زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم -- شمام خوب دلگرم میکنی -- منم واست بهترین آرزوها رو دعا میکنم -- راستی روزتون مبارک -- به همه مردای ایران مبارک

خیلی ممنونم!!

من اسیر این اعتقادهای پابر جای شمایم که هیچ وقت حتی دیروز که جواب کنکور اومد کم رنگ نشدن!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خو من که امسال با این رتبه دانشگاه تهران که هیچ،هیچ ناکجاآباد دولتی دیگه ای نمی تونم قبول شم!!!!سال بعد با هم بریم دانشگا تهران دیگه!البته بهشتیم خوبه هاااا!!!:d

نچ
فقط هنرهای زیبا-انشا...:)
خو حالا تو اسکیس برو ببینم چیکا میکنی
شاید رات دادیم البته بازم باید با عذرا مشورت کنم خخخخخخخ:D

آقایون محترم روزتون پیشاپیش مبارک
و همه : عیدتون مبارک
علی یارتون!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذرا جونم -نفسم- هر ثانیه که میگذره با ثانیه بعد کلی تفاوت داره -- از همین واسه هفته ها فک میکنی دختر!!!! -- تصمیم میگیری عزیزم !!!!- فکر بعد وبعد بکن*** الان فقط به این فک کن با ی اسکیس خوب حتما معجزه میشه --وقبول میشی -- ساز دلت بدجوری بد میزنه -- خدا بزرگه یادت نره از رگ گردن نزدیکتره واز بابا مامانا مهربونتره --همین ;)

زهرا جون رتبه من از اسکیس خوب و این حرفا گذشته عزیزم ،خودت که می دونی دستم چقدر ضعیفه ،ولی تمرین می کنم ولی سر جلسه رفتن و اقعا بعید یم دونم اخه من با این دست ضعیف برم سر جلسه بگم اومدم ،زهرا دست روی دلم نزار به خدا اشکم در اومد الان که پستت خوندم من هم خیلی دلم می خواست شانسی برا پیروز ی داشته باشم به خدا که توی روی خدا و امام زمان و خودم پدر و مادرم و حتی ارزو هام شرمنده شدم به خدا تلاشم کردم نه اینکه همه اش درگیر خوش گذرونی بوده باشم ،برا خوندن تا جایی پیش رفتم که یکبار این قدر حالم بد شد که گفتن احتمال سکته مغزی ام برام بود و خدا رحمم کرد ،می دونم خدا مهربونه ولی خودت و انصافت خدا بیاد کسی که یان همه زحمت کشیده و رتبه های بهتر از من شده و کلی کلاس رفته و دستش قویه را ول کنه بیاد منی که خط راست نیم تونم بکشم را قبول کنه اگه این جور بود که به عدالت خدا باید شک می کردیم
ولی مرسی برا دلداریت

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نچ
فقط هنرهای زیبا-انشا...:)
خو حالا تو اسکیس برو ببینم چیکا میکنی
شاید رات دادیم البته بازم باید با عذرا مشورت کنم خخخخخخخ:D

آقایون محترم روزتون پیشاپیش مبارک
و همه : عیدتون مبارک
علی یارتون!

نه مارال ترنج نمی تونیم راه بدیم رتبه اش خوب شده ،بره بشینه بخونه امسال قبول شه ،مگه عمرش از سر راه اورده ،من دارم میرم شوهر کنم جا اسکیس کار کردن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ترنج که نمی خواد بره شوهر کنه ،بره بشینه سر تمرین اسکیس که امسال قبول شه

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه مارال ترنج نمی تونیم راه بدیم رتبه اش خوب شده ،بره بشینه بخونه امسال قبول شه ،مگه عمرش از سر راه اورده ،من دارم میرم شوهر کنم جا اسکیس کار کردن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ترنج که نمی خواد بره شوهر کنه ،بره بشینه سر تمرین اسکیس که امسال قبول شه

والللااااااا بقرعان
منم میگم بره واسمون جا بگیره خو:|

معمارباشی

عضو جدید
ساعت 6:47 .... اگه قرار باشه کنکور رو بترکونم باید زودتر از اینا پاشم ....
صبح بخیر بچه ....
به امید موفقیت تک تکمون ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

shima 70

عضو جدید
منم حاااااضر
رفتم که ایشالله برا یه شروع عااالی....بچه ها حاضری میزنین لطفا بگین چیکار میخواین بکنین و یا پیشنهادتون برا بقیه چیه!!!! معمار باشی و سجی رو حرف شماها دااارم میرم که بترکوووونم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم حاااااضر
رفتم که ایشالله برا یه شروع عااالی....بچه ها حاضری میزنین لطفا بگین چیکار میخواین بکنین و یا پیشنهادتون برا بقیه چیه!!!! معمار باشی و سجی رو حرف شماها دااارم میرم که بترکوووونم

