بیا تو خدا منتظرته !!!!!!!

mariye.roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگفتم : خدایا شکرت که منو توی این موقعیت و دوره قرار دادی و هوامو داشته باش :gol:;)

می خوام از خدا بپرسم قبل از اینکه ما باشیم. زمین و کهکشان ها باشند، اصلا قبل از همه چیز دنیا چطوری بود؟ از کجا شروع شد؟ از آفرینش من چه هدفی داشتی؟ اصلا هدفی داشتی؟
اما خدایا فقط می تونم بهت بگم که خیلی خیلی دوست دارم

hamid2012

عضو جدید
خدایا!

چه لذت بخش است گذر نسیم یاد تو بر دل‌ها و چه زیباست پرواز پرنده خاطر تو بر قلب‌ها و چه شیرین است پیمودن اندیشه در جاده غیب‌ها بسوی تو.

چه روح می‌بخشد گام زدن در مسیر عرفان تو و چه جان می‌دهد ایمان به غیب تو.

خدای من! محبوب من! چه خوش است طعم عشق تو.

چه شوق‌آفرین است نگاه عاشقانه تو.

چه تکان‌دهنده است توجه مهرآمیز تو.

چه شیرین است زندگی در کنار تو و در زیر سایه لطف تو.

چه لذت بخش است گرمای دست نوازش تو.

خدای من!

چه آرامش هیجان‌انگیزی می‌بخشد نگریستن به چشم‌های تو.

چه بی‌قراری آرامی است بر در خانه محبت تو.

elnaz-k

عضو جدید
خدایا.. یادته باهات قهر کردم؟ اما تو بیشتر نزدیکم شدی.. الان می فهمم که نوک زدن گنجشک به پنجره ی اتاقم نشانی از تو بود..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا دلم گرفته خیلی
غم از دست دادن عزیزان خیلی سخته
خدایا ممنونم به خاطر اینکه بهم 1فرصت دیگه واسه زنده بودن دادی.
خدایا کاش حکمت اتفاقاتی که در اطرافم رخ میده رو میدونستم.
خدایا کمکم کن.
خدایا تا مرو نیامرزیده ای از دنیا نبر.
شادی روح اموات صلوات

68686868

عضو جدید
خدایا کنارم باش و ببخشم. خدا جونم مراقب خانواده ام مخصوصا مامانم باش. دوستت دارم.

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که همیشه میگم
ایاک نعبد و ایاک نستعین(تنها تورا می پرستم و تنها از تو یاری می جویم

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا از این دنیا و ادمهاش خسته ام منو از این دنیا ببر
این دنیا با همه خوبیاش برای خودت

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا دوست داشتنم برایت اندازه ندارد...همه جا در کنارم هستی در درونم...و معجزه میکنی...
:gol::gol::gol:

zemestoon

عضو جدید
خدا پیشم باش

خدا پیشم باش

خدایا پیشمی مگه نه
خوابم نمیبرره اروم نیستم هرشب همه چی وااسمه مرور میشه از اولین روز تااخرش..........
به خودم میگم اروم باش بی خیال............
تمام روز وقتی حالم خوب میشه خودمو سرگرم میکنم که چیزی یادم نیاد کتاب میخونم بیرون میرم فیلم میبینم هزارتا بازی ریختم تو گوشی مث بچه ها خودمو سرگرم کنم ........همه اینا میگذر تا شب شب که میشه دوس تا ایه میخونم از قرانو میخابم که ارم بشم بخابم...........اما یهو از خواب میپرم بازم صداش میکنم اونوقته که یادم میوفته نیست........خدا نمیدونی چقدر درد میگیره این قلب لعنتی .........
خدایا خیلی سعی کردم ببخشمش اما نمیتونم واسه همه درداو تنهاایییای که میکشم نمیتونم بگذرم ازش .......... یهروزی یه جایی باید جوابشو بده
نمیدونم فقط پیشم باش خدا همه امیدم به تو به تو این ماه خدا

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
خدایا پیشمی مگه نه
خوابم نمیبرره اروم نیستم هرشب همه چی وااسمه مرور میشه از اولین روز تااخرش..........
به خودم میگم اروم باش بی خیال............
تمام روز وقتی حالم خوب میشه خودمو سرگرم میکنم که چیزی یادم نیاد کتاب میخونم بیرون میرم فیلم میبینم هزارتا بازی ریختم تو گوشی مث بچه ها خودمو سرگرم کنم ........همه اینا میگذر تا شب شب که میشه دوس تا ایه میخونم از قرانو میخابم که ارم بشم بخابم...........اما یهو از خواب میپرم بازم صداش میکنم اونوقته که یادم میوفته نیست........خدا نمیدونی چقدر درد میگیره این قلب لعنتی .........
خدایا خیلی سعی کردم ببخشمش اما نمیتونم واسه همه درداو تنهاایییای که میکشم نمیتونم بگذرم ازش .......... یهروزی یه جایی باید جوابشو بده
نمیدونم فقط پیشم باش خدا همه امیدم به تو به تو این ماه خدا

چه دل پری داری از معشوقه ات !
ایشالا تو یه رابطه بهتر قرار بگیری و خاطرات گذشته تو فراموش کنی .

armitazz

عضو جدید
ای خداهمه گناهایی که کردم منو ببخش واون قضیه رو........................درس کن ...................

بالا