زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
حیفم اومد اینو نگم ....اگه از بین ما بچه های باشگاه کسی حقش دانشگاه تهران باشه اولین نفر باید جعفر قبول بشه .....من تا وقتی جعفر قبول نشه حق خودم نمیدونم که برم یونی تهران ....
امروز هم رفت تهران تا فردا صبح زود سنجش باشه ....براش دعا کنید (واقعا حقشه )البته بهش گفتم که حق دادنی نیست و گرفتنیه مخصوصا تو مملکت ما ...
امیدوارو و از ته قلب واسش دعا میکنم که فردا با خبرهای خوب بیاد ....

همه بچه ها همین حسو دارن مهندس
و مطمئنم دعای همشون پشت سر مهندس نادریه
انشا... حق ب محق برسه...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیفم اومد اینو نگم ....اگه از بین ما بچه های باشگاه کسی حقش دانشگاه تهران باشه اولین نفر باید جعفر قبول بشه .....من تا وقتی جعفر قبول نشه حق خودم نمیدونم که برم یونی تهران ....
امروز هم رفت تهران تا فردا صبح زود سنجش باشه ....براش دعا کنید (واقعا حقشه )البته بهش گفتم که حق دادنی نیست و گرفتنیه مخصوصا تو مملکت ما ...
امیدوارو و از ته قلب واسش دعا میکنم که فردا با خبرهای خوب بیاد ....

ممنون که مارو در جریان گذاشتی ...خدارو قسم میدم بحقه این روز جعفر بحقش برسه....

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا از ته دلم برای جعفر و همینطور زهرا دعا میکنم ایشالله که مشکلشون حل شه ..اگه خبری شد دوستان ما رو هم بی خبر نذارین ...
بچه ها مهلت انتخاب رشته تا کی هست؟ و اینکه اگه پذیرفته شیم و نریم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا فقط برای روزانه اینطوره؟

شیماجون انتخاب رشته از 24تا28اردیبهشته...این فایل رو مطالعه کن تا به همه ی جوابات برسی بقیه بچه هام بخونید شاید جوابه سوال شماهام باشه...
مشاهده پیوست 208310
البته این فایله واسه کنکوره 91 بوده...

leila.90

عضو جدید
سلام دوستان از الان براتون آرزوی موفقیت می کنم من پارسال از دست این اسکیس رها شدم.... خوب کار کنید و نگران نباشید یکی از دوستای من که باهم سر کلاس میشینیم با رتبه 1400 قبول شده... کلاس هم نرفته و خودش تو خونه تمرین کرده
این سایت هم مفیده .. سایت یکی از اساتید اسکیس که کاراشو میذاره.. دانلود کنید و ازش استفاده کنید بشینید چند بار از روی کارها بکشید خیلی مفیده...
موفق باشید
www.mansourpour.ir

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه!!!!:( خیلی نگرانشم.بهشم پی ام دادم ولی هنوز جواب نداده!!!!:cry:

مازیار پس المانتون چی شد؟؟؟؟
یادمان مهندس!!! من هنوز دارم روش کار می کنم!!! این چن روز خیلی کم کار کردم!!! بعضی ها هستن ک خیلی زحمت کشیدن و منصفانه نیس خراب کنن!!! imah پارسال بد بیاری آورد!!! امیدوارم امسال واسش اتفاق بدی نیفتاده باشه!!!

shima 70

عضو جدید
یادمان مهندس!!! من هنوز دارم روش کار می کنم!!! این چن روز خیلی کم کار کردم!!! بعضی ها هستن ک خیلی زحمت کشیدن و منصفانه نیس خراب کنن!!! imah پارسال بد بیاری آورد!!! امیدوارم امسال واسش اتفاق بدی نیفتاده باشه!!!
منم نگرانشم هر کی خبر دست اورد بذاره برامون...ایشالله که نبودنش خیره و اتفاقات خوب براش افتاده باشه...

ترنج

عضو جدید

بعله بعله!منم گفتم یادمان دیگه:D
واقعا.اون امسال هم واسه کنکور خیلی زحمت کشید هم واسه بچه های باشگاه.انشالله که نتیجه زحمتاشو گرفته باشه!

farzaneh si

عضو جدید
فرزانه جان بالاخره هرجزوه ای نقصای خودشو داره ...باخوندنشون متوجه میشی که هرکدوم یه چیزی کم داره و اون یکی تکمیلش میکنه ولی خب جزوه هایی که بچه ها زحمتشو کشیدن تاحدودی خوبن دانلودش خالی از لطف نیست...البته نه همشون...بعضیا دست نویسن که خوندن از روش سخته...

ممنون که جواب دادی.شما واسه کنکورت اینا رو همشو خوندی ؟کتاب چی خوندی؟

farzaneh si

عضو جدید
ممنون مهندس ولی ای کاش رتبه های خوب منابعشونا می ذاشتن تا ما از سر در گمی در بیایم.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
دوستان تاثیر معدل واسه ارشد چجوری محاسبه میشه؟

• Like
واکنش ها: !ala

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان تاثیر معدل واسه ارشد چجوری محاسبه میشه؟
هر دانشگاه یه ضریبی داره!!! یا معدلت کم میشه یا زیاد!!! من معدلم کارشناسیم 15.59 و کاردانی 16.69 هستش!!! شده 16.84!!!

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
هر دانشگاه یه ضریبی داره!!! یا معدلت کم میشه یا زیاد!!! من معدلم 15.59 هستش!!! شده 16.84!!!

ینی چی هردانشگاهی ی ضریبی داره؟؟ الان من ک علمی کاربردی ام،قراره منفی شه؟؟؟ خخخخخخ
مهندس خوب توضیح بده بفهمم چندنفر اون تاپیک منتظرن و التماس دعا دارن:|
ضریب چند حساب میشه؟
پیوسته و ناپیوسته فرقی داره؟
ضرایب دانشگاهارو جایی نوشته؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی چی هردانشگاهی ی ضریبی داره؟؟ الان من ک علمی کاربردی ام،قراره منفی شه؟؟؟ خخخخخخ
مهندس خوب توضیح بده بفهمم چندنفر اون تاپیک منتظرن و التماس دعا دارن:|
ضریب چند حساب میشه؟
پیوسته و ناپیوسته فرقی داره؟
ضرایب دانشگاهارو جایی نوشته؟
[h=2]تاثير معدل در آزمون کارشناسي ارشد[/h]
معدل دوره کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد 20 درصد تاثیر دارد.
که این معدل برای فارغ التحصیلان معدل کل و برای دانشجویان سال آخر معدل کل تا 31 شهریور ماه همان سال (به عنوان مثال برای آزمون امسال تا 31 شهریور 91) می باشد.
تاثیر معدل برای دانشگاههای محل تحصیل کارشناسی متفاوت است، به این معنا که هر دانشگاهی برای خود ضریبی دارد.
به عنوان مثال ممکن است ضریب تاثیر معدل دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1.08 و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر 1.06 و دانشگاه آزاد اسلامی 1.02 باشد.(این اعداد فقط برای مثال هستند)
تا اینجا تاثیر معدل از جهت کمی بود. و منظور از معدل موثر نیز همین است.
اما از لحاظ کیفی تاثیر معدل از دو جنبه بررسی می شود:
1- معدل برای رتبه های نه چندان خوب، خیلی موثر نبوده ولی برای رتبه های خوب که رقابت نزدیک است تاثیرگذار و سرنوشت ساز خواهد بود.
2-معدل های بالاتر از 16.5 تاثیر مثبت قابل ملاحظه ای دارند، معدل های در حدود 14.5 تا 16.5 تاثیر چندان زیادی ندارند(صاحبان این معدل ها از اثر مثبت دسته قبلی محرومند) و در نهایت معدل های زیر 14.5 تاثیر منفی زیادی دارند

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
تاثير معدل در آزمون کارشناسي ارشد

معدل دوره کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد 20 درصد تاثیر دارد.
که این معدل برای فارغ التحصیلان معدل کل و برای دانشجویان سال آخر معدل کل تا 31 شهریور ماه همان سال (به عنوان مثال برای آزمون امسال تا 31 شهریور 91) می باشد.
تاثیر معدل برای دانشگاههای محل تحصیل کارشناسی متفاوت است، به این معنا که هر دانشگاهی برای خود ضریبی دارد.
به عنوان مثال ممکن است ضریب تاثیر معدل دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1.08 و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر 1.06 و دانشگاه آزاد اسلامی 1.02 باشد.(این اعداد فقط برای مثال هستند)
تا اینجا تاثیر معدل از جهت کمی بود. و منظور از معدل موثر نیز همین است.
اما از لحاظ کیفی تاثیر معدل از دو جنبه بررسی می شود:
1- معدل برای رتبه های نه چندان خوب، خیلی موثر نبوده ولی برای رتبه های خوب که رقابت نزدیک است تاثیرگذار و سرنوشت ساز خواهد بود.
2-معدل های بالاتر از 16.5 تاثیر مثبت قابل ملاحظه ای دارند، معدل های در حدود 14.5 تا 16.5 تاثیر چندان زیادی ندارند(صاحبان این معدل ها از اثر مثبت دسته قبلی محرومند) و در نهایت معدل های زیر 14.5 تاثیر منفی زیادی دارند

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!

shima 70

عضو جدید
حااااضر ....من شروع کردم البت امروز سر کارم زیاد نمیتونم کار کنم ولی بازم از هیچی بهتره نیس؟؟؟؟؟ بچه ها کجااایین پسسسس....پاشین تنبلا کار زیاده هاااااا

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
حااااضر ....من شروع کردم البت امروز سر کارم زیاد نمیتونم کار کنم ولی بازم از هیچی بهتره نیس؟؟؟؟؟ بچه ها کجااایین پسسسس....پاشین تنبلا کار زیاده هاااااا

منم حاضرم منتظرم کیمیابیاد اعلام موضوع کنه....

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمامی دوستان فایلی که رعنا جون زحمت کشید را دانلود کنید

برنامه امروز 93/2/24
ساعت شروع : بستگی به خودتون داره از از ساعت10صبح تا 5 عصر ( لطفا هر کس انجام داد بیاد اعلام کنه و اگر خواست کارشا بزاره)

مدت اسکیس :3 ساعت

موضوع اسکیس : موضوع صفحه 11 فایل اکادمی معماری ( فرستاده شده توسط رعنا ) مهمانسرل در ماهان کرمان

مدارک خواسته شده : تحلیل و دیاگرام و فرایند طراحی - پلان 1/100 - مقطع 1/100 - نما 1/100 - پلان و مقطع به تعداد لازم ( بهتر است برای بهبود روند طراحی یک حجم کوچک و کاملا شاده به صورت دیاگرام در کنار کار زده شود بدون جزئیات)

تذکر : لصفا به خاطر خودتون بعد از اتمام زمان اصلا کار نکنید

نقد کارها ساعت 8 شب به بعد

پیش به سوی قبولی;)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها من نمیگم خیلی بلدم ولی با اجازه جون سینا چند تا نکته در مورد پلانش بگم با توجه به تجربیات پارسالم میگم

1- خطوط سایه دور پلان که کشیدی خوبه که کشیدی ولی یکم کمرنگتر بکش
2- ورودیت از بیرون شخصیت خوبی داره یعنی از بیرون معلوم که اینجا ورودی هست
3- لابی که کشیدی شخصیت لابی را نداره باید یه خورده بازتر باشه یا شکل هندسیش مناسبتر باشع
4- هندسه پلانت هم نسبتا مناسب هست ولی کاش قسمت سرویست و سالن همایشت پیوستگی بیشتری با بقیه قسمتها داشت نه از لحاظ ارتباطی از لحاظ هندسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا