زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shima 70

عضو جدید
افرررین به به به این میگن تاپیک تمرین اسکیس ، فعال و پر انرژی :w17:منم با اینکه موضوم با شماها فرق داره (استثنائا امروز)دوست دارم کارمو ببینین و نظر بدین تورو خدا یه ساعت وقت بیشتر به من بدین:cry: اخه من صبح سر کار بودم عصری هم کلاس!!!:wallbash:من 7.20 شروع کردم قول میدم تا یه ساعت دیگه تموم میکنم نرین تنهام بذارینا...:redface:

aytakin69

عضو جدید
بچه ها نمیدونم بتونم کارما اپلود کنم یا نه هرکار میکنم اپلود نمیشه
ببخشید اگه نتونستم فکر نکنید کار نکردم:D

لطفا بقیه هم در مورد کار هم نظر بدید فقط من نباشم

حجم کاراتو کم کن آپ میشه...

aytakin69

عضو جدید
خوب میبینم که همه داغونیم:biggrin: همینش خوبه بقیه هم روشون میشه بزارن!!!

خدایش به قول رعنا خیلی فاز داد!!من کلی با خودم کلنجار رفتم تا اینکه تونستم بشینم این 3 ساعت رو کار کنم دقیق 5:10 دقیقه شروع کردم تا 8 تمام و از این بابت خرسندم که تونستم کار کنم حالا هرچی که هست واسه من که بعد از یکسال دست به قلم شدم اینم زیاده میترسم رو دل کنم:D

مشاهده پیوست 208486مشاهده پیوست 208487

همین که استارت زدیم خوبه...من خودم اصن حوصلم نمیشد پلانو کامل کنم تازا میفهمم بعد ایده همین سرعت نصف راهی هست که باید بریم ....

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
مال من الان تموم شد ولی انقدر ساده است و خطام هم که خوب نیست..دیگه می زارم روحیه بگیرید..شاد شید:Dمنتظر نظراتون هستم
مشاهده پیوست 208482

خوب با عرض پوزش

1- شیت بندیت خوبه
2-از برنامه فیزیکی و متراژ فضاها تو فرایند استفاده نکن و دیاگرم هم باید بیشتر بکشی
3-ورودیت اصلا مناسب نیست
4- برای رستوران فضای خیلی کمی را اختصاص دادی
5- این مورد کاملا نظر شخصی من شاید اشتباه بگم : نمایی که کشیدی اصلا با باغ شاهزاده کار نمیکنه به نظر من نما شبیه قلعه شده و اصلا به مهمانسرا نمی خوره کاش یه خورده نمات فضای بازتری داشت
6-مقطع نسبتا خوبی داری ولی پله را بد کشیدی

امیدوارم ناراحت نشده باشی

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

بازم با عرض پ.زش

1-اگر واقعا زمان 3 ساخت را گذاشتی یه خورده سریعتر کار کن باید سریعتر از اینها کار بکشی
2-فرایند من نمیبینم فرایند خیلی مهم حد اقل 20 % نمره را اختصاص داده به خودش
3-خطوط دیوار و ضخامت دیوار ها را قشنگ نشان بده با یک مازیک مشکی خطوط دیوار را بکش که قشنگ ضخامت داشته باشه
4- مبلمان تا میتونی استفاده نکن برای پر کردن پلان از کف سازی و سقف کاذب استفاده کن
5- به نظر من این راهرو درازی که دور تا دور کار کشیدی اصلا مناسب نیست شاید بتونی این راهرو به نحو دیگه ای روش کار کنی که هم کوتاه تر بشه هم کیفیت فضایی داشته باشه
6- ورودی هم تو رفتست خوبه ولی هنوز شخصیت یه رودی عالی را به خودش نگرفته

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس کیمیا خواهشا این کار مارو هم نقدکنید بریم دنبال نواقصمون!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب میبینم که همه داغونیم:biggrin: همینش خوبه بقیه هم روشون میشه بزارن!!!

خدایش به قول رعنا خیلی فاز داد!!من کلی با خودم کلنجار رفتم تا اینکه تونستم بشینم این 3 ساعت رو کار کنم دقیق 5:10 دقیقه شروع کردم تا 8 تمام و از این بابت خرسندم که تونستم کار کنم حالا هرچی که هست واسه من که بعد از یکسال دست به قلم شدم اینم زیاده میترسم رو دل کنم:Dمشاهده پیوست 208486مشاهده پیوست 208487

بازم میگم با عرض پوزش و این که اینها نظرات منه
1-برای سه ساعت سرعتت پایین باید تو سه ساعت حداقل دو تا شیت ببندی
2-شکل پلانت خوبه ولی پلان طبقه همکف و بالا فکر میکنی دو تا پلان جداست هیچ ارتباطی از لحاظ هندسی بینشون وجود نداره بهتر که شخصیتشون یکی باشه
3-ورودی خوبی داری
4- فضایی که برای رستوران اختصاص دادی فکر میکنم کم باشه
5-مقطع خوبی کشیدی مخصوصا فلشهای توی مقطع
6- پله را مناسبتر بکش در ضمن شیب پله هم درست نیست
7- تو پلانت چزئیات بیشتری بده

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر شبیه کارای نظامه تا اسکیس...

ممنون
اره میدونم کارهام یه خورده خشک هست و بیش از اندازه منظم ولی کاریش نمیتونم بکنم
پارسال معمولا با کشدین جزئیات اطراف کارم و پرس های کوچیک از خشکی در میاوردم ولی امسال هنوز عادت نکردم

راهکاری دارید ممنون میشم بگید

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم میگم با عرض پوزش و این که اینها نظرات منه
1-برای سه ساعت سرعتت پایین باید تو سه ساعت حداقل دو تا شیت ببندی
2-شکل پلانت خوبه ولی پلان طبقه همکف و بالا فکر میکنی دو تا پلان جداست هیچ ارتباطی از لحاظ هندسی بینشون وجود نداره بهتر که شخصیتشون یکی باشه
3-ورودی خوبی داری
4- فضایی که برای رستوران اختصاص دادی فکر میکنم کم باشه
5-مقطع خوبی کشیدی مخصوصا فلشهای توی مقطع
6- پله را مناسبتر بکش در ضمن شیب پله هم درست نیست
7- تو پلانت چزئیات بیشتری بده

سپاسگزارم و از اینکه وقت میزاری واسه همه بی نهایت ازت ممنونم!

aytakin69

عضو جدید
اره به خاطر دید به باغ این جوری طراحی کردم

خب این اصن منطقی نیست چطور میشه از اینور خیابون به باغی که اونوره با یه سردر گنده جلوش دید داشت؟ مخصوصا طبقات پایین...و طراحی این شکلس صرفا واسه یه ویو واسه این منظقه کویری با این طوفاناش مناسب نیست خب...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این اصن منطقی نیست چطور میشه از اینور خیابون به باغی که اونوره با یه سردر گنده جلوش دید داشت؟ مخصوصا طبقات پایین...و طراحی این شکلس صرفا واسه یه ویو واسه این منظقه کویری با این طوفاناش مناسب نیست خب...

نمیدونم شاید ایدم اشتباه باشه ولی همون جور که تو برنامه اولیه دیدی خود سوال گفته بود تاکید به راستای باغ
منم از همین ایده گرفتم
من تقریبا کرسی را 1 متر بالا بردم
سردر باغ شاهزده هم فکر نکنم بیشتر از دو طبقه باشه اگر کمتر نباشه به خاطر همین دو طبقه بالا کاملا دید دارند به باغ
من همزمان رو حجم هم کار کردم البته حجم را نکشیدم و پرزانته کنم ولی به نظرم حجم کار هم باید از دور نشون بده که این مهمانسرا برای باغ شاهزده طراحی شده و قرار با اون ارتباط بر قرار کنه

samsungs3

عضو جدید
ممنون
اره میدونم کارهام یه خورده خشک هست و بیش از اندازه منظم ولی کاریش نمیتونم بکنم
پارسال معمولا با کشدین جزئیات اطراف کارم و پرس های کوچیک از خشکی در میاوردم ولی امسال هنوز عادت نکردم

راهکاری دارید ممنون میشم بگید

خوب برای نما و مقطع هم میتنونید پرسوناژ و درخت بزارید...به نظرم به جای ماژیک مشکی از ماژیک قهوه ای تیره استفاده کنید بهتره...توی مقطع جزییات بزارید ...رنگ بزارید/////اینهمه نمونه کار....

shima 70

عضو جدید
اینم کار من :( مقطعو باید چی بذارم که پر شه !!؟؟خودم نسبتا از نما و بعدم از پلان راضیم اما مقطع....نظرتان را خریداریم

پیوست ها

• IMAG0020.jpg
    IMAG0020.jpg
    21.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • IMAG0022.jpg
    IMAG0022.jpg
    24.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aytakin69

عضو جدید
اولین کارمون بود و هممون ضعیف بودیم ولی میشه بهتر شد فقط تلاش میخواد و تمرین حسابی....ولی من کلا آدم بی حوصله ایم و عاشق پیچوندن امیدوارم که تو اسکیس همچین اشتباهی نکنم....موضوع واسه فردا چیه؟ میخوام حسابی کار کنم :p

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک فاجعه ای که تو همه کارها دیدم بالاخص کار شما تاثیر خطوط شطرنجی کشیده شده بر نحوهی فکرل و خط و ..... و این یعنی رد شدن کار در دید اول ...
ولی خوشحالم که با تلاش شما و دوستان تایپک بی روح اینجا یه روح کار گرفته و به جز من اینجا دوستان کارشونو میزارند

shima 70

عضو جدید
یک فاجعه ای که تو همه کارها دیدم بالاخص کار شما تاثیر خطوط شطرنجی کشیده شده بر نحوهی فکرل و خط و ..... و این یعنی رد شدن کار در دید اول ...
ولی خوشحالم که با تلاش شما و دوستان تایپک بی روح اینجا یه روح کار گرفته و به جز من اینجا دوستان کارشونو میزارند
خب پویان تو هم بذار کارتو ...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون
تشکر جیره بندی شده

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بازم میگم این نظر منه اگر اشتباه می گم راهنماییم کنید

رعنا جون در کل اگر سال اولی باشه که داری تمرین میکنی برای کار اول خیلی خوب هست فقط از لحاظ زمان یه خورده کم اوردی که کم کم راه میفتی

1- فرایندت خوبه ولی یک نکته را رعایت کن نوشته خیلی تو فرایند به کار نبر در حد تیتر فقط به کار ببر نه توضیح و جمله بزرگ هر چیز هم تو ذهنت هست بکش
2-پلانت ترکیب فضاهاش خوبه ولی یک نکته را حتما رعایت کن که به خوانا شدن کارت کمک کنه و اون هم نوشتن اسم فضاها داخل فضاهاست
3- اگر پلان 1/100 یا 1/200 هست و میبینی پلانت نسبتا جزئیات داره هرگز از مبلمان استفاده نکن چون ممکن با اشتباه کشیدنش نمره خودت را کم کنی
4- ورودی مناسبی برای کارت در نظر نگرفتی منظورم شکل ورودی هست
5- نمایی که کشیدی هیچی را نشون نمیده مطمئنا وقت نکردی باید خیلی شلوغ تر از اینها باشه
6- رو خط اسمان نمات بیشتر کار کن
7- مقطع خوب هست از لحاظ جزئیات هم عالی هست نو شته هایی هم که وارد کردی خوب ولی تا میشه فارسی بنویس
8- پله ای که تو مقطع کشیدی دقت بیشتری بکن پله شیبش این قدر زیاد نیست الان شیب پله تو 45 درجه هست درضمن پله را به صورت واقعی بکش نه این جوری بریده بریده
9- از ماشین هم تو مقطع و نما هر گز استفاده نکن

امیدوارم ناراحت نشده باشی

ممنون عزیزم خیلی محبت کردی...
من کارمو گذاشتم رفتم بیرون اومدم دیدم تاپیک از این رو به اون رو شده ...فک نمیکردم انقد امروز بچه ها استقبال کنن...
من واقعا از نقدات راضی بودم کیمیاجون...دوس دارم کارا نقد بشه در حده مرگ...بقوله مازیار وحشتناک و کشنده:biggrin:وبقوله خودم جوری که خون بچکه از نقد:biggrin:
بچه ها واقعا خسته نباشید امروز واسه استارت فوق العاده بود...مرسی از همه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکی ممنون
خب درباره بقیش نظرت چیه مهندس کیمیا؟

مقطع و نمات نسبتا خوبه فقط باید جزئیات توش بیشتر باشه
پلانت هم من نمیدونم سایتی که داستی کجا بوده ولی این فضاهای خالی و پرتی که پشت کارت به وجود امده فکر نکنم طبق سایت باشه باید یه جوری اینها را حذف کنی یا با محوطه سازی کاری کنی که دیده نشه

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون عزیزم خیلی محبت کردی...
من کارمو گذاشتم رفتم بیرون اومدم دیدم تاپیک از این رو به اون رو شده ...فک نمیکردم انقد امروز بچه ها استقبال کنن...
من واقعا از نقدات راضی بودم کیمیاجون...دوس دارم کارا نقد بشه در حده مرگ...بقوله مازیار وحشتناک و کشنده:biggrin:وبقوله خودم جوری که خون بچکه از نقد:biggrin:
بچه ها واقعا خسته نباشید امروز واسه استارت فوق العاده بود...مرسی از همه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

خواهش
کاش شماها هم در مورد کار من نظر میدادید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا