردین
راست کلیک کنید و به گزینه Encoding برین
بعد گزینه unicode utf 8 یا arabic windows رو انتخاب کنید

موقع save کردن هم اینجوری save کنید

http://i36.tinypic.com/2udzwh5.png

• Like
واکنش ها: tta

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....خسته نباشيد:D
چه جوري ميشه start up password رو حذف كرد؟؟
از توي dos و user account كه نتونستم!!:confused:

Baran*

مدیر بازنشسته
سلام دوستان....خسته نباشيد:D
چه جوري ميشه start up password رو حذف كرد؟؟
از توي dos و user account كه نتونستم!!:confused:
منظورتون کدوم پسورده...؟ پسوردی که زمان بوت سیستم می خواد یا پسورد که قبل از واردشدن به ویندوز می خواد...؟

jeraldin

عضو جدید
سلام
من کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خوندم و برای کارشناسی ارشد می خونم ولی منبع معتبر وجامعی ندارم اگه لطف کنین و منابع رو برام بفرستین ممنون می شم

jeraldin

عضو جدید
سلام
سوال پرسیدن عیب نیست سوال نپرسیدن عیب است.
شما باید برید کنترل پنل از اون جا network connection بعد گزینه new connection wizard بعد اولین گزینه رو انتخاب وکلید next رو فشار بدید وگزبنه دوم را انتخاب کنید وnext وبعد گزینه اول وسپس next و یک نام وارد کنید و سپس next رو بزنید تا به finish برسید .بعد user name .password.dial را از روی کارت اینترنتی وارد کنید و گزینه dial را فشار دهید البته سیم تلفن یادتون نره به پورت line مودم وصل کنید.

mosamam

عضو جدید
کمک رایتی

کمک رایتی

با سلام
بچه ها من فیلم دیویدی را میخواستم به ویسیدی تبدیل کنم با نرو هشت و نرم افزار زیلیسافت ویدئو کانورتر چه مراحلی را طی کنم درست و کامل رایت میشود حداکثر چند سیدی میخواهد با تشکر از شما دوستان

joody121

عضو جدید
با سلام
بچه ها من فیلم دیویدی را میخواستم به ویسیدی تبدیل کنم با نرو هشت و نرم افزار زیلیسافت ویدئو کانورتر چه مراحلی را طی کنم درست و کامل رایت میشود حداکثر چند سیدی میخواهد با تشکر از شما دوستان
ببینید حجم هر dvd ،حدود 4.7 GB هستش،ولی هر فیلمی معمولا 1GB (حالا یه خورده بیشتر و کمتر) هستش و اگه بخوایم هر فیلم رو تو cd بریزیم،2 تا cd می خواد(چون حجم cd حدودا 700MB هستش) شما احتمالا روی dvd چند تا فیلم دارید،اول حجم هر کدوم رو نگاه کنید!
حجم کلیه فایل هاتون روی dvd رو تقسیم بر 700 MB کنین،میشه تعداد cd های لازم!

برای رایت:
شما نرو رو باز کن و make video CD رو انتخاب کن،در مرحله بعد add رو بزن و فایل های روی dvd رو انتخاب کن و بعد مقصد رو cd ی موجود در cd writer انتخاب کن و در نهایت با انتخاب یه سرعتی،اونو burn کن!

بازم اگه سوالی داشتی بپرس!

tta

عضو جدید
سلام
صفحه رو که باز کردین
راست کلیک کنید و به گزینه Encoding برین
بعد گزینه unicode utf 8 یا arabic windows رو انتخاب کنید

موقع save کردن هم اینجوری save کنید

http://i36.tinypic.com/2udzwh5.png
سلام ممنون از راهنمایت
ولی باز هم صفحات نیومدن:eek:
حالا میشه در مورد سایت راپید شیر وطریقه دانلود کردن از اون توضیح بدی(لطفا)؟

joody121

عضو جدید
ولی باز هم صفحات نیومدن:eek:
حالا میشه در مورد سایت راپید شیر وطریقه دانلود کردن از اون توضیح بدی(لطفا)؟

شما از چه مرورگری استفاده می کنین؟

سایت رپیدشر یه سایت آلمانی هستش که سرورهایی برای آپلود و دانلود فایل های کاربران داره،مثلا برای دانلود کردن،دو تا امکان داره(free user و premium )!
امکان free user برای کاربران عادی که می خوان از رپیدشر دانلود کنن،هستش و یک سری محدودیت هایی داره که اون محدودیت ها رو در مقایسه با کاربر ویژه(premium ) توضیح داده!
امکان premium نیاز به اکانت داره و پولی هست!
شما برای دانلود،اول free user رو انتخاب می کنی و بعد از چند ثانیه لینکه دانلود (یه دایره آبی) میاد و اونو میزنی وشروع به دانلود می کنی!
در ضمن کاربرای عادی نمی تونن همزمان دو یا چند فایلو از رپیدشر دانلود کنن!

• Like
واکنش ها: tta

niloo_love

عضو جدید
سلام. من توی این سایت یه تازه واردم. خیلی دوست دارم درمورد نحوه فعالیت این سایت و اینکه چه مزایایی داره بیشتر بدونم. اگر ممکنه واسم توضیح بدین. ضمنا من دانشجوی کارشناسی کامپیوترم و خیلی دوست دارم که توی رشته خودم فعالیت کنم و اطلاعات زیادی بدست بیارم. تا زمان فارغ التحصیلی از این مهندس الکیا نباشم.
مرسی

joody121

عضو جدید
سلام. من توی این سایت یه تازه واردم. خیلی دوست دارم درمورد نحوه فعالیت این سایت و اینکه چه مزایایی داره بیشتر بدونم. اگر ممکنه واسم توضیح بدین. ضمنا من دانشجوی کارشناسی کامپیوترم و خیلی دوست دارم که توی رشته خودم فعالیت کنم و اطلاعات زیادی بدست بیارم. تا زمان فارغ التحصیلی از این مهندس الکیا نباشم.
مرسی
سلام دوست عزیز
عضویتتون رو تبریک میگم!
ولی بهتره برای جلوگیری از بی نظمی در سایت،این سوال رو در فروم "راهنمای سایت" در صفحه اصلیمطرح کنین و در این انجمن فقط سوالات و مشکلات کامپیوتری خودتون و پاسخ به سوالات و مشکلات دیگران رو ارائه کنین!
با تشکر

joody121

عضو جدید
سلام من یکی از اعضای جدید هستم ودنبال اطلاعاتی در مورد نرم افزار پردازش صدای پالس برای پایان نامه کارشناسی ام می گردم خواهش می کنم یکی مرا راهنمایی کند که چگونه یک منبع ترجیحا فارسی در مورد آن پیدا کنم:w42:
سلام
نرم افزار MATLAB یکی از بهترین و کاملترین نرم افزارها برای پیاده سازی پروژه های مهندسی
هستش!
به نظرم خوبه که هر دانشجوی یکی از رشته های فنی-مهندسی ، این نرم افزارو داشته باشه و
باهاش کار کنه!
هیچ نیازی هم به منبع و مقاله آموزشی نداره،چون Demo هاش واقعاً حق مطلبو ادا کردن!

ضمن اینکه شما می تونید از نرم افزار LABview هم استفاده کنین!

joody121

عضو جدید
سلام
از مهندسان کامپیوتر و برق خواهش می کنم اگه منبع فارسی
در مورد( image processing(spatial filtering ***** کردن در حوزه مکانی که
شامل مفاهیم (*****های حوزه مکانی، *****های میانگین و
***** میانه ( Median ) ، ***** لاپلاسین وConvolutionو correlation
Linear filteringو Non-linear filtering ) باشد

لطفا اگه DOCument فارسی در این مورد دارین برام ایمیل بزنید.زودتر لطف کنین ممنون میشم.
nasrin_ahmadi2007@yahoo.com

سلام
با توجه به تعدد عناوینی که در پستتون مطرح کردین،من پیشنهاد می کنم کتاب "پردازش تصویر رقمی" (نوشته:رافائل سی.گونزالس و ریچارد ای.وودز با ترجمه دکتر مرتضی خادمی-مهندس داوود جعفری) رو بخرین و مطالعه کنین!
خیلی سخته که بخواین مستندات فارسی اونها رو تو "نت" پیدا کنین!
من این کتابو خوندم،واقعاً برای شروع کار در زمینه پردازش تصویر کتاب مناسب و جامعیه!
در ضمن اون عناوینی هم که شما می خواین، تو فصل 3 و 4 این کتاب موجوده!

موفق باشین:)

joody121

عضو جدید
سلام
من کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خوندم و برای کارشناسی ارشد می خونم ولی منبع معتبر وجامعی ندارم اگه لطف کنین و منابع رو برام بفرستین ممنون می شم
شما برای کارشناسی ارشد، چه گرایشی رو می خواین شرکت کنین؟

Baran*

مدیر بازنشسته
سلام
سلام
منابع ارشد برای گرایش های مختلف کامپیوتر در لینک زیر موجود است...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=45222

Baran*

مدیر بازنشسته
بعد از بوت مياد:confused:
بالاي پنجرش نوشته start up pass
خوب برای پسورد بوت سیستم...
باید زمانی که کامپیوتر را روشن کردی کلید Del را بزنی و وارد یک صفحه آبی رنگ که CMOS Starup Utility است پسورد روی سیستم را برداری بعد هم برای خارج شدن F10 بزن که تغییراتی که دادی save بشه...
فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد...

Farsin

عضو جدید
سوال

سوال

:gol: سلام دوستان در مورد Mobile Agent مقاله بروزی سراغ دارید؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
:gol: سلام دوستان در مورد Mobile Agent مقاله بروزی سراغ دارید؟
لینک 1:
www.waset.org/pwaset/v22/v22-100.pdf
اینم درباره امنیت Mobile Agent هستش.
csrc.nist.gov/publications/nistpubs/800-19/sp800-19.pdf (از www استفاده نکن)
اگه یه سری اطلاعات جامع و تخصصی تر می خوای باید به سایت IEEE Xplore یه سری بزنی.
درضمن مقالات انگلیسی هستند.

بالا