آقامنم هستم از8:18

معمارباشی

عضو جدید
من دارم رو یه موضوع ساده کار می کنم ... یه مدرسه شش کلاسه در اصفهان ... اگه می خواهید بدم کار کنید ... اخه دیدم بچه ها از موضوع های سخت سخت شروع کردن ... من نمی تونم و توانش رو فعلا در خودم نمی بینم .. اگه میخواید بگید سایتش و ریز فضاهاشو بزارم براتون

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم رو یه موضوع ساده کار می کنم ... یه مدرسه شش کلاسه در اصفهان ... اگه می خواهید بدم کار کنید ... اخه دیدم بچه ها از موضوع های سخت سخت شروع کردن ... من نمی تونم و توانش رو فعلا در خودم نمی بینم .. اگه میخواید بگید سایتش و ریز فضاهاشو بزارم براتون

من دیروز دقیقا این موضوعو تو کاشان زدم...
معمار باشی جونم تو میدونی ورکشاپه شقاقی قیمتش چنده؟

معمارباشی

عضو جدید
والا ... نه نمی دونم ... راستش اینجور که بوش میاد خودشونم نمی دونن چکار قراره بکنن ... اصلا تمسال ورکشاپ تشکیل میشه یا نه ... هفته پیش از شقاقی پرسیدم ورکشاپ از کی شروع میشه گفت از هفدهم هجدهم !گفتم مگه کنکور قبل ماه رمضان نیست ... گفت احتمالش کمه و گفت احتمالا اواخر تیر برگزار بشه ... حالا با این خبر که خدایی گفته تو خرداد برگزار میشه واقعا نمیدونم می خواهن چکار کنن ... از هر کی هم می پرسم میگن تا دو سه روز دیگه خبرتون می دیم

shima 70

عضو جدید

اره بذار معمار باشی جونم مررررسی

shima 70

عضو جدید
والا ... نه نمی دونم ... راستش اینجور که بوش میاد خودشونم نمی دونن چکار قراره بکنن ... اصلا تمسال ورکشاپ تشکیل میشه یا نه ... هفته پیش از شقاقی پرسیدم ورکشاپ از کی شروع میشه گفت از هفدهم هجدهم !گفتم مگه کنکور قبل ماه رمضان نیست ... گفت احتمالش کمه و گفت احتمالا اواخر تیر برگزار بشه ... حالا با این خبر که خدایی گفته تو خرداد برگزار میشه واقعا نمیدونم می خواهن چکار کنن ... از هر کی هم می پرسم میگن تا دو سه روز دیگه خبرتون می دیم

اواخر تیر برا من عااااالیه خدایاااا

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

ممنون

ممنون مینوجونم اگه خبری شنیدی یاهزینشو فهمیدی به ماها بگو ...:gol:

معمارباشی

عضو جدید
پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

پاسخ : زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93(روحیه دهی گروهی)

اواخر تیر برا من عااااالیه خدایاااا

اینو قبل این که خدایی بگه امتحانا تو خرداده گقته بود !!

ممنون مینوجونم اگه خبری شنیدی یاهزینشو فهمیدی به ماها بگو ...:gol:

چشم حتما

shima 70

عضو جدید
بچه ها اگه بعد دو ساعت تمرین وسط کار بریم استراحت اشکال داره!!؟؟؟:redface:

beni belazi

کاربر بیش فعال

پس احتمالا 23 یا 30 خرداد یعنی 4 یا 5 هفته دیگه وقت داریم.... فکر نمیکنم واسه اونا امتحانای دانشگاه خیلی مهم باشه اونا به تعطیلی استادا بیشتر اهمیت میدن. حالا اصلا اگه نیمه مرداد باشه مگه چی میشه واقعا اونا که خونه پرش دو روز وقت میزارن واسه تصحیح... خوب خیلی از بچه ها شاید نتونن وقتی هنوز رتبه ها نیومده هزینه کلاس رفتن رو به خانواده تحمیل کنن شاید خودشون هم فکر نکنن رتبشون چه جوری میشه همه که تهران نیست....

atefeh.ghazi

کاربر فعال
اینم کار امروز من بعد از تمرینات خط... منتظر نظراتتون هستم...
بلد نیستم ابو در بیارم راه حلی دارین برام؟
آب که خوبه...کف سازی و پله اشتباست... شیب پله تقریبا باید 30 درجه باشه بقیه خطوطشم به 2 تا گریز میرن وسه کفسازی هم اول باید یه سری خطوطو به گریز ببری و بکشی...بعد با توجه به اونها کفسازیو بکشی...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هم میخوام یکم تمرین کنم ،حالا امسال به باد رفت لااقل دستمون قوی کینم برا ی سال بعد اگه عمری بود و زمانی برای امتحان مجدد پس من هم راهنمایی کنید که همچین بیراهه نرم ،خب قرار بود یکی بیاد و تمرین بده که از کجا شروع کنیم و چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alice

عضو جدید

سلام
من نیم ساعته شروع کردم تازه تمرین خطم ،بعدازظهر تمرینمو می ذارم نظربدنیانا:D
شیما من خودم صفرکیلومترم ولی با اینحال چیزی که بنظرم می رسه اینکه توکف سازی که با سنگ نشون دادی قسمتی که به سمت بنا می ره و قسمتایی که اطراف استخر بنظرم می خواستی کنار استخر شیبدار باشه اگه اشتباه می کنم بگو ولی این حالت شیبداری رو خوب نشون نمی ده شاید با چندتا خط بهتر نشون میداد یا جهت سنگ ها مثلا تو قسمت صاف با شیبدار تغییر می کرد .

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیما جون دمت گرم که شروع کردی فقط یک چیزی اینکه ساختمون حس می کنم از سمت چپ داره میفته و از طرفی هم کف سازی و اسکیلش هم یک دقتی کن تناسب کف سازی ات با ساختمون نمی خونه قرار نیست که برای کف بیان تخته سنگ بزارن ،پله هات هم مشکل دارن

ترنج

عضو جدید
بچه ها من هم میخوام یکم تمرین کنم ،حالا امسال به باد رفت لااقل دستمون قوی کینم برا ی سال بعد اگه عمری بود و زمانی برای امتحان مجدد پس من هم راهنمایی کنید که همچین بیراهه نرم ،خب قرار بود یکی بیاد و تمرین بده که از کجا شروع کنیم و چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساعت نزدیک 12!!!من هم چنان...
عذرا جون کیمیا قراره امشب بیاد تمرینارو مشخص کنه.ولی خب مگه کلوب بعد از مدرسه رو کار کردی؟قرار شد واسه اون پلان و مقطع بکشیم دیگه!البته خودمم هنوز...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یه برنامه ریختم هرکس دوست داره طبق این برنامه پیش بیاد

تمرین را به سه مرحله تقسیم کردم
1- چند روز اول را به خاطر درگیری انتخاب رشته روزی یک موضوع به صورت پلان و مقطع و فرایند کار میکنیم چون اکثر بچه ها ضعیف هستند
2-بعد از انتخاب رشته به مدت یک هفته روزانه دو موضوع را کار میکنیم به همین صورت
3-بعد از ان میریم سراغ اسکیس موضوعی کامل با پرسپکتیو و ...................

اولین روز کار هم فردا صبح هست

برنامه مرحله اول هم تو امضام هست
پیش به سوی قبولی;)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت نزدیک 12!!!من هم چنان...
عذرا جون کیمیا قراره امشب بیاد تمرینارو مشخص کنه.ولی خب مگه کلوب بعد از مدرسه رو کار کردی؟قرار شد واسه اون پلان و مقطع بکشیم دیگه!البته خودمم هنوز...

اره ساعت 12 است و من هر چی می کردم پاشم نیم تونستم روزه بودم حالم زیاد خوب نبود ،بعد هم پا شدم نهار درست کردم الان میخوام کم کم جمع و جور کنیم و بریم سر تمرین
نه والا اومدم کار کنم یکهو خبر اوردن که بابا بزرگم حالش خرابه ،بعدش هم که کارنامه ها اومد اصلا دست و دلم به هیچی نرفت الان هم به امید سال بعد میخوام تمرین کنم ،اوکی پس انشاله امشب کیمیا بیاد یک کاری کینم بچه ها به نظر من کاشکی اول از همه اگه کسی بلد نحوه برخورد و ترسیم پلان و نما مقطع یاهر چی دیگه را یم گفت که مثلا برا ترسیم یک پلان چیکار باید کرد خط و خطوط و اینهاش رو روی چه حساب بکشیم و کلا یک توضیحات درست و درمون مث همونایی که تیو کلاس میگن و ما نیم دونیم،راستش دوست من رفته بود که قبل عید تا الان کاراش و جزوه هاش و برام میل یا پست کنه ،هنوز وقتش نرسیده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا