راهنمايي و درخواست ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar_2481

عضو جدید
خانه کودک

خانه کودک

سلام من پایان نامم خانه کودک میشه جند تا سایت مفید بهم معرفی کنید، یا چندتا پلان نمونه، و همچنین پرسپکتیوای داخلی مخصوص کودکان

marzy_h

عضو جدید
کممممممممممممممممممممممک
سلام .خواهش می کن یکی به من کمک کنه موضوع پایان نامه من موزه هوا فضاست دنبال پلان نمونه های مشابه و ی سری اطلاعات در موردش میگردم .آدرس میل :marzieh_heyzani@yhoo.com

designshine

عضو جدید
منابع تاریخ معماری

منابع تاریخ معماری

سلام
دوستان عزیز لطف کنند بگند که توی دانشگاهشون برای تاریخ معماری چه منابعی معرفی میشه و استاد از روی چی درس میده.

اول خودم
استاد از روی اسلایدهایی که خودش آماده کرده درس میده و این دو تا کتاب رو معرفی کرده که اولی رو همه تهیه کردند ، دومی اهمیت خاصی سر کلاس نداره ولی بعضا اشاره هایی بهش می کنه:

Understanding Architecture: Its Elements, History, And Meaning
Leland Roth

The Annotated Arch: A Crash Course in the History Of Architecture
Carol Strickland

کتابهای دیگه ای هم معرفی شده، ولی هرچی میگردم برگه رو پیدا نمی کنم
پیدا کنم ، می نویسم

ممنون :gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کممممممممممممممممممممممک
سلام .خواهش می کن یکی به من کمک کنه موضوع پایان نامه من موزه هوا فضاست دنبال پلان نمونه های مشابه و ی سری اطلاعات در موردش میگردم .آدرس میل :marzieh_heyzani@yhoo.com
این نمونه ها رو ببین به دردت میخوره
California Aerospace Museum
http://www.bluffton.edu/~sullivanm/aero/aero.html
HAL aerospace musuem and heritage center.Bangalore
http://www.team-bhp.com/forum/trave...rospace-museum-heritage-center-bangalore.html
San Diego Aerospace Museum
http://93.189.157.74/Reisen/USA20040620.asp
Jeju aerospace museum
http://www.koreatimes.co.kr/.../2009/10/113_44388.html

mina_alizadeh

عضو جدید
سلام من پایان نامم رو مجموعه ی سینمایی انتخاب کردم نمونه ای که واسه تحلیل انتخاب کردم مرکز سینمایی بوسان هست کار COOP HIMMELB
کسی اطلاعاتی راجع بهش داره یا نمونه ی بهتری سراغ دارین؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من پایان نامم رو مجموعه ی سینمایی انتخاب کردم نمونه ای که واسه تحلیل انتخاب کردم مرکز سینمایی بوسان هست کار COOP HIMMELB
کسی اطلاعاتی راجع بهش داره یا نمونه ی بهتری سراغ دارین؟

سلام
من این موضوع رو برای یکی از طرح هام کار کردم.یه مطالعات کامل هم درباره اش دارم.منتها حجمش خیلی زیاده.میلت رو بزار تا برات میل کنم.

gol2khtar

عضو جدید
سلام من برای پایان نامم که موضوعش فرهنگی دنباله یه سایت با موقعیت فرهنگی می گردم که به خیابان چهارباغ و میدان امام نزدیک نباشه ولی از موقعیت خوبی به مکانهای تاریخی برخوردار باشه باید بیام اصفهان ولی نمی دونم باید از کجا شروع کنم. ...:cry: اگه هر کدوم از دوستان اطلاعاتی دارند می شه منو راهنمایی کنند؟ ممنون:redface:

rassoul_3x

عضو جدید
لطفا کمکم کنید !

لطفا کمکم کنید !

سلام به همه ی معماران عزیز و هنرمند !:gol::gol::gol:

آقایون و خانوما لطفا کمکم کنید من رشتم عمران هستش و ترم 7 هستم عمران و معماری رو خیلی زیاد دوس دارم ! قصد دارم برای فوق لیسانس معماری بخونم ! ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟ چه کتابایی لازم دارم؟ کلا یکی بگه من چیکار کنم؟ شدیدا علاقه دارم به معماری ولی الان واقعا سر در گمم و نمیدونم از کجا باید شروع کرد ممنون میشم اگه کمکم کنید ! همه ی شما معمار هستید پس همگی کمک کنید ! نظراتتون برای من فوق العاده پر ارزشه ! مرسی :smile:

ایتوک

عضو جدید

آقایون و خانوما لطفا کمکم کنید من رشتم عمران هستش و ترم 7 هستم عمران و معماری رو خیلی زیاد دوس دارم ! قصد دارم برای فوق لیسانس معماری بخونم ! ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم؟ چه کتابایی لازم دارم؟ کلا یکی بگه من چیکار کنم؟ شدیدا علاقه دارم به معماری ولی الان واقعا سر در گمم و نمیدونم از کجا باید شروع کرد ممنون میشم اگه کمکم کنید ! همه ی شما معمار هستید پس همگی کمک کنید ! نظراتتون برای من فوق العاده پر ارزشه ! مرسی :smile:

دوست عزیز من براتون میپرسم. امیدوارم موفق بشید.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
حالا که یه عمرانی پیدا شده و به اینکه معماری یه چیز دیگه ست پی برده !:cool: ما هم هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم.;)
شما یه سر اینجا بزنید درباره کنکور ارشد معماری اطلاعات خوبی هست.:gol::gol:

ایتوک

عضو جدید
دوست عزیز شما برگرد به قسمت مهندسی معماری.بعد گزینه کارشناسی ناپیوسته-ارشد و دکترای معماری رو کلیک کن.از فهرستی که بهت میده گزینه (منابع مطالعاتی آزمون کارشناسی ارشد-گرایشهای مختلف)روانتخاب کن.
منابع خوبی بهت میده و خیلی هم غنی.امیدوارم موفق باشید.:gol:

rassoul_3x

عضو جدید
دوست عزیز شما برگرد به قسمت مهندسی معماری.بعد گزینه کارشناسی ناپیوسته-ارشد و دکترای معماری رو کلیک کن.از فهرستی که بهت میده گزینه (منابع مطالعاتی آزمون کارشناسی ارشد-گرایشهای مختلف)روانتخاب کن.
منابع خوبی بهت میده و خیلی هم غنی.امیدوارم موفق باشید.:gol:

مرسی ولی فکر میکنم اینا واسه کسایی هستش که لیسانس معماری دارن ! من قضیم فرق میکنه ! میخوام بدونم من که هیچی از معماری نمیدونم هنوز فقط 1 درصد میدونم از کجا شروع کنم ! طبیعتا شروع من با کسی که لیسانس معماری داره باید فرق داشته باشه ! مرسی :smile:

mina.a.s

عضو جدید
معماری معاصر:کتاب معماری معاصر غرب تالیف وحید قبادیان
معماری اسلام:کتاب معماری اسلامی تالیف پیر نیا
معماری جهان:اشنایی با معماری جهان تالیف دکتر محمد ابراهیم زارعی

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری جهان:تاریخ مختصر معماری نوشته کریستف هوکر به ترجمه فرهاد گشایش

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوستان من برای نمونه موردی در پایان نامه به دنبال مرکز مطالعات و تحقیقات می گردم کسی می تونه کمکم کنه؟

setareharchitect

عضو جدید
می خواهم میلی رو که باهاش تو باشگاه ثبت نام کردم رو تغییر بدهم
ولی قسمتی که مربوط به تغییر رمز برایم باز میشه توضیح بدهید چطور میلم رو بدون تغییر رمزم تغییر بدهم

setareharchitect

عضو جدید
قسمتی که مربوط به فعال کردن پستهای جدید ایجاد ایجاد شده در باشگاعه است در کدام قسمت از تنظیمات قرار گرفته و چه گذینه ایه؟

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
مسایل فنی را از مدیران باید پرسید.............

gol2khtar

عضو جدید
با سلام به تمامی د.وستان عزیز.... من برای پایان نامم احتیاج به موارد زیر دارم خوشحال میشم در صورت امکان در هر مورد که می توانید به من کمک کنید:
1.احتیاج به نمونه موردی مرکز همایش و مطالعات داخلی یا خارجی
2.معماری صفویه و به صورت جزئی درباره هندسه در معماری صفویه - نور در معماری صفویه -نقش آب و ....

raha

مدیر بازنشسته
می خواهم میلی رو که باهاش تو باشگاه ثبت نام کردم رو تغییر بدهم
ولی قسمتی که مربوط به تغییر رمز برایم باز میشه توضیح بدهید چطور میلم رو بدون تغییر رمزم تغییر بدهم

از بخش تنظیمات شخصیتون. گزینه ی Edit Your Details... بعد دکمه ویرایش ایمیل و رمز عبور رو بزنید... بعد از اینکه رمز ورود فعلیتون رو تو کادر بالا وارد کردین ایمیل مورد نظر و تکرارش رو در قسمت مربوطه وارد کنید، نیازی نیست تو بخش ویرایش رمز عبور چیزی بنویسید. رمزتون تغییر نمیکنه!

قسمتی که مربوط به فعال کردن پستهای جدید ایجاد ایجاد شده در باشگاعه است در کدام قسمت از تنظیمات قرار گرفته و چه گذینه ایه؟

گزینه ی ارسالهای جدید در نوار بالای صفحه! موفق باشید.

setareharchitect

عضو جدید
از بخش تنظیمات شخصیتون. گزینه ی Edit Your Details... بعد دکمه ویرایش ایمیل و رمز عبور رو بزنید... بعد از اینکه رمز ورود فعلیتون رو تو کادر بالا وارد کردین ایمیل مورد نظر و تکرارش رو در قسمت مربوطه وارد کنید، نیازی نیست تو بخش ویرایش رمز عبور چیزی بنویسید. رمزتون تغییر نمیکنه!

گزینه ی ارسالهای جدید در نوار بالای صفحه! موفق باشید.

رها جون تنکسام واسه امروز تمام شده فردا جبران می کنم
چیزی که گفتید امتحان کردماما مرتب به من می گه رمز عبور وارده اشتباه در صورتی که من رمز عبوری وارد نکردم

raha

مدیر بازنشسته
رها جون تنکسام واسه امروز تمام شده فردا جبران می کنم
چیزی که گفتید امتحان کردماما مرتب به من می گه رمز عبور وارده اشتباه در صورتی که من رمز عبوری وارد نکردم

خب عزیزم. رمز فعلیت رو تو اون کادر بالاییه باید وارد کنی حتما تا تغییر ایمیلت انجام بشه!
چون رمزت رو وارد نمیکنی این ارور رو میده! ... / باشه. اونم مینویسم تو حسابت:d

setareharchitect

عضو جدید
خب عزیزم. رمز فعلیت رو تو اون کادر بالاییه باید وارد کنی حتما تا تغییر ایمیلت انجام بشه!
چون رمزت رو وارد نمیکنی این ارور رو میده! ... / باشه. اونم مینویسم تو حسابت:d
رمزم وارد کردم اما بازم همین پیغام داد
اگر بدانید تا حالا از چنتا از مدیرا این سوال رو پرسیدم؟
اما دریغ از جواب
این ادمین عزیز رو چطور می شه پیدا کرد در بخش مدیران هم براشون پست گذاشتم اما حتی نظری هم به پست ما ننداختن

gol2khtar

عضو جدید
با سلام به تمامی د.وستان عزیز.... من برای پایان نامم احتیاج به موارد زیر دارم خوشحال میشم در صورت امکان در هر مورد که می توانید به من کمک کنید:
2.معماری صفویه و به صورت جزئی درباره هندسه در معماری صفویه - نور در معماری صفویه -نقش آب و ....

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

هنر و معماری دوره صفویه
درباره نمونه های موردی هم اگه منظورت سالن های همایش و سینما و این چیزاست من نمونه موردی زیاد دارم.میلتو بفرست که برات میل کنم.

nassi

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید من این ترم طراحی مسکن(طرح2)برای1خانواده در یک سایت1000متری دارم قدم اول پیداکردنه سایته-ازاده- به نظرتون باید چه ویژگی داشته باشه؟ چه جورجایی باشه؟اصلاچه مواردی باید مدنظرم باشه- _مرسی ازکمکتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا