والد1، والد2، در توجیه همجنس بازی!

mario22

عضو جدید
وزارت خارجه آمریکا تصمیم دارد با حذف نام پدر و مادر از گذرنامه‌های آمریکایی و جایگزینی والد 1 و والد 2 به جای آنها، به خانواده‌های تشکیل شده توسط همجنسگرایان رسمیت بخشد.

به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی "پلیتیکس‌دیلی"، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که برای به رسمیت شناختن حقوق همجنسگرایان، از این پس عنصر جنسیت را از نام والدین در گذرنامه‌های آمریکایی حذف خواهد کرد. به این ترتیب از این پس به جای واژگان پدر و مادر از والد 1 و والد 2 در گذرنامه‌های آمریکایی استفاده خواهد شد!

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که این اقدام را در راستای به رسمیت شناختن تمامی انواع خانواده انجام می‌دهد! همجنس‌بازان آمریکایی می‌توانند با مراجعه به پرورشگاه‌ها کفالت کودکان بی‌سرپرست را بر عهده بگیرند و گفته می‌شود مقامات آمریکایی هر پرورشگاهی را که حاضر نشود تکفل کودکان را به همجنس‌گرایان واگذار کند، تعطیل می‌کند.

"برندا اسپراگ"، رییس اداره گذرنامه وزارت خارجه آمریکا در این خصوص به فاکس‌نیوز گفت: با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی(!) ما اکنون با شرایطی مواجه هستیم که 10 تا 15 سال قبل نمی‌توانستیم آن را پیش‌بینی کنیم".

بنابر قانون مصوب سال 1996، ازدواج در آمریکا تنها بین یک زن و یک مرد ممکن است و این قانون هنوز تغییر نکرده است اما وزارت خارجه آمریکا در این خصوص بر قوانین کشوری هم سبقت گرفته است.

گفتنی است باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا نیز چندی پیش در اقدامی جنجال‌برانگیز قانونی را امضا کرد که حضور همجنسگرایان در ارتش این کشور را نیز به رسمیت می‌شناخت.

و معصوم علیه السلام در توصیف آخرالزمان فرمودند: آخرالزمان؛ «هنگامي که مردان به مردان بسنده کنند و زنان به زنان»*.​

* منتخب الاثر صفحه 425، الزام الناصب صفحه 64، 182 و 195

:surprised:نظر تو چیه؟:surprised:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: نظری ندارم فکر کنم اونا خوشی زده زیره دلشون از اون ور دیوونه شدن . در مورد نشانه هم بله صد البته این یکی از اصلیاشه ، حالا ببینیم کی ازدواج زن بازن مد می شه

mario22

عضو جدید
:surprised: نظری ندارم فکر کنم اونا خوشی زده زیره دلشون از اون ور دیوونه شدن . در مورد نشانه هم بله صد البته این یکی از اصلیاشه ، حالا ببینیم کی ازدواج زن بازن مد می شه

یعنی فکر کردی نیست؟؟؟ محض اطلاع بگم که تو همین ایران خودمون هم مجله همجنس من که به صورت اینترنتیه، و البته غیر مجاز(!!!!!) در رابطه با همین امره! البته همجنس گرایی در زنا یه جورایی با عقاید فمنیستی همراه شده. یعنی یه جورایی برای استقلال در برابر مردا تصمیم می گیرن دست به یه همچین رفتارایی بزنن!!
ببین کل کل تا به کجا!!!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این مسئله اونجا تقریباً عادی شده! تعداد زیادی از آمریکاییها از یه مادر مجرد به دنیا اومدن!! و متاسفانه روز به روز هم داره بیشتر میشه. چاره ای ندارن جز این راه...

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

این که مد بشه نمیدونم ولی همین الان تو بعضی کشورا ازدواج زنها و یا مردها با هم (البته در سطح محدود) بصورت رسمی انجام میشه!

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اینکه یه زن بخواد با همجنسش ازدواج کنه یا یه مرد بخواد با همجنسش ازدواج کنه مشکلی ندارم ولی میدونم بچه ای که اینا میخوان به سرپرستی بگیرن دچار مشکل میشه. بچه هم به پدر نیاز داره هم مادر. یعنی چی بچه دو تا پدر داشته باشه و مادر نداشته باشه؟؟؟ این بچه که هیچی از محبت مادری نمیفهمه. اصلا مفهوم کلمه ی مادر براش نا مانوس میشه. همین بچه وقتی بزرگتر میشه نمیتونه با هم سن و سالای نرمالش رابطه بر قرار کنه. و البته احتمال اینکه خودش هم همجنس باز بشه زیاده

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
و معصوم علیه السلام در توصیف آخرالزمان فرمودند: آخرالزمان؛ «هنگامي که مردان به مردان بسنده کنند و زنان به زنان»*.

زمان حضرت لوط چی ؟ آخر زمان بود ؟

arghavantree

عضو جدید
و معصوم علیه السلام در توصیف آخرالزمان فرمودند: آخرالزمان؛ «هنگامي که مردان به مردان بسنده کنند و زنان به زنان»*.

زمان حضرت لوط چی ؟ آخر زمان بود ؟

بله برای قوم لوط آخر زمان بود و با عذاب خداوند از بین رفتند.............

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی چی برام جالبه ؟
نه
اینکه اونها با تمام ایراداتشون برای هر چیزی قانون دارند
هر چیزی براشون قابل حله

و یک سوال آیا دختر خانم ها با مردی که بدونند گی هست راحت تر رابطه برقرار نمی کنند ؟

Mehrdad-254

عضو جدید
فکر میکنم کار درستی کردن.
این موضوع برای ما قابل هضم نیست و قبول نمی کنیم.
باید قبول کنیم که اونا هم ادم هستن (همجنس گرایان) و حق زندگی دارن.
به نظر شما مشکلی داره؟

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم کار درستی کردن.
این موضوع برای ما قابل هضم نیست و قبول نمی کنیم.
باید قبول کنیم که اونا هم ادم هستن (همجنس گرایان) و حق زندگی دارن.
به نظر شما مشکلی داره؟

مشکلی نداره
فقط ما در اکثریت هستیم و اونها در اقلیت
همین
اکثر مردم باید یک همجنس گرا را از نزدیک ببینند
با او زندگی کنند
تا انسان بودنش را قبول کنند
مسئله این است !

CHerchil

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااااای بچه ها چقر ضایعست!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دستشون درد نکنه که اینقدر به فکر مردمشون هستند، میبینی تو رو خدا؟ چقدر اونجا رفاه و آسایش هست و می تونید هرکاری خواستید بکنید، آزاد آزاد

واقعاً ایرانیا باید از اونا یاد بگیرن که حتی برای همجنس بازانشونم قانون میذارن که با خیال راحت به کارشون ادامه بدن و مشکلی نداشته باشن

البته من هنوز نفهمیدم چرا توی غرب به جای حل مشکل و درمان اون معضل، اون مشکل رو قانونیش میکنن و کاری برای درمانش نمی کنن، ولی چون غرب کلاً چیز خوبیه و به به، حتماً کارشون درسته، یه چیزی میدونن بلاخره، متمدنن خیر سرشون

کی میشه ما برای همجنس بازی قانون بذاریم تا هرکس خواست توی ایران آزادانه همجنس بازی کنه؟

به امید ایران آزاد:smile:

آخرین ویرایش:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزارت خارجه آمریکا تصمیم دارد با حذف نام پدر و مادر از گذرنامه‌های آمریکایی و جایگزینی والد 1 و والد 2 به جای آنها، به خانواده‌های تشکیل شده توسط همجنسگرایان رسمیت بخشد.

به گزارش شبکه ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی "پلیتیکس‌دیلی"، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که برای به رسمیت شناختن حقوق همجنسگرایان، از این پس عنصر جنسیت را از نام والدین در گذرنامه‌های آمریکایی حذف خواهد کرد. به این ترتیب از این پس به جای واژگان پدر و مادر از والد 1 و والد 2 در گذرنامه‌های آمریکایی استفاده خواهد شد!

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که این اقدام را در راستای به رسمیت شناختن تمامی انواع خانواده انجام می‌دهد! همجنس‌بازان آمریکایی می‌توانند با مراجعه به پرورشگاه‌ها کفالت کودکان بی‌سرپرست را بر عهده بگیرند و گفته می‌شود مقامات آمریکایی هر پرورشگاهی را که حاضر نشود تکفل کودکان را به همجنس‌گرایان واگذار کند، تعطیل می‌کند.

"برندا اسپراگ"، رییس اداره گذرنامه وزارت خارجه آمریکا در این خصوص به فاکس‌نیوز گفت: با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی(!) ما اکنون با شرایطی مواجه هستیم که 10 تا 15 سال قبل نمی‌توانستیم آن را پیش‌بینی کنیم".

بنابر قانون مصوب سال 1996، ازدواج در آمریکا تنها بین یک زن و یک مرد ممکن است و این قانون هنوز تغییر نکرده است اما وزارت خارجه آمریکا در این خصوص بر قوانین کشوری هم سبقت گرفته است.

گفتنی است باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا نیز چندی پیش در اقدامی جنجال‌برانگیز قانونی را امضا کرد که حضور همجنسگرایان در ارتش این کشور را نیز به رسمیت می‌شناخت.

و معصوم علیه السلام در توصیف آخرالزمان فرمودند: آخرالزمان؛ «هنگامي که مردان به مردان بسنده کنند و زنان به زنان»*.​

* منتخب الاثر صفحه 425، الزام الناصب صفحه 64، 182 و 195

:surprised:نظر تو چیه؟:surprised:

چیزی که میخوام پایین بگم به هیچ وجه نظر شخص خودم نیست:

من از همجنس بازی و همجنسبازها متنفرم, اما یکی از دوستان چند وقت پیش سوالی پرسید تو جمع که نتونستیم بهش جواب مشخصی بدیم, سوالش این بود:

وقتی 2 نفر بهم علاقه دارند, همدیگه رو میفهمن, لحظات خوبی رو باهم دارند و تا پایان عمر دوستان خوبی برای هم هستند چه فرقی داره این 2 نفر همجنس باشند یا مختلف الجنس؟:que:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیزی که میخوام پایین بگم به هیچ وجه نظر شخص خودم نیست:

من از همجنس بازی و همجنسبازها متنفرم, اما یکی از دوستان چند وقت پیش سوالی پرسید تو جمع که نتونستیم بهش جواب مشخصی بدیم, سوالش این بود:

وقتی 2 نفر بهم علاقه دارند, همدیگه رو میفهمن, لحظات خوبی رو باهم دارند و تا پایان عمر دوستان خوبی برای هم هستند چه فرقی داره این 2 نفر همجنس باشند یا مختلف الجنس؟:que:
دوستتون فکر کنم مغلطه فرمودن، البته ببخشیدا...

خوب همدیگه رو بفهمن و علاقه داشته باشن و لحظات خوبی داشته باشن با همو و دوستای خوبی با هم باشن، حتماً باید با هم رابطه جنسی برقرار کنن و بعد از یه جایی بچه بیارن؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Sarp

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اینکه یه زن بخواد با همجنسش ازدواج کنه یا یه مرد بخواد با همجنسش ازدواج کنه مشکلی ندارم ولی میدونم بچه ای که اینا میخوان به سرپرستی بگیرن دچار مشکل میشه. بچه هم به پدر نیاز داره هم مادر. یعنی چی بچه دو تا پدر داشته باشه و مادر نداشته باشه؟؟؟ این بچه که هیچی از محبت مادری نمیفهمه. اصلا مفهوم کلمه ی مادر براش نا مانوس میشه. همین بچه وقتی بزرگتر میشه نمیتونه با هم سن و سالای نرمالش رابطه بر قرار کنه. و البته احتمال اینکه خودش هم همجنس باز بشه زیاده

1:این ها را از پروررشگاه میارند .خیلی احتمال داره این کودک تا پایان جوانی در پرورشگاه بزرگ بشه.
پس داشتن 2 سرپرست بهتر از هر چیه.
2:در ضمن کسی به این خاطر همجنس باز نمیشه.همجنسگرایی ژنتیکی هست .نه اینکه یک هویی همجنسباز بشه.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکلی نداره
فقط ما در اکثریت هستیم و اونها در اقلیت
همین
اکثر مردم باید یک همجنس گرا را از نزدیک ببینند
با او زندگی کنند
تا انسان بودنش را قبول کنند
مسئله این است !
فعلا اکثریت اون جامعه وجودشون را قبول کردند و دارند تحمل میکنند.
به من و شما چه ربطی داره؟؟

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستشون درد نکنه که اینقدر به فکر مردمشون هستند، میبینی تو رو خدا؟ چقدر اونجا رفاه و آسایش هست و می تونید هرکاری خواستید بکنید، آزاد آزاد

واقعاً ایرانیا باید از اونا یاد بگیرن که حتی برای همجنس بازانشونم قانون میذارن که با خیال راحت به کارشون ادامه بدن و مشکلی نداشته باشن

البته من هنوز نفهمیدم چرا توی غرب به جای حل مشکل و درمان اون معضل، اون مشکل رو قانونیش میکنن و کاری برای درمانش نمی کنن، ولی چون غرب کلاً چیز خوبیه و به به، حتماً کارشون درسته، یه چیزی میدونن بلاخره، متمدنن خیر سرشون

کی میشه ما برای همجنس بازی قانون بذاریم تا هرکس خواست توی ایران آزادانه همجنس بازی کنه؟

به امید ایران آزاد:smile:

یک نفر تو یک مجلسی این حرف را زد به یک همجنسباز که بیمار هستی و فلان
طرف گفت پس اگر تو راست میگی من را در مان کن وگرنه زر اضافی نزن.

همجنس گرایی یک بیماری نیست و ژنتیکی هست.در واقع افراد همجنسگرا به دنیا میاند.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب همدیگه رو بفهمن و علاقه داشته باشن و لحظات خوبی داشته باشن با همو و دوستای خوبی با هم باشن، حتماً باید با هم رابطه جنسی برقرار کنن و بعد از یه جایی بچه بیارن؟؟؟؟؟

یک لحظه احساس کن میخوای با یک مرد رابطه جنسی برقرار کنی.
چه حسی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالت تهوه نمیگیری؟؟؟چندشت نمیشه
اون ها همین حس را برای رابطه جنسی با یک زن دارند.

lady bayat

عضو جدید
بله هم جنس بازی توی ژنتیک افراد هم جنس باز و توی جامعه ما به صورت اقلیت یافت میشه و می تونم بگم که زندگی اونها در جامعه ما تباه میشه چون نه می تونن به صورتی که نیاز دارن زندگی کنن و نه راه درمانی دارن تا مثل اکثریت و فرهنگمون رفتار کنند و اینکه یک قانونی براشون البته یه کشور دیگه تعیین شده به نفعشونه چون باید یا درمان بشن که راهی براش نیست یا باید علایقشون تو زندگی رو از دست بدن همون علایقی که برای من و توی دختر و پسر ایرونیه نرمال سامانه ایده اله و یا حتی اروزو

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب رابطه جنسی, اونهم در غرب, همچین موضوع عجیب غریبی نیست, یک تماس فیزیکی همراه با لذت 2 طرفه. سوال اینه چرا زن و مردی که بچه دار نمیشن با هم رابطه جنسی دارن؟!

البته باید بگم اکثریت همجنسبازان تجربه های تلخ روحی روانی و یا شرایط زندگی غیرمعمول داشته اند که اونا رو به این سمت سوق داده ( با توجه به اینکه اکثر کسانی که خودشونو همجنسباز میدونن تجربه نزدیکی با جنس مخالف رو داشته و یا دارند پس واقعا همجنسگرا نیستند.) وگرنه تعداد افراد همجنسگرایی که واقعا از لحاظ هورمونی و بدنی مشکل داشته باشند خیلی خیلی کم است که در اونصورت یک بیماری تلقی میشه که باید با جراحی یا مصرف دارو درمان بشه.

درنهایت اینو بگم متاسفانه مساله همجنسبازی و همجنسگرایی داره تبدیل به یک بحران جدی میشه اگه الان با هدایت و برنامه ریزی جلوش گرفته نشه عواقب بدی برای بشریت به همراه خواهد داشت. به نظر من وضع قوانین رسمی در حمایت از همجنسبازان کار درستی نیست چون کوچکترین روابط انسانی و حتی دوستی ها به خطر می افته و کلا اگه یه ذره فک کنیم میبینیم با گسترش همجنسبازی سنگ رو سنگ بند نمیشه. از اونطرف حکم اعدام در اسلام هم خیلی تندروانه هست.

آخرین ویرایش:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
1:این ها را از پروررشگاه میارند .خیلی احتمال داره این کودک تا پایان جوانی در پرورشگاه بزرگ بشه.
پس داشتن 2 سرپرست بهتر از هر چیه.
2:در ضمن کسی به این خاطر همجنس باز نمیشه.همجنسگرایی ژنتیکی هست .نه اینکه یک هویی همجنسباز بشه.

توی خیلی از کشور ها بچه های پرورشگاهی رو به یک زن یا مرد مجرد نمیدن چه برسه به همچین خانواده های نامعمولی چون خیلی جاها از جمله آمریکا بچه ها توی پرورشگاه زندگی خوبی دارن و با این واقعیت بزرگ میشن که مادر و پدرشون رو از دست دادن.
ولی همین بچه اگه قرار باشه بره جایی که قراره دو تا بابا داشته باشه ولی چیزی به اسم مامان اصلا وجود خارجی نداشته باشه . هویت این بچه ها و تفکرشون دچار مشکل میشه.
یه چیز دیگه همجنسبازی فقط درصد کمیش ژنتیکیه. تعداد زیادی از اون افراد یا از نظر روانی متفاوتن و در واقع ریشه در بچکیشون داره یا دچار مشکلات هرمونی هستن.
یه چیز دیگه هر چیز ژنتیکی ای یا وراثتیه یا یک دلیل پزشکی داره حالا سوالم اینه همه ی همجسبازا یکی از والدینشون همجنسباز بوده؟؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک نفر تو یک مجلسی این حرف را زد به یک همجنسباز که بیمار هستی و فلان
طرف گفت پس اگر تو راست میگی من را در مان کن وگرنه زر اضافی نزن.

همجنس گرایی یک بیماری نیست و ژنتیکی هست.در واقع افراد همجنسگرا به دنیا میاند.
یعنی علم غرب با این پیشرفت عظیمش که حتی خدا رو هم زیر سوال میبره و جای خدا نشسته، هنوز نتونسته یه راه پیدا کنه اینها درمان بشن؟

ژنتیکی نیست عزیزم، چون اگر ژنتیکی بود باید پدرش هم همجنسگرا باشه، مادرش هم همجنسگرا باشه، نسلشون باید همجنسگرا باشه، درحال یکه اکثر موارد اینطور نیست...

راه درمان اون یارو هم اینه که باید خودش بخواد این کارو بذاره کنار، که چون سخته و نمیخوان میگن اگه راست میگی تو منو درمان کنی یا زر اضافی نزن...

ببین ما یه چیزی داریم به نام طبیعت انسان، طبیعت انسان اینه که گرایش به جنس مخالفش داره، حالا هرچیزی خلاف این به وجود بیاد، تحت تاثیر محیط و اطرافیان و تفکرات و کارهای همون فرده، هیچ کس از بچگی هم جنس گرا به دنیا نمیاد، چون طبیعت انسانها مشترکه، تحت آموزش های محیطی این طبیعت به سمت های خاصی متمایل میشه...

راه درمان پیدا کنن به جای قانونی کردنش...
خب رابطه جنسی, اونهم در غرب, همچین موضوع عجیب غریبی نیست, یک تماس فیزیکی همراه با لذت 2 طرفه. سوال اینه چرا زن و مردی که بچه دار نمیشن با هم رابطه جنسی دارن؟!
پس علاقه داشتن به همدیگشون و آرامشی که از هم میگیرن فقط به خاطر فهمیدن همدیگه و درک متقابل نیست، به دلیل چیز دیگری است که خودتون هم در جواب آقای کاپلو گفتید مشکلات روانی و این جور مسائله...

جواب دوستتون مشخص شد؟

بالا