راهنمايي و درخواست ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

van gogh

عضو جدید
سبک؟

سبک؟

سلام به همگی ، میخواستم بگم این عکسی که میزارم سبکش چیه؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین ، آخه خیلیییییییی حیاتیه!!!....:cry:
البته به نظر خودم که هیچ عنصر غیر عملکردی توش نبود، پس باید مدرن باشه نه؟؟:que:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام موضوع طرح 2 من خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان معماریه لطفا اگه مطلبی دارین کمکم کنین:cry:

lili1122

عضو جدید
:gol:سلام وخسته نباشید به همه...

من آموزش 3d max لازم دارم به شدت...! ::smile:
راستی اگه بشه درخواستها رو دسته بندی کرد خیلی عالیه
مثلا اموزش ها یجا جمع شن، پروژه ها یه جا و ..
آخه احتمال میدم بقیه دوستان هم 3d max خواسته باشن شایدم کسی گذاشته باشه ولی نمیتونم پیدا کنم...:(
با تشکر از زحماتتون... :gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:gol:سلام وخسته نباشید به همه...

من آموزش 3d max لازم دارم به شدت...! ::smile:
راستی اگه بشه درخواستها رو دسته بندی کرد خیلی عالیه
مثلا اموزش ها یجا جمع شن، پروژه ها یه جا و ..
آخه احتمال میدم بقیه دوستان هم 3d max خواسته باشن شایدم کسی گذاشته باشه ولی نمیتونم پیدا کنم...:(
با تشکر از زحماتتون... :gol:
منظورتو نفهمیدم
میگم اگه آموزش میخوایی توصیه میکنم آموزش 3دی رو از شرکت پارسیان بخری
عالیه
2 سطح داره مقدماتی و پیشرفته
هر کدوم حدود 7 ساعت

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کمکم کنین دیگه

کمکم کنین دیگه

اخه چرا تو هیچ تاپیکی هیچکی جواب منو نمیده :cry::cry:یکی راجع به طراحی خوابگاه دانشجویان معماری اطلعات بده بهم لطفاااا

lili1122

عضو جدید
اخه چرا تو هیچ تاپیکی هیچکی جواب منو نمیده :cry::cry:یکی راجع به طراحی خوابگاه دانشجویان معماری اطلعات بده بهم لطفاااا

:gol:
عزیزم من که شرمنده ات شدم... آخه چیزی ندارم که کمکت کنه... :(
توام گریه نکن خدا بزرگه.. درست میشه انشاالله...:heart:

lili1122

عضو جدید
منظورتو نفهمیدم
میگم اگه آموزش میخوایی توصیه میکنم آموزش 3دی رو از شرکت پارسیان بخری
عالیه
2 سطح داره مقدماتی و پیشرفته
هر کدوم حدود 7 ساعت

:gol: بابت توصیه ات خیلی ممنون ، حتما اقدام میکنم...
در باره ی بقیه موارد منظورم این بود که تو این دانشگاه مجازی که ایجاد کردید کاش میشد به چند تا بخش تقسیم میشد که هر کی با توجه به نیازش به اونجا مراجعه کنه...
امیدوارم توضیحاتم کامل باشه...:smile:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
دوستان!
كسي نمونه اي از باغ موزه داره به من كمك كنه!اطلاعاتي راجع به باغ موزه آب قلهك و باغ گياه شناسي چيتگر پيدا كردم ولي سايت پلان ندارم.اگه نمونه خارجي هم داشته باشيد خيلي عاليه!
هركي داره لطفاً بده در راه خدا!:redface:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:
عزیزم من که شرمنده ات شدم... آخه چیزی ندارم که کمکت کنه... :(
توام گریه نکن خدا بزرگه.. درست میشه انشاالله...:heart:
دشمنت شرمنده بازم مرسی چون حداقل فهمیدم یکی درخواستمو خونده:redface:

سحر جون

عضو جدید
ببخشید بچه ها ما میخوایم دانشکده طراحی کنیم استادمون گفته به ما که بریم ضوابط واستانداردهای رشته

کامپیوتر رو پیدا کنیم مثلا تعداد کامیوتر برق کشی چطوری باشه نورش از کجا گیر بیارم بهتره اخه تو نویفرت نداشت ؟؟؟؟!!!!

maj5

عضو جدید
سلام.
فوری فوری
برای طرح2

من به نقشه های یه اپارتمان در پلاک شهری(یک بر) از یه معمار معروف نیاز دارم.چه داخلی چه خارجی.
اگه هم داخلی هم خارجی داشته باشید چه بهتر..
برام پیغام بگذارید.
اینم میلمreza_14833@yahoo.com
ممنون.

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام.
فوری فوری
برای طرح2

من به نقشه های یه اپارتمان در پلاک شهری(یک بر) از یه معمار معروف نیاز دارم.چه داخلی چه خارجی.
اگه هم داخلی هم خارجی داشته باشید چه بهتر..
برام پیغام بگذارید.
اینم میلمreza_14833@yahoo.com
ممنون.
تو اون تاپیک برات گذاشتم ببین به دردت می خوره؟

kamal_n

عضو جدید
سلام
من الآن دانشجوي سال آخر معماري هستم.براي درس روشهاي طراحي صنعتي در موضوع..تحليل پيش سازي ساختمان در ايران(از ابتدا تاكنون)..دنبال مطلب هستم..ممنون ميشم اگه كسي بتونه در اين مورد كمكم كنه

MAH NIK

عضو جدید
سلام ببخشید مفاهیم ریتم حرکت توام(ریتم و حرکت) و پرو خالی رو میشه توضیح بدید ممنون میشم در ضمن من میخواستم این مفاهیم رو با چهار تا مربع روی یک شیت نشون بدم
البته الان یه دو ساعتی هست که دارم تو اینتر نت در باره ی این مفاهیم مطلب میخونم و خیلی چیزا هم دسگیرم شده اما دوست داشتم بیشتر بفهمم مخصوصا در باره ی ریتم و حرکت البته در باره ی حرکت یه چیزایی فهمیدم اما نمیدونم ریتم رو چه طور بکشم

*آرزو*

عضو جدید
سلام مهندسان عزيز من ترم اولي هستم همين روز اولي بهمون تحقيق دادند ميشه لطفا در مورد اتصالات چوب (دم چلچله و فاق و زبانه و نيمانيم) به من توضيح بديد هر چي گشتم پيدا نكردم خواهش ميكنم

keivank_79

عضو جدید
هلن جان منم مشکل تو رو دارم واقعا نا امید شدم اگه مطلبی پیدا کردی واسه منم بفرست منم هواتو دارم

ارشیتکت86

عضو جدید
نحوه کشیدن شیروانی تو پلان بام وبرش؟چیجوریه شیب ارتفاع چه جوری محاسبه میکنیم کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک

ارشیتکت86

عضو جدید
نحوه کشیدن شیروانی تو پلان بام وبرش؟چیجوریه شیب ارتفاع چه جوری محاسبه میکنیم کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک

baoo_naghavi

عضو جدید
سلام
یکی به داد من برسدددددددددددددددددددددددددددددددد
من چند تا موتیف (نقش مایه) معماری میخوام تاکید میکنم معماری تا فردا وقت دارم تو رو خدا هر کی هر چی بلده با آدرسی رو یمیلم سند کنه
با تشکر احمد ایمیل:baoo_naghavi@yahoo.com

ehsan_shp

عضو
سلام به بچه های گل معمار
یه سوال
برنامه فیزیکی به انگلیسی میشه چی؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام رفقا
در مورد مطالب زیر اگه کسی مطلب یا عکس داره خیلی واجب احتیاج دارم و ممنون میشم در اختیارم بگذارین
میدان نقش جهان اصفهان
میدان مشق تهران در کنار خیابان سپه ( امام خمینی)
میدان گنجعلی خان کرمان
میدان (باغ) ارگ تهران
بازار چیت سازی اصفهان- بازار قیصریه اصفهان- حمام وکیل شیراز- حمام فین کاشان
ممنون

snrazzaghi

عضو جدید
درخواست کمک اقلیم شناسی در جزیره قشم

درخواست کمک اقلیم شناسی در جزیره قشم

سلام دوستان کسی میتونه مطالبی رو در باره اقلیم در جزیره قشم در اختیار من بگذاره ؟

خدا خیرتون بده:heart:.

سناتور

عضو جدید
از دوستان کسی در مورد کاربرد نور طبیعی در 1پروژه معماری ودتایلهاش اطلاعی داره ؟ چند تا پروژه میشناسم اما دتایلهاش وجزییاتش اطلاعی ندارم ...مثل مجموعه منیل"رنزو پیانو" یا مرکز "linz"هرتزوگ....اگه چیزی سراغ دارید ممنون میشم کمکم کنید

سلام رفقا خسته نباشین
یه چندتا عکس از لنداسکیپ میخوام . و اقعا ممنون میشم اگه سایتی رو تو این زمینه معرفی کنید:w10:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا