آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

• بله

رای: 67 39.2%
  • خیر

رای: 104 60.8%

• مجموع رای دهندگان
    171
وضعیت
موضوع بسته شده است.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت در عقیده است دیگه. من میگم ترجیح میدم به قول شما حرام زاده باشم با پدری که همیشه بالا سرمه و مادرمو دوست داشته و داره و خواهد داشت.
تو می خوای حلال زاده باشی ولی مادرت هر هفته 3 نفرو بیاره خونه بگه من اینا رو صیغه کردم. بابات هم معلوم نباشه کیه. خوب پس خوش به حال تو که حلال زاده ای. دمت گرم با غیرت حلال زادگی و عطر گل خوشبوی عفاف.
مرسی...:gol:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دختری؟؟؟:surprised::surprised::surprised: عجب شیر مردی, ببخشید یعنی شیر زنی!:)

دختراش هم دیدم که از 100تا پسر بدتر! آخرش وقتی یه پسر ساده رو میبینه با مظلوم نمیایی,پسررو تور میکنه...

ولی نباید این مسائل رو به جنسیت ربط بدیم!
هر دو طرف امکان داره هر کاری بکنن...!

شما از کجا میفهمین که طرفتون کاری کرده یا نه؟؟؟ شرط قبول رهبری, میشه دختر یا پسر خوب؟و باید با کبوتر ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟
و وقتی رهبری رو قبول نداشته باشه, میشه دختر یا پسر بد؟؟؟؟؟ و باید با باز ازدواج کنه؟؟؟؟

تو دنیای امروزی, بکارت , شرط ازدواج نیست!
حالا شما این حرفا رو میزنی؟؟؟؟
یعنی شما تازه فهمدین دخترم ......نمیدونستی؟ عجیبه:surprised:
بله دختراشم هستن که با 100 تا که سهله با 1000تاشم رابطه دارن . و اونها اتفاقا همونایی ان که شما دارید ازشون طرفداری میکنید خوب .نمیکنید؟؟
بله هر دوطرف امکان داره هر کاری بکنن کسی ام خلاف حرف شما حرف نزد.ببخشید ولی اینقدر ..... نیستم که طرف مقابلمونشناسم.
ش.ما پسرا که دیگه هیچی نگید که وقتی یه دخترو از دور میبینید از 100فرسخی از طرزه راه رفتن و هزارتا روش دیگه که خودتونو میدونید

میفهمید که طرف از نوع چه جوریشه .......
.پس اینو انکار نکن که نمیفهمید طرفتون قبلا رابطه ای داشته یا نه .:surprised:

بله بکارت شرط ازدواج نیست . بکارت شرط پاکدامنی . برای کسی که این چیزاا همیت نداره بکارت هم نمیشه شرط ازدواج . شما دنیارو چی میبینید؟؟ اره؟
من دنیارو این میبینم که خدا از هرچی نهی ام کرده به دور باشم و سعی خودمو در این مقوله میکنم و همیشه هم از خدا خواستم کمکم کنه توی همه مراحل زندگیم ..... و اگه روزی خواستم به خطا برم اون جلومو بگیره . اگه همه ماها به عنوان یه جوان یه چنین توکلاتی هم به خدا داشتیم اینقدر سست عنصر نبودیم .;)

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای جووووووووووونم
ما چرا تا حالا افتخار آشنایی با شما رو نداشتیم عزیز؟
خاله جون ایشون دوست جون صمیمی من توی یونی هستند
بهناز جون خاله آتوسا جونم:redface:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته ازدواج مؤقت در شرايط خاص اعمال ميشود ولي بهتر از آن دختر يا زني كه هر وقت وبا هر كس وبدون محدوديت رابطه با ديگران داشته باشد
پس از ازدواج مؤقت زن بايد تا سه ماه عده نگه دارد وبا مرد ديگر نمي تواند ازدواج كند
ولي دختران وزناني كه اعتقاد به اين ازدواج دارند ، هر ساعت وهر وقت كه باشد ، بفرماييد سفره پهن است
نترس!وقتی لازمشون بشه, همون لحظه
یه حکم ثانویه صادر میکنن, هر جور که دلشون میخواد استفاده میکنن!:D

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من میگم چرا این احسان قائم مقامی و زنش قادرپور چرا دوتاشون شطرنج بازن.

چه حالی میکنن.من یه بار شنیدم میگفت ما روزی 8 ساعت شطرنج بازی میکنیم.:surprised:

من حالا منظورشون رو فهمیدم.
اییی شیطونااااااا

ویندوز جون مرسی.

behnaz1312

عضو جدید
البته ازدواج مؤقت در شرايط خاص اعمال ميشود ولي بهتر از آن دختر يا زني كه هر وقت وبا هر كس وبدون محدوديت رابطه با ديگران داشته باشد
پس از ازدواج مؤقت زن بايد تا سه ماه عده نگه دارد وبا مرد ديگر نمي تواند ازدواج كند
ولي دختران وزناني كه اعتقاد به اين ازدواج دارند ، هر ساعت وهر وقت كه باشد ، بفرماييد سفره پهن است

معلومه که واسه شما سفره پهنه بر منکرش لعنت.
ولی مساله اینجاست که موضوع این تاپیک آن دختر یا زنی نیست که هر وقت و با هر کس و بدون محدودیت رابطه برقرار میکنه.
تو همیشه بدون خوندن تیتر تاپیک خودتو پرت میکنی وسط؟
باز الحمدولله که گفته تا سه ماه باید عده نگه داره. حداقل تا سه ماه از شر کسایی که میان خونتون راحت میشی.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دختراشم هستن که با 100 تا که سهله با 1000تاشم رابطه دارن . و اونها اتفاقا همونایی ان که شما دارید ازشون طرفداری میکنید خوب .نمیکنید؟؟
بله هر دوطرف امکان داره هر کاری بکنن کسی ام خلاف حرف شما حرف نزد.ببخشید ولی اینقدر ..... نیستم که طرف مقابلمونشناسم.
ش.ما پسرا که دیگه هیچی نگید که وقتی یه دخترو از دور میبینید از 100فرسخی از طرزه راه رفتن و هزارتا روش دیگه که خودتونو میدونید

بله بکارت شرط ازدواج نیست . بکارت شرط پاکدامنی . برای کسی که این چیزاا همیت نداره بکارت هم نمیشه شرط ازدواج . شما دنیارو چی میبینید؟؟ اره؟
من دنیارو این میبینم که خدا از هرچی نهی ام کرده به دور باشم و سعی خودمو در این مقوله میکنم و همیشه هم از خدا خواستم کمکم کنه توی همه مراحل زندگیم ..... و اگه روزی خواستم به خطا برم اون جلومو بگیره . اگه همه ماها به عنوان یه جوان یه چنین توکلاتی هم به خدا داشتیم اینقدر سست عنصر نبودیم .;)
از همین مهر قطره ای که تو امضاتون خورده, معلوم میشه که به خطا رفتین...;)

پنجره

اخراجی موقت
http://www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=1594833&postcount=396
اين اعتراف اين كاربر به كفرش:

نه من مسلمون نیستم. از این بابت خیالت راحت!! تو برو به قوانین عصر وحشیگری 1400 سال پیش اعتقاد داشته باش........ یک
همیشه به کسی که دوستش داری نمی رسی! بنا به علل اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و ... مختلف....... دو

خس و خاشاک شماره 30
سبز هستیم و سبز می مانیم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی که معرفی کردی عزیزم. از آشناییشون خوشبخت شدم
خواهش میکنم دیگه
من رسالتم اینجا آشنا کردن بچه های باحال با بچه های اولترا باحال و رده های بالاتر هستش:redface:
فقط دستمزد و اینا لطفا سی دی معمارها رو درست کن که وضعم خیلی خرابه بیناز;)
راستی خوب شد شرط نبستما:D

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=1594833&postcount=396
اين اعتراف اين كاربر به كفرش:

نه من مسلمون نیستم. از این بابت خیالت راحت!! تو برو به قوانین عصر وحشیگری 1400 سال پیش اعتقاد داشته باش........ یک
همیشه به کسی که دوستش داری نمی رسی! بنا به علل اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و ... مختلف....... دو

خس و خاشاک شماره 30
سبز هستیم و سبز می مانیم

واقعا تو کی هستی؟؟؟؟

این همه رحمت کشیدی خودش هم گفته بود که من مسلمون نیستم!

واقعا که اسالم دسته چه احمق هایی افتاده!!!
بابا جان, مسلمون نیست, یعنی شاید یه دین دیگه داشته باشه!!!
میدونی کافر کیه؟؟؟؟
کافر کسیه که, یکتا بودن خدا رو قبول نداشته باشه!!! و هیچ دینی نداشته باشه!!!
واقعا عقل و شعور منطقت همینه؟؟
مارو باش واسه چه قطرات سبکی وقتمون رو هدر میکنیم...

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی چه جوری نابودم کرد؟؟؟!!!

اینبار قول میدم به وعده م عمل کنم و باهاش تا صبح شطرنج بازی کنم!!

یعنی دیگه پرچم بی پرچم؟؟؟؟؟
:(

زن در ازدواج موقت مي‌‌تواند در خصوص ميزان لذت بردن جنسي شرط كند
به گونه‌اي كه حتي شوهر با او مباشرت جنسي نكند:surprised: و چنين شرطي صحيح است ومرد
فقط مي‌‌تواند لذتهاي ديگر از او ببرد :surprised:ولي اگر بعد از مدتي زن به مباشرت جنسي هم راضي
شود، شوهر مي‌‌تواند با او مباشرت جنسي كند. عقد موقت اگر حتي براي لذت بردن نباشد
درست است

:eek::eek::eek::eek::eek:

ماااااااااااااااادر جااااااااااااان

یادی از مهران:آنان که نفهمیدند نمیفهمند .....آنان که فهمیدند میفهمند

مامان قربون پسر قند عسلش بره

و آقا فرمو چه لذتی بالاتر از شطرنج بازی با ویندوز.

ی

تهمت؟؟؟؟؟
توی اسلام؟؟؟؟
وای وای وای

پنجره

اخراجی موقت
حرف حق را دوباره بايد گفت :
گوينده فرزان - شيراز:heart::gol:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين آدم ها مثل تو هستند ؛ چون پايبند به احكام اسلام نيستند
این دقیقا رهبرته!
که هر وقت دلش بخواد, کشت و کشتار جونای مملکت رو حالا میکنه!
و چند نفر رو با حرفای عوامفریبش گول میزنه که مردم رو بکشن...!

mehrshad53

اخراجی موقت
آب در هاون نکوبید دوستان.....
اینها هدفشون عصبانی کردن شما،یه چیزی گفتن شما و نهایتا اخراج شماست;)
بابا مگه شماها بیکارین با اینا بحث میکنین؟
فرضا یه دوتا تیکه هم به اینا انداختین،دندشون پهنتر از این حرفاست.......

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تو کی هستی؟؟؟؟

میدونی کافر کیه؟؟؟؟
مرسی امید جان. این بنده خدا کلا تعطیله. همین جواب و بهش دادم. ولی نمی خونه دیگه. کلا چشماش و می بنده و دهنش و باز می کنه. انتظار دیگه ای ازش نمیره.

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد جان داریم می خندیم یه کم. بذار تفریح کنیم.
اگر برای دیگران آب نداره، برای ما که شطرنج داره!!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودش شروع کننده ی فحاشی و توهین بوده!;)
مشکلی نیست!:D

پنجره

اخراجی موقت
واقعا تو کی هستی؟؟؟؟

میدونی کافر کیه؟؟؟؟

1 - هر كس به هر ديني كه پايبند باشد اگر مسلمان نيست ، حتماً خدا را قبول دارد وخدا در تمام اديان خودش اجازه نداده است كه دختر وپسر قبل از ازدواج رابطه جنسي با هم داشته باشد
2 --اگر كسي به هر ديني كه اعتقاد دارد كه دختر وپسر در غير كارد ازدواج ميتوانند رابطه جنسي داشته باشند ، ان دين نيست وآن فرد كافر است چون به خدا دروغ مي بندد ....افتاد

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
گهگاهی هم یه جاهای دیگه س که جوش میزنه. جلوی بچه ها خوب نیست. وقتی دیدمت بهت میگم!!
جیگرت و بخورم که اینقدر شیرینی تو دختر!!
خنده هات و بخورم من!!
نمی دونم چرا وقتی تو میخندی من هوس می کنم باهات شطرنج بازی کنم!!
اه من اصلا حاضر نیستم بخوام شمارو ببینم که بخوای بهم بگی .......................چننددددددددددش:biggrin:
میترسم جیگرمو بخوری قند خونت بره بالا دور از جون به لقا الهی بپیوندی :biggrin:
قند زیادی واست خوب نیست . به اندازه خودت قند بخور نه بیشتر .

تا حالا خیلیا در اثر شیرینی زیادم این بلا سرشون اومده تو هم مواظب خودت باش :D
از طرز حرف زدنتم که معلومه چه جور پسری هستیا ;). بعد میگن ادم چه جور بفهمه که کی چه جوریه .
خوب اینا دیگه معلومه دیگه.......:biggrin:.
اتفاقا من بسیااااااااااااااااااااااااااااار شطرنجم خوبه و عالیه و یکی از مورد علاقه ترین بازی های منه .توی مسابقات که میرم کسی حریفم نیست همون اول کیش و ماتش میکنم.
ولی میدونی چیه من با همه کس شطرنج بازی نمیکنم .....:razz:متاسفم برات

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه من اصلا حاضر نیستم بخوام شمارو ببینم که بخوای بهم بگی .......................چننددددددددددش:biggrin:

از طرز حرف زدنتم که معلومه چه جور پسری هستیا ;). بعد میگن ادم چه جور بفهمه که کی چه جوریه .
اتفاقا من بسیااااااااااااااااااااااااااااار شطرنجم خوبه و عالیه و یکی از مورد علاقه ترین بازی های منه .توی مسابقات که میرم کسی حریفم نیست همون اول کیش و ماتش میکنم.
:confused::confused::confused::confused::confused:
واجب شد مسابقات جهانی شطرنج جایزه ی بزرگ(یه هفته اقامت)توی باشگاه برگزار کنیم:biggrin:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 - هر كس به هر ديني كه پايبند باشد اگر مسلمان نيست ، حتماً خدا را قبول دارد وخدا در تمام اديان خودش اجازه نداده است كه دختر وپسر قبل از ازدواج رابطه جنسي با هم داشته باشد
2 --اگر كسي به هر ديني كه اعتقاد دارد كه دختر وپسر در غير كارد ازدواج ميتوانند رابطه جنسي داشته باشند ، ان دين نيست وآن فرد كافر است چون به خدا دروغ مي بندد ....افتاد
من دین رو قبول ندارم خدا رو قبول دارم. حالا تو می خوای واسه من تعیین تکلیف اعتقادی بکنی. تو برو به 1400 سال پیشت برس. خوش باشی!

اگر با دیگرانش بود میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی(فرزان)
من حاضرم برای تو جون بدم!!
اتفاقا منم شطرنجم خیلی خوبه!!! چه بازی بشه فرزان جان. وای وای!!! دیوونم نکن!! جای مهران خالی. اون هم خیلی خوب شطرنج بازی میکنه!
حالا با کیا شطرنج بازی می کنی شیطون؟

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همین مهر قطره ای که تو امضاتون خورده, معلوم میشه که به خطا رفتین...;)
این بود جواباین همه توضیحاتم :mad: :biggrin::biggrin:
یعنی شما خدایی؟؟؟:surprised:
منکه گفتم به خدا گفتم که اگه هر وقت دارم به خطا میرم و راه رو اشتباه میرم خودت جلومو بگیر به هر طریقی که شده . ولی ت حالا که جلومو نگرفته که هیچ بعض وقتا فکر میکنم تازه باید با سرعت بیشتری در همین راهم حرکت کنم تا به مقصد برسم
.تا بیینیم چی میشه . هر وقت جلوم گرفت میام خبرتون میکنم .;)

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
الاغ ............، حيف نام الاغ براي تو

رهبر من پاكتر وبا فضيلتر از رهبر شماها جلبك هاي سبز علفي نادان ( موسوي ....)
بوقچي وبلندگوهاي بيگانگان
از هرکس باید به اندازه شعورش انتظار داشته باشی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا