زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون کیمیا جون ...:gol::gol::gol:

بچه هایی که میخان کارکنن خدایی بشینن کار کنن که شب نتیجه زحمتامون رو ببینیم...
داش ابرام ...ترنج...نسیم...کیمیا ...شیما...مازیار ...خودم...وبقیه دوستان ساعت 8 قرارمون یادتون نره...:biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمامی دوستان فایلی که رعنا جون زحمت کشید را دانلود کنید

برنامه امروز 93/2/24
ساعت شروع : بستگی به خودتون داره از از ساعت10صبح تا 5 عصر ( لطفا هر کس انجام داد بیاد اعلام کنه و اگر خواست کارشا بزاره)

مدت اسکیس :3 ساعت

موضوع اسکیس : موضوع صفحه 11 فایل اکادمی معماری ( فرستاده شده توسط رعنا ) مهمانسرل در ماهان کرمان

مدارک خواسته شده : تحلیل و دیاگرام و فرایند طراحی - پلان 1/100 - مقطع 1/100 - نما 1/100 - پلان و مقطع به تعداد لازم ( بهتر است برای بهبود روند طراحی یک حجم کوچک و کاملا شاده به صورت دیاگرام در کنار کار زده شود بدون جزئیات)

تذکر : لصفا به خاطر خودتون بعد از اتمام زمان اصلا کار نکنید

نقد کارها ساعت 8 شب به بعد

پیش به سوی قبولی;)

سلام بچه ها من هم دوست داشتم امروز باهاتون تمرین کنم ولی متاسفانه بابا بزرگم توی اتاق عمله دست و دلم به کار کردن نمیره ،به خدا حتی پرسپکتیوی که دیروز داشتم می کشیدم هم نصفحه کار روی میزم مونده ،براش دعا کنید حالش خوبشه من هم بتونم بیام باهاتون تمرین کنم

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!

منم اگر وسوسه ورکشاپ ولمون کنه تا اخرش باهاتون هستم امروزم سعی میکنم موضوع امروز رو کار کنم!

shima 70

عضو جدید
دوستان کسی میدونه که از تاریخ 4-7 خرداد توی تبریز هیچ خبر خاصی برای اسکیس و ورکشاپ یا ... هست یا نه؟؟؟

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی سیستم سنجش یه مملکت رو میبنید!!! یه ملت رو خون به جیگر کردن یکی نیست با اینا بگه تکلیف ما رو روشن کنن !!!! تا یه خاکی به سر کنیم ببینیم باید چیکار کنیم بلاخره تاریخ این اسکیس مسخره رو مشخص کنند:mad:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خدایی سیستم سنجش یه مملکت رو میبنید!!! یه ملت رو خون به جیگر کردن یکی نیست با اینا بگه تکلیف ما رو روشن کنن !!!! تا یه خاکی به سر کنیم ببینیم باید چیکار کنیم بلاخره تاریخ این اسکیس مسخره رو مشخص کنند:mad:

واقعا
خوش به حال رشته های دیگه اردیبهشت تکلیفشون مشخصه
ما رتبمون یکم بشه بازم باید استرس داشته باشیم

قبل کنکور یه جور استرس بعد کنکو ر یه جور تا اعلام نتایج یه جور بدتر از همه اینه قبول نشه آدم باز بدون هیچ وقفه ای باید این سیکل معیوب تکرار شه براش

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی شماره عسگری پور رو داره؟

کسی میدونه که عسگری پور کارگاه ورکشاپ برگزار میکنه یا نه؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون کیمیا جون ...:gol::gol::gol:

بچه هایی که میخان کارکنن خدایی بشینن کار کنن که شب نتیجه زحمتامون رو ببینیم...
داش ابرام ...ترنج...نسیم...کیمیا MaRaL:|...شیما...مازیار ...خودم...وبقیه دوستان ساعت 8 قرارمون یادتون نره...:biggrin:
من دارم رو طرحم کار میکنم اما سعی میکنم تا شب تمرینو تا ی جاهایی پیش ببرم
اما 8 حتما میام تا از کاراتون استفاده کنم:gol::gol:

jon_sina

عضو جدید
بچه ها من نمیگم خیلی بلدم ولی با اجازه جون سینا چند تا نکته در مورد پلانش بگم با توجه به تجربیات پارسالم میگم

1- خطوط سایه دور پلان که کشیدی خوبه که کشیدی ولی یکم کمرنگتر بکش
2- ورودیت از بیرون شخصیت خوبی داره یعنی از بیرون معلوم که اینجا ورودی هست
3- لابی که کشیدی شخصیت لابی را نداره باید یه خورده بازتر باشه یا شکل هندسیش مناسبتر باشع
4- هندسه پلانت هم نسبتا مناسب هست ولی کاش قسمت سرویست و سالن همایشت پیوستگی بیشتری با بقیه قسمتها داشت نه از لحاظ ارتباطی از لحاظ هندسی

سلام متشکر از نظراتتون استفاده کردم
بازم میام کار میزارم

mir e damad

عضو جدید
سلام. فکر کنم من برای روحیه دادن به شما مناسب باشم
رتبم 661 شده و از امروز شروع کردم به تمرین اسکیس. دوصفحه خط کشیدم مچم حسابی درد گرفته!
می تونم همراه شما تمرین کنم یا افراد ضعیف رو حذف می کنید؟
محض روحیه خودتون می گم تا بدونین چقدر جلویین و کسایی که رقیبتونن چه آدمای ...... هستن؟؟؟:biggrin:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتبم 661 شده و از امروز شروع کردم به تمرین اسکیس. دوصفحه خط کشیدم مچم حسابی درد گرفته!
محض روحیه خودتون می گم تا بدونین چقدر جلویین و کسایی که رقیبتونن چه آدمای ...... هستن؟؟؟:biggrin:

بفرما داداش!! اینجا واسه کار کردن تاره وارد و قدیمی نداریم و همه با هم برابرندو یکسانند!

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

مهندس نمونه تمریناتتونو بذارید ببینیم میشه راتون داد یا نه:whistle:

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینم کاره من ...خیلی دلم سوخت که نرسیدم کاملش کنم....
ولی خیلی فاز داد:confused:
ممنون از کیمیاجون واسه این ایده ی خوبش...۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۸۵۰۱۰.jpg۲۰۱۴۰۵۱۴_۱۸۵۰۴۶.jpg

بچه ها میخام نابودش کنیدیعنی دیگه هیچ جای سالم ازش نمونه...:biggrin:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها پس کجاین!!!!

بیاین امار بدین تو چه مرحله ای هستین؟اینجوری رفاقتمون نمیشه هاااااااااااا؟

shima 70

عضو جدید
دوستان من دارم دبستان 6 کلاسه کار میکنم از دیروز قرار بود انجام بدم دیگه امروز شد...

beni belazi

کاربر بیش فعال
من هیچوقت راندو خوبی نداشتم و دستم قوی نیست واسه همین کارامو نمیزارم... اینا تنها تمرینای من بعد کنکور (البته ترسیمش)... لطفا نظر بدین. IMAG1047.jpgIMAG1045.jpg

alice

عضو جدید
مال من الان تموم شد ولی انقدر ساده است و خطام هم که خوب نیست..دیگه می زارم روحیه بگیرید..شاد شید:Dمنتظر نظراتون هستم
00.jpg

aytakin69

عضو جدید
بگه ها این جمله آخر که گفنه طراحی در کناره های سایت و آزاد گذاشتن امتداد باغ ماهان یعنی چی؟ یعنی دید باشه از سوییت ها به باغ مگه میشه؟ من ایکیو ضعیفه این تیکشو نگرفتم...من کارمو میذارم ولی ایرادامو میدونم خودم ...:D

neda...

عضو جدید
من خیلی خیلی برای خودم متاسفم... من یه ساعت پیش اومدم موضوع رو دیدم و تا 8 هم نمیرسیدم تموم کنم...روزای زوج نمیتونم زیاد کار کنم 8-12 کلاس دارم ولی 6 صبح میام کارت میزنم ..

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب میبینم که همه داغونیم:biggrin: همینش خوبه بقیه هم روشون میشه بزارن!!!

خدایش به قول رعنا خیلی فاز داد!!من کلی با خودم کلنجار رفتم تا اینکه تونستم بشینم این 3 ساعت رو کار کنم دقیق 5:10 دقیقه شروع کردم تا 8 تمام و از این بابت خرسندم که تونستم کار کنم حالا هرچی که هست واسه من که بعد از یکسال دست به قلم شدم اینم زیاده میترسم رو دل کنم:DIMG_۲۰۱۴۰۵۱۴_۲۰۰۴۲۷۴۴۴.jpgIMG_۲۰۱۴۰۵۱۴_۲۰۰۳۴۱۴۰۲.jpg

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینم کاره من ...خیلی دلم سوخت که نرسیدم کاملش کنم....
ولی خیلی فاز داد:confused:
ممنون از کیمیاجون واسه این ایده ی خوبش...مشاهده پیوست 208473مشاهده پیوست 208474

بچه ها میخام نابودش کنیدیعنی دیگه هیچ جای سالم ازش نمونه...:biggrin:

بچه ها بازم میگم این نظر منه اگر اشتباه می گم راهنماییم کنید

رعنا جون در کل اگر سال اولی باشه که داری تمرین میکنی برای کار اول خیلی خوب هست فقط از لحاظ زمان یه خورده کم اوردی که کم کم راه میفتی

1- فرایندت خوبه ولی یک نکته را رعایت کن نوشته خیلی تو فرایند به کار نبر در حد تیتر فقط به کار ببر نه توضیح و جمله بزرگ هر چیز هم تو ذهنت هست بکش
2-پلانت ترکیب فضاهاش خوبه ولی یک نکته را حتما رعایت کن که به خوانا شدن کارت کمک کنه و اون هم نوشتن اسم فضاها داخل فضاهاست
3- اگر پلان 1/100 یا 1/200 هست و میبینی پلانت نسبتا جزئیات داره هرگز از مبلمان استفاده نکن چون ممکن با اشتباه کشیدنش نمره خودت را کم کنی
4- ورودی مناسبی برای کارت در نظر نگرفتی منظورم شکل ورودی هست
5- نمایی که کشیدی هیچی را نشون نمیده مطمئنا وقت نکردی باید خیلی شلوغ تر از اینها باشه
6- رو خط اسمان نمات بیشتر کار کن
7- مقطع خوب هست از لحاظ جزئیات هم عالی هست نو شته هایی هم که وارد کردی خوب ولی تا میشه فارسی بنویس
8- پله ای که تو مقطع کشیدی دقت بیشتری بکن پله شیبش این قدر زیاد نیست الان شیب پله تو 45 درجه هست درضمن پله را به صورت واقعی بکش نه این جوری بریده بریده
9- از ماشین هم تو مقطع و نما هر گز استفاده نکن

امیدوارم ناراحت نشده باشی

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نمیدونم بتونم کارما اپلود کنم یا نه هرکار میکنم اپلود نمیشه
ببخشید اگه نتونستم فکر نکنید کار نکردم:D

لطفا بقیه هم در مورد کار هم نظر بدید فقط من نباشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا