هفت واقعه که دانشمندان از توجیه آنها عاجزند !!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرض کنید که شما در حال قدم زدن در کنار رودخانه ای استوایی هستین.شبه و شما احساس خوبی دارید اما یه دفعه رودخانه شروع میکنه به پرتاب کردن گلوله های اتشین به اندازه ی تخم مرغ!!! شما چیکار میکنید؟!! مطمئنا از شدت تعجب شاخ در میارید.
این اتفاق هرساله در ماه اکتبر در کنار رود میکانگ اتفاق میافته که به گلوله های اتشین ناگا معروفه.

چه اتفاقی باعث میشه که از ته رود هزارن گلوله های درخشان پرتاب میشن و قبل از اینکه محو بشن 100 پا در اسمان پیش میرن؟
گلوله های ناگا هرساله توسط هزارن نفر دیده میشوند و تعداد زیادی ویدیو و اطلاعات در اینترنت وجود دارد که دانشمندان در مورد انها هیچ نظری ندارند
طبق افسانه های محلی در این ماه اژدهای دریاها بیدار شده و با انجام این کار بیداری خود را به برادران خود اعلام میکند

2-ژله ای از ستارگان

گزارشاتی از 150 سال پیش ثبت شده که بسیار شگفت انگیزند.
در این گزارشات اورده شده که به هنگام بارش شهابی ماده ژله مانند به زمین ریخته می شود این اتفاق در چند سال اخیر چند مورد روئیت شده است.

3-پدیده ای به نام پری آبی و جن قرمز

این پدیده به هنگام طوفانهای شدید همراه با رعد و برق در بالای ابرها بوجود می اید که فقط از فضا یا هواپیما قابل رویت است.این پدیده معمولا در ارتفاع 50 مایلی سطح زمین تا 30 مایلی در لایه ی لونوسفر اتفاق می افتد این پدیده ممکن است تا رتهاع 400 پا از سطح ابرها بالا برود.u

4-نورهای قبل از زمین لرزه

از سال 375 قبل از میلاد مردم قبل یا در حال وقوع زلزله نورهای عجیبی را میدیدند
این نورها در زلزله ی چین و پرو مشاهده شدهاند

5- باران قرمز در کرالا:

وقتی شما گرفتار بارون میشید با خودتون فکرمی کنید که “نکنه جورابهام خیس بشن؟” یا “هنوز وقت دارم تا موهامو صاف کنم؟”

مگر اینکه تو کرالا در هندوستان جایی که از اسمان باران قرمز می بارد زندگی کنید.از سال2001 در این استان هند باران در تابستان قرمز رنگ است.ازماه جولای تا سپتامبر این استان دوره ای رو با باران قرمز سپری می کنه(البته گاهی وقت ها سیاه و سبز و زرد هم مشاهده شده اما دانشمندان میگن که قرمز بیشتره)

6-باریدن حیوانات از اسمان:

از قرنها پیش مردم گزارشاتی از باریدن حیوانات ازآسمان در قسمتهای مختلفی از دنیا ارئه کرده اند.

باریدن قورباغه از آسمان برای مدت طولانی در ژاپن.باریدن کرم از آسمان در لوئیزیانا.باریدن ماهی در سنگاپور و جزیره ی رود.
و یک گزارش که زیاد نمی تونه جدی باشه در کالیفرنیا باریدن گاو(البته فقط یکی) از آسمان بوده شاهد این صحنه می گفت که انگار یک بمب خورد زمین ولی اون یه گاو بود.

یا اشتعال خود به خودی انسانها

اشتعال خود به خودی انسانها وقتی به کار میرود که یک شخص بدون هیچ دلیل موجه آتش میگیرد.دانشمندان از توجیه این مسئله کاملا عاجزند ولی نظریاتی از قبیل بالا رفتن دمای بدن یا واکنشهای شیمیایی رو ارائه می کنند.در این نوع اتش سوزی فرد تا موقعی که مثل پاپ کرن کاملا نسوخته باشد خاموش نمی شود واین خیلی عجیب است!!!!

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از منبعی که این مطلبو گرفتید ، لینکهای عکساش رو باید جداگانه کپی پیست کنید، همه عکس ها به باقالی ها هدایت می شود!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از منبعی که این مطلبو گرفتید ، لینکهای عکساش رو باید جداگانه کپی پیست کنید، همه عکس ها به باقالی ها هدایت می شود!

حق با شماست/ البته من اول همه رو دیدم ولی بعد از کار افتادند/ مجبور شدم عکسها رو حذف کنم

بالا