گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3tare_87

عضو جدید
بدرد نمی خوره.خیلی دست بالا گرفته .پارسال با رتبه های بدتر از این هم این دانشگاههایی که گفته قبول شدن
خب ازونجایی که معدل خیلی تاثیر داره... نمیشه رتبه ی دقیقی برا دانشگاه ها تعریف کرد!

ارتمیس فخری

عضو جدید
مرسی از سایتی که معرفی کردی ولی رتبه ها وظرفیت دانشگاه تبریز که یونی خودمه اشتباه یعنی با رتبه 700 ام قدرت قبول شدن ظرفیتم فک کنم کمتر از 20 نفره..
در هر صورت دوستان برای هم دعا کنیم خیلی نگرانم

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
74 شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

ایوللللللللللللللللللللل خیلی خوشحالم که خوشحالی علی جان واقعا حقت یه رتبه خوب بود تبرییییییکککککککککککککک
منم 159 شدم

juvefans

کاربر ممتاز
ایوللللللللللللللللللللل خیلی خوشحالم که خوشحالی علی جان واقعا حقت یه رتبه خوب بود تبرییییییکککککککککککککک
منم 159 شدم

من واقعا ازت ممنونم آرمین . خیلی به ما کمک کردی هم تاپیک کنترل هم روحیه دادی هم آزمونهارو قرار میدادی و من خیلی استفاده کردم ، ازت ممنونم . :heart::gol:

hoomankaka

عضو جدید
74 شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
سلام علی اقا خسته نباشید..تبریییییییک میگم...اقا یه سوال اگه جوبم بدی ممنون میشم...واسه کنترل و ریاضی و مدار به خاطر اینکه درصداتون تو ایت درسا از بقیه درساتون کمتر بود چه پیشنهادی داری..تاپیکتونو خوندم که کتابایی رو که معرفی کردین ولی چه اشتباهاتی داشتین تو این درسا که باعث شد مثه بقیه نترکونید...کتاباتون مناسب نبود یا چیز دیگه ای....
ممنوووون

juvefans

کاربر ممتاز
سلام علی اقا خسته نباشید..تبریییییییک میگم...اقا یه سوال اگه جوبم بدی ممنون میشم...واسه کنترل و ریاضی و مدار به خاطر اینکه درصداتون تو ایت درسا از بقیه درساتون کمتر بود چه پیشنهادی داری..تاپیکتونو خوندم که کتابایی رو که معرفی کردین ولی چه اشتباهاتی داشتین تو این درسا که باعث شد مثه بقیه نترکونید...کتاباتون مناسب نبود یا چیز دیگه ای....
ممنوووون

اشتباهات من :
کنترل : نرفتن کلاس شیرین آبادی.
مدار : نخواندن کتاب هدتنی و کهن که انگار ایده سوالات از این منابع بوده .
ریاضی : بدشانسی و عصبی شدن سر جلسه چون من در راهرو بودم .

amir3620

عضو جدید
باعرض تبريك وتوفيق به همه ي قبول شده هاي ارشد تجربيات واشتباهات وكتبي روخوندين ونتايجي از اون گرفتين روبيان كنيد تا كساني كه مي خواهند كنكور سال بعد رو شركت كنند با ديد بازي منابع مناسب وبرنامه ريزي بهتر نتايج خوبي بگيرند اگه دوستاني خلاصه درسهايي تهيه كردند واز ان نتيجه گرفتند رو قرار بدهند تا بقيه هم ازشون استفاده كنند با ارزوي توفيق براي همه .........

Reza82N

عضو جدید
سلام درس کنترل چقدر تو رتبه موثره؟درگرایش الکترونیک و مخابرات؟ من احتمالا تنها درسی که حذف میکنم (بجز آمار که احتمال خوند اونم کمه)تا اینجا تصمیم با کنترله،البته اگر زدن کنترل شرایط رو دگرگون میکنه حتی درصد کمش حذف نکنم؟؟

dr.iman

عضو جدید
سلام درس کنترل چقدر تو رتبه موثره؟درگرایش الکترونیک و مخابرات؟ من احتمالا تنها درسی که حذف میکنم (بجز آمار که احتمال خوند اونم کمه)تا اینجا تصمیم با کنترله،البته اگر زدن کنترل شرایط رو دگرگون میکنه حتی درصد کمش حذف نکنم؟؟
در سال های اخیر سوالات درس کنترل بسیار مفهومی و نسبتا سخت شده و به دست آوردن درصد های حدودا 30 به بالا نیاز به تسلط بالای در این درس داره.اما اگر بتوانید از این درس با توجه به سختی سوالات سال های اخیر درصد بالای 30 کسب کنید در رتبه تاثیر چشم گیری خواهد داشت (حتی در سال اخیر دیده شده درصد های پایین درس کنترل هم تاثیر خوبی در رتبه داشته)

juvefans

کاربر ممتاز

هیچ درسی نباید حذف بشه . یادت باشه شاید از شانست سال بعد کنترل خیلی آسون بیاد و بقیه دروس وحشتناک سخت بشه ، بعد شما علاوه بر سایر دروس که نمیزنی ، کنترل هم که نخوندی نمیزنی ولی همه میزنن .;)

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا حذفش نکن..تا جایی که میتونی کنترل رو برو کلاس شیرین آبادی..از اشتباهات خودم همین بود که نرفتم کلاس کنترل​

Reza82N

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

ممنون از جواب دوستان/کتاب جهش رو دارم ولی هرچی نگاه میکنم به سرفصل ها میبینم به نسبت اطلاعات صفری که دارم باید سنگین وقت بزارم از طرفی درسای دیگه هم هست/سوالها مفهومیه اکثراً
چون شما فرض کنین با کسی طرفین که کنترل پاس نکرده(بدون حتی نیم درصد اغراغ)حالا ببینم تو شهرما تو دانشگاه غیر انتفاعیش تابستون کنترل ارائه میشه برم بشینم کلاس/چون دولتی که ترم تابستونی نداره./ درکنارش کتاب جهش را هم بخونم تا پاییز به یه جایی برسونم بعد پاییزم برم کلاس اقای شیرین آبادی.
اردات.

البته جزوه آقای شیرین ابادی رو هم دارم/اونو اول بخونم چطوره ؟فکر کنم دید بهتری بهم بده بعد برم سراغ کتاب؟

راهکار بهتری دارین بفرمایین استقبال میکنیم.

pijoo

عضو جدید
ممنون از جواب دوستان/کتاب جهش رو دارم ولی هرچی نگاه میکنم به سرفصل ها میبینم به نسبت اطلاعات صفری که دارم باید سنگین وقت بزارم از طرفی درسای دیگه هم هست/سوالها مفهومیه اکثراً
چون شما فرض کنین با کسی طرفین که کنترل پاس نکرده(بدون حتی نیم درصد اغراغ)حالا ببینم تو شهرما تو دانشگاه غیر انتفاعیش تابستون کنترل ارائه میشه برم بشینم کلاس/چون دولتی که ترم تابستونی نداره./ درکنارش کتاب جهش را هم بخونم تا پاییز به یه جایی برسونم بعد پاییزم برم کلاس اقای شیرین آبادی.
اردات.

البته جزوه آقای شیرین ابادی رو هم دارم/اونو اول بخونم چطوره ؟فکر کنم دید بهتری بهم بده بعد برم سراغ کتاب؟

راهکار بهتری دارین بفرمایین استقبال میکنیم.

کتاب خاکی صدیق + جزوه جبه دار(جفتش رو اینترنت هست )دانلود کن سوالای درف یا اوگاتا رو هم حل کن 2ماه حداکثر میتونی به درک قابل قبولی برسی!

deer

عضو جدید
سلام دوستان عزیز هرچند قرار بود کنکور 93 قبول بشیم و دیگه تموم بشه
اما چند ماه اخری کم اوردم و نتونستم تست زیاد بزنم و رتبه ام اصلا خوب نشد چون مطالب رو بلد بودم اما بلد نبودم تست بزنم میخوام امسال باز امتحان بدم
باز از اول درسنامه ها رو شروع کنم یا یک مرور بکنم برم سراغ تست ها؟؟ به نظرتون چطوری برمامه ام رو شروع کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

p0Ria_1

عضو جدید
یه سوال داشتم ، نمیدونم جای درستی دارم مطرحش میکنم یا نه ...

میخوام تابستون کلاس برم . برای مدار "کهن" بهتره یا "شیرین آبادی" ؟؟

ماشین و بررسی "دکتر حلم زاده" تاییده ؟

کسی "دکتر ابویی" میشناسه در ضمینه کنترل ؟

آخرین ویرایش:

narges67

عضو جدید
برای مدار هر دو استاد خوبن
حلم زاده تاییده پژمانفر هم خوبه
کنترل هم فقط شیرین آبادی

p0Ria_1

عضو جدید
ممنون از دوستان برای جوابهاشون

برای شرکت در آزمونهای آزمایشی کدوم موسسه ؟
نصیر چطوریه خوبه ؟

dr.iman

عضو جدید

نصیر چطوریه خوبه ؟
به نظر من برای آزمون حضوری موسسه مدرسان شریف رو پیشنهاد میدم به دو دلیل 1-در هر آزمون با سوالاتی جدید و چالش بر انگیز برای هر درس مواجه میشوید 2-پاسخ نامه آزمون های آن بسیار جامع و کامل یه همراه ارایه نکات جدید و روش های حل تشریحی و تستی می باشد
و اگر می خواهید بیشتر تسلط پیدا کنید می توانید آزمون های موسسات دیگر را به صورت اینترنتی خریداری کرده و خودتان در منزل حلشان کنید.

juvefans

کاربر ممتاز

نصیر چطوریه خوبه ؟
آزمون های نصیر این طور که شنیدم سوالات خوبی داره ، فقط تعداد شرکت کننده ها پایین هست .

به نظر من بهترین آزمون پارسه هست .;)

آزمون پارسه : از نظر جامع آماری که بالاترین هست . سوالات مفهومی و سخت . گاهی نیمی از دروس سخت هستند گاهی همه دروس که این موجب میشود که سر جلسه کنکور با دیدن یک درس سخت روحیه خود را از دست ندهید . سوالات درس سیستم قدرت این آزمون بسیار مناسب کنکور هست .پاسخنامه کاملا تشریحی ارائه کارنامه در همان شب آزمون و دقیق . به نظر من بهترین انتخاب هست .

آزمون بینش : فقط درس کنترل این موسسه مناسب هست . سایر دروس نکته برجسته ای ندارند. سوالات مغناطیس خیلی سختتر از کنکور هست . جامع آماری پایین . پاسخنامه اصلا تشریحی نیست و فقط یک کلید تقریبا دریافت خواهید کرد . شکلهای سوالات همه با دست ترسیم شده که اصلا جالب نیست . درس ماشین و بررسی قدرت بینش هم مشابه کنکور های گذشته هست .

آزمون سنجش : تمام دروس مشابه کنکورهای گذشته هست و تقریبا چیز جدیدی نخواهید آموخت . حتی حساسیتی برای یادگرفتن نکات جدید در شما ایجاد نمیکند . پاسخنامه مناسب ولی کارنامه تاخیر زیادی دارد . در سوالات غلطهای بیشماری مشاهده میشود . این تاخیر در داندن کارنامه باعث میشه فیدبک درستی از نحوه مطالعه در زمان مناسب نگیرید و برنامه ریزی برای دوهفته آینده رو به درستی انجام ندید .

آزمون مدرسان : ظاهرا 3500 نفر جامع آماری دارد ؟!! خیلی از سوالات آن از کتابهای خود این موسسه می آید ! ( نظری نمیدهم ) سوالات رو ندیدم و سال گذشته با اینکه موجود بود علاقه ای به دانلود نداشتم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا