زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه برنامه ریختم هرکس دوست داره طبق این برنامه پیش بیاد

تمرین را به سه مرحله تقسیم کردم
1- چند روز اول را به خاطر درگیری انتخاب رشته روزی یک موضوع به صورت پلان و مقطع و فرایند کار میکنیم چون اکثر بچه ها ضعیف هستند
2-بعد از انتخاب رشته به مدت یک هفته روزانه دو موضوع را کار میکنیم به همین صورت
3-بعد از ان میریم سراغ اسکیس موضوعی کامل با پرسپکتیو و ...................

اولین روز کار هم فردا صبح هست

برنامه مرحله اول هم تو امضام هست
پیش به سوی قبولی;)

اوکی برنامه ات هم برنامه خوبیه تا حدودی چون میشه کنارش تمرینات دیگه هم انجام داد

ترنج

عضو جدید
سلام دوستان

1- چند روز اول را به خاطر درگیری انتخاب رشته روزی یک موضوع به صورت پلان و مقطع و فرایند کار میکنیم چون اکثر بچه ها ضعیف هستند

پیش به سوی قبولی;)

مرررررسی کیمیا جون.خیلی خوبه برنامت!
فقط ی چیزی خیلی از بچه ها مث خود من تو حجم سازی و پرس ضعیفن!میشه تو این برنامه ،ی تمرینیم واسه پرس گنجوند؟
البته آکادمی ی سری تمرینارم واسه حجمای اولیه گذاشته.میشه مشخص کنیم کسایی که می خوان هر روز چن تا از اون تمرینارو انجام بدن و شب اونارم کرکسیون کنیم!
راستی اون کلوب بعد از مدرسه رو باید واسه فردا انجام بدیم؟

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط ی چیزی خیلی از بچه ها مث خود من تو حجم سازی و پرس ضعیفن!میشه تو این برنامه ،ی تمرینیم واسه پرس گنجوند؟
البته آکادمی ی سری تمرینارم واسه حجمای اولیه گذاشته.میشه مشخص کنیم کسایی که می خوان هر روز چن تا از اون تمرینارو انجام بدن و شب اونارم کرکسیون کنیم!

سلام ترنج
من خودم هنوز وقت نکردم کلوب بعد از مدرسه را انجام بدم احتمالا فردا دو تا موضوع کار میکنم

اونم فردا شب با موضوع فردا صبح کرکسیون میکنیم
من حالا تو موضوع فردا مینویسم
بعد از تایمی که اسکیس زدیم هر کس خواست حجم کارشم بکشه و روش کار کنه
البته در کنار پلان و مقطع یه حجم ساده اولیه هم باید بکشیم تا بتونیم رو اونها کار کنیم ولی یک حجم ساده و بدون هیچ گونه جزئیات

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترنج یه چیز دیگه یادم رفت بگم درسته که حجم خیلی مهم ولی تو اسکیس من از هر کدوم از اساتید و داورها که پرسیدم پلان و مقطع و نما بیش 70 درصد نمره را داره به خصوص فرایند که همه متفق القول میگن شاید حدود 20 تا 30 %نمره را به خودش اختصاص بده

به علت همین نگران نباش که پرست ضعیف اونا به یه حد متعارف هم برسونی خوبه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس ببین به نظرم کسایی که توی پرسپکتیو ترکیب احجام ضعیف هستن از جمله خودم بیاد کنار یان تمرینات باید تمرین پرسپکتیو کرد حداقل روز 7تا10تا پرسپکتیو بکشیم بزاریم اینجا ،بچه ها من کلوب بعد مدرسه رادوست ندارم ،کاش اولش با یک موضوعات ملموس تر شروع می کردیم هر چند میشه کارشون کرد ولی ادم از پله اول نمیپره یکهو به پله های اخر نمی دونم شاید هم من اشتباه می کنم اگه موضوعات اولیه ساده تر باشه حتی میشه چند تا کار انجام داد و سرعت یکم ببریم بالاتر و اعتماد به نفس ادم بیشتر میشه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ما رفتیم شروع تمرین امروز ،تا اذان یک ساعت وقت هست من برم 1ساعت تمرین کنم و بیام

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس ببین به نظرم کسایی که توی پرسپکتیو ترکیب احجام ضعیف هستن از جمله خودم بیاد کنار یان تمرینات باید تمرین پرسپکتیو کرد حداقل روز 7تا10تا پرسپکتیو بکشیم بزاریم اینجا ،بچه ها من کلوب بعد مدرسه رادوست ندارم ،کاش اولش با یک موضوعات ملموس تر شروع می کردیم هر چند میشه کارشون کرد ولی ادم از پله اول نمیپره یکهو به پله های اخر نمی دونم شاید هم من اشتباه می کنم اگه موضوعات اولیه ساده تر باشه حتی میشه چند تا کار انجام داد و سرعت یکم ببریم بالاتر و اعتماد به نفس ادم بیشتر میشه

عذرا به نظر منکلوب بعد از مدرسه کاملا ساده است
منم به خاطر همین انتخاب کردم
البته من با توجه به تجربیات پارسالم میگم که شقاقی حدود 100 تا موضوع گفت و سوالات چند سال اخیر کنکور
به نظر من کلوب بعد از مدرسه خیلی خیلی سادست

نمیدونم چی تو ذهنت میتونه از این ساده تر باشه اگه میشه راهنمایی کن برای فردا دنبال اون جور موضوعها بگردم

جواب پرسپکتیو هم به ترنج دادم

ترنج

عضو جدید
ترنج یه چیز دیگه یادم رفت بگم درسته که حجم خیلی مهم ولی تو اسکیس من از هر کدوم از اساتید و داورها که پرسیدم پلان و مقطع و نما بیش 70 درصد نمره را داره به خصوص فرایند که همه متفق القول میگن شاید حدود 20 تا 30 %نمره را به خودش اختصاص بده

به علت همین نگران نباش که پرست ضعیف اونا به یه حد متعارف هم برسونی خوبه

مرررررسی کیمیا جون!امیدواری خوبی بود;)

آره.باید تمرین پرسم کرد!

عذرا جان بعضی از موضوعات فقط اسمشون عجیبه ولی وقتی ریزفضاهاشو نگا می کنی می بینی هیچی نداره.اتفاقا خوبه از حالا واسه اسکیس گول موضوعای عجیب غریبو نخوری!
اینم کل سایت تو فقط 150 متره!ی مرکز کوچیک تفریحیه!به قول زهرا-همین;)

اینم فایل ترکیب حجم آکادمی واسه اونایی که می خوان هر روز چنتاشو انجام بدن!

مشاهده پیوست tamirinat eskis.rar

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا به نظر منکلوب بعد از مدرسه کاملا ساده است
منم به خاطر همین انتخاب کردم
البته من با توجه به تجربیات پارسالم میگم که شقاقی حدود 100 تا موضوع گفت و سوالات چند سال اخیر کنکور
به نظر من کلوب بعد از مدرسه خیلی خیلی سادست

نمیدونم چی تو ذهنت میتونه از این ساده تر باشه اگه میشه راهنمایی کن برای فردا دنبال اون جور موضوعها بگردم

جواب پرسپکتیو هم به ترنج دادم

خب می دونم خیلی ساده است ،ولی من توی سادگی همین موندم ،نمی دونم چرا شاید چون تا الان چیزی طراحی نکردم یا بلد نیستیم یا ................. واقعا نمی دونم من تا اونجا که یادمه فک کنم تیو 3 لول طراحی کردم زیر زمین و هم کف و طبقه اول البته دیاگرامش و لی اونی که می خواستم نشد ،حالا اینشاله بعد درباره اش فک می کنم

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب می دونم خیلی ساده است ،ولی من توی سادگی همین موندم ،نمی دونم چرا شاید چون تا الان چیزی طراحی نکردم یا بلد نیستیم یا ................. واقعا نمی دونم من تا اونجا که یادمه فک کنم تیو 3 لول طراحی کردم زیر زمین و هم کف و طبقه اول البته دیاگرامش و لی اونی که می خواستم نشد ،حالا اینشاله بعد درباره اش فک می کنم

یه نگاهی به موضوع پارسال بنداز
موضوع پار سال از لحاظ پلانی به همین سادگی همین موضوع کلوب مدرسه بود ولی همین شد که خیلی ها گیر افتادن و نتونستن طراحی کنند از جمله خود من
این قدر موضوع عجیب و غریب کار کرده بودم که از این موضوعات ساده دور شده بودم و نتونستم براش یه پلان خوب بیرون بیارم
در صورتی که سخت ترین موضوعات را بهترین پلانها در میاوردم

خوب اینها کمکم با موضوع کار کردن دستت میاد که چه جوری تو 4 ساخت اونی که میخوای را بیرون بیاری
ما همه تو دانشگاه عادت کردیم تو طول ترم یک موضوع را فکر کنیم ولی باید تو این یک ماه یاد بگیریم 1 ساعت وقت داریم فکر کنیم و 3 ساعت بقیه باید راندو کنیم

adel1990

عضو جدید
سلام دوستان

پیش به سوی قبولی;)
منم تازه اومدم، میخام با شماها پیش برم، از کجا باید شرو کنم؟

shima 70

عضو جدید
عذرا منو معمار باشی داریم دبستان شش کلاسه اصفهان رو کار میکنیم اگه با این راحتتری با این شروع کن ...اگه خواستی به معمار باشی پیام بده واست میفرسته ...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نگاهی به موضوع پارسال بنداز
موضوع پار سال از لحاظ پلانی به همین سادگی همین موضوع کلوب مدرسه بود ولی همین شد که خیلی ها گیر افتادن و نتونستن طراحی کنند از جمله خود من
این قدر موضوع عجیب و غریب کار کرده بودم که از این موضوعات ساده دور شده بودم و نتونستم براش یه پلان خوب بیرون بیارم
در صورتی که سخت ترین موضوعات را بهترین پلانها در میاوردم

خوب اینها کمکم با موضوع کار کردن دستت میاد که چه جوری تو 4 ساخت اونی که میخوای را بیرون بیاری
ما همه تو دانشگاه عادت کردیم تو طول ترم یک موضوع را فکر کنیم ولی باید تو این یک ماه یاد بگیریم 1 ساعت وقت داریم فکر کنیم و 3 ساعت بقیه باید راندو کنیم

بعله مهندس شاید حق با شما باشه ته اش اینه که سعی می کنم چند جور به موضوع فک کنم و اخریش یک چیز در بیاریم

--زهرا

عضو جدید
زهرا جون رتبه من از اسکیس خوب و این حرفا گذشته عزیزم ،خودت که می دونی دستم چقدر ضعیفه ،ولی تمرین می کنم ولی سر جلسه رفتن و اقعا بعید یم دونم اخه من با این دست ضعیف برم سر جلسه بگم اومدم ،زهرا دست روی دلم نزار به خدا اشکم در اومد الان که پستت خوندم من هم خیلی دلم می خواست شانسی برا پیروز ی داشته باشم به خدا که توی روی خدا و امام زمان و خودم پدر و مادرم و حتی ارزو هام شرمنده شدم به خدا تلاشم کردم نه اینکه همه اش درگیر خوش گذرونی بوده باشم ،برا خوندن تا جایی پیش رفتم که یکبار این قدر حالم بد شد که گفتن احتمال سکته مغزی ام برام بود و خدا رحمم کرد ،می دونم خدا مهربونه ولی خودت و انصافت خدا بیاد کسی که یان همه زحمت کشیده و رتبه های بهتر از من شده و کلی کلاس رفته و دستش قویه را ول کنه بیاد منی که خط راست نیم تونم بکشم را قبول کنه اگه این جور بود که به عدالت خدا باید شک می کردیم
ولی مرسی برا دلداریت
ن عزیزم خدا منصفه خیلی هم منصفه -- اما کسی از حکمتش سردرنمیاره --- تو ی نقاشی میکشی دوست داری رنگش کنی؛پارش کنی --؛ سیاه سفیدش کنی -؛- و....... خدام اینجوریه خودش ساخته ؛ دوست داره به بعضی ها حال بده -- بعضی ها رو به بهترین جا ها بکشونه !!!! «« تاحالا شنیدی میگن وای باورمون نمیشه --- این یعنی حالیکه الان داری -»»-- فقط به خودت فک کن واراده داشته باش -----چکاربه عدالت خدا داری * خودش واسه کل مخلوقاش کافیه --- پس تلاش کن --سرنوشتت هر چی که نوشته شده باشه همونه --- قرارباشه قبول شی میشی --- از کجا معلوم تمام اوناییکه حتی رتبه های خوب آوردن روز آزمون ی مشکل واسشون پیش نیادو همه سرجلسه حاضر باشن ---؟؟؟؟
عزیزدلم مااومدیم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم نه به هرقیمتی زندگی کنیم --
پس توکل داشته باش اعصابت وواسه این دوروز دنیا خرد نکن -- به گفته پیامبر : قدمی که بردمیداری از قدم دیگه که به زمین میزاری هیچ کس خبر نداره --- پس زندگی کن با هر لحظه ات-- همین ;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
حاضر:|
اممم سلاام و خدا قوت
ی خبر خوب!! پرسپکتیو سطوح شیبدارو بطور دقیق و کاملا اصولی یادگرفتم!!!
دوستایی ک تو پرسپکتیو مشکل دارن حتما کتاب پرسپکتیو جان مونتاگ تمام مشکلاتشونو رفع میکنه!!
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Sety

عضو جدید
دیگه به طور رسمی منم از امروز به جرگه تمرین کنندگان اسکیس پیوستم.هرچند با با اون رتبه امیدی ندارم.

20140513_163321.jpg

farzaneh si

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید ی سوال داشتم می خواستم بدونم جزوه هایی که تو تاپیک جزوه هاس کاملاً یعنی من اگه بگیرمشون هر جزوه ای رو کامل دارم یا نه باید کاملشا پیدا کنم.اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم.:que:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از صمیم قلب واس برادر عزیزم :heart: جعفر نادری :heart: آرزو دارم ک به حقش برسه!!! این آقا ب شخصه بیشتر از من زحمت کشیده و با وجود اینکه پارسال در کل 87 شد، حقش نیس امسال 7000 بشه!!! من امیدوارم که زود ب جمع ما اسکیسنده ها برگرذه!!!

