من با 20 سال سابقه برنامه سازی امدم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arashmusic85

عضو جدید
سلام
دوستان عزيز من دنبال اين پروژ هستم اگر دارين به من هم بدين كه استفاده كنم براي درس ساختمان داده
برنامه اي كه يك ساختار از دانشجويان تعريف كند

1-ثبت نام دانشجو
2-جستجو دانشجو
3-حذف دانشجو
4-چاپ مشخصات و درس و معدل
5-پسورد دانشجو و چاپ مشخصات درس و نمره

ممنون ميشم برام بزاريد

N SH

عضو جدید
در 8051 چطور میشه دستور while نوشت

در 8051 چطور میشه دستور while نوشت

سلام
من میخوام تعداد بالا و پایین رفتن موج مربعی رو در 8051 بشمرم.میتونید به من بگید دستور زیر رو چطور در 8051 بنویسم؟
(++for(i=0;i<itime;i
(++for(j=0;j<1275;j

arezoo bahrami

عضو جدید
slm.mishe soale mano javab bedin.akhe man aslan reshtam kamputer nist ostade mohasebatemun dade.mamnun misham.barname benevisid k 5moadle 5 majhuly ra hal konad
b raveshe goss

rezazd

عضو جدید
بدنه تابع str str و strcat و str len و strcmp را در برنامه cمیخواستم اگه میشه لطف کنید

بسیار سئوال جالبی کردید این نشون میده که شما برنامه نویسی رو دارید اساسی یاد می گیرید .اگر به کتاب سی دنیس ریچی که 100 صفحه هم بیشتر نیست مراجعه کنید تمام این توابع رو پیاده سازی کرده برای مثال
کد:
char *strcpy(char *dest, const char *src){   char *save = dest;   while(*dest++ = *src++);   return save;}--------char *strcpy(char *dest, const char *src){  unsigned i;  for (i=0; src[i] != '\0'; ++i)    dest[i] = src[i];  dest[i] = '\0';  return dest;}

rezazd

عضو جدید
ye term avvali sakht afzar ra mishe chand kalam rahnamayi konid baraye movaffaghiat

هر کاری که دیگران نمیتونند انجام بدهند تو انجامش بده ! سی و اسمبلی رو خیلی خوب یاد بگیر بقیه شم که مجبوری یاد بگیری تا ترمتو پاس کنی واون دوتا رو باید از طرا حش هم ! بهتر یاد بگیری خودت گرفتار سی # سی++ ... نکن یک راست اول خود سی رو یاد بگیر همون سی ریچی موفق باشی

rezazd

عضو جدید
سلام کسی از دوستان میتونه با Open GL برنامه بنویسه برنامه ای که به ما گفتند بازی پین باله که اونو باید در محیط Visual C ++ opengl بنویسیم اگر کسی سورس کدش رو برام بزاره بینهایت سپاسگذارم اگه هم مقدور نیست لااقل یه راهنمایی بکنید که باید چکار بکنم ممنون میشم

اپن جی ال یا حتی دایرکت ایکس ابزار های برنامه سازی گرافیک در ویندوز اند مثل بازی ها باید OPEN GL SDK دانلود کنی اینها یک سری مثال ها همراه با توضییح و متن توابع هستند یه کم کار میبره وا ارزششو داره

• Like
واکنش ها: efhc

judge2008

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم 1سالی میشه نیومده بودم اینجا پیشتون
ما رو هم در جمع خودتون پذیرا باشید:)

narcissus22

عضو جدید
سلام واقعا به راهنمايي نياز دارم من دارم روي برنامه نويسي موبايل كار ميكنم( احتمالا جاوا )مي خوام بدونم موبايل چطوري ميتونه GPS خودش را به صورت پيامك ارسال كنه توروخدا حداقل بگيد بايد دنبال چي بگردم.:confused:

فاطمه3

عضو جدید
سلام من دانشجوی رشته ی مهندسی کامپیوتر هستم (سال دوم)کمی برنامه نویسی با یکی از اساتیدم کار کردم اما برای اینکه عالی شوم چکار کنم......:(

roya.f

عضو جدید
سلام من دانشجوی مخابراتم این ترم برنامه نویسی دارم کلا هیچی نمیفهمم باید چیکار کنم؟یه کتاب خوب اگه میشه بهم معرفی کنید.

mohammadis

عضو جدید
سلام دوست عزیز ممنون میشم اگه بتونی یک پروژه از درس آزمایشگاه مهندسی نرم افزار برام بفرستی .
بازم ممنون

pm4631

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

با سلام من كد ضرب زنجيره اي ماتريسها را نوشتم ولي اجرا نميشه لطفا اشكالاتم را برطرف كنيد اينم كد برنامه #include #include #include #include #include #define NUMMATRIS 30main(){int p[1][NUMMATRIS+1];int q[100][100];int s[100][100];int m[100][100];int n,i,j,k,l;clrscr();coutn;for(i=0;i

آخرین ویرایش:

پرسامینگ

عضو جدید
سلام مهندس

سلام مهندس

:) مهندس عزیز:) خوشحالم شما اینجایید :smile:برای من فرشته نجات هستید :Dتو رو خدا هروقت انلاین شدید جواب منو بدید:cry: خیییییییییلی ممنونم:gol::gol::gol:

rezazd

عضو جدید
سلام واقعا به راهنمايي نياز دارم من دارم روي برنامه نويسي موبايل كار ميكنم( احتمالا جاوا )مي خوام بدونم موبايل چطوري ميتونه GPS خودش را به صورت پيامك ارسال كنه توروخدا حداقل بگيد بايد دنبال چي بگردم.:confused:

عذر تا خیر
برای برنامه نویسی موبایل از سی++ وجاوا میتونید استفاده کنید
موبایل هل عمدتا از سیستم عامل سیمبان استفاده میکنند که سری های مختلفی داره مثلا سری 60 تنوع سخت افزار ها در گوشی ها به گونه ای است که نمی توانید برنامه ای بنویسید برای همه کار کند سیستم عامل گوشی های چینی به هیچ صراطی مستقیم نیستند سی پی یو گوشی ها ساخت موتورلا است از اینجهت برنامه نویسی انها بیشتر شبیه اپل است لذا کمی برای ما که بیشتر روی معماری اینتل وویندوز برنامه نویسی کردیم کمی نا متعارف بنظر میرسد اخیرا وین موبایل هم به سیستم عامل موبایل اضافه شده است سهم عمده فعلا با سیم بیان است
اما برنامه نویسی ؟ من ویززوال استدیو را ترجیح میدم البته شرکت بورلند هم برای برنامه نویسی موبایل محصولاتی داره برای دلفی کار ها راه دست تره توابع رو از سایت نوکیا میتونید بگیرید ضمن اینکه اگر سیم بیا را سرچ کنید ایتم های خوبی داره ضمن اینکه این سیمبیان اوپن سورس است و همه توابعش در دسترس است
موفق باشید

zeinabbb

عضو جدید
خوشحالم از این که شما عضو باشگاه هستین .اون موقع که شما شروع کردین من یک سالم بود .:eek: ای کاش کمکم میکردین تو پروژه ام ولی ....

karimeslami

عضو جدید
assembly برنامه ای بنویسید که در سطر اول یک ستاره در سطر دوم 2 ستاره و .... در سطر 25، 25 ستاره قرار گیرد ...
doostam sare jalasast age kasi mitune sari komak kone

rezazd

عضو جدید
assembly برنامه ای بنویسید که در سطر اول یک ستاره در سطر دوم 2 ستاره و .... در سطر 25، 25 ستاره قرار گیرد ...
doostam sare jalasast age kasi mitune sari komak kone

منطق این برنامه را با زبان سی بنویس بعد به اسمبلی پیاده سازی کن
چگونه پیاده کردن حلقه از سی یا پاسکال در اسمبلی جزو حداقل دهاست

mona 23

عضو جدید
بیسیک

بیسیک

سلام
من میخوام شروع کنم واسه یاد گیری ویژوال بیسیک.نت
میشه منو راهنمایی کنید که از چه کتابی شروع کنم و کدوم کتابارو بخونم ؟؟؟؟؟؟؟:smile:

PC-ENG

عضو جدید
سلام
من میخوام شروع کنم واسه یاد گیری ویژوال بیسیک.نت
میشه منو راهنمایی کنید که از چه کتابی شروع کنم و کدوم کتابارو بخونم ؟؟؟؟؟؟؟:smile:
اگر انگلیسی ات خوبه
کتابهای زیادی تو وب پیدا می شه

mona 23

عضو جدید
اگر انگلیسی ات خوبه
کتابهای زیادی تو وب پیدا می شه

من انگلیسیم بد نیست اما فکر کنم زحمت خوندن کتابای انگلیسی زیاد باشه چون
هم باید ترجمه کنم هم vb.net یاد بگیرم
اگه منبع فارسی میدونین بهم بگین
مرسسس:smile:

xfx2010

کاربر فعال
ممنون میشم اگه بگید برای تک.ن دادن یک کاراکتر باید چه کار کنم؟
مثلا توی بازیه maze چه جوری عنصر جست و جو گرو تکون بدم؟؟؟؟

ehsan kazemi

عضو جدید
تحقيق,پروژه:ups.microو++c

تحقيق,پروژه:ups.microو++c

اطلاعات و مشخصات فنی و چگونگی کارکرد یوپی اس های دلتا کانورژن و برتری های آن نسبت به سایر توپولوژی ها
همراه با:
power point
word
PDF
و شبيه سازي

www.qiau.blogfa.com

wasper

عضو جدید
لطفا این برنامه های ساده را به زبان c++ یا جاوا بنویسید.
یعنی کل برنامه را نمیخواهم.همون اصل برنامه را میخوام.
خیلی ساده هستند؟
1:برنامه ای بنویسید که سری های زیر را بنویسد
الف:s=1-2+3-4+5
ب:s=3+(4/2)+(5/3)+(6/3)+ (n+2/2
2:برنامه ای بنویسید که یک عدد گرفته و فاکتوریل ان را حساب کند؟
3:برنامه ای بنویسید که یک عدد گرفته و مقدار ارقام ان را چاپ کند؟
ب:ان عدد را بر عکس چاپ کند؟
4:برنامه ای بنویسد که تعیین کند یک عدد اول هست یا نه؟

mmk1234

عضو جدید
ذخیره فایل WORD

ذخیره فایل WORD

سلام این سوالی که دارم ازتون می پرسم رو هیچ کس تا به امروز نتونسته یا نخواسته جواب بده اگر کمک کنید ممنون می شم .
می خواستم بدونم چطور میشه به زبان C#, بانک SQL و تحت ویندوز فایل WORD یا PDF رو تو بانک ذخیره و بعد بازیابی کرد.
اگر با کد توضیح دهید خیلی ممنون می شم.

p.jalilian

عضو جدید
سلام رضا جان.ممنونم از حضور پر مهرت!من دارم به تازگی در زمینه ی داس مطالعه میکنم.برای شروع شدیدا به راهنمایی عملی نیاز دارم،ممنون میشم اگه به ایمیلم یه پیام بدید تا بتونم باهاتون بیشتر و راحت تر در تماس باشم.
با تشکر(پوریا:infotech.1367@yahoo.com)

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام رضا جان.ممنونم از حضور پر مهرت!من دارم به تازگی در زمینه ی داس مطالعه میکنم.برای شروع شدیدا به راهنمایی عملی نیاز دارم،ممنون میشم اگه به ایمیلم یه پیام بدید تا بتونم باهاتون بیشتر و راحت تر در تماس باشم.
با تشکر(پوریا:infotech.1367@yahoo.com)
سوال ها و مسائلتون رو در اینجا مطرح کنید دوستانی که یلد هستند جواب خواهند داد و بقیه یاد خواهند گرفت

sarax

عضو جدید
salam

salam

salam :cry:darmorede clear ye set kardane overflow ha etelllaiiiii dariiin???????????age darin mishe komakam konin.......

گل شقایق

عضو جدید
سلام اقای برنامه نویس!
باشه فقط راهنمایی کنید!
من یه بروزه دارم :کتابخونه ی دیجیتال انم با c# و با فایل به ما فقط c++رو نشون دادن.ممنون میشم اگه یکم بهم کمک کنی

rezazd

عضو جدید
سلام اقای برنامه نویس!
باشه فقط راهنمایی کنید!
من یه بروزه دارم :کتابخونه ی دیجیتال انم با c# و با فایل به ما فقط c++رو نشون دادن.ممنون میشم اگه یکم بهم کمک کنی

خیلی ساده است سی شارپ یه خورده با سی ++ فرق داره این کتاب رو مطالعه کن
http://www.4shared.com/document/JvGfuMxJ/___C__wwwmatlabtrainingsblogfa.htm

وضعیت
موضوع بسته شده است.