سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Sharif_

مدیر بازنشسته
براي رفع مشكل Update IE 7 چه بايد كرد؟
تا اونجایی که من میدونم باید update کنی :biggrin:
نکردی هم نکردی ، من خودم از IE 6 استفاده می کنم
IE 7 هم تو تمام assistant ها هست!!!!11
در کل منظورتونو نمیفهمم!!!!!!!!!:smile:

M.Reza2008

عضو جدید
من قصد توهین به سواد کسی رو ندارم،فقط می خوام مطالبی که بیان می کنم کامل باشه!
منم قصد توهين نداشتم, ولي اگه مي خواين جوابتون كامل باشه بايد اين مورد رو كه اگه ويندوز تو درايو C باشه هم در نظر مي گرفتين و چون در نظر نگرفتين يعني جوابتون كامل نيست

Sharif_

مدیر بازنشسته
بابا تاپیک کلکل یه کوچه بالاتره !!!!1
..........مهربان باشید ارام..............

• Like
واکنش ها: Next

joody121

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز شدیدی به آپدیت ویندوز XPشماره KB909520 دارم،ولی چون ویندوزم Genuine نیست،سایت مایکروسافت بهم اجازه دانلود نمی ده!
می خواستم خواهش کنم اگه کسی ویندوزش اصله،اونو دانلود کنه و یه جایی آپ کنه تا من بتونم دریافتش کنم،حجمشم 600 و خورده ای کیلوبایت بیشتر نیست!
اگر هم جایی برای آپلود سراغ ندارین،من سایت "هات شر" رو پیشنهاد می کنم!
www.hotshare.net

این فایل تو سایت مایکروسافت موجوده؛

اگه این لطفو بکنین،واقعاً ازتون ممنون میشم!

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من نیاز شدیدی به آپدیت ویندوز XPشماره KB909520 دارم،ولی چون ویندوزم Genuine نیست،سایت مایکروسافت بهم اجازه دانلود نمی ده!
می خواستم خواهش کنم اگه کسی ویندوزش اصله،اونو دانلود کنه و یه جایی آپ کنه تا من بتونم دریافتش کنم،حجمشم 600 و خورده ای کیلوبایت بیشتر نیست!
www.hotshare.net

دوست عزیز من سعی می کنم واست دانلود کنم!!!!!!!!1

Sharif_

مدیر بازنشسته
دوست عزیز این روش دستی اورجینال کردن ویندوزه
پایین هم کرک اورجینال کردن ویندوز رو ضمیمه کردم ببین با هرکدوم راحتی کار کن
حالا میتونی ویندوز رو از microsoft آپدیت کنی!!!!!!1
برای نصب crak حتما برنامه رو Unzip کنید چون باعث خرابی ویندوز میشه!!!!!11

1. ابتدا از منوي Start گزينه Run را اجرا کنيد regedit رو بنويسيد و روي OK کليک کنيد تا پنجره اي جديد باز شود.

2. حالا از پنجره باز شده به آدرس زير برين:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents

3. از قسمت راست پنجره، روي OOBETimer دوبار کليک کنيد تا پنجره اي باز شود.

4. مقدار FF را در مقدار بالا فقط به 00 تغيير دهيد. روي دکمه OK کليک کنيد و رجستري را ببنديد.

5. منوي Start گزينه Run کليک کنيد و اين دستور را بنويسيد:

C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a

6. پنجره اي باز مي شود به نام Activate Windows، گزينه دوم را انتخاب کنيد و بعد Next را کليک کنيد.

7. از پنجره جديد بر روي Change Product key کليک کنيد.

8. در قسمت New key
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بروي Update کليک کنيد.

پیوست ها

• Genuine.rar
    726 بایت · بازدیدها: 0
  • Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.59.1.CRACKED-ETH0.rar
    688.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
www.hotshare.net

Windows-KB909520-v1.000-x86-ENU.exe (626.28 KB)

دوست عزیز فایل مورد نظر رو Upload کردم

Next

عضو جدید
سلام
منم همین مشکلو داشتم،شما وقتی ميخوای صفحه رو ذخيره كنی ، اونجا كه اسم فايل رو نوشته بهش يه پسوند .html اضافه كنی درست ميشه!

ضمن اینکه این مشکل تو ورژن‌های بعد از ۹.۵ رفع شده،مثلاً opera 9.6 :gol:
نه نمیشه ..امتحان کردم ..مشکل برای تمام مرورگرهای منه.
در صمن بالا خره ترتیب CD ROM رو دادشم که کار ش جواهر سازی هستش رو داد و 80% حل شد ..20 تای بقیه هم مربوط به...
شاید کار ما نر افزار ی ها نباشه ولی یه ادم فنی هیچ براش نشد نداره حتی اگه تخصص نداشته باشه ..به عینه شاهدش بودم

آخرین ویرایش:

Sharif_

مدیر بازنشسته
یک سوال ...
چه احتیاجی به UPDATE کردن ویندوز هست؟؟؟
دوست عزیز وقتی یک OS از یه کمپانی می اید بیرون ، به مرور زمان حفره های نفوذی توش دیده میشه ، کامپانیه سازنده وقتی این حفره ها رو که به اصطلاح ditch یا pit میگن شناسایی کرد بسته هایی که به Package معروفند رو تو اینترنت میزاره تا راه نفوذ به سیستم رو ببنده!!!!!!!!1

Next

عضو جدید
باید برای دریافت پک ها حتما باید با سیستم عامل فرایند update شدن رئ بگذزونه ..نمیشه اونارو دانلود کرد؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
باید برای دریافت پک ها حتما باید با سیستم عامل فرایند update شدن رئ بگذزونه ..نمیشه اونارو دانلود کرد؟
اون وقت باید Update automatic رو off کنی با سریال OS بری تو سایت کمپانی و دانلود کنی
فقط باید ویندوزت اورجینال باشه!!!!1
ولی تو بعضی از OS ها این جوری نیست مثل FreeBSD که باید AutoUpdate بشه!!!!!!!

joody121

عضو جدید

سلام
ردهت عزیز توضیحات لازم رو دادن،منم برای تکمیلش یه چند تا نکته رو بگم!

آپدیتهای ویندوز در مسیر زیر قرار می گیره

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

اما آپدیتها یه فایل تکی نیست که شما اونا بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره بخواهید اونا را نصب کنید .

به خاطر این که وقتی یک patch به طور اتوماتیک دانلود می شه روی سیستم شما نصب می شه و این فایل فقط یه فایل تکی نیست بلکه این patch به چندین قسمت تبدیل می شه . به خاطر همین شما وقتی روی فایلها کلیک می کنید error داده می شه . یعنی این patch به صورت کامل دانلود نمی شه بلکه تیکه تیکه می شه .
برای اینکه بخواین آپدیت ها رو دانلود کنین و بعد از نصب مجدد ویندوز اونا رو دوباره نصب کنین، باید ابتدا برنامه زیر رو دانلود کنید و بعد هم نصب کنید و بعد از اون با استفاده از این برنامه یه مکانی رو برای ذخیره آپدیتهای ویندوز قرار بدین تا بعد از نصب مجدد ویندوز بتونید این اپدیتها رو نصب کنید .

با این برنامه می تونید محلی رو برای ذخیره کردن اپدیت های ویندوز انتخاب کنید تا وقتی که ویندوز به صورت اتوماتیک اپدیت می شه توی محلی که شما مشخص کردید قرار بگیره .

موقع نصب این برنامه ، درایوری که میخواید آپدیت ها در اون ذخیره بشه رو مشخص بکنید .

بعد موقع آپدیت شدن اتوماتیک ویندوز همه آپدیت ها بوسیله این برنامه در اون درایو ذخیره میشه!

لینک برنامه:
http://hesami.persiangig.ir/WUtooL.rar
حجم برنامه فقط 203 کیلو بایت

یا علی:gol:

Next

عضو جدید
با تشکر از شما...

یک سوال دیگه ..
ایا امکان داره که اطلاعات چند مودم رو با هم ادغام کرد یعنی بتونی اطلاعات ارسال و دریافت اون ها رو با مرورگر به کار بگیری ..

ایا می شه یه همچین برنامه ایی نوشت ..

در ضمن اگه بشه یه همچین کاری کرد توی سرعت اینترنت تاثیری داره ...

Sharif_

مدیر بازنشسته
با تشکر از شما...

یک سوال دیگه ..
ایا امکان داره که اطلاعات چند مودم رو با هم ادغام کرد یعنی بتونی اطلاعات ارسال و دریافت اون ها رو با مرورگر به کار بگیری ..

:whistle::question::hate::w20:

M.Reza2008

عضو جدید
با تشکر از شما...

یک سوال دیگه ..

وقتي مخابرات نهايتا پهناي باند 56كيلوبايتي در اختيارت مي ذاره فكر نمي كنم با 10تا مودمم سرعتت تغييري بكنه

mehrzadmo

عضو جدید
یک سوال دیگه ..

وقتي مخابرات نهايتا پهناي باند 56كيلوبايتي در اختيارت مي ذاره فكر نمي كنم با 10تا مودمم سرعتت تغييري بكنه
بعله ! اما فقط در تئوري .
چه طوري ؟ شما با يد يه برنامه بنويسي كه مثل دانلود منيجر ها درخواست هاي مربوط به اينترنت رو بگيره و اونو تقسيم كنه به مودم هاي شما . اونوقت شما مثل اگر چهار تا مودم و چهار اتصال اينترنت داشته باشي سرعتت ميشه 4 تا 56 كيلو !!!
البته اين مورد پياده سازي شده نيست ! كسي اينو پياده نكرده يا حداقل من نديديم . و بعد اصلا اين روش بهينه نيست . هزنيه ها رو حساب كنيد : چهار پورت براي مودمها + چهار خط تلفن + چهار كارت اينترنت + چهار بار پول تلفن ! با اين هزينه شما مي توني يه اي دي اس ال بگيري و راحت .. ديگه نيازي هم به برنامه و اين تشكيلات هم نيست !

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
ببخشید این سیستم ما وقتی 1 صفحه رو از اینترنه می گیرم فونتش رو نمی خونه و قاطیش می کنه مشکل کجاست اگه راهنماییم کنید ممنون می شم

sorur

عضو جدید
سلام
جدیدا دچار این مشکل شدم که صفحاتی رو که سیو می کنم رو دوباره نمی تونم ببینم:cry:
کمک لطفا:redface:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید
ببخشید این سیستم ما وقتی 1 صفحه رو از اینترنه می گیرم فونتش رو نمی خونه و قاطیش می کنه مشکل کجاست اگه راهنماییم کنید ممنون می شم

شما اگر IE دارید یک Right Click بکنید ،Encoding Auto Select و انتخاب کنید و سعی کنید روی Unicode قرارش بدید ، انشالله که درست بشه ..

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
جدیدا دچار این مشکل شدم که صفحاتی رو که سیو می کنم رو دوباره نمی تونم ببینم:cry:
کمک لطفا:redface:

شما یک نگاه کنید که موقع Save گزینه Web Page Complete یا Only Text Html رو انتخاب کرده باشید . اگر روی Web ARchive باشه صفحه SAve شده نشون داده نمیشه

Sharif_

مدیر بازنشسته
کیوان جان بیا که تبلیغات شروع شود ، خواهشا جلوی کسب و کارشنو نگیر!!!!!!!1
آخه ..... این چه ربطی داره مشکلات کامپیوتری!!!!!!1
به خدا کیوان حق داره !!!!!!

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیوان جان بیا که تبلیغات شروع شود ، خواهشا جلوی کسب و کارشنو نگیر!!!!!!!1
آخه ..... این چه ربطی داره مشکلات کامپیوتری!!!!!!1
به خدا کیوان حق داره !!!!!!

سلام مهندس. به مهندس باران اطلاع دادم. و گزارش پست رو نوشتم. اميدوارم بررسي بشه. از شما هم سپاس‌گذارم براي راهنمايي دوستان.

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعله ! اما فقط در تئوري .
چه طوري ؟ شما با يد يه برنامه بنويسي كه مثل دانلود منيجر ها درخواست هاي مربوط به اينترنت رو بگيره و اونو تقسيم كنه به مودم هاي شما . اونوقت شما مثل اگر چهار تا مودم و چهار اتصال اينترنت داشته باشي سرعتت ميشه 4 تا 56 كيلو !!!
البته اين مورد پياده سازي شده نيست ! كسي اينو پياده نكرده يا حداقل من نديديم . و بعد اصلا اين روش بهينه نيست . هزنيه ها رو حساب كنيد : چهار پورت براي مودمها + چهار خط تلفن + چهار كارت اينترنت + چهار بار پول تلفن ! با اين هزينه شما مي توني يه اي دي اس ال بگيري و راحت .. ديگه نيازي هم به برنامه و اين تشكيلات هم نيست !

با تشکر از شما...

یک سوال دیگه ..

با سلام به همه. در مورد سوال مهندس Next با احترام به نظر دوستان من تقريباً يك سال و نيم پيش اين مقاله رو دريافت كردم.
فكر مي كنم جواب‌گوي شما دوستان باشه.
چون اين مورد قابل اجرا هست اما خوب با دردسرهاي خودش اما عملي هست.
با تشكر.

هنگام گشت وگذار در وب ، سرعت همه چيز است. با گرايش روز افزون تعداد پايگاه هاي اينترنتي از صفحات استاتيك وب به صفحات چند رسانه‌‌اي ، نياز برقراري ارتباط با پهناي وسيعتر هر چه بيشتر احساس مي شود.به اين دليل ، افراد زيادي مودم هاي 56k
خود را رها كرده و از تكنولوژي هاي ارتباطي قوي تري مانند DSLيا مودم هاي كابلي مدد مي جويند كه در سرعت ارتباط افزايش چشمگيري را در مقايسه با مودم هاي 56K ارائه مي نمايند.

متاسفانه‌‌نه DSL و نه مودم هاي كابلي در تمامي مناطق كشور دردسترس نيستند پس اگر در منطقه اي زندگي مي كنيد كه هنوز تحت پوشش اين تكنولوژي هاي جديد قرار ندارد، جهت افزايش پهناي باند چه بايد كرد؟ خوب مي شود مولتي لينك را مد نظر قرار داد- تكنولوژيي كه از ISDN قرض گرفته شده و به ويندوز 9X انتقال داده شده است . اين تكنولوژي اجازه مي دهد كه از دو مودم 56K بعنوان يك مودم استفاده كرد و بطور موثري سرعت ارتباطتان را دو برابر مي كند . البته استفاده از مولتي لينك قدري پيچيده تر از اتصال دو مودم به سيستم كامپيوتر است ، ولي چندان هم مشكل نيست. در اين مقاله به اين مي پردازيم كه براي استفاده از مولتي لينك به چه تجهيزاتي نياز داريد و براي اين كار چگونه سيستم ويندوز را پيكره بندي كنيد. همچنين خواهيم گفت كه مولتي لينك چيست و چطور كار مي كند.

جهت استفاده از مولتي لينگ به چه چيزهاي نياز داريد؟

اولين چيزي كه براي استفاده از مولتي لينك نياز داريد، يك ISP است كه از تكنولوژي ppp مولتي لينك پشتيباني مي كند . بدون اين پشتيباني هيچ كاري از شما بر نخواهد آمد.
با ISP خود تماس بگيريد و سوال كنيد كه آيا مولتي لينك را نيز ارائه مي كنند يا خير. دومين چيزي كه براي استفاده از مولتي لينك به آن نياز داريد ، نرم افزار است . اگر ويندوز 98 استفاده مي كنيد، تا آنجايي كه به نرم افزار مربوط است ، مشكلتان حل است، زيرا مولتي لينك همراه سيستم عامل ويندوز 98 است .

چيز ديگري كه نياز داريد ، دو مودم است ، گرچه مي توان از دو مودم با سرعت هايي متفاوت استفاده كرد، ليكن استفاده از دو مودم با سرعتي مشابه نتايج رضايت بخش تري را به بار مي آورد . مي توانيد از هر تركيبي از مودم هاي داخلي و خارجي استفاده نماييد. و بالاخره ، به دو خط تلفن مجزا نيز نياز داريد ، يعني يك خط تلفن براي هر مودم لازم است .

درك مولتي لينك

اگر تمامي تجهيزات مورد نياز را آماده كرده ايد، پس آماده حركت هستيد . اما پيش از شروع بيائيد چند لحظه اي را براي آموختن بيشتر درباره مولتي لينك صرف كنيم .همانگونه كه گفتيم ، مولتي لينك اجازه مي دهد كه از دو مودم جداگانه چنان استفاده كنيد كه گويي يك مودم واحد هستند . نرم افزار مولتي لينك مودم ها را به گونه اي پيكره بندي مي كند كه با يكديگر كار و تشريك مساعي مي كنند كه سرعت ارتباط دو برابر شود. براي مثال اگر دو مودم 56K داشته باشيد، از نظر اصولي سرعت ارتباطي معادل 112K را بدست خواهيد آورد.
جهت دستيابي به اين نوع سرعت مولتي لينك بسته هاي داده هايي كه به سوي اينترنت مي روند را ره گيري مي كند ، آنها را به دو قسمت تقسيم كرده وهر نيمه از بسته را به مودمي جداگانه مي فرستد . سپس هر مودم يك نيم بسته را براي ISP ارسال مي كند . موقعي كه نيم بسته ها به ISP رسيدند ، نرم افزار سرور بسته داده هاي اوليه را دوباره روي هم سوار كرده و آنها را به سوي اينترنت بيرون مي فرستد . در برگشت بسته هاي داده هاي كه از اينترنت به سوي كامپيوتر مي آيند توسط سرور ISP ره گيري شده ، و سپس به دو تكه تقسيم ، و هر نيم بسته به يكي از مودم ها برمي گردند. نتيجه نهايي اين جادوي پشت صحنه اين است كه اتصال اينترنتي شما مي تواند داده هاي اينترنت را در نصف مدت زمان لازم اداره كند. پس از اين معادل دو برابر كردن سرعت مودم است.
همانگونه كه در شماره قبلي علوم رايانه خوانديد ، مقررات FCC سرعت ارتباط مودم هاي 56K رابه 53Kbps محدود مي سازد . علاوه بر اين ، سرعت 53Kbps فقط موقعي امكان پذير است كه تنها يك سوئيچ آنالوك بين مودم شما و شركت مخابره اي وجود داشته باشد . اگر اتصال اينترنتي شما از مسيري با بيش ازيك سوئيچ آنالوك بگذرد ، كه احتمالش بسيار زياد هست ، ميزان انتقال داده هاي مودم افت مي كند .

بدين لحاظ ، اكثر افرادي كه از مودم 56K استفاده مي كنند، نوعا سرعت ارتباطي ما بين 45Kbps و50Kbps را بدست مي آورند . اين موضوع بدان معناست كه تركيب دو مودم 56K با مولتي لينك سرعت ارتباطي بين 90Kbps و100Kbps را فراهم مي كند .

پيكربندي مولتي لينك

هنگامي كه تمام ماشين آلات را مستقر كرديد،پيكربندي مولتي لينك ساده است . جهت شروع ، وارد پوشه ،Dial Up Networking شويد. اگر نزد ISP جديدي حساب كاربري داريد، نياز به دوباره كليك برروي آيكون Make a New connection و ساختن يك اتصال اينترنتي جديد داريد، يعني درست همانطور كه در حالت معمول عمل مي كرديد.
پس از اينكه اتصال جديد را ساختيد ، و يا اگراز يك اتصال موجود قبل استفاده مي نماييد ، به سادگي روي آيكن connection تان كليد راست ماس را كليك كرده و از منوي ميان برProperties را انتخاب كنيد. وقتي جعبه محاوره اي connection property را مشاهده كرديد، برگه MultiLink را انتخات كرده و سپس گزينه Use Additional Devices را جهت فعال كردن صحفه پيكربندي MultiLink انتخاب نماييد.
جهت پيكربندي دو مودم براي كار با يكديگر ، خيلي ساده بر روي دكمه Add كليك نموده و هنگامي كه جعبه محاوره Edit Extra Device ظاهر شد، بر روي فلش Device Name كليك و مودم دوم بر روي برگه MultiLink ظاهر مي شود و مي توانيد بر روي OK كليك كنيد.
نكته: اگر ISP تان حساب هاي كاربري مولتي لينك ارائه نمي كند ، ولي شما دو مودم ودو خط تلفن و حساب هايي با دو ISP متفاوت داريد، مي توانيد از يك برنامه نرم افزاري ديگري كه مشابه مولتي لينك عمل مي كند بهره بگيريد. ميدكورشركتي كه اين نرم افزار را براي Dynamic Duo بوكا ريسرچ ساخت ، هنوز وجود دارد و يك بسته نرم افزاري اشتراك اتصال اينترنتي ساخته است كه علاوه بر ساير چيزها ، شامل جنبه اي بنام تيمي كردن مودم است . مي توانيد نمومه نمايشي جنبه تيمي كردن مودم را كه Midpoint Teaming نام دارد از بخش ZDNet Download دان لود كنيد.