آخرین ویرایش:

farzaneh si

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید ی سوال داشتم می خواستم بدونم جزوه هایی که تو تاپیک جزوه هاس کاملاً یعنی من اگه بگیرمشون هر جزوه ای رو کامل دارم یا نه باید کاملشا پیدا کنم.اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم.:que:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
از صمیم قلب واس برادر عزیزم :heart: جعفر نادری :heart: آرزو دارم ک به حقش برسه!!! این آقا ب شخصه بیشتر از من زحمت کشیده و با وجود اینکه پارسال در کل 87 شد، حقش نیس امسال 7000 بشه!!! من امیدوارم که زود ب جمع ما اسکیسنده ها برگرذه!!!
..........:w09::w05:

سلام مهندس
مسلما کامل نیس
خیلی هاشون خلاصه هستش خیلیهاشونم فقط ی مبحث از کتاب یا رفرنس مورد نظره

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرزانه جان بالاخره هرجزوه ای نقصای خودشو داره ...باخوندنشون متوجه میشی که هرکدوم یه چیزی کم داره و اون یکی تکمیلش میکنه ولی خب جزوه هایی که بچه ها زحمتشو کشیدن تاحدودی خوبن دانلودش خالی از لطف نیست...البته نه همشون...بعضیا دست نویسن که خوندن از روش سخته...

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

مازیار جعفر میخاد اعتراض کنه؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار جعفر میخاد اعتراض کنه؟
آره!!! باید این کار بکنه!!! بش گفتم قضیه رو رسانه ای کنه!!! هم خونه ایم تو یه مسابقه برنده شده ک جایزش دکتری هوش مصنوعی امیرکبیر بوده!!! الان زدن زیرش!!! اونم می خواد قضیه رو رسانه ای کنه!!! جعفر باید حقشو بگیره!!! ...

alice

عضو جدید
این کار امروز من ،:smile: من بخوام یه حجم ساده هم بزنم هی طول می دم ،برای تمرین حجم به غیر ازفایل ترکیب حجم آکادمی ، نظری دارید که به سرعت کشیدن حجم کمک کنه ، منتظر نظراتتون هستم.
DSC_0393.jpg

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره!!! باید این کار بکنه!!! بش گفتم قضیه رو رسانه ای کنه!!! هم خونه ایم تو یه مسابقه برنده شده ک جایزش دکتری هوش مصنوعی امیرکبیر بوده!!! الان زدن زیرش!!! اونم می خواد قضیه رو رسانه ای کنه!!! جعفر باید حقشو بگیره!!! ...

ایشالا که حقشومیگیره از روزی که جوابا اومده بیشتر از هرکسی واسه جعفر ناراحتم...:cry::cry::cry:اگه جعفر و امثاله جعفر حقشون دانشگاه تهران نباشه...پس حقه کیه واقعاااااا؟؟؟؟؟

shima 70

عضو جدید
واقعا از ته دلم برای جعفر و همینطور زهرا دعا میکنم ایشالله که مشکلشون حل شه ..اگه خبری شد دوستان ما رو هم بی خبر نذارین ...
بچه ها مهلت انتخاب رشته تا کی هست؟ و اینکه اگه پذیرفته شیم و نریم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا فقط برای روزانه اینطوره؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ایشالا که حقشومیگیره از روزی که جوابا اومده بیشتر از هرکسی واسه جعفر ناراحتم...:cry::cry::cry:اگه جعفر و امثاله جعفر حقشون دانشگاه تهران نباشه...پس حقه کیه واقعاااااا؟؟؟؟؟
وااای رعنا جون منم دقیقا مث توام
اصلننننننننن باورم نمیشه!!
خودشم ک نمیاد... واقعا اگه امثال مهندس نادری تو این آزمون رتبه ش بشه7000!!! باید در دانشگاه و سازمان سنجش و کل سیستم آموزشیشو گل بگیرن!اصلا برن بمیرن:|

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیفم اومد اینو نگم ....اگه از بین ما بچه های باشگاه کسی حقش دانشگاه تهران باشه اولین نفر باید جعفر قبول بشه .....من تا وقتی جعفر قبول نشه حق خودم نمیدونم که برم یونی تهران ....
امروز هم رفت تهران تا فردا صبح زود سنجش باشه ....براش دعا کنید (واقعا حقشه )البته بهش گفتم که حق دادنی نیست و گرفتنیه مخصوصا تو مملکت ما ...
امیدوارو و از ته قلب واسش دعا میکنم که فردا با خبرهای خوب بیاد ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا