تصویب قاطعانه لایحه چن همسری برتمام زنان و دختران ایران زمین مبارک

koobagher

عضو جدید
اینجوری که آبروی پیامبرتون رو بیشتر میبرین
حرف پایینیتون فکر میکنین چی رو اثبات میکنه؟
احساس نمیکنین زورگویی و بیمنطقی دین شما(البته در دیدگاه شما)رو اثبات میکنه
با سلام.
چرا آبروی پیامبر اسلام(ص) اینجوری می رود!!!؟؟؟
مگر تمایل به زن و داشتن شهوت به جنس مخالف آبروریزی است!!!؟؟؟
پس لابد حضرت آدم(ع) و حضرت حوا(س) اولین بی آبروهای عالم بوده اند!؟
حالت اصلا خوش نیست! خودت هم نمی دانی که چه می گویی!
قرآن پیامبران را هم از جنس بشر می داند. آنها هم خشم دارند و شهوت و احساس و عاطفه و البته عقل و علم و تقوا.
حالا شما توضیح بده که اشکالش چیست؟

اما ادعای زورگویی دین اسلام را مطرح کرده ای!
حقیقت چیزی است که باید آن را پذیرفت. اگر نپذیریم خداوند در برخی موارد تذکر مکرر می دهد و در برخی موارد هم مجبورمان می کند که آن را بپذیریم و در برخی موارد هم صبر می کند تا در هنگامه محاسبه اعمال آن را به حساب آورد.
جهان آفرینش متعلق و ملک و مملوک مطلق خداوند است و اینکه برای مخلوقات خودش تعیین تکلیف کند هیچ اشکالی ندارد.
به هر حال احکام اسلام باید اجرا شوند و بنده چندین بار از شما و امثال شما پرسیده ام که قوانین وضع شده توسط بشر مانند قوانین مالیات و راهنمایی و رانندگی و گمرک و بسیاری دیگر چرا باید اجرا شوند و شما چرا به آنها ایراد نمی گیرید!؟
با تشکر.

آخرین ویرایش:

koobagher

عضو جدید
ای نوکرت که روراستی و حداقل نخواستی با عباراتی چون اسلام به ذاته خوبه و مجریاش بدن و اشکال از مسلمانی ماست و از این حرفا بزنی و مرد و مردونه گفتی که اسلام همینه که هست و اش کشک داش کوباقره بخورید پاتونه نخورید پاتونه (قابل توجه کسانی که میخواستند گناه مشکلات اسلام رو گردن 1400 سال اجرای بد ان بندازن)
با سلام.
بنده در تمامی نوشته هایم هیچ ابایی ندارم که آنچه که اصل اسلام است بیان کنم. هیچ اشکالی هم در ذات و اصول و فروع اسلام وجود ندارد. در جای مناسبش کاملا خشن و سخت گیر است و در جای مناسبش کاملا منعطف و متساهل و متسامح.
اما معتقدان به اسلام و مجریان احکام آن می توانند دچار اشتباه بشوند و این به خود اسلام خدشه ای وارد نمی کند.
به هر حال اسلام توسط خداوند تعریف و احکام آن وضع شده است و مردم باید آن را بپذیرند و با آن تطبیق پیدا کنند زیرا صراط مستقیم برای دلخوشی مردم و هوای نفس آنان کج و منحرف نمی شود.
در نهایت هم تکرار می کنم. اسلام همین است که هست. هر کس بپذیرد سود برده است و هر کس نپذیرد تباه شده است.
با تشکر.

ram_call17

عضو جدید
با سلام.
چرا آبروی پیامبر اسلام(ص) اینجوری می رود!!!؟؟؟
مگر تمایل به زن و داشتن شهوت به جنس مخالف آبروریزی است!!!؟؟؟
پس لابد حضرت آدم(ع) و حضرت حوا(س) اولین بی آبروهای عالم بوده اند!؟
حالت اصلا خوش نیست! خودت هم نمی دانی که چه می گویی؟
قرآن پیامبران را هم از جنس بشر می داند. آنها هم خشم دارند و شهوت و احساس و عاطفه و البته عقل و علم و تقوا.
حالا شما توضیح بده که اشکالش چیست؟

اما ادعای زورگویی دین اسلام را مطرح کرده ای!
حقیقت چیزی است که باید آن را پذیرفت. اگر نپذیریم خداوند در برخی موارد تذکر مکرر می دهد و در برخی موارد هم مجبورمان می کند که آن را بپذیریم و در برخی موارد هم صبر می کند تا در هنگامه محاسبه اعمال آن را به حساب آورد.
جهان آفرینش متعلق و ملک و مملوک مطلق خداوند است و اینکه برای مخلوقات خودش تعیین تکلیف کند هیچ اشکالی ندارد.
به هر حال احکام اسلام باید اجرا شوند و بنده چندین بار از شما و امثال شما پرسیده ام که قوانین وضع شده توسط بشر مانند قوانین مالیات و راهنمایی و رانندگی و گمرک و بسیاری دیگر چرا باید اجرا شوند و شما چرا به آنها ایراد نمی گیرید!؟
با تشکر.

لحن شما بگونه ایست که حس میکنم گرگ تو لباس میش هستید و در واقع هدفتون نوعی تخریبه.
بهر حال بله اگرم بخاطر هوس بوده نوش جونش،چون هم عرف بوده هو شرع.اما به مناسبت های زمانی و مکانیم توجه کنید لطفا.قرار نیس ما مثل پیامبر شتر سوار شیم مثلا.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام.
بنده در تمامی نوشته هایم هیچ ابایی ندارم که آنچه که اصل اسلام است بیان کنم. هیچ اشکالی هم در ذات و اصول و فروع اسلام وجود ندارد. در جای مناسبش کاملا خشن و سخت گیر است و در جای مناسبش کاملا منعطف و متساهل و متسامح.
اما معتقدان به اسلام و مجریان احکام آن می توانند دچار اشتباه بشوند و این به خود اسلام خدشه ای وارد نمی کند.
به هر حال اسلام توسط خداوند تعریف و احکام آن وضع شده است و مردم باید آن را بپذیرند و با آن تطبیق پیدا کنند زیرا صراط مستقیم برای دلخوشی مردم و هوای نفس آنان کج و منحرف نمی شود.
در نهایت هم تکرار می کنم. اسلام همین است که هست. هر کس بپذیرد سود برده است و هر کس نپذیرد تباه شده است.
با تشکر.
دوست عزیز مجدد سلام علیکم...

اسلام عزیز تماماً چیزی نیست که شما در حال عرضه آن هستید، متفکرین اسلامی در مورد قضیه چند همسری نظریات دیگری من باب چگونگی و شرایط آن دارند که خیلی بهتر و سلیس تر از جنابعالی آن را شرح داده اند.
مطمئناً زبان شما و منطق شما و علم شما به پای زبان و منطق و علم شهید مطهری نخواهد رسید.

دوستان عزیز توصیه میکنم مبحث چند همسری رو از کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" تالیف استاد شهید مرتضی مطهری بخوانند تا با نظر واقعی اسلام در این زمینه آشنا شوند:gol:

pouya6721

عضو جدید
اين حرفارو بيخيال
اخ جووووووووووووووووووووووووووووووووون
شوخي كردم بابا
ما تو يكيش شك داريم كه داشته باشيم يا نه

koobagher

عضو جدید
لحن شما بگونه ایست که حس میکنم گرگ تو لباس میش هستید و در واقع هدفتون نوعی تخریبه.
بهر حال بله اگرم بخاطر هوس بوده نوش جونش،چون هم عرف بوده هو شرع.اما به مناسبت های زمانی و مکانیم توجه کنید لطفا.قرار نیس ما مثل پیامبر شتر سوار شیم مثلا.
سلام.
تهمت نزنید!
یک نگاه به نوشته های خودتان بیندازید و بعد اظهار نظر کنید.
اولا که مقایسه احکام همیشگی اسلام با شترسواری اشتباه است.
ثانیا؛ شترسواری اگر آن زمان رایج بوده است اکنون هم جایز و حلال است و حرام نشده است. شما اگر نمی خواهید شتر سواری کنید مختارید. نکنید!
دوست عزیز مجدد سلام علیکم...

اسلام عزیز تماماً چیزی نیست که شما در حال عرضه آن هستید، متفکرین اسلامی در مورد قضیه چند همسری نظریات دیگری من باب چگونگی و شرایط آن دارند که خیلی بهتر و سلیس تر از جنابعالی آن را شرح داده اند.
مطمئناً زبان شما و منطق شما و علم شما به پای زبان و منطق و علم شهید مطهری نخواهد رسید.

دوستان عزیز توصیه میکنم مبحث چند همسری رو از کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" تالیف استاد شهید مرتضی مطهری بخوانند تا با نظر واقعی اسلام در این زمینه آشنا شوند:gol:
سلام علیکم و رحمة الله.
طبق معمول استدلالی ارائه نداده و حواله به کتاب شهید مطهری کرده اید.
برای چندمین بار می گویم که شهید مطهری تعدد زوجات را اثبات و تأیید کرده اند و شما بهتر است به سخنرانی فرزند ایشان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در دفاع از آن توجه کنید. شهید مطهری شرایط آن را بیان کرده اند.
دیگر اینکه شهید مطهری فقیه و مرجع تقلید نبوده اند.
مجددا از شما می پرسم که شما به دنبال اثبات چه چیزی هستید؟
با تشکر.

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
همش رو نتونستم بخونم ...ولی درباره اش شنیدم ..منم خیلی مخالفم ....
اما میدونی اینا همش به خاطر نبود ایمان تو دلای مردمه وگرنه اونی که مسلمون واقعی باشه یه حزب الهی باشه هیچوقت قانون رو مقدم بر دین نمیدونه و مطمئنن تک همسری رو بر میگزینه ...
الان نصف جوونا دوستی رو به ازدواج ترجیح میدن ...هم با یه دختر دوست میشن ...هم لازم نیست نفقه بدن ..به قول خودشون لازم نیست بهشون جواب پس بدن ...فقط خوش گذرونی میکنن ..نکته مهمتر اینجاست که مثلا اگه از این دختره خوششون نیومد میرن سراغ یکی خوشگلترش ...ولی اونی که ازدواج میکنه دیگه نمی تونه بره سراغ یکی دیگه اونموقع مجبوره این یکی رو طلاق بده ...من که از این قانون خوشم نمیاد ..نمی دونم چرا تصویب شده ....من موندم زنای توی مجلس اونجا چیکار میکنن ؟؟؟
ای کاش شرایط اینجور ازدواج ها رو خیلی سخت میکردن ....

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم و رحمة الله.
طبق معمول استدلالی ارائه نداده و حواله به کتاب شهید مطهری کرده اید.
برای چندمین بار می گویم که شهید مطهری تعدد زوجات را اثبات و تأیید کرده اند و شما بهتر است به سخنرانی فرزند ایشان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در دفاع از آن توجه کنید. شهید مطهری شرایط آن را بیان کرده اند.
دیگر اینکه شهید مطهری فقیه و مرجع تقلید نبوده اند.
مجددا از شما می پرسم که شما به دنبال اثبات چه چیزی هستید؟
با تشکر.

چه استدلالی هم من و هم شما خوب میدونیم شرایط چند همسری چیه ؟
هر کسی نمیتونه هر وقت دلش خواست بره چند تا زن دیگه بگیره شرایط خیل خاصی رو میخواد ...اول اینکه مرده باید جوری با همسرانش رفتار کنه که هیچ کدوم اصلا احساس نکنن که هوو دارن ... عدالت رو باید رعایت کنه ...بازم خواستید بگید موارد دیگه ای رو هم بگم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
با تشکر.

سلام ...حرفاتون رو قبول دارم
درسته ممکنه حاکمان دینی دچار اشتباه بشن ..اما متاسفانه تو این دور و زمونه مجبورن اشتباه کنن ...مثلا همین بحث حجاب ...دین گفته اونی که حجاب نداره رو امر به معروف کن ..دیدی تکرار کرد و رفتارش به زیان جامعه اسلامی بود و ایجاد فساد میکرد محاکمش کن ...
دیدین با تذکرات گشت ارشاد صدای همه بد حجابا بلند شد ؟؟؟الانم که به کل از بین رفت این خود مردم هستن که اگه بخوان با اجرای درست اسلام هم قانون رو اسلامی تر میکنن و هم سود میبرن ....

minerva

عضو جدید
شوهرم كجاست كه من جوراب هاش رو بشورم؟؟؟؟؟؟!!!
اين ها هرچي مي خوان واسه خودشون تصويب كنند....من كه شرط ميگذارم اگه همسرم خواست زن ديگه اي بگيره يا اين كه بهش شك كردم با شخص ديگه اي در ارتباطه بايد كل مهريه ام رو يه جا پرداخت كنه:)

بالا