آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

آیا حاضرید با دختری که قبلا یک رابطه جنسی رو تجربه کرده ازدواج کنید؟

• بله

رای: 67 39.2%
  • خیر

رای: 104 60.8%

• مجموع رای دهندگان
    171
وضعیت
موضوع بسته شده است.

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.. خوب میدونم که قبلا دراین مورد یه بحث هایی شده، اما واقعا مساله مهمی هست.. همه میدونیم که انسان جایز الخطاست.. هر دختری ممکنه یه بار در اثر عشق، احساس، گول خوردن یا تحریک یک رابطه جنسی رو در زمان مجردی تجربه کنه.. به این ها اضافه کنید کسانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند.. لطفا وقتی میخواید رای بدید اون رو یه دختر بد در نظر نگیرید.. فکر کنید یه دختر فوق العاده خوب و همه چیز تمامه.. فقط یه رابطه جنسی رو تجربه کرده.. آیا حاضرید باهاش ازدواج کنید؟
خوب توی ایران مردم روی این چیزا خیلی حساس هستن.. چیزهایی مثل تعصب، غیرت، ناموس و خیانت توی ایران معانی دیگه ای دارن. من کسی رو میشناسم که با همچین دختری ازدواج کرد اما از خانواده اش مخفی کرد.. برای این کارش 2تا دلیل داشت:
1. اونا نمیذاشتن باهاش ازدواج کنه اگه میدونستن
2. خجالت میکشید .. یعنی این رو مایی شرمندگی میدونست (حتما میدونید که توی غرب اگه دختری مثلا تا 25 یا 30 سالگی رابطه نداشته باشه عجیب میدوننش)

من هم از اونجا میدونم که مدتها با اون خانوم دوست بود و چون با هم همخونه بودیم، روزی که فهمید دختره اینجوره، به من گفت.. چون اون موقع هنوز دختره براش خیلی مهم نشده بود. من هم نزدیک ترین دوستش بودم.

حاج ابوالفضل

عضو جدید
سلام.. خوب میدونم که قبلا دراین مورد یه بحث هایی شده، اما واقعا مساله مهمی هست.. همه میدونیم که انسان جایز الخطاست.. هر دختری ممکنه یه بار در اثر عشق، احساس، گول خوردن یا تحریک یک رابطه جنسی رو در زمان مجردی تجربه کنه.. به این ها اضافه کنید کسانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند.. لطفا وقتی میخواید رای بدید اون رو یه دختر بد در نظر نگیرید.. فکر کنید یه دختر فوق العاده خوب و همه چیز تمامه.. فقط یه رابطه جنسی رو تجربه کرده.. آیا حاضرید باهاش ازدواج کنید؟
خوب توی ایران مردم روی این چیزا خیلی حساس هستن.. چیزهایی مثل تعصب، غیرت، ناموس و خیانت توی ایران معانی دیگه ای دارن. من کسی رو میشناسم که با همچین دختری ازدواج کرد اما از خانواده اش مخفی کرد.. برای این کارش 2تا دلیل داشت:
2. خجالت میکشید .. یعنی این رو مایی شرمندگی میدونست (حتما میدونید که توی غرب اگه دختری مثلا تا 25 یا 30 سالگی رابطه نداشته باشه عجیب میدوننش)
من هم از اونجا میدونم که مدتها با اون خانوم دوست بود و چون با هم همخونه بودیم، روزی که فهمید دختره اینجوره، به من گفت.. چون اون موقع هنوز دختره براش خیلی مهم نشده بود. من هم نزدیک ترین دوستش بودم.
برو بابا حال خوشه ها

lady bayat

عضو جدید
من اره واسم گذشته ی ادما مطرح نیست البته اگه این اتفاق یه خطا باشه و خودش واسه خاطر این ناراحت باشه جواب این نظر سنجیت واسم مهمه حتما جوابشو واسم بفرست تازه من طرفم رو پسر فرض کردما:w05:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز

اونايي كه قرمز كردم يه جورايي عجيب غريبه مثلا عشق : چجور عشقي؟؟؟؟ يا احساس : چجور احساسي؟؟؟ شما چه تعريفي از عشق و احساس داري؟؟؟
در مورد گول خوردن و تحريك هم بگم اگه بدونم يه دختري انقدر كم عقل و سسته عمرا طرفش نميرم.
پس جواب من اينه:

نه!

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که حاضرم.:cool:

در واقع هر پسری که به خودش اجازه میده قبل از ازدواج رابطه ی جنسی داشته باشه پس باید قبول کنه که ممکنه همسر آینده اش هم این تجربه رو داشته.:redface:

بر عکسش هم صدق میکنه.

یعنی دخترا هم باید همینجوری باشن.

اصلا عقلانی نیس که یه پسر بگه که من باید داشته باشم ولی اون دختره نباید.:mad:

البته خب این تبدیل شده به یه معضل دیگه.:cry:

بیخود که بهمون نمیگن جهان سوم.:)

ارش مهرداد

عضو جدید
من اره واسم گذشته ی ادما مطرح نیست البته اگه این اتفاق یه خطا باشه و خودش واسه خاطر این ناراحت باشه جواب این نظر سنجیت واسم مهمه حتما جوابشو واسم بفرست تازه من طرفم رو پسر فرض کردما:w05:

منظورت از خطا رو متوجه نشدم.
به نظرت رابطه جنسی یه خطاست !!!! ؟

memareiram

عضو جدید

خب برای من این مسئله اصلا مهم نیست... راستش فکر میکنم همونقدر که برای یه مرد پیش میاد، میتونه برای یه زن هم پیش بیاد...
البته اگه این مسئل در اون فرد از روی هرزگی نباشه

ارش مهرداد

عضو جدید
پس از آنکه دوستت داشتم... تازه دريافتم
که اندام زن چقدر با اندام شعر همانند است...
و چگونه زير و بم های کمر و ميان...
با زير و بم های شعر جور در می آيند
و چگونه آنچه با زبان درپيوند است... و آنچه با زن... با هم يکی
می شوند
و چگونه سياهی مرکب... در سياهی چشم سرازير می شود.

نزار قبانی

saji2056

عضو جدید
خوب اگه من باشم و بدونم عمرا باهاش ازدواج کنم حالا به هر دلیلی

matin_bc

عضو جدید

فکر می کنم فقط اقا پسرها باید شرکت کنن در این بحث..این جوری به نظر می اد ..ولی دوس دارم یه چیزی رو اضافه کنم به صحبتهاتون..
همه مون زیاد دیدیم که دختری رو در سنین خیلی پایین شوهرش می دن واسه اینکه خونه واده خیالشون از اون نگرانی های خاص که واسه یه دختر تو جامعه ی ما می تونه وجود داشته باشه راحت و اسوده خاطر شن..ولی اگه به جای اون ازدواج که چند چیز توش تعریف شده دختر با چند تا پسر بره و بیاد چقدر دیدگاهش می تونه عوض شه نسبت به زندگی و خودش و خواسته هاشو بشناسه..سنتی که به جامعه ی ما حاکمه مجبور می کنه ادما رو که یه عمر جوری زندگی کنن که بقیه دوس دارن و این عاملیه که باعث می شه فرد احساس شاد بودن از زندگی ش رو از دس بده..و موجودیتش که با اعمال تصمیمهاش اثبات میشه زیر سوال بره و متلاشی شه..
تو جامعه ی ما شخصیت و کمال یه دختر رو در ازدواج می دونن و تازه بعد از اون ازدواج که خیالشون راحت شده که طرف رفته خونه ی بخت ولی واقعا چرا نباید سالم زندگی کردن جای گزین روزمره گی بشه..امیدوارم یه روزی برسه که به خانومها به دید یه انسان نگاه بشه و به همه ی اون حقوقی که شایسته ی یه مرده برسه..و یه دختر همیشه با یه پرانتز که توش مفهوم خوب بودنشه تعریف نشه..با خودش اونی که هس و می خواد باشه تعریف بشه نه اونی که همه می خوان..شاد باشین..:w34:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب من هم بله بود. البته نیاز به گفتن نداره که اگر بدونم کلا هوسبازه و این کار ور تکرار میکنه نه.. اما توی مطلع تاپیک گفتم که منظورم یه دختر خوب (با همه صفاتی که توی ذهنتونه) هست که این تجربه رو داشته..
البته باید آقایون رای بدن چون در مورد آقایون تقریبا همه خانوما قبول دارن که توی جامعه ما به اینکه یه مرد قبل رابطه داشته زیاد اهمیت نمیدن..
چشم حتما اطلاع میدم.. البته اگه خودتون تا آخر حضور نداشتید:gol:
اونايي كه قرمز كردم يه جورايي عجيب غريبه مثلا عشق : چجور عشقي؟؟؟؟ يا احساس : چجور احساسي؟؟؟ شما چه تعريفي از عشق و احساس داري؟؟؟
در مورد گول خوردن و تحريك هم بگم اگه بدونم يه دختري انقدر كم عقل و سسته عمرا طرفش نميرم.
پس جواب من اينه:

نه!
خوب ببینید.. ممکنه یه دختر خیلی خوب عاشق یه آقا بشن.. اون آقا هم وقتی مطمئن شد که دختره اسیرش شده، بنا رو بر این بذاره که من به عنوان یه مرد به ارتباط نیاز دارم، اگه تو نمیخوای، میرم سراغ یکی دیگه.. و ما که قصد ازدواج داریم، حالا این اتفاق جلوتر میافته.. شما یه دختر 18 ساله رو در نظر بگیرید که مثلا دانشگاه قبول شده و رفته یه شهر دور و هیچ تجربه ای نداره و راحت فریب میخوره.. اما دختر خوبی هم هست.. دختره به خاطر عشقی که به اون آقا داره به این کار تن میده.. منظورم از عشق و احساس اینه
با احترام:gol:

ارش مهرداد

عضو جدید
جواب من هم بله بود. البته نیاز به گفتن نداره که اگر بدونم کلا هوسبازه و این کار ور تکرار میکنه نه.. اما توی مطلع تاپیک گفتم که منظورم یه دختر خوب (با همه صفاتی که توی ذهنتونه) هست که این تجربه رو داشته..
البته باید آقایون رای بدن چون در مورد آقایون تقریبا همه خانوما قبول دارن که توی جامعه ما به اینکه یه مرد قبل رابطه داشته زیاد اهمیت نمیدن..
چشم حتما اطلاع میدم.. البته اگه خودتون تا آخر حضور نداشتید:gol:

خوب ببینید.. ممکنه یه دختر خیلی خوب عاشق یه آقا بشن.. اون آقا هم وقتی مطمئن شد که دختره اسیرش شده، بنا رو بر این بذاره که من به عنوان یه مرد به ارتباط نیاز دارم، اگه تو نمیخوای، میرم سراغ یکی دیگه.. و ما که قصد ازدواج داریم، حالا این اتفاق جلوتر میافته.. شما یه دختر 18 ساله رو در نظر بگیرید که مثلا دانشگاه قبول شده و رفته یه شهر دور و هیچ تجربه ای نداره و راحت فریب میخوره.. اما دختر خوبی هم هست.. دختره به خاطر عشقی که به اون آقا داره به این کار تن میده.. منظورم از عشق و احساس اینه
با احترام:gol:

منظورتون از دختر خیلی خوب چیه ؟
لابد دختری که نیازهای انسانی و جوانی خودش رو نادیده سرکوب کنه میشه دختر خوب !!!!
کاش قضاوتی در کار بود.

ارش مهرداد

عضو جدید
عشق يعنی اينکه مردم مرا با تو عوضی بگيرند
وقتی به تو تلفن می زنند... من پاسخ دهم...
و آنگاه که دوستان مرا به شام دعوت کنند... تو بروی...
و آنگاه که شعر عاشقانه ی جديدی از من بخوانند...
ترا سپاس گويند!

نزار قبانی

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

ارش مهرداد

عضو جدید
نمی توانم زيست بی تنفس هوايی که تو تنفس می کنی.
و خواندن کتاب هايی که تو می خوانی...
و سفارش قهوه ای که تو سفارش می دهی...
و شنيدن آهنگی که تو دوست داری...
و دوست داشتن گل هايی که تو می خری...

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال رو اگه یک کم گسترش بدید میشه آیا حاضرید با اینکه صد تا دختر رو از باکرگی انداختین باز هم ادعا کنین که فقط با یک دختر باکره ازدواج خواهید کرد؟!
یا اگه میدونین که دوستای محترمتون فقط به نیت چشیدن باکرگی یه دختر با اون طرح عشقی و احساسی میریزن باز هم میتونین ادعا کنین که فقط یه دختر باکره میخواین؟!
اگه یک دختر بودین و یکی مثل خودتون (از همون نوعی که در بالا ذکر شد)سراغتون اومد و شما همچنان پاک موندین دمتون گرم یه کلاس خصوصی هم واسه بقیه ی دخترا بذارین
(من از استارتر محترم معذرت میخوام ولی این بحث خیلی روی اعصاب منه چون خیلی از دخترا رو دیدم که گول پسرهایی عوضی رو خوردن و...)

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که حاضرم.:cool:

در واقع هر پسری که به خودش اجازه میده قبل از ازدواج رابطه ی جنسی داشته باشه پس باید قبول کنه که ممکنه همسر آینده اش هم این تجربه رو داشته.:redface:

بر عکسش هم صدق میکنه.

یعنی دخترا هم باید همینجوری باشن.

اصلا عقلانی نیس که یه پسر بگه که من باید داشته باشم ولی اون دختره نباید.:mad:

البته خب این تبدیل شده به یه معضل دیگه.:cry:

بیخود که بهمون نمیگن جهان سوم.:)
ببخشید من متوجه نشدم شما خانوم هستید یا آقا؟ ضمنا کاملا با حرفاتون موافقم.. من هم از آقایونی که فکر میکنن خودشون اجازه اینکار ور دارن ولی خانوم آیندشون نه در عجبم! دیگه به اینجاش فکر نمیکنن که اگه همه مثل خودش فکر کنن، پس تکلیف اون 10 دختری که خودش تا پیش از ازدواج باهاشون بوده چیه؟
خب برای من این مسئله اصلا مهم نیست... راستش فکر میکنم همونقدر که برای یه مرد پیش میاد، میتونه برای یه زن هم پیش بیاد...
البته اگه این مسئل در اون فرد از روی هرزگی نباشه
ابدا یه هرزه رو در نظر نگیرید.. در مطلع تاپیک توضیح دادم که یه دختر خوب که این مساله رو داره
فکر می کنم فقط اقا پسرها باید شرکت کنن در این بحث..این جوری به نظر می اد ..ولی دوس دارم یه چیزی رو اضافه کنم به صحبتهاتون..
همه مون زیاد دیدیم که دختری رو در سنین خیلی پایین شوهرش می دن واسه اینکه خونه واده خیالشون از اون نگرانی های خاص که واسه یه دختر تو جامعه ی ما می تونه وجود داشته باشه راحت و اسوده خاطر شن..ولی اگه به جای اون ازدواج که چند چیز توش تعریف شده دختر با چند تا پسر بره و بیاد چقدر دیدگاهش می تونه عوض شه نسبت به زندگی و خودش و خواسته هاشو بشناسه..سنتی که به جامعه ی ما حاکمه مجبور می کنه ادما رو که یه عمر جوری زندگی کنن که بقیه دوس دارن و این عاملیه که باعث می شه فرد احساس شاد بودن از زندگی ش رو از دس بده..و موجودیتش که با اعمال تصمیمهاش اثبات میشه زیر سوال بره و متلاشی شه..
تو جامعه ی ما شخصیت و کمال یه دختر رو در ازدواج می دونن و تازه بعد از اون ازدواج که خیالشون راحت شده که طرف رفته خونه ی بخت ولی واقعا چرا نباید سالم زندگی کردن جای گزین روزمره گی بشه..امیدوارم یه روزی برسه که به خانومها به دید یه انسان نگاه بشه و به همه ی اون حقوقی که شایسته ی یه مرده برسه..و یه دختر همیشه با یه پرانتز که توش مفهوم خوب بودنشه تعریف نشه..با خودش اونی که هس و می خواد باشه تعریف بشه نه اونی که همه می خوان..شاد باشین..:w34:
نه نمیشه گفت که خانوما نباید توی بحث شرکت کنن.. فقط اگه رای ندن بهتره.. اما توی بحث خیلی میتونن کمک کنن.. اگه میشد دو موضوع رو با هم میزدم (اینکه خانومها حاضرن با مردی که ارتباط جنسی داشته ازدواج کنن) اما چون دید زن و مرد تو جامعه ما خیلی متفاوته، ترجیح دادم فقط از آقایون سوال شه..
ضمنا با نظراتتون کاملا موافقم و منم امیوارم

آخرین ویرایش:

matin_bc

عضو جدید
عشق يعنی اينکه مردم مرا با تو عوضی بگيرند
وقتی به تو تلفن می زنند... من پاسخ دهم...
و آنگاه که دوستان مرا به شام دعوت کنند... تو بروی...
و آنگاه که شعر عاشقانه ی جديدی از من بخوانند...
ترا سپاس گويند!

نزار قبانی
چه زیبا ممنون..:gol:

samane joon

عضو جدید
چقدر جوابهاي اين آقا پسر ها متفاوته ...
و چه متاسفم برا كسايي كه اين همه كوته نگرند ....
واقعا كه شما از زندگي تنها لذت ثانيه اي رو به يك عمر زندگي با عشق ميفروشيد ...
........

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون از دختر خیلی خوب چیه ؟
لابد دختری که نیازهای انسانی و جوانی خودش رو نادیده سرکوب کنه میشه دختر خوب !!!!
کاش قضاوتی در کار بود.
نه اصلا متوجه عرض من نشدید.. من اینجا دارم سعی میکنم از حق خانومها در اینکه بخوان مثل آقایون تجربه های مجردی داشته باشن دفاع کنم.. اگه اینطور که شما میگید فکر میکردم، پس امکان نداشت دختری که چنین رابطه ای داشته باشه رو خوب بدونم..
من مدام دارم تاکیید میکنم که دختری هم خوب باشه و هم رابطه جنسی پیش از ازدواج داشته باشه.. پس دختری که رابطه جنسی رو در عشق قبلیش تجربه کرده باشه بد نمیدونم.
سوال رو اگه یک کم گسترش بدید میشه آیا حاضرید با اینکه صد تا دختر رو از باکرگی انداختین باز هم ادعا کنین که فقط با یک دختر باکره ازدواج خواهید کرد؟!
یا اگه میدونین که دوستای محترمتون فقط به نیت چشیدن باکرگی یه دختر با اون طرح عشقی و احساسی میریزن باز هم میتونین ادعا کنین که فقط یه دختر باکره میخواین؟!
اگه یک دختر بودین و یکی مثل خودتون (از همون نوعی که در بالا ذکر شد)سراغتون اومد و شما همچنان پاک موندین دمتون گرم یه کلاس خصوصی هم واسه بقیه ی دخترا بذارین
(من از استارتر محترم معذرت میخوام ولی این بحث خیلی روی اعصاب منه چون خیلی از دخترا رو دیدم که گول پسرهایی عوضی رو خوردن و...)
:eek:منیره؟
چرا اعصابت اینقدر خرابه؟ من که چیزی نگفتم؟ فقط یه نظرسنجیه! ضمنا همه دارن اینجا طفره میرن که اون کلمه رو به کار نبرن.. بد جوری قاطی کردیا.. :surprised:
من که گفتم به خانوما حق میدم که بگن هرکاری که آقایون حقش رو دارن، ما هم میخوایم داشته باشیم

ارش مهرداد

عضو جدید
این شعر پابلو نرودا شاعر مردمی و انساندوست جهان رو بخونید شاید کمی به فکر بیفتیم که این سنتهای دست و پاگیر چگونه ازادی و عشق رو زخمی می کنند.
خواهش میکنم اگه دوستان چه موافق و چه مخالف نظری دارند در مورد این شعر بگویند. با تشکر

طفلکی ها

چه چیزی لازم است تا در این سیاره
بتوان در آرامش با یکدیگر عشق بازی کرد؟
هر کسی زیر ملافه هایت را میگردد
هر کسی در عشق تو دخالت می کند
چیزهای وحشتناکی می گویند
در باره ی مرد و زنی که
بعد از آن همه با هم گردیدن،
همه جور عذاب وجدان ،
به کاری شگفت دست می زنند
با هم در تختی دراز می کشند.

از خودم می پرسم
آیا قورباغه ها هم چنین مخفی کارند
یا هر گاه که بخواهند عطسه می زنند
آیا در گوش یکدیگر،
در مرداب،
از قورباغه های حرامزاده می گویند
و یا از شادی زندگی دوزیستی شان.
از خودم می پرسم
آیا پرندگان
پرندگان دشمن را
انگشت نما می کنند؟
آیا گاو های نر
پیش از آنکه در دیدرس همه
با ماده گاوی بیرون روند،
با گوساله هاشان می نشینند و غیبت می کنند؟
جاده ها هم چشم دارند
پارک ها، پلیس
هتل ها، میهمانانشان را برانداز می کنند.
پنجره ها نام ها را نام می برند.
توپ و جوخه ی سربازان در کارند
با مأموریتی برای پایان دادن به عشق
گوشها و آرواره ها همه در کارند.
تا آنکه مرد و معشوقش
ناگزیر بر روی دوچرخه ای
شتابزده
به لحظه ی اوج جاری شوند.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا انقدرم دیگه تند نرو
همه پسرا اینطوری نیستند.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر عزیز ، ای اش در مورد گذشته ی اون پسر هم می گفتین
اینجوری بهتر میشه قضاوت کرد .

ارش مهرداد

عضو جدید
نه اصلا متوجه عرض من نشدید.. من اینجا دارم سعی میکنم از حق خانومها در اینکه بخوان مثل آقایون تجربه های مجردی داشته باشن دفاع کنم.. اگه اینطور که شما میگید فکر میکردم، پس امکان نداشت دختری که چنین رابطه ای داشته باشه رو خوب بدونم..
من مدام دارم تاکیید میکنم که دختری هم خوب باشه و هم رابطه جنسی پیش از ازدواج داشته باشه.. پس دختری که رابطه جنسی رو در عشق قبلیش تجربه کرده باشه بد نمیدونم.

در بر شما
پس رابطه جنسی یک نیاز برای همه ی انسانها است چه مرد چه زن
چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج
اون چیزی که مخربه سرکوب نیازهای طبیعی ادم هاست.
البته این هم مسلمه که ادم باید در انتخاب شریک جنسی خود نهایت دقت رو بکنه چون انتخاب غلط ممکنه مشکلات روحی رو به وجود بیاره.
موافقی رفیق ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا