من با 20 سال سابقه برنامه سازی امدم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezanoor

عضو جدید
دوستان سلام الحقیر رضا زد. دی از سال 1369 برنامه نویس حرفه ای هستم قبلا از اونهم با کومودور 64 سروکله میزدم !
به هرحال فکر کردم میتونم کمکی بکنم و خودم هم انشالله چیزهای جدید تری از شما یاد بگیرم
شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
لطفا درخواست پروژه نکنید ! باباجان باید خودتون یاد بگیرید البته رفع اشکال اگه سوادش رو داشته باشم که بحث دیگری است
با تشکر
منتظرم ;)
با سلام منهم الكي دارم به زور خودم را وارد برنامه نويسي و پروگرام كردن آيسي هاي ات مگا 32 ميكنم راستش فكر ميكنم براي اين كار پير شده ام آخه من 53 ساله ام ولي روي كمك شما وامثال شما خيلي حساب باز كردم آيا ميتونم اميدوار باشم در هر صورت آرزوي موفقيت شما جوانان را دارم پيروز وشادباشيد
رضانور

rezazd

عضو جدید
با سلام منهم الكي دارم به زور خودم را وارد برنامه نويسي و پروگرام كردن آيسي هاي ات مگا 32 ميكنم راستش فكر ميكنم براي اين كار پير شده ام آخه من 53 ساله ام ولي روي كمك شما وامثال شما خيلي حساب باز كردم آيا ميتونم اميدوار باشم در هر صورت آرزوي موفقيت شما جوانان را دارم پيروز وشادباشيد
رضانور

اتفاقا قدیمی تر ها برنامه نویسان با کیفیت تری هستند
ضمنا پیر شدن به شناسنامه و سرو شکل نیست به دله
بلاخره 53 ساله گی مگه سن پیریه ؟
در هر صورت من درخدمتتان هستم در مورد ای سی های سری ای وی ار و ام تگ مطالب خوبی بصورت فارسی موجود است اما من بشخصه 8085 رو ترجیح میدم درحالیکه ای سی های مورد نظر شما کامپایلر های خوبی برای بیسیک و سی دارد و اسمبلی پیجیده لازم تدارد

f11691gh

عضو جدید
سلام
من هم دوست دارم برنامه نویسی یاد بگیرم
یعنی باید یاد بگیرم چون من سال اول هستم اما سهم دوست داشتن بیشتر از باید بودن هست.
خوب به هر حال میتونید کمکم کنید؟

rezazd

عضو جدید
سلام
من هم دوست دارم برنامه نویسی یاد بگیرم
یعنی باید یاد بگیرم چون من سال اول هستم اما سهم دوست داشتن بیشتر از باید بودن هست.
خوب به هر حال میتونید کمکم کنید؟
تا جایی که سوادم بکشد در خدمتم !
اما یه نکته مهم اینه که برنامه نویسی مثل سرودن شعر میمونه باید خودت وزن و قافیه شو بدست بیاری برای این کار شاید برای حل اولین مسئله هات 10 ساعت یا بیشتر وقت صرف کنی اما بدان که ناگهان چراغی در مغزت روشن میشود و انوقت از مهارت خودت در حل مسئله ها متعجب میشی خودتو در گیر بحث کدام زبان بهتر ه نکن بیشتر به روش های حل مسایل والگوریتم ها و بهبنه کردن انها و در درجه دوم شناخت منابع سیستم و مدیریت انها تمرکز کن
موفق باشید

str.ahmadian

عضو جدید
سلام دوسته عزیز
من یه درخواست داشتم
میخواستم بپرسم میتونید تو مستند سازی یه برنامه کمکم کنید؟!؟!
برنامه ی پیمایش های درخت (ساختمان داده)
میخوام بدونم هر قطعه کدش چه کاری رو انجام میده

اگه کمکم کنید ممنون میشم
بهم خبر بدید تا من کده برنامه رو واستون بفرستم
با تشکر

mohammad555

عضو جدید
دوستان سلام الحقیر رضا زد. دی از سال 1369 برنامه نویس حرفه ای هستم قبلا از اونهم با کومودور 64 سروکله میزدم !
به هرحال فکر کردم میتونم کمکی بکنم و خودم هم انشالله چیزهای جدید تری از شما یاد بگیرم
شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
لطفا درخواست پروژه نکنید ! باباجان باید خودتون یاد بگیرید البته رفع اشکال اگه سوادش رو داشته باشم که بحث دیگری است
با تشکر
منتظرم ;)
سلام
منم با اینکه اولین روزی است که در مباحث باشگاه شرکت می کنم ورود شما را به باشگاه خوشامد می گویم و امیدوارم بتونم از راهنماییاتون استفاده کنم.

IRAN PARSI

عضو جدید
سلام راهنما

سلام راهنما

شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)

شما که با این سابقه کار می تونی بگی که من کدوم زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم و تو اون زمینه کار کنم تا وارد بازار کار شم بهتره ؟ خودم 6 سال سابقه کار دارم ولی تخصص من بدرد بازار کار امروز نمی خوره می خوام تغییر فیلد بدم .میشه راهنمایی کنی .:gol:

ugiofriends

عضو جدید
مشکل با لینک لیست

مشکل با لینک لیست

سلام میتونید بم بگید چرا این برنامه runنمیشه؟errorنداره ولی runنمیشه.
#include<iostream.h>
#include<conio.h>
#include<stddef.h>
class node
{
friend class linklist;
node *link;
int data;
node(int c){c=data;link=NULL;}
};
class linklist
{
public:
node *newptr;
node *currptr;
node *first;
node *prevptr;
linklist(){first=NULL;}
void print();
void inserttop(int);
void del(int);
void ordinsert(int);
};
void linklist::inserttop(int x)
{
newptr=new node(x);
newptr->link=first;
first=newptr;
}
void linklist::ordinsert(int x)//dade ha be surate soudi moratab shodan
{
prevptr=NULL;
currptr=first;
while (currptr!=NULL && x > currptr->data)
{
prevptr=currptr;
currptr=currptr->link;
}
newptr->link=currptr;
if(prevptr==NULL)
first=newptr;
else
prevptr->link=newptr;
}

void linklist::del(int x)
{ currptr=first;
while(x!=currptr->data && currptr!=NULL)
{prevptr=currptr;
currptr=currptr->link;}
if(currptr==NULL)
cout<<"the item doesnt exist in the list." ;
else
{
prevptr->link=(currptr->link)->link ;
currptr->link=NULL;
delete currptr;
}
}
void linklist::print()
{currptr=first;
while(currptr!=NULL)
{cout<<currptr->data;
currptr=currptr->link;
}
}
int main()
{
linklist l[10];
l[10].ordinsert(10);
l[10].ordinsert(45);
l[10].ordinsert(60);
l[10].inserttop(5);
l[10].print();
l[10].del(60);
l[10].del(30);
getch();
return(0);
}

http://www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_offline.gif

شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)

سلام.ببخشيد امكانش هست كه برنامه ي يك ربات مسير ياب به زبان ++c رو همين جا برام بزاريد؟ممنون ميشم:redface::smile:

sayeh1

عضو جدید
سلام
من یه برنامه دارم که در اون میخوام در یک صفحه کاربر عکسش رو آپلود کنه و با فشردن یه دکمه به صفحه بعد رفته و عکس آپلود شده در کنترل image control نمایش داده بشه
عکس رو میتونم در دیتابیس درج کنم ولی برای بازیابی اون و نمایش در image control مشکل دارم
ممنون میشم اگه کد آن رو در asp (vb.net) در اینجا قرار بدید:gol:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
فرض کنیم شما تصاویر رو بصورت بایت در یک بانک اطلاعاتی ذخیره کرده اید، برای بازیابی اونها باید بایتها رو از یک ستون در منبع داده بازیافت کنید و در یک آرایه بایت ذخیره کنید و البته باید تعداد بایتهای تصویر رو هم بدونید.

