بیا تو خدا منتظرته !!!!!!!

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
درد پنهان به تو بگویم که خداوند منی ....یا نگویم که تو خود مطلعی بر اسرار

• Like
واکنش ها: a30r

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا مرا چه شده که می گویم احد هستی( قل هو الله احد) و در زندگی روز مره خدایان زیادی را در واقع پرستش می کنم
خدایا مرا چه شده می گویم تو بی نیازی ( الله الصمد)و تمام نیاز من به توست اما درواقع تمام نیاز هایم را دیگران می دانند
خدایا مرا چه شده می گویم بنام تو شروع می کنم ( بسم الله)اما می دانی این ادعایی بیش نیست و زمان عمل به هزار نام متوسل می شوم
خدایا مرا چه شده می گویم همه چیز رابنام تو تمام می کنم (صدق الله) اما نه در شروع و نه در پایان از تو خبری نمی گیرم
خدایا مرا چه شده می گویم شریکی نداری ( لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد) اما خداوندگاران من روی زمین بسیارانند و از کس را بجای تو درخواست دارم
خدایا مرا چه شده می گویم به تو توکل می کنم( توکلت علی الله) اما امیدم به کار راه اندازها و کارچاق کن ها فی الجمله مردم است
خدایا مرا چه می شود می گویم تو از رگ گردن به من نزدیک تری (نحن اقرب اليه من حبل الوريد) اما اصلا تو را احساس نمی کنم، فراموشت کرده ام
خدایا مرا چه ها می شود....
الهی لا تکلنی الی نفسی طرفة عین ابدا

sogandstorm

عضو جدید
va to ey panahe bikasan
khoda joOn.. mehdiyo komak kon.. komakesh kon ta vaghti az camp bargasht dg nare samte shishe.. bache ha mehdiro 2a konin

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا جونم مگه دوسم نداشتی؟؟؟؟چرا تنهام گذاشتی؟؟؟/(اینا را همیشه تو دلمم میگم نمیدونم من از خدا دور شدم چرا خدا که از رگ گردننم بهم نزدیکتره....................

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا مرا چه شده که می گویم احد هستی( قل هو الله احد) و در زندگی روز مره خدایان زیادی را در واقع پرستش می کنم
خدایا مرا چه شده می گویم تو بی نیازی ( الله الصمد)و تمام نیاز من به توست اما درواقع تمام نیاز هایم را دیگران می دانند
خدایا مرا چه شده می گویم بنام تو شروع می کنم ( بسم الله)اما می دانی این ادعایی بیش نیست و زمان عمل به هزار نام متوسل می شوم
خدایا مرا چه شده می گویم همه چیز رابنام تو تمام می کنم (صدق الله) اما نه در شروع و نه در پایان از تو خبری نمی گیرم
خدایا مرا چه شده می گویم شریکی نداری ( لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد) اما خداوندگاران من روی زمین بسیارانند و از کس را بجای تو درخواست دارم
خدایا مرا چه شده می گویم به تو توکل می کنم( توکلت علی الله) اما امیدم به کار راه اندازها و کارچاق کن ها فی الجمله مردم است
خدایا مرا چه می شود می گویم تو از رگ گردن به من نزدیک تری (نحن اقرب اليه من حبل الوريد) اما اصلا تو را احساس نمی کنم، فراموشت کرده ام
خودکار تو چقدر جوهر داشت؟مال ما اندازه یه جمله بود نه یک صفحه a4

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

و خدایا تو چه مهربانی که با همه ی اینها باز هم حتی لحظه ای تنهایم نمیگذاری .ای مهربانترین مهربانان...

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما رو به راه راست هدایت کن راهی که به آنها نعمت دادی نه آنهایی که غضب کردی و گمراهان

bahare7

عضو جدید
چیزی نمونده که نگفته باشم خدایا این خودکار واسه تو من نمی خوام تو واسم بنویس
دوست دارم واسم بنویس

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه خودکارتون قدر یهپ جمله جوهر داشت وسه خدا چی مینوشتین؟؟؟

مینوشتم بابا ایول...
بابا دست مریزاد...
خیلی عشخییییییییییییییی...
تو کارو زندگی نداری که همش هوامو اینقدر داری؟...
این نگاه همون نگاه خاصه....!
اون نگاهی که خیلی دوست دارم!
در کل...................:w40:

فقط یه چیزی.
.
.
.
.
.
.
.
نگات آتیشم میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lastgoddess

عضو جدید
خدايا !
تب ديدار تو را چه درمان خواهد جز ديدار تو؟ و زخم عميق و کاري گناه را بر جاي جاي روح دردمندم چه چيز جز غفران تو التيام خواهد بخشيد.

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر جمله هاتون قشنگه
اما من می نوشتم
پروردگارا آخه خدایا حکمت 2تا چیزا بهم نشون بده ....

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز

مینوشتم بابا ایول...
بابا دست مریزاد...
خیلی عشخییییییییییییییی...
تو کارو زندگی نداری که همش هوامو اینقدر داری؟...
این نگاه همون نگاه خاصه....!
اون نگاهی که خیلی دوست دارم!
در کل...................:w40:

فقط یه چیزی.
.
.
.
.
.
.
.
نگات آتیشم میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!