ساختن اتصال اينترنتي مولتي لينك
جهت ساختن يك اتصال مولتي لينك ، فقط بر روي آيكن اتصال اينترنتي در پنجره Dial Up Networking دو بار كليك كنيد . پس از اين كار ، جعبه محاوره اي اوليه Connection To را همانگونه كه در حالت معمول مي بينيد، مشاهده خواهيد كرد. پس از برقراري اتصال اوليه ، مي شنويد كه مودم دوم شروع به شماره گيري اتصال دوم نموده است.
به محض اينكه Dial Up Networking اتصال دوم را برقرار كرد ، بر روي آيكن اتصال در ليست (tray ) سيستم دوباركليك كنيد. وقتي كه جعبه محاوره اي Connection To را ديديد، دكمه Details را انتخاب نماييد تا جعبه محاوره اي را باز كند و بتواند تمام جزئيات را ببينيد.
همانگونه كه مشاهده مي كنيد، مولتي لينك اجازه مي دهد تا با دو مودم 56K با سرعت 100000ps با ISP خود ارتباط برقرار كنيم . شما همواره ارتباطي را بدست خواهيد آورد كه بطور مساوي قابل تقسيم بين دو مودم باشد . دليلش اين است كه بالاترين سرعت ارتباطي كه مودم دوم مي تواند برقرار سازد مي بايستي با سرعت ارتباط مودم اولي تطبيق كند . به دكمه Suspend در پايين جعبه محاوره نيز دقت فرماييد.
وقتي بر روي اين دكمه كليك كنيد ، مودم دوم ارتباط را قطع كرده و سرعت تا حد يك مودم افت مي كند . اين موضوع وقتي كاربرد دارد كه نياز داريد يكي از خطوط تلفنتان را براي تلفن زدن آزاد كنيد ولي مي خواهيد هنوز به اينترنت متصل باشيد . موقعي كه اتصال مودم دوم را قطع كنيد Dial Up Networking نام دكمه را به Resume تغيير مي دهد . وقتي بر روي دكمه Resume كليك كنيد مودم دوم ارتباط را مجددا برقرار مي سازد و دوباره سرعت ارتباط دو برابرمي شود.

راهنمايي: هنگامي كه در استفاده از دو مودم بوسيله مولتي لينگ ارتباط برقرار شود . هر دو مودم سعي مي كنند به بالاترين سرعت ارتباطي تحت شرايط موجود دست يابند .
عوامل بسياري مي ‌توانند مانع از عملكرد مودم ها بر اساس حداكثر سرعت ارتباط ممكنشان شوند . اين وضعيت ها نسبتا عمومي بوده و نيازي به نگراني در موردشان نيست . اگر احساس مي كنيد كه سرعت ارتباط فعلي تان رضايت بخش نيست . فقط كافيست ارتباط را قطع كرده و مجددا تماس بگيريد.

Next

عضو جدید
سلام
بعضی وقتها که یه صفحه لود میشه ..دومرتبه شروع به لود کردن صفحه میکنه ...

در ضمن کسی می تونه بگه فرایندی که از فشاردن دکمه چپ ماوس تا اجرای یه برنامه پیش می اد چیه ...

میشه عمل کلیک کردن رو به صورت نرم افزاری انجام داد ...یعنی برنامه ایی بنویسی که رو یه دکمه فرمان کلیک رو اجرا کنه...

آخرین ویرایش:
بالا