کدهای زیر نحوه انجام این کار رو نشون میدهند:

Public Sub ReadImageFromDataReader(ByVal intImage As Integer)
Const PR_STR_CON_STRING As String = "your connection string"
Dim cnnImage As SqlClient.SqlConnection
Dim cmmImage As SqlClient.SqlCommand
Dim drdTest As SqlClient.SqlDataReader
Dim strSql As String
Dim fstImage As IO.FileStream
Dim bwrTest As IO.BinaryWriter
Dim IngTotalNumBytes As Long
Dim strFileName As String = "Image.bmp"

cnnImage = New SqlClient.SqlConnection(PR_STR_CON_STRING)
cnnImage.Open()
strSql = "your sql string"
cmmImage = New SqlClient.SqlCommand(strSql, cnnImage)
drdTest = cmmImage.ExecuteReader(CommandBehavior.SequentialAccess)

If drdTest.Read() Then
IngTotalNumBytes = drdTest.GetBytes(0, 0, Nothing, 0, Integer.MaxValue)
fstImage = New IO.FileStream(strFileName, IO.FileMode.CreateNew, IO.FileAccess.Write)
bwrTest = New IO.BinaryWriter(fstImage)

Dim arrbytImage(CInt(IngTotalNumBytes)) As Byte
drdTest.GetBytes(0, 0, arrbytImage, 0, CInt(IngTotalNumBytes))
bwrTest.Write(arrbytImage)
bwrTest.Flush()
bwrTest.Close()
fstImage.Close()
End If
cnnImage.Close()
End Sub​

کربلایی

مدیر بازنشسته
اگر تصاویر بزرگ در بانک اطلاعاتی تان دارید؛ به احتمال زیاد روش بالا برایتان بخوبی کار نخواهد کرد! چراکه بازیابی کل تصویر بطور همزمان باعث مشکل در عملکرد سیستم می شود، بهتر در اینگونه موارد تصاویر رو بصورت قطعه های کوچکتر بازیابی کنید!

اگر نیاز بود بگوئید تا کدها لازم رو براتون بدم...
موفق باشید

karol

عضو جدید
عالیه

عالیه

شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)
منم سی شارپ کار میکنم یعنی تازه شزوع کردم یه چند ماهیه امیدوارم بتونیم استفاده کنیم....

seagirl

عضو جدید
وای چه عالی!

وای چه عالی!

سلام
این موضوع روکه خوندم خیلی خوشحال شدم چون من این ترم پروژه فارغ التحصیلی رو با سی شارپ برداشتم و از اینکه بتونم از راهنمایی های شما استفاده کنم بازهم خوشحال می شم.:):):):)

اسیه

عضو جدید
شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)
سلام توروخدا بهم بگید این برنامه رو کجاش رو اصلاح کنم که خروجی ها رو مرحله به مرحله مرتب کنه.برنامه مرتب سازیه ادغامیه در توربو سی

#include<stdio.h>
#include<conio.h>
int a[50];
void merge(int,int,int);
void merge_sort(int low,int high)
{
int mid;
if(low<high)
{
mid=(low+high)/2;
merge_sort(low,mid);
merge_sort(mid+1,high);
merge(low,mid,high);
}
}
void merge(int low,int mid,int high)
{
int h,i,j,b[50],k;
h=low;
i=low;
j=mid+1;
while((h<=mid)&&(j<=high))
{
if(a[h]<=a[j])
{
b=a[h];
h++;
}
else
{
b=a[j];
j++;
}
i++;
}
if(h>mid)
{
for(k=j;k<=high;k++)
{
b=a[k];
i++;
}
}
else
{
for(k=h;k<=mid;k++)
{
b=a[k];
i++;
}
}
for(k=low;k<=high;k++) a[k]=b[k];
}
void main()
{
int num,i;
clrscr();
printf("\t\t\t\tMERGE SORT\n");
printf("\nEnter the total numbers: ");
scanf("%d",&num);
printf("\nEnter %d numbers: \n",num);
for(i=1;i<=num;i++)
{
scanf("%d",&a);
}
merge_sort(1,num);
printf("\nSORTED ORDER: ");
for(i=1;i<=num;i++) printf("\t%d",a);
getch();
}

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام توروخدا بهم بگید این برنامه رو کجاش رو اصلاح کنم که خروجی ها رو مرحله به مرحله مرتب کنه.برنامه مرتب سازیه ادغامیه در توربو سی

}
دوست عزیز مرتب سازی شما هیچ مشکلی نداره
و کاملا صحیح هست
کجاشو می خواین اصلاح کنید>؟

gharaee

عضو جدید
تازه واردم کمکم کنین

تازه واردم کمکم کنین

سلام به همه
من یه برنامه تقویم سال 89 به زبانc میخام کسی اگه داره کمکم کنه

sanaz ashtari

عضو جدید
ساعت دیجیتال

ساعت دیجیتال

شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)
سلام :w14:
من کد ساعت دیجیتال با زنگ دارم ولی طرز کارش نمی دونم چون کار خودم نیست ، برای درس ریز پردازنده می خوام:w34: عنوان مناسب هر قسمت احتیاج دارم که کارشو متوجه بشم ، لطفاً کمکم کنید:w27:

پیوست ها

• Digital Clock 7seg8.rar
    39.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

اسیه

عضو جدید
طراحی الگوریتم بهینه کمکم کنید لطفا فقط زودتر

طراحی الگوریتم بهینه کمکم کنید لطفا فقط زودتر

سلام شما که این قدر با تجربه و باحال هستید خواهش میکنم کمکم کنید
من واسه درس طراحی الگوریتم باید به برنامه بنویستم که که ماتریس وزنی w و یک رشته از حروف و احتمال هر یک را به عنوان ورودی دریافت نماید وماتریسهای d وrرا محاسبه نماید ونهایتا گراف بهینه را ترسیم نماید باید با یه زبان تحت ویندوز باشه خواهش میکنم کمکم کنید

alex1

عضو جدید
شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
! باباجان باید خودتون یاد بگیرید البته رفع اشکال اگه سوادش رو داشته باشم که بحث دیگری است
با تشکر
منتظرم ;)
d
;)وقتی شما برنامه نویسی رو شروع کردین من یک سالم بوده پس میتونم رو شما حساب کنم میشه برنامه محاسبه دترمینان ماتریس 5*5 رو در ++cبنویسین در ضمن به باشگاه خوش اومدین هر چند خودم هم تازه واردم:redface:;) قول میدم خودم هم یاد بگیرم خیلی دارم تمرین میکنم

rahele83

عضو جدید
گزارش گیری

گزارش گیری

گزارش گیری
سلام من برای پروژه کتابخونه نیازبه یه قسمت دارم به نام گزارش کتاب های گرفته شده برای کاربر.
چه طورباید کدشو بنویسم؟بازبان php
ممنون

yase2002

عضو جدید
تورو خدا کمکم کنین . هیچی دیگه نمیخام

تورو خدا کمکم کنین . هیچی دیگه نمیخام

سلام :smile:
من نرگس دانشجوی نرم افزار خیام مشهد کارشناسی هستم
تو رو خدا کمکم کنید
اخه خیلی سخته این درسای لعنتی
من ازتون پروزه نمیخام فقط اگه تونستین سورس الگوریتم پریم یا کراسکال یا هردو که تو یه مثال مثلا واسه گرافی با 20 نود مقایسه زمان داشته باشه پیدا کنین ممنون میشم .
اگه خودتون نمیخانحد اقل یه راهنمایی کنین که این درسمو نیفتم
تو رو خدا
انم شمارم 09370899772 .
منتظرم فقم فقط
ممنون
بای:gol:

asemonebysetare

عضو جدید
بدنه تابع str

بدنه تابع str

بدنه تابع str str و strcat و str len و strcmp را در برنامه cمیخواستم اگه میشه لطف کنید

rahele83

عضو جدید
گزارش گیری
سلام من برای پروژه کتابخونه نیازبه یه قسمت دارم به نام گزارش کتاب های گرفته شده برای کاربر.
چه طورباید کدشو بنویسم؟بازبان php
ممنون
کسی نمیتونه منوراهنمایی کنه برنامه نویسان پس کجایید

kamran61

عضو جدید
درخواست پروژه Open GL

درخواست پروژه Open GL

سلام کسی از دوستان میتونه با Open GL برنامه بنویسه برنامه ای که به ما گفتند بازی پین باله که اونو باید در محیط Visual C ++ opengl بنویسیم اگر کسی سورس کدش رو برام بزاره بینهایت سپاسگذارم اگه هم مقدور نیست لااقل یه راهنمایی بکنید که باید چکار بکنم ممنون میشم

soheil91

عضو جدید
xosh umadid

xosh umadid

شاخه های تخصصی من :
اسمبلی 8086
پاسکال / دلفی
سی/ سی++ /سی#
آ اس پی نت و آژاکس
اس کیوال / بی تریو
سیمبیان /ویندوز / داس
با تشکر
منتظرم ;)
ye term avvali sakht afzar ra mishe chand kalam rahnamayi konid baraye movaffaghiat

وضعیت
موضوع بسته شده است.