تصویب حقوق 300 هزارتومانی برای بیكاران ایران

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش کارمندنیوز به نقل از مهر، هادی مقدسی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان لرستان در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: بر اساس این طرح جوانان بیكار حقوق ماهیانه دریافت می كنند و تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه بر اساس این طرح جوانان بیكار مجرد ماهانه 300 هزار تومان دریافت می كنند، ادامه داد: این در حالیست كه جوانان بیكار متاهل نیز 350 هزار تومان به صورت ماهانه دریافت خواهند كرد.
مقدسی با اشاره به مزایای اجرای این طرح در كشور بیان داشت: با اجرای این طرح هم آمار بیكاران واقعی در كشور معلوم می شود و هم به عنوان یك مسكن عمل كرده و دغدغه معیشتی جوانان را برطرف می كند.
وی با تاكید بر اینكه با اجرای این طرح دریافت حقوق ماهانه حداكثر تا دو سال ادامه خواهد داشت، یادآور شد: زمانی كه این افراد توانستند شاغل شوند پول داده شده طی 50 قسط پس گرفته می شود.
منبع

Sarp

مدیر بازنشسته
تا اینجاش خوسحال شدم
به گزارش کارمندنیوز به نقل از مهر، هادی مقدسی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان لرستان در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: بر اساس این طرح جوانان بیكار حقوق ماهیانه دریافت می كنند و تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه بر اساس این طرح جوانان بیكار مجرد ماهانه 300 هزار تومان دریافت می كنند، ادامه داد: این در حالیست كه جوانان بیكار متاهل نیز 350 هزار تومان به صورت ماهانه دریافت خواهند كرد.
مقدسی با اشاره به مزایای اجرای این طرح در كشور بیان داشت: با اجرای این طرح هم آمار بیكاران واقعی در كشور معلوم می شود و هم به عنوان یك مسكن عمل كرده و دغدغه معیشتی جوانان را برطرف می كند.
ولی با خوندن این انگار دنیا رو سرم آوار شده :دی
وی با تاكید بر اینكه با اجرای این طرح دریافت حقوق ماهانه حداكثر تا دو سال ادامه خواهد داشت، یادآور شد: زمانی كه این افراد توانستند شاغل شوند پول داده شده طی 50 قسط پس گرفته می شود.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
در واقع وام میدن نه حقوق..........
300 ضرب در 24 میشه هفت میلیون و دویست هزار تومان
تقسیم بر 50 میشه ماهی 144000 تومان

حالا کارمزدش چقدره؟!

Sarp

مدیر بازنشسته
در واقع وام میدن نه حقوق..........
300 ضرب در 24 میشه هفت میلیون و دویست هزار تومان
تقسیم بر 50 میشه ماهی 144000 تومان

حالا کارمزدش چقدره؟!
144 تومان زیاده واسه یه کارگر
330 حقوق پایه ست
کارگر هم دیگه بتونه کوه از جاش بکنه ماهیانه میتونه 800 - 900 کار کنه . اون هم چن شیفته

وقتی عنوان خبر رو دیدم فکر کردم طنزه
بعد که خوندم دیدم نه بابا درسته خبرش
به آخرش که رسیدم گفتم کاش همون طنز بود

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا دستشون درد نکنه!!!زیادی زحمت کشیدن یهو خسته نشن!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دولت محترم لازم نیست انقد از جیب خرج کنه
یه کم حواسش به صنعت مملکت باشه,خصوصی سازی رو درست انجام بده,تسهیلات بانکی رو درست توزیع کنه,حداقل توی شهر من وشهرای دور وبر اساسا بیکاری باقی نمیمونه که بابتش بره سراغ این راه حلای فوق کارشناسی!!!!!!!!!!

mohammad98

عضو جدید
به نظر من زیاد بد نیست واسه یه قشر خوبه واسه یه قشر بد ولی کاشکی واسه همه خوب بود

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی به کیا میدن؟؟ کیا رو بیکار میدونن؟؟ 90درصد دانشجوها بیکارن به اونا هم میدن؟؟
بیشتر شبیه جکه

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی من اومدم بگم خدا بخیر کنه از فردا دیگه هیشکی نمی ره سر کار ولی دیدم نه ماشالله با بصیرت هرچه تمامتر جلوی این امر رو گرفتن....

drippy*

عضو جدید
احتمالا سرکاریه
ولی چرا متاهلین فقط50تومن بیشتر؟؟زندگی کلی خرج داره!:razz:

ghazaliii

عضو جدید
چقدر مسخره
خوب ميخان از مردم پول بگيرن يه بهنونه ديگه پيدا كنن

بالا