من يك پسر زشتم.روم نمي شه برم خواستگاري.!؟(چرا بچه هاي قديمي تازه واردها را تحويل نمي گيرند؟)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
لازمه به این نکته توجه داشته باشید که برای دخترها اینکه طرف مقابلشون اعتماد به نفس داشته باشه خیلی مهمه......خیلی مهمتر از ظاهر وهمینطور برای شما که قراره مرد زندگی کسی باشید چطور انتظار دارید وقتی خودتون خودتونو قبول ندارید و اعتماد به نفس ندارید کسی حاضر باشه بهتون تکیه و اعتماد کنه وشما رو بپذیره؟
چه بسا دختر و پسرهایی که اصلا قیافه های خوبی ندارن وعیبهایی زیادی تو ظاهر دارن اما همسران زیبایی نصیبشون میشه و تازه خوشبختم هستن من خودم از این موارد دور و برم زیاد دیدم بطوری که همه متعجب که فلان دختر یا پسر چطور اون طرف مقابل رو با ظاهر نه چندان خوبش پذیرفته پس ازدواج و خوشبختی اصلا ربطی به خوشگلی و زشتی نداره و شما هم ازاین قاعده مستثنی نیستی بنابراین اگه حتی قرار باشه شما هم همسر خوب و حتی زیبا هم نصیبت بشه داری با این افکار این شانص رو از خودت میگیری و بدون سلیقه ادم ها با هم متفاوته ممکنه قد و قواره و قیافه شما برای کسی دلنشین نباشه اما برای شخص دیگه ای خیلی هم خوشایندش باشه و به دلش بنشیند..... پس این شانص رو از خودت نگیر.
ومعتقدم خداوند برای هرآدمی تو دنیا چه زشت و چه زیبا وباهر تیپ و ظاهر و رفتارحتما یک ادم دیگه به عنوان جفت درنظر گرفته که تقدیر هرکسی هست و نهایتا اون دو کنار هم قرارخواهند گرفت .
درضمن شعار ندادم واقعیتیه که تو زندگی ها اتفاق افتاده و میافته.
پس امیدوارباش و با اعتماد به نفس.
اولا من به دنبال يك همسر زيبا نيستم بلكه مي خواهم كسي كه از همه نظر از جمله زيبايي با من تناسب داشته باشد و براي هم دلنشين باشيم.
به نظرم هر كسي بايد زندگي اش را خودش بسازه.خدا كه از آسمون يك دختري را نمي فرسته پايين كه من با اون ازدواج كنم بايد خودم يك كسي را پيدا كنم.بايد خودم فعالانه به دنبال اون باشه نه منفعلانه در انتظار تقدير.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
پولداری یا میتونی در اینده پولدار بشی.که اون وقت شبیه دیو هم باشی.باز مشکلی نیست.
در ضمن اینقدر دختر با قیافه متوسط تو ایران ریخته هست که فکر نکنم مشکلی باشه.
اصلا چرا میخوای ازدواج کنی؟؟؟
بازم مي گم من نمي خوام ازدواج كنم اين مامانم گير داده كه تو تنها پسرمي آرزوي ازدواجت را دارم و .....
به نظرت كسي كه به خاطر پول با من ازدواج كنه ارزش داره با اون زندگي كرد؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان چه خو بود این تاپیک در تالار مشاوره زده می شد

ولی در هر صورت

اعتماد به نفس یکی از اصول شخصیتی است که اگر هر انسانی نداشته باشد خود اولین کسی است که زندگیش را خراب میکند
اگر ما همیشه در ذهن داشته باشیم که همه افریده ها زیبا هستند واین ما انسان ها هسیتم که تفاوت قائل می شویم مشکل حل بود در هر حال مطمئن باشیم فقط ما نیستیم که این شرایط داریم وتمام بدی ها برای ماهست بلکه ما بدی نداریم در این مواقع اعتماد به نفس نداریم وچون برای خود مان معیار میگذاریم ومی سنجیم شکست خورده خود را میبینیم در صورتی که اگر به جمعی بریم که بدتر از این ببینیم به خودمان امیدوار می شویم مثلا بیماران دارای معلولیت ذهنی مگر انها انسان نیستند مگر انها احساس ندارند پس انها چی
خب مي دونم به من هم مثل بقيه چيزهاي روتين و عادي كه بقيه دارند دارم.همين.هر كي را مي بينم حداقل يك چيزي اضافه بر بقيه دارد.اما من نه استعداد خاصي ، نه ظاهر خاصي ، نه چيز ويژه اي بيشتر از بقيه.آخه وقتي هيچ چيزي خاصي وجود نداره چطوري مي تونم از اين چيزي كه هستم لذت ببرم.

اين قدر بدم ميات خودم يك چيزي را نداشته باشم بعد بخوام برم كسايي كه اون چيز را ندارند ببينم و خودم را با آنها مقايسه كنم.ما به دنبال پيشرفت هستيم نه پسرفت.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر محترم حدس میزنم مشکل شما عدم اعتماد بنفس هست و هیچ ربطی به ظاهر شما نداره . هستند ادمایی که بسیار صورت و ظاهر زشتی دارن ولی خیلی هم اعتماد بنفس کاذب دارن.

زشنی و زیبایی یک امر نسبیه . از نظر من خدا به همه بنده هاش بهر ه ای از زیبایی داده و هیچ بنده ای رو بی نصیب نذاشته .

اقای محترم حتی اونا هم که ظاهر زیبایی دارن بخاطر این زیبایی دچار مشکل و درد سر میشن. و به سن بلوغ و پختگی فکری که میرسن ترجیح میدن در کنار ادمی با ظاهری عادی زندگی کنن تا به ارامش برسن .

شما باید به ذات و خصوصیات خوب درونی تون اعتماد کنید . یک زن احتیاج به یک تکیه گاه مطمئن و صبور و منطقی داره . وقتی اونو پیدا کرد دیگه نگاه نمیکنه قدش چقدره و چشاش چه رنگیه و .............

خب چه جوري به كسي نشون بدم مي تونم اون تكيه گاه مطمئن و صبور باشم؟
من نمي تونم شخص مناسبي بيابم.اين هم يكي ديگه از مشكلاتم است.مخصوصا حالا كه ديگه فارغ التحصيل شدم.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر سخت می گیری.....
مگه فقط تو هستی؟
با این تعریفایی که از خودت کردی اونقدا هم بد به نظر نمیرسی....
بخدا الان تو این دوره زمونه آدم یه کسایی رو میبینه که........ولی با کلی اعتماد به نفس هزارتا دختر دوره خودشون جمع کردن...
البته حامد درست گفت نباید ازدواجو با دوستی اشتباه بگیریم...
تو هم نگران نباش ایشالا یه دختر خوب پیدا می کنی سالهای سال هم باخوبی و خوشی باهم زندگی می کنین...
موفق باشی...
من نمي خوام هزارتا دختر را دور و برم جمع كنم.من يكي را مي خوام كه دوستش داشته باشم اونم منو دوست داشته باشه فقط همين.
بعدش من هيچوقت دوست دختر نداشتم كه بخوام ازدواج را با دوستي اشتباه بگيرم.
حالا هم به دنبال آشنايي پيش از ازدواج هستم و مي دونم كه آشنايي پيش از ازدواج با دوستي فرق داره.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم شما مورد مناسب رو پیدا کن.اول ی خودی بش نشون بده اساسی.بدون چه جور آدمیه.اول خودت بشناسش بعد با واقعیتی ک داری برو جلو اگ واقعا چیزی ک برا زندگی مشترک لازمه داشته باشی حالا ب جز ظاهر مطمئن باش موفق میشی.
گشتيم نبود.خسته شدم از بس گشتم...........
بعد چه جوري خودمو بش نشون بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه به چه بهانه اي بعد جلو برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط اینو میتونم بگم
همه چیز برای پرش ساخته شدن و هیچ چیز برای سقوط ساخته نشده
واگر غیر این فکر میکنی مشکل از خودت هست نه از چیزهایی که بهت دادن

باور کن آن زمان که زیبایی رو تقسیم میکردن تو یه چیز بهتر دیدی که سراغ آن رفتی
پس بگرد آن چیز گران بها رو پیدا کن

هر چي مي گردم كه هيچ چيز گرانبهايي پيدا نمي كنم!!!!!هر چي مي گردم هيچ استعداد يا ويژگي خاصي تو خودم من نمي بينم.اصلا فكر نكنم استعدادي داشته باشم.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ظاهر اونقدرا هم که فک میکنی مهم نیست.
اقلا" در مورد خانمها میدونم چیزی که بیشتر جذبشون میکنه اعتماد بنفس شعور و استقلال طرفه
مطمئن باش جذاب ترین پسر دنیا هم اگه خود کم بین و بی اعتماد بنفس باشه بعد یه مدت دیگه برای طرفش جذابیت نداره
در ضمن سلیقهء آدما متفاوته.تو نمی تونی حکم کلی بدی که "هیچ کس از ظاهر من خوشش نمیاد "
خب وقتي تا حالا دختري را نديدم كه از من خوشش بياد چه فكري بايد بكنم؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
باورتون نمیشه وقتی عاشق کسی باشی زشت زشت هم که باشه واست زیباترینه انگار خدا فقط اون خلق کرده شاید تجربه نکردی اما مطمئن باش همین هست
به نظرم ازدواج سنتی انجام ندید چون در وحله اولین این ازدواج ها اصولا ظاهر است بنابراین بزار ببینه که چقدر باطن زیبایی داری مثلا همکار همکلاسی ازشون خواستگاری کن و بهشون ثابت کن باورت نمیشه خودم به شخصه موردهایی دیدم که زیبا نبوده مرده اما انچنان به دل خانم نشسته که انگار زیباتر از اون خدا نیافریده
با حرفاتون موافقم.منم مي دونم اگه عاشق باشي ديگه هيچ چيز را جز اون نمي بيني
اگر در ديده مجنون نشيني/بجز خوبي از ليلي نبيني
اما بايد اول يك خانمي پيدا كنم تا بتونم عشقم را به اون ثابت كنم.شايد اگر حالا دانشجو مي تونستم.اما حالا چي؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز کجای کاری ؟!!!

مگه وضعیت فعلی جامعه و عوض شدن معیارها و ارزشها رو ملاحظه نمیکنید ؟؟

زشتم کدومه ؟؟ دارم کچل میشم و عینکی هستم دیگه چیه ؟؟ اینا رو ول کن .

بگو ببینم وضعیت حساب بانکیت چطوره ؟!!!! موجودی جیبت پر و پیمونه هست ؟؟!!! :surprised: اگه اینها رو داشته باشی در هر محفل و مجلسی معادل الویس پریستلی به حساب میای :eek: :confused:
آره راست مي گي بچه كه بوديم يك چيزهايي ارزش بودند حالا كه بزرگ شديم اونها شدند ضد ارزش

merlin-mina

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر نميكني يه كم عجله داري؟؟؟
شما نبايد بگردي يكي رو پيدا كني كه!
مگه رفتي خريد؟؟؟؟
خودش پيدا ميشه جونم
نيازي به پيدا كردن نيست

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.

به نظرم راست میگه
.
.
چون از لحاظ قیافه مالی نی ...
بهتره درس بخونه و یه مال و مقامی بدست بیاره ..اینجوری شاید اعتماد به نفس بگیره...
.
.
.
البته منتظر یک عشق غیر منتظره باش ....
بازم مي گم كسي كه به خاطر مال و مقام بخوات زن من بشه همون بهتره كه هيچوقت زنم نشه.
تا فعلا در اين وضعيت معمولي هستم اگر كسي منو پذيرفت اون مي تونه همراه خوبي تو زندگي باشه وگرنه اگر پول و مقام داشته باشي كه خيلي ها به درخواستت پاسخ مثبت مي دهند.در حقيقت به پولت بله مي گند.
شايد 10 سالي باشه منتظر عشق غير منتظره هستم.فكر نمي كني انتظار ديگه كافيه؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر می رسه یک مقدار هم اغراق می کنید... چون این خصوصیت بیشتر آدمهاست که وقتی نسبت به ظاهرشون حساس می شن اونو بدتر از حالت واقعی تصور می کنن.
بعد اینکه همونطور که یکی از دوستان گفت اون چیزی که تو ظاهرتون ناراحتتون می کنه و قابل رفع هست رفع کنید...
عینکی بودن مشکلی نیست که قابل رفع نباشه...
و نکته ی خیلی مهم اینکه خوش لباس باشین... این خیلی مهمه... برای خیلی از دخترا مرتب و خوش لباس بودن حتی از خوش قیافه بودن مهمتره.... آدمهای خوش قیافه هم با بد لباس پوشیدن بخش زیادی از جذابیتشونو از دست می دن... حتی اگه نیازه از سلیقه ی دیگران کمک بخواین ;)
سعی کنید طور دیگه ای به ظاهرتون نگاه کنید... احتمالا اگه بیشتر دقت کنید می تونید خصوصیات جالب چهره تونو پیدا کنید... مثلا ممکنه کسی زیبا نباشه اما لبخندش تاثیرگذار باشه...
.
و چیز دیگه این که من هم فکر می کنم شما ازدواج سنتی رو تو درجه ی دوم بذارین... سعی کنید خصوصیات مثبت شخصیتتونو نشون بدین تو اون اجتماعات کوچیک و بزرگی که هستین... اگه آدم قابل اعتماد و صادقی هستین بذارین دیگران بدونن اینو... اگر از کسی خوشتون اومد عجله نکنین... بذارین شمارو بشناسه
و نکته ی مهم این که خانوما مردهای محکم و قوی رو دوست دارن.... شما با این افکار مدام ضعف و کمبود رو به خودتون القا می کنید....
من بر عکس بعضی دوستان توصیه نمی کنم منتظر اون لحظه ی طلایی باشید
برای اون لحظه ی طلایی تلاش کنین و شکارش کنین... ;)
من كه هيچ خصوصيت جالبي نه تو چهره ام نه تو كل ظاهرم نتونستم پيدا كنم.
سعي مي كنم هميشه خوش لباس باشم.
من هم مي دونم ازدواج سنتي مناسب نيست.اصلا من ازدواج سنتي را در مرحله آخر هم نمي گذاشتم. اصلا ازدواج سنتي را به خاطر اينكه مجبور هستم و هيچ موردي ندارم دارم مي پذيرم.مامانم هم ميگه اگه در درجه اول خودت به كسي علاقه داري يا كسي را زير نظر داري بگو.اما من هيچ كس خاصي را ندارم كه معرفي كنم.
از ازدواج سنتي خوشم نميات چون شناخت مناسبي در آن به وجود نمي آيد و مهمتر از همه فاقد احساس و عشق است.
اصلا دوست ندارم بدون آشنايي و شناخت قبلي به خواستگاري دختري برم چون اين كار را در درجه اول توهين به اون دختر مي دونم.اما شايد مجبور باشم به عنوان آخرين راه حل سنتي ازدواج كنم.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
ما یه فامیل داریم قیافش تو همین مایه هاست که شما گفتی به غلاوه چشماشم کمی ایراد داره.
با یکی ازدواج کرده بی نهایت خوشگل و البته خانوم.
البته این آقا اعتماد به نفسش بالا بود و میگفت با کسی ازدواج میکنم که دهن همه باز بمونه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما یه فامیل داریم قیافش تو همین مایه هاست که شما گفتی به غلاوه چشماشم کمی ایراد داره.
با یکی ازدواج کرده بی نهایت خوشگل و البته خانوم.
البته این آقا اعتماد به نفسش بالا بود و میگفت با کسی ازدواج میکنم که دهن همه باز بمونه
فكر نمي كني در آينده تو زندگي به مشكل برخورد كنند.
فكر كنم اگر در چهره هم مثل بقيه معيارها تناسب رعايت بشه مناسب تره.البته بايد براي همديگر جذاب و دلنشين هم باشند.

• Like
واکنش ها: root

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز همونی که همه بچه ها روش توافق نظر داشتن رو انجام بده یعنی اعتماد به نفس شما هم نگران بی کلاه موندن سرت نباش خدا همه رو جفت افریده

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر كنم اگر در چهره هم مثل بقيه معيارها تناسب رعايت بشه مناسب تره.البته بايد براي همديگر جذاب و دلنشين هم باشند.

دوست عزیز زن ها با مردا فرق میکنن. خیلی از زنا اگه دلشون بره پیش یکی دیگه هیچوقت عیب و ایرادای طرف رو مخصوصا ایرادهای ظاهری رو نمیبینن. کمتر زنی مردش رو از نظر قیافه با بقیه ی مردا مقایسه میکنه.
شما یه زن خوب رو انتخاب کن و با اعتماد به نفس کامل سعی کن خصوصیات خوب اخلاقیت رو بهش نشون بدی و بعد از ازدواج هم همیشه عاشقش باش و بهش توجه کن اونوقت میبینی که با دنیا عوضت نمیکنه.
شاید توی این زمینه استثنا هم پیدا بشه ولی تعدادشون کمه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
نه فکر نمیکنم.مساله خیلی وقت پیشه.خیلیم خوشبختند

saman89

عضو جدید
سلام.
تو اين تاپيك هاي زير يك جمله قشنگ نوشته است:
"تا خودت نخواهي هيچ چيز عوض نمي شود"

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا من به دنبال يك همسر زيبا نيستم بلكه مي خواهم كسي كه از همه نظر از جمله زيبايي با من تناسب داشته باشد و براي هم دلنشين باشيم.
به نظرم هر كسي بايد زندگي اش را خودش بسازه.خدا كه از آسمون يك دختري را نمي فرسته پايين كه من با اون ازدواج كنم بايد خودم يك كسي را پيدا كنم.بايد خودم فعالانه به دنبال اون باشه نه منفعلانه در انتظار تقدير.

خوب منظور من این بود که شما که اینقدر خودتو دست پایین گرفتی و فکر میکنی حتی یک دختر معمولی هم ممکنه قیافه شما رو نپسنده اینجور نیست ممکنه حتی یک زیبارو چهره شمارو بپسنده و حاضر به زندگی با شما باشه.
شما چرا حرفای منو چپکی برداشت کردی!!!!:surprised: خوب باز منظورم این بود که بله شما باید بگردی و انتخاب کنی و زندگیتو خودت رقم بزنی و این میشه همون تقدیرت..... و به قول یکی از دوستان گفت خدا همه رو جفت افریده پس حتما یه روزی یه کسی یه جایی یه جوری بهت جواب مثبت میده و زنت میشه ....همین.:smile:

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
با توجه به اينكه اين سايت بازديد كنندگان زيادي دارد ابتدا از همه (مخصوصا خانم ها) مي خواهم كه نظر خودشان را بيان نمايند.
من پسري هستم که از نظر ظاهري بسيار بي ريخت مي باشم. مي دونم كه باید از خودمان و ظاهرمان راضی باشیم تا اعتماد و حرمت نفس خود را حفظ کنیم اما وقتي هم قدم كوتاهه ، هم دارم كچل مي شم هم عينكي هستم و هم چهره ام زشت است و كلا داراي ظاهري بي ريختي هستم و ظاهرم اسباب خجالت است چگونه اعتماد به نفس داشته باشم؟ آخه انتخاب ظاهرم كه دست خودم نبوده است.پس چرا بايد به خاطر اون تنبيه بشم؟؟؟
با توجه به اينكه در ازدواج قشنگی ملاک است و باید هم باشد و از لحاظ زیبایی هم باید بین دختر و پسر تناسب باشد . یعنی اگر زوجين براي هم دلنشين نباشند بعدا در زندگی دچار مشکل میشوند .زیرا ظاهر واقعیت و حقيقت است. خب خانم هم دوست دارد شوهرش خوش تیپ و قیافه باشد. مي دونم كه در خانم ها توجه به ظاهر در حد توجهي كه آقايان به ظاهر دارند نيست. اما آنها حداقل کسي را مي خواهند که رويشان بشود با او در اماکن عمومي حاضر بشوند به هر حال ظاهر مرد هم بايد در حدي باشد كه براي طرف مقابل قابل قبول باشد.در صورتي كه شخص حداقل ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين باشد بعد از يك سال ظاهرش عادي مي شود اما اگر از اول ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين نباشد هيچوقت ظاهرش عادي نمي شود. اگر هم كسي قبول به ازدواج با من شود ممكن است بعداً در زندگی دچار مشکل شويم . چون وقتي وارد زندگي مشترك مي شويم مرا با همسر دوستانش مقایسه می کند. و باعث میشود که احساس خسران و زیان يا احساس عقده کند و احساس کند كه سرش کلاه رفته است و ناخودآگاه بهانه جویی و بهانه گیری كرده و يا سر و گوشش بجنبد و بد اخلاقي كرده و اين بهانه جویی ها و بهانی گیری ها باعث از بین رفتن عشق و صفا و صمیمیت مي شود.
سلام
از نظر من ادم زشت وجود ندارد هركس به اندازهي خودش خوشگلي داره
و اينكه شايد جذاب نباشيد حتما دخترايي هستن مه اونا هم زياد جذاب نيستند
و ازدواج يه تقديره كه دست من وشما نيست هر جور خودش رقم بزنه جور ميشه و فقط بايد بسپاري به خودش:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق به زيبايي امري ذاتي تلقي مي‌شود و انسان زيبايي را در درون خويش مي‌شناسد. انگيزه زيبايي و زشتي در درون انسان‌ها است. انسان‌ها تا حد زيادي عاشق سيرت زيبا هستند نه صورت زيبا بنابراين هر قدر زيبايي يا زشتي بيروني در اوج باشد باز هم انسان زيبايي درون را به زيبايي بيرون ترجيح مي‌دهد. مثال بارز آن حکايت ليلي و مجنون است. حاکم يمن دستور داد ليلي را بين 10 دختر زيبا قرار بدهند، سپس به مجنون گفت: «ليلي از اين 10 دختر زشت‌تر است. چرا عاشق او شده‌اي؟» مجنون در پاسخ گفت: «اين چشم من را در بياور و از چشم من به ليلي نگاه کن.» دکتر رجب‌لو، جامعه‌شناس در اين باره مي‌گويد: «زشتي يا زيبايي از چشم کسي که آن را زشت يا زيبا مي‌بيند مطرح است نه اينکه زشتي يا زيبايي به معناي واقعي وجود داشته باشد. ضمن اينکه انکار نمي‌کنيم که ممکن است جمع کثيري يک فردي را زيبا تشخيص بدهند يا برعکس اما با اين حال موضوع مطلق نيست.»

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خب مي دونم به من هم مثل بقيه چيزهاي روتين و عادي كه بقيه دارند دارم.همين.هر كي را مي بينم حداقل يك چيزي اضافه بر بقيه دارد.اما من نه استعداد خاصي ، نه ظاهر خاصي ، نه چيز ويژه اي بيشتر از بقيه.آخه وقتي هيچ چيزي خاصي وجود نداره چطوري مي تونم از اين چيزي كه هستم لذت ببرم.

اين قدر بدم ميات خودم يك چيزي را نداشته باشم بعد بخوام برم كسايي كه اون چيز را ندارند ببينم و خودم را با آنها مقايسه كنم.ما به دنبال پيشرفت هستيم نه پسرفت.
ببیتید اول اینکه انسان از لحاظ علم واز لحاظ خصوصیات همگانی که قابل تغییرند پیشرفت میکند

شما هیچ مشکلی نداری فقط اعتماد به نفس نداری

اگر واقعا به خودت اطمینان داشتی واعتماد می دیدی مخلوفات خدا هر کدام یک خصلت دارند بگرد وان خصلت درخودت ظاهر کن واعتماد به نفس داشته بشا

چه بسا وقتی خودت خودت را قبول نداری از دیگران چه انتظار داری
این اعتماد به نفس ماست وکم نیاوردن که دیگران را برما امیدوار میکنه

ببخشید منظورم کلی هست ولی
همیشه انسانها از ضعف وادم های ضعیف بدشون میامده چه بسا انسان وقتی خودش را قبول کنه ومحکم باشه خیلی شرایط را میسازه این ما هستیم که زندگیمان رامی سازیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.