آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

• بله

رای: 67 39.2%
  • خیر

رای: 104 60.8%

• مجموع رای دهندگان
    171
وضعیت
موضوع بسته شده است.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ديگران مي خواهم كه به تمام پست هاي من وپست ها تو مراجعه كنند ومطالب آنها را بخوانند تا مشاهده كنند چه كسي ............
اگه بنظرت صیغه راه کار خوبیه, بیا, یه پسر خوب تو باشگاه پیدار میکنم که بتونی باهاش صیغه کنی و عقده هاتو خالی کنی;)

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ديگران مي خواهم كه به تمام پست هاي من وپست ها تو مراجعه كنند ومطالب آنها را بخوانند تا مشاهده كنند چه كسي ............

خداروشکر دوستان با معنای بی شعور و باشعور هم خیلی خوب آشنا هستن.
خیالت راحت باشه همه پستهای بی ارزش تو و پستهای شقایق عزیز رو خوندیم.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:چیه اتوسا خانم میبینم که خیلی زیاد دارین شور میزنید. باشه عزیزم نمیخواد خودتو ناراحت کنی که من بهتون قول میدم شوهر گیرتون میاد .
من که گفتم بذارین ویندوز ببره سر و کله ی فرزان و تیتاب و بیتاب و کرب و بلا و...باز میشه:biggrin:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بنظرت صیغه راه کار خوبیه, بیا, یه پسر خوب تو باشگاه پیدار میکنم که بتونی باهاش صیغه کنی و عقده هاتو خالی کنی;)
امیدجان خودش قبلا پیدا کرده و با عفت کامل مشغوله!!!!
:biggrin:چیه اتوسا خانم میبینم که خیلی زیاد دارین شور میزنید. باشه عزیزم نمیخواد خودتو ناراحت کنی که من بهتون قول میدم شوهر گیرتون میاد .
منظورش جوش بود بچه ها!!!

پنجره

اخراجی موقت
با اینکه نمیخواستم جوابت و بدم ولی این جوابت و میدم
هر وقت ازدواج کردی به شوهرت بگو جفت گیری نکنه وگرنه شبیه حیوون میشی بگو فقط باهات حرف بزنه چون حیوونا نمیتونن حرف بزن و تو با اونا فرق کنی
خوشم میاد نه عقل داری نه منطق:biggrin::biggrin::biggrin:
1 - جنسيت براي توليد مثل است نه براي توليد فكر
2 - وجود انسان براي تفكر وانديشيدن وتعالي ورسيدن به الله است
3 - هدف خلقت بشر ؛ توليد مثل ؛ نمي باشد ؛ اگرچه چاره از آن نيست
4 - فرق حيوان وانسان در همين است
انسان با وظيفه عمل ميكند وحيوان با غريزه
وظيفه كجا.............غريزه كجا

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم من اگه حرص شوهر کردن رو میزدم که 7 سال پیش شوهر کرده بودم
لرد را شکر اینقدر بهم خوش میگذره که دنبال این موضوع نباشم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس در نتیجه مردا وظیفه دارن که .....:biggrin:
دختر جون این چیزیه که تو وجود همه هست ;)
در ضمن بحث عشق نه عیش;)

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دوران جاهلیت یه دوست داشتم که شرطش واسه ازدواج این بود که شوهرش تا یه هفته بهش دست نزنه
به خواستگارش(جزو خانواده های چیز بودن)که گفت پسره جواب داد شب اول ازدواج بشینیم شطرنج بازی کنیم شما رضایت میدین؟!:biggrin:
اینو گفتی یاد اون افتادم
خیلی اشکولی:biggrin:

maryam_-mehregan

عضو جدید
من اومده بودم باهاتون کلی بحث کنم اما اینجام که سیاسی شد باز!!!:surprised::surprised:
بابا بیخیال در و پنجره بیاین بحث رو ادامه بدیم :redface:
خوب یکی از دوستایه منم با یه آقایی که عاشقش بود رابطه برقرار کرد الانم با همون آقا نامزد کرده اما مطمئنم اگه اون پسره ولش میکرد و میرفت آدمایی بودن که این کار دوستمو ندید بگیرن و باهاش ازدواج کنه چون خیلی دختره خوبیه:heart:
من که پسر نیستم اما اگه یه پسر که قبلا رابطه جنسی رو تجربه کرده باشه بهم پیشنهاد ازدواج بده به جای اینکه به اون رابطه قبلیش فکر کنم به اخلاقش و خیلی چیزای دیگه میفکرم و اون ربطه اصلا برام مهم نیس

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم شماره هاتو ببر ته جمله
;)

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در دوران جاهلیت یه دوست داشتم که شرطش واسه ازدواج این بود که شوهرش تا یه هفته بهش دست نزنه
به خواستگارش(جزو خانواده های چیز بودن)که گفت پسره جواب داد شب اول ازدواج بشینیم شطرنج بازی کنیم شما رضایت میدین؟!:biggrin:
اینو گفتی یاد اون افتادم
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

خفه نشی منیره من که مردم از خنده خوب داماد بیچاره راست میگه دیگه :biggrin:

behnaz1312

عضو جدید
ازدواج چه دائمي وچه مؤقت دستور خدا وسنت پيامبر اكرم است واگر اين را قبول نداري بايد به مسلمان بودنت شك كرد ..........يك
عشق وعلاقه بين دختر وپسر بايد در چهار چوبي قرار گيرد كه خداي اين دو نفر آفريده است
يعني ازدواج ..............دو

بابا شماها چرا متوجه نیستین این بنده خدا چی میگه. میگه هر کاری دلتون خواست بکنین فقط دو تا جمله عربی بذارین قبلش همه چی حله.
فقط یادتون باشه اون دو تا جمله رو ازش یاد بگیرین.
بعد همه خوشحال و راضی میشن. همه هم با همه میتونن ازدواج کنن.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شماها چرا متوجه نیستین این بنده خدا چی میگه. میگه هر کاری دلتون خواست بکنین فقط دو تا جمله عربی بذارین قبلش همه چی حله.
;););)اینه ......لاتشکر عندی برو فردا بیا

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهناز چشمم روشن
چه جاهایی میای واه واه
برو درستو بخون بچه
مگه تو امتحان نداری؟!:razz:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو گفتی یاد اون افتادم
:biggrin::biggrin::biggrin::gol::gol::heart:

پنجره

اخراجی موقت
من در شگفتم كه چه كساني زير چتر جنبش سبز قرارگرفتند :eek:
حاضرند قبل از ازدواج ..........:eek:
پناه بر خدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پنجره

اخراجی موقت

ميداني بابات با نه نه ات ؛ اگر برايشان صيغه عقد ازدواج خوانده نمي شد ؛از رابطه جنسي آنان با هم ........نتيجه اش تو حرام زاده بودي .............;)

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
در راستای سخنان گهر بار شما ، من یه چیزی رو خیلی زیاد توی این دنیا دیدم ، اینکه همیشه از چیزی که بدت بیاد سرت میاد

وقتی من همیشه ترس داشته باشم که نکنه مردی گیرم بیاد که همش چشمش دنبال این و اون باشه ، در نهایت هم همین اتفاق میوفته
اما هرچی ریلکس تر برخورد بشه ، نتایج خیلی بهتری بدست میاد
من هم در راستای سخنان شما عرض میکنم که حالا کی حرف از ترس زد . من اصلا بحثم سر موضوع ترس و حساسیت داشتن روی موضوع که نبود.
در حالت کلی گفتم کبوتر با کبوتر باز با باز .........و این جمله من نشونه این نیست که میترسم و همش دارم دنبال کبوتری مثل خودم میگردم .ولی انشالله که خدا در جواب پاکدامنی های جوانان در دوره مجردیشون همسران خوب و پاکی رو مثل خودشون سر راهشون قرار بده و حتما هم همینطور خواهد بود.
اره منم اینو قبول دارم که هر چی حساسیت بیشتری خرج بدیم بدتره . نمونه بارزش همینکه مثلا من وقتی میخوام یه لباس بگیرم از بس اینورو اونور میگردم و مشکل پسند بازی در میارم اخرشم اون چیزی که میخوام گیرم نمیادو به نظرم یک چیزه بدی هم تازه میشه.

بنابراین منظورمن حساسیت نبود ولی ادم بالاخره برای انتخاب همسر ایندش باید کمال توجه رو داشته باشه من تلاش خودمو میکنم و حواس خودمو هم خوب جمع میکنم تا طرفمو خوب بشناسم و بعد جواب بدم .....و هیچ وقتم حاضر نیستم خودمو دست پسری بدم که قبل از من با 1000تا دختر دیگه هم رابطه داشته .کسی که نتونه توی جوانی پاکدامن باشه و خوب زندگی کنه مطمینا بعدشم که ازدواج کردنمیتونه و همینطور هرزه میمونه ...:surprised:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
پناه بر خدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
وای لرد من چه کسانی طرفدار نظام هستن، کسانیکه می خوان کشور و در 1400 سال پیش نگه دارن!!!
پناه بر لرد!

کوفت
پنجره اعلام آمادگی کرده:biggrin::biggrin:
من حاضرم با پنجره شطرنج بازی کنم، به شرط اینکه اگه مات شد .........

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميداني بابات با نه نه ات ؛ اگر برايشان صيغه عقد ازدواج خوانده نمي شد ؛از رابطه جنسي آنان با هم ........نتيجه اش تو حرام زاده بودي .............;)
وقتی می گم اینا صفر و یکی هستن و همه چیز و یا سیاه می بینن و یا سفید، به این علته دیگه. ما میگیم رابطه عشقی داشته باشن، این داره بچه دارشون می کنه. البته حق داره چون 1400 سال پیش تنظیم خانواده ای وجود نداشت. لوازم جلوگیری وجود نداشت. باید بهش حق داد.
بگذریم که خیلی باشعوره و مودبه!!!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پناه بر خدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو اگه خدا شناس بودی و خدا رو دوس داشتی, جندتا پاسخی که بهت دادم و ثابت کردم که خدا هم حرف تورو قبول نداره, پاسخ میدادی!
نه اینکه سرتو بندازی پایین و....

تاسف برانگیزی!:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا