راهنمايي و درخواست ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

armansaberi

عضو جدید
فکر می کنم خیلی چیزا رو بلد نیستم مثلا تو 3dmax میشه روی پلان خط مقطع رو مشخص کرد و خودش مقطع بزنه؟ من که هیچ وقت نتونستم تو max با پلان کار کنم چون حتی برای حجم دادن به پلان max خیلی مشکل داره، بازم میگم شاید همه اینا به خاطر اینه که من خوب بلد نیستم:redface:
بله میشه. با slice یا section می شه این کارو کرد. اولی 3 بعدی میده دومی 2 بعدی.

maral55

مدیر بازنشسته
عزیزم من هیچ تعصبی روی هیچ نرم افزاری ندارم پس اصلا ناراحت نمیشم اگه کسی با نظرم موافق نباشه:gol: شاید اصلا من اشتباه می کنم چون جایی که من 3d max یاد گرفتم بیشتر انیمیشن سازی یاد دادن تا کارهای معماری، فکر می کنم خیلی چیزا رو بلد نیستم مثلا تو 3dmax میشه روی پلان خط مقطع رو مشخص کرد و خودش مقطع بزنه؟ من که هیچ وقت نتونستم تو max با پلان کار کنم چون حتی برای حجم دادن به پلان max خیلی مشکل داره، بازم میگم شاید همه اینا به خاطر اینه که من خوب بلد نیستم:redface:

راستی اون روز که اون پست رو زدم اعصابم داغون بود چون تحویل پروژه ی طرحم افتضاح از آب در اومد:(، دنبال کلاس آرشیکد و فتوشاپ معماری می گردم که ترم بعد تحویلم اینقدر بد نشه، چون تو دانشگاه ما مد شده همه پرزانته ی آخر ترم رو میدن بیرون براشون به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام بدن به همین خاطر تک و توک کارای غیر حرفه ای بدجوری تو چشم میزنه:( استادام که معمولا مقایسه ای نمره میدن:mad:

بهت پیشنهاد میکنم همون مکس رو یاد بگیری چون خیلی قابلیت های بیشتری داره من یه مدت با آرشیکد کار کردم برای کارهای معمولی خوبه ولی وقتی پیچیده تر شد ممکنه زیاد بهت خوب جواب نده.

ولی به هر حال در جایی که من هستم سازمان مدیریت صنعتی و همچنین دیباگران کلاس آرشیکد رو دارن که فکر کنم نمایندگی هاشون در اکثر شهرها باشن.
موفق باشی

mozhdeh

عضو جدید
خواهشمندم یک جوانمردی نحوه متریال دادن و همچنین رندر گرفتن با اتوکد و مکس را اینجانب آموزش دهد
چون متریال و رندر نکات زیادی داره ترجیحا پیشنهاد می کنم از کتاب مرجع کامل Auto cad 2007 (پیشرفته ) تالیف مهندس خرمی راد کمک بگیری.

emitis

عضو جدید
پس شما کی آن میشید من نیاز به کمک دارم خدااااااااااااااااااااااااااا

majid-2008

عضو جدید
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/ در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\n

vava

عضو جدید
سلام
من نیاز به چند پلان مسکونی دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟:cry::cry::cry:

peyman kamaly

کاربر بیش فعال
سلام واوا چرا خودتو ناراحت میکونی اینکه خیلی سادست چند متری میخوای ؟:smile:

CHEK

عضو جدید
سلام
کمک خیلی فوری
هر کی در مورد طراحی قبرستان و کلا معماری قبرستان مطلب داره بگی .
تحقیق یکی از دوستانم بهش گفتم از طریق این باشگاه کلی اطللات بهش میدم .
ابروی مارو نبرید.وقت هم اصلا نداره;):)

Baha2r

عضو جدید
نیازمندی

نیازمندی

باید یک ماکت از تداخل مکعب ها بسازم . اگه PIC دارین بذارین thanks

morteza2010

عضو جدید
ترسیم فنی

ترسیم فنی

لطفا در مورد ارائه کار و تحویل پروژه ترسیم فنی در مورد جلد و طرح ان من را راهنمای کنید طرح جلد و طرح معاری داشته باشد

nariman

عضو جدید
ترسیم فنی

ترسیم فنی

می تونی پلان رو روی جلد کارت بندازی و اون رو رنگ کنی به سلیقه خودت میتونی هر فضا رو یه رنگ کنی و اسم و بقیه اطلاعات رو توش بنویسی این یه روشه.در کل ارائه و جلد تر سیم فنی نباید مثل ساخت و ارائه رنگ و لعاب دار باشه باید سنگین باشه برای جلد هم اگه مقوا کار می کنی بهتره رنگهای جیغ نباشه.هر برگ کار رو هم با یه کادر سنگین و بهتره با قلم مشکی کار بشه.اینها توضیحات کلی بودن که امید وارم به دردت بخوره.

nariman

عضو جدید
نما

نما

من باید برای ویلایی که طراحی کردم و نما زدم متریال انتخاب کنم هر کس ایده عکس یا شناختی در باره سنگها و متریالهای نما داره کمک کنه.لطفا

سمیرا

عضو جدید
من برای درس مبانی نظری باید مقاله بنویسم موضوع من رنگ درمعماری اگه کسی کتاب یا سایت خوبی میشناسی البته به جز ایتن بهم بگه.بیشتر هم دنبال مطالب جدید هستم نه کلیشه ای .ممنون میشم کمکم کنید.

سمیرا

عضو جدید
اگه کسی در باره طراحی اکوستیک یک دانشگاه مطلبی داره یا میتونه کمکم کنه بگه.خیلی فوری نیاز دارم.بازم ممنون میشم کمکم کنید.

hossein1320

عضو جدید
در خواست نرم افزار

در خواست نرم افزار

سلام
من یه نرم افزار واسه طراحی سه بعدی خانه مخصوصا طراحی داخلی اون می خوام البته اطلاعات من زیاد نیست و کار باش ساده باشه
لطفا راهنمایی کنید با لینک برنامه

natiloos

عضو جدید
سلام

سلام

با تشکر از شما و بقیه دوستان.آموزش متریال و رندر کردن در اتوکد 2008 رو میخواستم.اگر ممکنه.با تشکر

azam

عضو جدید
من برای درس مبانی نظری باید مقاله بنویسم موضوع من رنگ درمعماری اگه کسی کتاب یا سایت خوبی میشناسی البته به جز ایتن بهم بگه.بیشتر هم دنبال مطالب جدید هستم نه کلیشه ای .ممنون میشم کمکم کنید.

من این پست رو تازه امروز دیدم...فکر کنم خیلی دیر باشه واسه جواب دادن ... ببخشید ولی یک کتاب هست به جز ایتن که چند تا از دوستای من واسه مبانی نظریشون که در مورد رنگ بود از اون استفاده کردن...کتاب خوبی هستش..
کتاب رنگ مدرن از سارا لینچ

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باید برای ویلایی که طراحی کردم و نما زدم متریال انتخاب کنم هر کس ایده عکس یا شناختی در باره سنگها و متریالهای نما داره کمک کنه.لطفا

اینم چند تا ویلا امیدوارم کمکت کنه....;)

http://i35.tinypic.com/65ofvd.jpg
http://i33.tinypic.com/105ayb6.jpg
http://i33.tinypic.com/2608sd1.jpg

tangaki

عضو جدید
سلام
میشه بگید کلروفرم برای چسباندن پلکسی به چه شکل تهیه میشه؟من یه نوع در داروخانه دیدم گفتن در دندون پزشکی استفاده میشه و مثل الکل واده فراریه و یه ماده حلاله.میخواستم بدونم این مدل همونیه که بهعنوان چسب استفاده میشه یا نه؟و چجور استفاده کنم.مرسسسسسسسسسسسی.

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تو تبلیغ یک مشاور املاکی می گه واحد های یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و استدیو
این استدیو چی هست؟

reza556182

عضو جدید
با سلام
كلروفرومي كه داروخانه ها دارند خيلي خوب نمي چسبه (لا اقل واسه پلكسي 4 كه امتحان كردم). اگه پلكسي مات استفاده مي كني چسبهاي حرارتي خيلي عاليه. يه سردر به ارتفاع حدود 3 متر واسه بخش جوان چهاردهمين نمايشگاه قرآن (سال 85) ساختم تماما با اين چسب بود. و اين ارتفاع رو جواب داد.

nino

مدیر بازنشسته
سلام
میشه بگید کلروفرم برای چسباندن پلکسی به چه شکل تهیه میشه؟من یه نوع در داروخانه دیدم گفتن در دندون پزشکی استفاده میشه و مثل الکل واده فراریه و یه ماده حلاله.میخواستم بدونم این مدل همونیه که بهعنوان چسب استفاده میشه یا نه؟و چجور استفاده کنم.مرسسسسسسسسسسسی.

من از خود اونجا که پلکسیمو برید گرفتم . خیلی هم خوب بود ;)

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
تو تبلیغ یک مشاور املاکی می گه واحد های یک خوابه، دو خوابه، سه خوابه و استدیو
این استدیو چی هست؟

:w14:
یه چیزی شبیه سوئیت که یک قسمتش مخصوص کاره و یه قسمتش مخصوص استراحت، برای زندگی یه خانواده طراحی نشده ف میشه گفت به نوعی یه واحد نقلی مجردی ِ!!

:w10:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمونه پلان هم ازش دارم اگه بتونم پیدا کنم حتما میذارم براتون!:w42:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا