من يك پسر زشتم.روم نمي شه برم خواستگاري.!؟(چرا بچه هاي قديمي تازه واردها را تحويل نمي گيرند؟)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
جناب استارتر ؟

اصلا نگفتی چن سالته !
تحصیلاتت چقدره؟
وضعیت جیبت در چه حدیه !
خانواده
اخلاق
.
.
.
اینا رو هم لااقل میگفتی

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
Babak.php و malo0osak دوستان عزيز لطفا اسپم نفرستين..............

Sarp

مدیر بازنشسته
شما هم زیاد داری پاتو از گیلیمت دراز میکنی ها:w05:.ادم مغروری هستی خوشم نمیاد با ادم مغرور حرف بزنم بای
گلیم من همه جا پهنه
تو مواظب باش پات رو روش نذاری نخود آش

مجبور نیستی حرف بزنی

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما پاسخ استارتر:
سلام برادر
من نمیخوام شعار بدم
بله ظاهر تو ازدواج مهمه
اما خیلی چیزا هست که از ظاهر مهم تره
خانواده تحصیلات شغل اخلاق و خیلی چیزهای دیگه
اگه شما فقط ظاهر نداری میتونی بری دنبال بقیه موارد
اگر شما مثلا تو رشته خودت کسی بشی و مردم واست احترام قائل بشن دیگه هیچکس کاری به قیافت نداره
دست رو هر دختری بزاری واست میمیره
نا امید نباش
فقط سعی کن ویژگی هایی واسه خودت پیدا کنی که بقیه حسرتش رو بخورن

پس يعني فعلا بي خيال ازدواج بشم تا بعدا كه مثلا پولدار شدم ازدواج كنم؟؟؟اون موقع ديگه سر پيري زن مي خوام چي كار؟
صد سال نمي خوام كسي به خاطر اون ويژگي منو بخوات.من مي خوام با كسي ازدواج كنم كه منو به خاطر خودم ، شخصيتم طرز فكرم و احساسي كه بين ماست بخوات نه به خاطر...............

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما پاسخ استارتر:
سلام برادر
من نمیخوام شعار بدم
بله ظاهر تو ازدواج مهمه
اگر شما مثلا تو رشته خودت کسی بشی و مردم واست احترام قائل بشن دیگه هیچکس کاری به قیافت نداره
نا امید نباش
يعني پس حالا حالا ها نبايد فكر ازدواج باشم.

آناستازیا

عضو جدید
حال کمری رو پرسیدن میشه بی ادبی ؟

شما آی کیوت چنده برادر؟؟؟؟؟
خودتو میزنی به اون راه؟؟؟؟؟
زود از اون خانوم عذر خواهی کن
وگرنه اون بلایی که سر بقیه ی پسر پررو ها آوردم سر تو هم میارم

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما پاسخ استارتر:
سلام برادر
من نمیخوام شعار بدم
بله ظاهر تو ازدواج مهمه
نا امید نباش

~س فعلا نبايد ازدواج كنم تا اون ويژگي ها را بدست بيارم؟؟؟

آناستازیا

عضو جدید
برادر استارتر من کی گفتم شما پولدار شو؟؟؟؟؟
کلا فاز منفی میدی...
ویژگی یه خاستگار خوب فقط زیبایی و پولداری هست؟؟؟؟؟؟
اگر اینجوری فکر میکنید ، براتون متاسفم......

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من فقط خودت میتونی مشکلتو حل کنی چون مشکل اصلی شما کمبود اعتماد به نفسه
اگه خواستی کمک بگیری اقایون زیادی هستن توی باشگاه که زیادی اعتماد به نفس دارن از اونا کمک بگیر

hamed6336

عضو جدید
خوب میتونی بری خواستگاریه یه دختری که تو از اون قشنگتر باشی ;) تازه این روزها اونقدر دختر زیبای دم بخت زیاد شده :w32: که به راحتی میتونی خواستگاریه اون ها هم بری :D یه راه حل دیگه هم اینکه اگه پولدار باشی دیگه این دختر ها به قیافت نگاه نمیکنن ..... خدایی فقط شعار میدن که اخلاق مهمه :w26: و در اخر اینکه اصلا زن میخوای چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

Sarp

مدیر بازنشسته
آقای استارتر جواب منو ندادی !

آخرین ویرایش:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من شاعر در مورد میگه
صورت زیبای ظاهر نیست
ای بردار سیرت زیبا بیار
یعنی انسان خودش میتونه کاری کنه که پیش همه مردم محبوب باشه و همه دوسش داشته باشن ویادت باشه خداوند همه انسانها رو زیبا افریده خوب اگه اینطوری باشه تو به خاطر قیافت من زشتم هی بگی من زشتم عینک میزنم خوب مگه ادم عینکی باشه زشته؟ پس اون مردم سیاه پوست باید همیشه خودشون بدشون بیاد . اونیکه باعث میشه انسان پیش همه محبوب بشه یا از همه ترد بشه اخلاق ورفتار رو طرز افکارش است
خداوند همه انسانها رو یکسان افریده و هیچ فرقی باهم ندارن پس دوست عزیز هیچ وقت به خودت نگو من زشتم که این خیلی ناشکری است
اگه به خودت بگی من زشتم هم از خودت بدت میاد و اعتماد به نفست از بین میره ونمیتونی پیشرفت کنی
پس سعی کن خودت باشی و به بودنتم افتخار کنی
همیشه موفق باشی

Sarp

مدیر بازنشسته
شما آی کیوت چنده برادر؟؟؟؟؟
خودتو میزنی به اون راه؟؟؟؟؟
زود از اون خانوم عذر خواهی کن
وگرنه اون بلایی که سر بقیه ی پسر پررو ها آوردم سر تو هم میارم
آی کیوم فکر کنم تو آخرین تست 146 اومد

دنبال فضول میگشتم
خانوم زبون دراز خودخواه پرروی پزشک کمری دار

منتظر بلا هستم

ناز معمار

عضو جدید
با توجه به اينكه اين سايت بازديد كنندگان زيادي دارد ابتدا از همه (مخصوصا خانم ها) مي خواهم كه نظر خودشان را بيان نمايند.
من پسري هستم که از نظر ظاهري بسيار بي ريخت مي باشم. مي دونم كه باید از خودمان و ظاهرمان راضی باشیم تا اعتماد و حرمت نفس خود را حفظ کنیم اما وقتي هم قدم كوتاهه ، هم دارم كچل مي شم هم عينكي هستم و هم چهره ام زشت است و كلا داراي ظاهري بي ريختي هستم و ظاهرم اسباب خجالت است چگونه اعتماد به نفس داشته باشم؟ آخه انتخاب ظاهرم كه دست خودم نبوده است.پس چرا بايد به خاطر اون تنبيه بشم؟؟؟
با توجه به اينكه در ازدواج قشنگی ملاک است و باید هم باشد و از لحاظ زیبایی هم باید بین دختر و پسر تناسب باشد . یعنی اگر زوجين براي هم دلنشين نباشند بعدا در زندگی دچار مشکل میشوند .زیرا ظاهر واقعیت و حقيقت است. خب خانم هم دوست دارد شوهرش خوش تیپ و قیافه باشد. مي دونم كه در خانم ها توجه به ظاهر در حد توجهي كه آقايان به ظاهر دارند نيست. اما آنها حداقل کسي را مي خواهند که رويشان بشود با او در اماکن عمومي حاضر بشوند به هر حال ظاهر مرد هم بايد در حدي باشد كه براي طرف مقابل قابل قبول باشد.در صورتي كه شخص حداقل ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين باشد بعد از يك سال ظاهرش عادي مي شود اما اگر از اول ظاهرش براي طرف مقابل دلنشين نباشد هيچوقت ظاهرش عادي نمي شود. اگر هم كسي قبول به ازدواج با من شود ممكن است بعداً در زندگی دچار مشکل شويم . چون وقتي وارد زندگي مشترك مي شويم مرا با همسر دوستانش مقایسه می کند. و باعث میشود که احساس خسران و زیان يا احساس عقده کند و احساس کند كه سرش کلاه رفته است و ناخودآگاه بهانه جویی و بهانه گیری كرده و يا سر و گوشش بجنبد و بد اخلاقي كرده و اين بهانه جویی ها و بهانی گیری ها باعث از بین رفتن عشق و صفا و صمیمیت مي شود.

سلام
اول همه باید بگم کاملا در مورد خودتون اشتباه میکنید

1)خب من هم عینکی هستم
بارها هم شده که دوستان عینک من رو زدن و خوششون اومده
و گفتن که دوست داشتن عینکی بودن:surprised:
2)آدما اولو آخرش کچل میشن
اما اگه واقعا کچل شدن براتون معضله برید مو بکاربد!!!:razz:
3)اگه قدتون کوتاهه اجباری نیس که با ی خانم که 170 سانت قد داره ازدواج کنید
4)شنیدی میگن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد؟؟؟
این همون کلمه ی دلنشینیه که خودتون گفتین
5)خوب خداروشکر خوبه که میدونید خانم ها کمتر از آقایون به ظاهر توجه میکنن
دوست من بارها و بارها گفته:من عاشق پسرهای زشتم:eek:
و تو دانشگاه هم واقعا عاشق یه پسر زشت دراز لاغر مردنی شد(البته آقایون به دل نگیرن)
6)یکی از بستگان نزدیکم
عاشق پسری شده که قدی کوتاه و چهره ای نسبتا زشت واندامی ظریف داره که ضمنا یک سال هم از اون کوچیکتره
حتی یکی دیگه از دوستای خودم که واقعا چهره ای زیبا داشت عاشق پسری شد که اصلا در حد اون نبود
فکر کنم الان دیگه ازدواج کرده باشن
لطفا انقدر خودتون رو پایین نیارید
به خودتون احترام بذارید تا بهتون احترام بذارن:gol:
به همه لبخند بزنید و با هرکسی که دلتون خواست حرف بزنید:gol:

آخرین ویرایش:

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
لازمه به این نکته توجه داشته باشید که برای دخترها اینکه طرف مقابلشون اعتماد به نفس داشته باشه خیلی مهمه......خیلی مهمتر از ظاهر وهمینطور برای شما که قراره مرد زندگی کسی باشید چطور انتظار دارید وقتی خودتون خودتونو قبول ندارید و اعتماد به نفس ندارید کسی حاضر باشه بهتون تکیه و اعتماد کنه وشما رو بپذیره؟
چه بسا دختر و پسرهایی که اصلا قیافه های خوبی ندارن وعیبهایی زیادی تو ظاهر دارن اما همسران زیبایی نصیبشون میشه و تازه خوشبختم هستن من خودم از این موارد دور و برم زیاد دیدم بطوری که همه متعجب که فلان دختر یا پسر چطور اون طرف مقابل رو با ظاهر نه چندان خوبش پذیرفته پس ازدواج و خوشبختی اصلا ربطی به خوشگلی و زشتی نداره و شما هم ازاین قاعده مستثنی نیستی بنابراین اگه حتی قرار باشه شما هم همسر خوب و حتی زیبا هم نصیبت بشه داری با این افکار این شانص رو از خودت میگیری و بدون سلیقه ادم ها با هم متفاوته ممکنه قد و قواره و قیافه شما برای کسی دلنشین نباشه اما برای شخص دیگه ای خیلی هم خوشایندش باشه و به دلش بنشیند..... پس این شانص رو از خودت نگیر.
ومعتقدم خداوند برای هرآدمی تو دنیا چه زشت و چه زیبا وباهر تیپ و ظاهر و رفتارحتما یک ادم دیگه به عنوان جفت درنظر گرفته که تقدیر هرکسی هست و نهایتا اون دو کنار هم قرارخواهند گرفت .
درضمن شعار ندادم واقعیتیه که تو زندگی ها اتفاق افتاده و میافته.
پس امیدوارباش و با اعتماد به نفس.

آخرین ویرایش:

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
پولداری یا میتونی در اینده پولدار بشی.که اون وقت شبیه دیو هم باشی.باز مشکلی نیست.
در ضمن اینقدر دختر با قیافه متوسط تو ایران ریخته هست که فکر نکنم مشکلی باشه.
اصلا چرا میخوای ازدواج کنی؟؟؟

آناستازیا

عضو جدید
آی کیوم فکر کنم تو آخرین تست 146 اومد

دنبال فضول میگشتم
خانوم زبون دراز خودخواه پرروی پزشک کمری دار

منتظر بلا هستم

ها ها ها ها ها
حااال کردم اساااسی!!!!!
همین که اینارو گفتی نشون میده که داری سوسک میشی داش بابک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناز معمار

عضو جدید
پولداری یا میتونی در اینده پولدار بشی.که اون وقت شبیه دیو هم باشی.باز مشکلی نیست.
در ضمن اینقدر دختر با قیافه متوسط تو ایران ریخته هست که فکر نکنم مشکلی باشه.
اصلا چرا میخوای ازدواج کنی؟؟؟
در جوب شما دوست عزیز
پولداری ملاک نیس
من خودم به شخصه از پول_ زیاد بدم میاد!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
ها ها ها ها ها
حااال کردم اساااسی!!!!!
همین که اینارو گفتی نشون میده که داری سوسک میشی داش بابک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دخترم
اولا اینجا جای حال کردن نیست
دوما هرچی میخوای بگی پیام خصوصی کن
اینجا یه چی بهت میگم مجبور میشی باشگاه رو بذاری زمین :smile:
آفرین
در جوب شما دوست عزیز
پولداری ملاک نیس
من خودم به شخصه از پول_ زیاد بدم میاد!!!
منظور سکولار اینه که با یه تیپ و قیافه زشت ، اگه پولدار باشی ، کسی به ظاهرت توجهی نمیکنه !
از یه طرف راس میگه
از یه طرف اشتباه !

(بابا یکی یه کلمه دیگه به جای این "زشت و بدترکیب و تیپ زشت و . . ." پیدا کنه ):surprised:

آناستازیا

عضو جدید
دخترم
اولا اینجا جای حال کردن نیست
دوما هرچی میخوای بگی پیام خصوصی کن
اینجا یه چی بهت میگم مجبور میشی باشگاه رو بذاری زمین :smile:
آفرین

):surprised:
وای وای مامانم اینا
من خودم ملت رو اخراج کردم چندبار
چی میگی تو؟؟؟؟؟
حالا باشه اینجا بحث نمیکنیم