بزرگترين بن‌بست زندگي در تاريخ مشاغل دنيا استخدام‎برای‎سفری‎بی‎با زگشت‎به‌مريخ‌!شما حاضرید شرکت کنید؟!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادنا: ناسا براي انجام سفر بي‌خطر و البته بي‌برگشت به مريخ نيروي انساني استخدام مي‌كند.به گزارش دادنا، ناسا در نظر دارد كارمنداني استخدام كند كه با سفر به كره مريخ به بشريت خدمت كنند. البته تنها شرط استخدام اين است كه كارمندان جديد هرگز به زمين برنمي‌گردند، چراكه بازگرداندن آن‌ها به زمين هزينه‌بر است. اين كار در تاريخ مشاغل دنيا بزرگترين بن بست زندگي است. براي ساكنان مريخ غذا و مواد مورد نياز بقا از زمين فرستاده مي‌شود. اين اسكان به عنوان اولين گام به سوي مرزگشايي فضا و سكونت در جهان‌هاي ديگر تلقي مي‌شود. سفر به سرزمين‌هاي مستعمره‌اي جديد طي مدت چهار ماه آينده با موشكي كه سوخت هسته‌اي دارد، انجام مي‌شود. به اين ترتيب مريخ تا سال 2030 آباد خواهد شد. به گفته پيت وردن، مدير مركز، برنامه فضايي انسان در حال حاضر با هدف سكونت در دنياهاي ديگر در حال پيشروي است.منبع و لینکhttp://www.dadna.ir/fa/news/32895/استخدام‎برای‎سفری‎بی‎بازگشت‎به‌مريخ‌!

alborz_3000

اخراجی موقت
سیلور داداش اماری از در و دافای مریخ داری؟ بدرد میخوره بریم یا نه؟ راستی معلوم نیست اونجا چه غذاهایی بهمون میدن؟

آشیانه ما

عضو جدید
برای علم آموزی به مریخ بروید حتی اگر سفرتان بی بازگشت باشد

برای علم آموزی به مریخ بروید حتی اگر سفرتان بی بازگشت باشد

سفر به فضا آروزی تعداد زیادی از ساکنان این کره خاکی است و بدون شک کسانی حاظر به این سفر خواهند شد. چند روز قبل در برنامه "کندو" که از شیبکه چهار سیما پخش میشد اتفاقا سوال مجری از میهمان برنامه این بود که چقدر دوست دارید به فضا برید ؟ و اونوم که عاشق فضا بود گفت من حاظرم جونم برای این کار بدم اکتشاف و جستجوگری که در بشر دو پا وجود دارد همواره او را به انجام کارهای عجیب واداشته است. در اینجا یک حدیث از خودم در وکنم "برای علم آموزی به مریخ بروید حتی اگر سفرتان بی بازگشت باشد"

Schneider

مدیر بازنشسته
بزنیم بریم آقا از اینجا....
جدا میگم..
ایکاش از جهان چهارم هم قبول میکرد ما هم میرفتیم!
لینک registration ندادن؟؟؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلور داداش اماری از در و دافای مریخ داری؟ بدرد میخوره بریم یا نه؟ راستی معلوم نیست اونجا چه غذاهایی بهمون میدن؟
من حاضرم برم و برنگردم به شرطی که چند تا اسیر روس هم با خودمون داشته باشیم
تو نگران نباش اونجا میریم ادم خوار میشویم!

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
منم دوس دارم برم...
باید خیلی جالب باشه.
تازه یه خدمتی هم به بشریت کردیم...:D

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدرس ثبت نامش رو چرا ندادی
من حاضرم برم
حقوقش چنده؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه اصراریه حتما ادم بفرستن که نتونه برگرده؟؟ چند سال دندون رو جیگر بزارن هروقت تونستن برشون گردونن بفرستنشون