مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fereshteye_d

عضو جدید
آخه من که نمیتونم تمام جزوات را اسکن کنم اینجا بزارم عزیزم.آخه به صورت کتاب هستن اما میتونی 25 درصد اول جزوه های مدار و مغناطیس و ریاضی پارسه را از لینک زیر دانلود کنی.اما آزمون ها رو به محض دریافت میزارم که شما هم استفاده کنید
http://www.parsehportal.com/index.p...33&Itemid=63&tstyle=style00&mtype=none[/QUOTE]

یک دنیا ممنونم عزیز :gol:

fereshteye_d

عضو جدید
آخه من که نمیتونم تمام جزوات را اسکن کنم اینجا بزارم عزیزم.آخه به صورت کتاب هستن اما میتونی 25 درصد اول جزوه های مدار و مغناطیس و ریاضی پارسه را از لینک زیر دانلود کنی.اما آزمون ها رو به محض دریافت میزارم که شما هم استفاده کنید
http://www.parsehportal.com/index.p...-09-50-33&Itemid=63&tstyle=style00&mtype=none
چرا وقتی روی فصلهاش کلیک میکنم صفحه ی سفید و خالی باز میکنه؟:confused:

navidkhob

عضو جدید
دانلود 25% نخست جزوه پارسه با کیفیت بسیار عالی

دانلود 25% نخست جزوه پارسه با کیفیت بسیار عالی

سلام دوستان این لینک مربوط به سایت پارسه هستش.
مدار 1 و الکترومغناطیس و ریاضی مهندسی و آمار فنی و معادلات دیفرانسیل رو واسه دانلود 25% نخستش گذاشتن.
حدود 34 Mb

لینک دانلود

• Like
واکنش ها: sh85

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل . يه توصيه برادرانه به همه پشت كنكوري هاي ارشدي برق

( چه پسر چه دختر + چه با پايه درسي قوي چه با پايه درسي ضعيف )

اين حرف هارو هم به اين خاطر مي زنم چون توي اين 2 ماه اخير پيغام خصوصي برام زياد مياد

در اين باره سوال ميكنن يا دوستان پست هايي كه اينجا ميدن به نظرم اشتباه ميكنن .

قبولي در كنكور ارشد برق 3 شرط داره يعني 3 تا پيش نياز داره :

1 - برنامه ريزي كاملا دقيق

2 - پشتكار زياد ( خواهشا زود جا نزنيد )

3 - استفاده از منابع و كتاب هاي مناسب ( حرف من درباره اين مورد 3 هست )

كاري نكنيد كه بعد از ازمون پشيموني براتون به بار بياره و با خودتون بگيد كه اي كاش به جاي

اين كتاب فلان كتاب رو مي خوندم ......

دقيقا حرفي كه دوستم بعد از ازمون 89 حتي بعد از اعلام نتايج هم زد.... بااينكه پايه رياضيات قوي داشت معدل

18 به بالا داشت ... رتبه 246 قدرت ازمون 89 هم شد... رياضيات هم 40% زد اما باز مي گفت درباره

معادلات ديفرانسيل كتاب بدي انتخاب كردم... مي گفت اي كاش كتاب هاي معتقدي رو ( چه براي رياضي چه

معادلات ) مي خوندم مي گفت تست هاي تاليفي معتقدي خيلي مهمه.....

خواهش ميكنم از منبع ( كتاب ) خوب استفاده كنيد .

مثال 1 ) داوطلبي كه براي درس مدار بخواد فقط به 2 جلد كتاب پارسه عبدالعالي اكتفا كنه = يعني اشتباه محض

انجام داده ....

اولويت اول كتاب مدار ) 2 جلد كتاب راهيان ارشد مصطفي تقوي كني

اولويت دوم ) 2جلد پوران پژوهش كارو زرگر ( خوبي كتاب پوران اينه كه براي كسايي هم كه پايه مداري

ضعيفي دارن عاليه . خود اموزه . )

2 كتاب بالا ( راهيان و پوران كلا 4 جلد ) شاهكارن . پوران درس كاملي داره . راهيان توضيحات حل تست

هاش عاليه . اگه بتونيد همزمان استفاده كنيد كه عاليه .

اولويت هاي بعدي = كتاب پارسه --- كتاب پردازش يا جهش يا هر موسسه ديگه اي

كه من هيچ كدومشون با وجود پوران و راهيان جايز نمي بينم .

كتاب عبدالعالي خوب بود..... اما ديگه جوابگوي تست هاي سال هاي اخير نيست . اگه مي خوايد فقط عبدالعالي

بخونيد بايد تمرين هاي زيادي از جبه دار يا رهيافت حل كنيد .

مثال 2 ) داوطلبي كه براي درس كنترل بخواد فقط به كتاب آرياز برادراني اكتفا كنه = يعني

فوق اشتباه انجام داده . كتاب ارياز هم اصلا جوابگو تست هاي سال هاي اخير نيست .

براي كنترل اگه بتونيد از منبع ( اگاتا يا خاكي صديق ) استفاده كنيد خيلي عاليه .

براي كتاب كنكوري هم پردازش و كتاب پارسه جاهد مطلق عاليه . اولويت اخر ارياز .

كسي كه براي تسلط كتاب نياز داره = كتاب رهيافت دياني مناسبه . يا حل مسائل اگاتا .

مثال 3 ) كسي كه براي رياضيات مهندسي بخواد معتقدي پارسه ( جزوه درسي – كتاب درس – كتاب تست)

يا كتاب محمود كريمي نصير رو نخونه..... چي بگم ديگه ؟!!!!!!!

خواهش مي كنم درباره كتابي كه استفاده مي كنيد دقت كنيد . قبل از اينكه دير بشه اصلاح كنيد .

درس هاي مدار كنترل رياضيات مهندسي شوخي بردار نيستند كه بخوايد از منابع ......... استفاده كنيد !

موفق باشيد ياعلي .

آخرین ویرایش:

daneshpajooh

عضو جدید
سلام دوستان
يه راهنمايي از دوستان باتجربه تر ميخوام
من براي ترم پاييز 7 واحد درس دارم ( البته 12 واحد دارم اما 2 واحدش كارآموزيه و 3 واحدش پروژه كه هر دو تاش تكميله )
حالا با اين وضعيت به نظر شما آيا مي تونم برنامه ريزي مناسبي براي ترم پاييز داشته باشم ؟
چطور بايد با درسا كنار بيام ؟!
ممنون

pouya6721

عضو جدید
سلام دوستان
يه راهنمايي از دوستان باتجربه تر ميخوام
من براي ترم پاييز 7 واحد درس دارم ( البته 12 واحد دارم اما 2 واحدش كارآموزيه و 3 واحدش پروژه كه هر دو تاش تكميله )
حالا با اين وضعيت به نظر شما آيا مي تونم برنامه ريزي مناسبي براي ترم پاييز داشته باشم ؟
چطور بايد با درسا كنار بيام ؟!
ممنون
سلام دوست عزیز
اگه اراده قوی داشته باشی با این تعداد واحدی که داری حتما میتونی قبول بشی
فقط باید از حالا شروع به خوندن کنی

pouya6721

عضو جدید
سلام به همه دوستان گل . يه توصيه برادرانه به همه پشت كنكوري هاي ارشدي برق

( چه پسر چه دختر + چه با پايه درسي قوي چه با پايه درسي ضعيف )

اين حرف هارو هم به اين خاطر مي زنم چون توي اين 2 ماه اخير پيغام خصوصي برام زياد مياد

در اين باره سوال ميكنن يا دوستان پست هايي كه اينجا ميدن به نظرم اشتباه ميكنن .

قبولي در كنكور ارشد برق 3 شرط داره يعني 3 تا پيش نياز داره :

1 - برنامه ريزي كاملا دقيق

2 - پشتكار زياد ( خواهشا زود جا نزنيد )

3 - استفاده از منابع و كتاب هاي مناسب ( حرف من درباره اين مورد 3 هست )

كاري نكنيد كه بعد از ازمون پشيموني براتون به بار بياره و با خودتون بگيد كه اي كاش به جاي

اين كتاب فلان كتاب رو مي خوندم ......

دقيقا حرفي كه دوستم بعد از ازمون 89 حتي بعد از اعلام نتايج هم زد.... بااينكه پايه رياضيات قوي داشت معدل

18 به بالا داشت ... رتبه 246 قدرت ازمون 89 هم شد... رياضيات هم 40% زد اما باز مي گفت درباره

معادلات ديفرانسيل كتاب بدي انتخاب كردم... مي گفت اي كاش كتاب هاي معتقدي رو ( چه براي رياضي چه

معادلات ) مي خوندم مي گفت تست هاي تاليفي معتقدي خيلي مهمه.....

خواهش ميكنم از منبع ( كتاب ) خوب استفاده كنيد .

مثال 1 ) داوطلبي كه براي درس مدار بخواد فقط به 2 جلد كتاب پارسه عبدالعالي اكتفا كنه = يعني اشتباه محض

انجام داده ....

اولويت اول كتاب مدار ) 2 جلد كتاب راهيان ارشد مصطفي تقوي كني

اولويت دوم ) 2جلد پوران پژوهش كارو زرگر ( خوبي كتاب پوران اينه كه براي كسايي هم كه پايه مداري

ضعيفي دارن عاليه . خود اموزه . )

2 كتاب بالا ( راهيان و پوران كلا 4 جلد ) شاهكارن . پوران درس كاملي داره . راهيان توضيحات حل تست

هاش عاليه . اگه بتونيد همزمان استفاده كنيد كه عاليه .

اولويت هاي بعدي = كتاب پارسه --- كتاب پردازش يا جهش يا هر موسسه ديگه اي

كه من هيچ كدومشون با وجود پوران و راهيان جايز نمي بينم .

كتاب عبدالعالي خوب بود..... اما ديگه جوابگوي تست هاي سال هاي اخير نيست . اگه مي خوايد فقط عبدالعالي

بخونيد بايد تمرين هاي زيادي از جبه دار يا رهيافت حل كنيد .

مثال 2 ) داوطلبي كه براي درس كنترل بخواد فقط به كتاب آرياز برادراني اكتفا كنه = يعني

فوق اشتباه انجام داده . كتاب ارياز هم اصلا جوابگو تست هاي سال هاي اخير نيست .

براي كنترل اگه بتونيد از منبع ( اگاتا يا خاكي صديق ) استفاده كنيد خيلي عاليه .

براي كتاب كنكوري هم پردازش و كتاب پارسه جاهد مطلق عاليه . اولويت اخر ارياز .

كسي كه براي تسلط كتاب نياز داره = كتاب رهيافت دياني مناسبه . يا حل مسائل اگاتا .

مثال 3 ) كسي كه براي رياضيات مهندسي بخواد معتقدي پارسه ( جزوه درسي – كتاب درس – كتاب تست)

يا كتاب محمود كريمي نصير رو نخونه..... چي بگم ديگه ؟!!!!!!!

خواهش مي كنم درباره كتابي كه استفاده مي كنيد دقت كنيد . قبل از اينكه دير بشه اصلاح كنيد .

درس هاي مدار كنترل رياضيات مهندسي شوخي بردار نيستند كه بخوايد از منابع ......... استفاده كنيد !

موفق باشيد ياعلي .
سلام دوست عزیز
ببخشید من کتاب مدار راهیان ارشد رو دارم ولی مولفش محمد حسن منصوری هستش!

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ببخشید من کتاب مدار راهیان ارشد رو دارم ولی مولفش محمد حسن منصوری هستش!

سلام .

والله اگه من 2 جلد كتاب رو دارم تقوي كني هست .

روش هاي سريع تحليل مدار هاي الكتريكي 1 و 2 - سري كتاب هاي راهيان ارشد

مولف = مصطفي تقوي كني ( رتبه برتر كارشناسي ارشد )

جلد1 - چاپ اول پاييز 88 قيمت 9000 تومان

جلد 2 - چاپ اول بهار 89 قيمت 11000 تومان

سيستم هاي كنترل خطي راهيان ارشد از محمد حسن منصوري هست . كتاب قطوره .

navidkhob

عضو جدید
یک راهنمایی مختصر

یک راهنمایی مختصر

سوالات مربوز به آزمون کارشناسی ارشد
چطور می توانیم الکترومغناطیس را بالا بزنیم؟

پاسخ: برای یادگیری این درس باید آموزش کامل و اصولی داده شود چون پایه اکثر دانشجویان در دانشگاه ضعیف است
برای یادگیری باید ابتدا به ابزار این درس که المان گیری و کار با بردارها در دستگاه های مختلف است مسلط شوید مانند مدار که تا تنوانید یک مدار ساده را تحلیل کنید نمی توانید سوالات مدار ارشد را حل کنید
در این درس شما باید برخی مسائل را که در کلاس کار میشود حفظ باشید چرا که طراح ترکیبی از این مسائل و نکات را در سوال مطرح میکند
در انتها شرط بالا زدن این درس در کلاس بنده : از ابتدا خواندن هر جزوه در هر جلسه است مطمئن باشید اگر این کار را در کلاس انجام دهید بعد از چند جلسه مغناطیس بهترین درس شما خواهد شد​
برای تسلط به درس الکترونیک چکار باید کرد؟

در این درس ندانستن نکات ریز میتواند بسیار خطرناک باشد و باعث غلط های زیاد در آزمون شود
در این درس ابتدا بایستی دید درستی از رفتار ترانزیستورها داشت تا بتوان مدارات خاص را یاد گرفت
در کلاس سعی می شود با حل و توضیح مناسب بتوان درک صحیحی از رفتار تقویت کننده های الکترونیکی داشت
برای تسلط بیشتر باید تستهای مناسب و بجا حل نمود تا در حین آموزش مطلب ابتدا با تست های آسان یادگیری انجام شود بعد با تستهای مشکل تر تسلط افزایش یابد

منبع:http://www.bargh-arshad.com

mani6606

عضو
میلاد جان زحمت کشیدی دستت درد نکنه . من شنیدم برخی کتاب های پارسه مثل کتاب های معتقدی رو باید جدا بگیری یعنی داخل پکی که پارسه میده نیستش درسته؟ راستی امار رو از رو چه منبعی بخونیم هم ساده باشه و هم کم حجم.

MILAD AHWAZI

عضو جدید
میلاد جان زحمت کشیدی دستت درد نکنه . من شنیدم برخی کتاب های پارسه مثل کتاب های معتقدی رو باید جدا بگیری یعنی داخل پکی که پارسه میده نیستش درسته؟ راستی امار رو از رو چه منبعی بخونیم هم ساده باشه و هم کم حجم.

سلام . خواهش ميكنم .

درسته . پارسه به عضو هاش اين دو كتاب دكتر محمد صادق معتقدي رو نميده .

كتاب تست هاي كنكور رياضيات مهندسي

كتاب تست هاي كنكور معادلات ديفرانسيل

اينهارو هم مي تونيد از خيابان انقلاب تهيه كنيد .

آمار منبع خوب و كم حجم متاسفانه زياد نيست .

كتاب آمار پارسه طوراني شنيدم كه كتاب قطوري شده و يه 600 صفحه اي هست .

كتاب راهيان ارشد بدك نيست من اين رو تهيه كردم چون درسش خلاصه است اما زياد معروف

نيست . جزوه قديمي پارسه طوراني هم بد نيست خوبه .

ببخشيد كه اطلاعات خيلي دقيقي از منابع امار ندارم . چون هنوز برنامه اي براش ندارم .
.................................................................................................

راسته يه بحث ديگه ( مخاطبم همه است )

براي مغناطيس و امار كمي زود هست براي خوندن . اينهارو بذاريد پاييز فكر كنم بهتر باشه .

اولويت درس هارو = رياضيات معادلات مدار كنترل ودرس تخصصي گرايشتون رو قرار بديد .

arash250

عضو جدید
شانس قبولی ارشد در یک دانشگاه دولتی خوب!چقدر امکان پذیره؟

سلام دوستان
با این اوضاعی که هست و دانشگاه های دولتی برای دانشجوهای خودشون شانس قبولی بیشتری برای قبولی در مقطع ارشد گذاشته اند چقدر امکان قبولی یک دانشجوی دانشگاه آزاد
در یک دانشگاه دولتی خوب(مثلا صنعتی شیراز یا شیراز ) هست؟(البته با انجام حداکثر تلاش برای قبولی)

پ.ن
منظورم کنکور کارشناسی ارشد بود

mani6606

عضو
سلام . خواهش ميكنم .

درسته . پارسه به عضو هاش اين دو كتاب دكتر محمد صادق معتقدي رو نميده .

كتاب تست هاي كنكور رياضيات مهندسي

كتاب تست هاي كنكور معادلات ديفرانسيل

اينهارو هم مي تونيد از خيابان انقلاب تهيه كنيد .

آمار منبع خوب و كم حجم متاسفانه زياد نيست .

كتاب آمار پارسه طوراني شنيدم كه كتاب قطوري شده و يه 600 صفحه اي هست .

كتاب راهيان ارشد بدك نيست من اين رو تهيه كردم چون درسش خلاصه است اما زياد معروف

نيست . جزوه قديمي پارسه طوراني هم بد نيست خوبه .

ببخشيد كه اطلاعات خيلي دقيقي از منابع امار ندارم . چون هنوز برنامه اي براش ندارم .
.................................................................................................

راسته يه بحث ديگه ( مخاطبم همه است )

براي مغناطيس و امار كمي زود هست براي خوندن . اينهارو بذاريد پاييز فكر كنم بهتر باشه .

اولويت درس هارو = رياضيات معادلات مدار كنترل ودرس تخصصي گرايشتون رو قرار بديد .
میلاد جان من هم موافقم که مثلا آمار و مغناطیس رو در پاییز بخونیم اما این برای کسی بیشتر عملیه که حداقل پایه یا سطح علمی رو درمغناطیس داشته باشه به نظر من برای کسی که پایه ضعیفی داره باید از همین تابستان شروع کنه چون مغناطیس همش تجسم فضا های سه بعدی و مطالعه و دقیق شدن روی این نوع مسائل (اکثرا همین تیپ سوال مد نطر طراحان است ) وقت زیادی رو میگریه و ممکن فرد در ادامه از خوندن درس بگذره.
به نظر من همه درس ها به غیر از آمار رو تا هفته اول مهر به صورت مفهومی خونده بشه (یعنی اولویت اول رو بر پایه یادگیری عمیق قرار بدیم ) بعد از اون با یک برنامه کنکور های ازمایش پیش بریم . نظر دوستان چیه؟

fatemeh2010

عضو جدید
میلاد جان من هم موافقم که مثلا آمار و مغناطیس رو در پاییز بخونیم اما این برای کسی بیشتر عملیه که حداقل پایه یا سطح علمی رو درمغناطیس داشته باشه به نظر من برای کسی که پایه ضعیفی داره باید از همین تابستان شروع کنه چون مغناطیس همش تجسم فضا های سه بعدی و مطالعه و دقیق شدن روی این نوع مسائل (اکثرا همین تیپ سوال مد نطر طراحان است ) وقت زیادی رو میگریه و ممکن فرد در ادامه از خوندن درس بگذره.
به نظر من همه درس ها به غیر از آمار رو تا هفته اول مهر به صورت مفهومی خونده بشه (یعنی اولویت اول رو بر پایه یادگیری عمیق قرار بدیم ) بعد از اون با یک برنامه کنکور های ازمایش پیش بریم . نظر دوستان چیه؟

با شما موافقم. من هم تقریبا همه درس ها رو دارم یه مرور میکنم..... هر چند خیلی سنگینه.....
البته بجز معادلات و امار و ریاضی که گذاشتم واسه مهرماه.... امار رو که اصلا نمی خوام بخونم...از دبیرستان تو این درس میلنگیدم.... هدفم اینه که مهر نخوام از صفر شروع کنم

بچه ها شما می دونید حل المسائل سدرا رو چه انتشاراتی داره؟؟؟
یا اگه لینکی واسه دانلودش می شناسید لطفا معرفی کنید..............
مرسی

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
الان پستاتونو خوندم عذاب وجدان گرفتم
من 30 واحدم مونده ميخواستم امسال ارشد شركت كنم:cool:
2 3 هفته پيش كتاب خريدم ولي فقط يه هفته ذوق داشتم ميخوندم:cry:
سرد شده بودم
ولي الان دوباره جو گير شدم شركت كنم:smile:

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
*بیان تجربیات رتبه های برترکنکورارشدمهندسی برق: (کنکور90)

[FONT=&quot]سلام......:gol:[/FONT]
[FONT=&quot]*** مباحث فوق العاده مهم [/FONT][FONT=&quot]و** مورد توجه[/FONT][FONT=&quot] طراحان سوال کنکور ارشد مهندسی برق [/FONT][FONT=&quot]در درس:[/FONT]
[FONT=&quot]*****# [/FONT][FONT=&quot]1- تجزیه تحلیل سیگنال سیستم در طی سال های اخیر ::)[/FONT]

[FONT=&quot]***1- سیستمها [/FONT][FONT=&quot](***فوق العاده مهم :تعداد سوالات طرح شده واقعا زیاد و قابل توجه است....)[/FONT]
[FONT=&quot]***2- تبدیل فوریه سیگنالهای پیوسته: [/FONT][FONT=&quot](***فوق العده مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]****[/FONT][FONT=&quot] مباحث ذکر شده در بالا فوق العاده با اهمیت هستند...............!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]**3- تبدیل فوریه سیگنالهای گسسته [/FONT][FONT=&quot](**مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]**4- تبدیل لاپلاس [/FONT][FONT=&quot](*مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]**5- سیگنالها- سری فوریه سیگنالهای گسسته [/FONT][FONT=&quot](*مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]*******************************************************************************[/FONT]

[FONT=&quot]*** مباحث فوق العاده مهم [/FONT][FONT=&quot]و** مورد توجه[/FONT][FONT=&quot] طراحان سوال کنکور ارشد مهندسی برق [/FONT][FONT=&quot]در درس:[/FONT]
[FONT=&quot]*****# [/FONT][FONT=&quot]2- مدارهای الکتریکی 1و2 در طی سال های اخیر ::)[/FONT]

[FONT=&quot]***1-آشنایی با مدارات ساده[/FONT][FONT=&quot](**فوق العاده مهم:تعداد سوالات قابل توجه و واقعا اهمیت زیادی دارد.)[/FONT]
[FONT=&quot]***2- مدارات مرتبه اول خطی [/FONT][FONT=&quot](*فوق العاده مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***3- تجزیه و تحلیل حالت سینوسی دائمی [/FONT][FONT=&quot](*فوق العاده مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]***4- مدارهای مرتبه دوم-دوقطبی ها[/FONT][FONT=&quot] (***مهم)[/FONT]
[FONT=&quot]**5- عناصر تزویج کننده و مدارهای تزویج شده-تبدیل لاپلاس [/FONT][FONT=&quot](**مهم)[/FONT]

[FONT=&quot]***موفق و سلامت باشید......
[/FONT][FONT=&quot]***دوستان در صورت تمایل لطفا از بخش ***[/FONT]معرفی سایت های علمی در همین *سایت باشگاه مهندسان ایران دیدن نمایید..... *از طریق لینک زیر::gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...61#post2268661

[FONT=&quot]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2268725#post2268725

[/FONT]

آخرین ویرایش:

MohandesSaem

کاربر بیش فعال

[FONT=&quot]***[/FONT][FONT=&quot]تحلیل سوالات ریاضیات ارشد مهندسی برق [/FONT][FONT=&quot]در طی سال های اخیر: [/FONT]
[FONT=&quot]**** طرح حدود 8 تست* ریاضی مهندسی و 5 الی 4 (*همین چهار تست در این دو سال اخیر)*معادلات دیفرانسیل و حدود 2 الی 3 (*همین 3 تست در دو سال اخیر) *آمارواحتمال مهندسی می باشد.[/FONT]
[FONT=&quot]***گل هایی که* برای رشته دوم بعد از مهندسی برق به فکر رشته مهندسی سیتم های کنترل و ابزاردقیق بویژه برای *دانشگاه صنعت نفت هستند (*مهندسین آینده شرکت ملی نفت ایران ) [/FONT][FONT=&quot]*برای ریاضی مهندسی[/FONT][FONT=&quot] واقعا وقت بگذارید....موفقیت شما مایه افتخاروآبروی کشور است........ [/FONT]
[FONT=&quot]***مهمترین مباحث* ریاضی مهندسی[/FONT][FONT=&quot] برای کنکور ارشد و مورد توجه طراحان سوال کنکور ارشد در طی سال های اخیر......[/FONT]
[FONT=&quot]***1-انتگرالهای مختلط[/FONT]
[FONT=&quot]***2-توابع مختلط[/FONT]
[FONT=&quot]***3-معادلات با مشتقات جزئی- فوریه وعملکردآن[/FONT]
[FONT=&quot]**4-سریهای مختلط- نگاشت[/FONT]
[FONT=&quot]*******************************************************************************[/FONT]
[FONT=&quot]***مهمترین مباحث** معادلات دیفرانسیل[/FONT][FONT=&quot] برای کنکور ارشد و مورد توجه طراحان سوال کنکور ارشد در طی سال های اخیر...... [/FONT]
[FONT=&quot]***1-حل دستگاه با روش عملگر**[/FONT][FONT=&quot]*(تعداد سوالات طرح شده قابل توجه است ..)[/FONT]
[FONT=&quot]***2-معادلات مرتبه [/FONT]n
[FONT=&quot]***3-لاپلاس[/FONT]
[FONT=&quot]**4-حل معادله به کمک سری توانی و بسل[/FONT]
[FONT=&quot]**5-معادلات کوشی اویلر[/FONT]

[FONT=&quot]*** موفق وسلامت باشید.....
***دوستان در صورت تمایل لطفا از بخش ***
[/FONT]معرفی سایت های علمی در همین *سایت باشگاه مهندسان ایران دیدن نمایید.....*از طریق لینک زیر::gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2268661#post2268661

آخرین ویرایش:

efa_67

عضو جدید
سلام دوستان
لطف کنید برای تجزیه هم یه کتاب که خوب نکات را گفته باشه معرفی کیند
ممنون

samane.k

عضو جدید
سلام. بچه هایی که میخوان تازه کنکور بدن واسه درس زبان ( حتی اگه قصد ندارید به سوالای زبان پاسخ دهید) حتما به این سایت یه سری بزنین.
من که حال کردم.
www.gozineakhar.com

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
لطف کنید برای تجزیه هم یه کتاب که خوب نکات را گفته باشه معرفی کیند
ممنون
سلام
برای درس تجزیه یا بهتر بگیم سیگنال شما می تونید از منابع زیر استفاده کنید.
برای شروع درک موضوع متن کتاب اپنهایم رو خوب بخونید .
سپس برید کتاب پارسه رو بخرید و اونرو با دقت بخونید .
قبل از حل کردن تمرینات اخر فصل برید و کتاب حل المسائل اپنهایم رو بگیرید و تمرینات مهمش که داد میزنن! رو حل کنید.
در اخر سر هم برید تست های کنکور های سال های اخیر رو بزنید در انصورت می بینید که تمرین های اپنهایم چقدر جالب هستند!
برای چاشنی کار کتاب :
پوران پژوهش ( تست تالیفی) رو بخونید خیلی جالب تر خواهد بود که من خودم که هنوز نتونستم پیداش کنم ولی دیدم و می تونم بگم عجیب بود سوالاش!( این تیکه رو خودتون رمز گشایی کنید!)

موفق باشید
یا علی

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که باز می بینمتون.خیلی وقت بود که تاپیک هاتون را نمی دیدم.راستی یادمه شما خیلی رو مغناطیس تکیه داشتید واسه مغناطیس هم بگید چی خوبه
ممنون

navidkhob

عضو جدید
سوال راجع به جزوات پارسه

سوال راجع به جزوات پارسه

سلام دوستان اگه کسی لطف کنه و به من بگه تفاوت اصلی جزوات برتر پارسه با چزوات معمولی اون چیه ممنون می شم.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال

*** برنامه پیشنهادی ساعات مطالعه به درخواست تعدادی از دوستان از طریق ایمیل بنده : :)
***توجه: قطعا با توجه به شرایط هر شخص می تونه تغییراتی در آن لحاظ شود.......:warn:

****(*فصل تابستان )***.....
***داوطلبان گرایش مهندسی سیستم های کنترل: (***ساعات مطالعه ):
***برنامه صبح:
11-9 ریاضی مهندسی 4 روز در هفته و معادلات 2 روز در هفته.
13/20-11/20 مدارهای الکتریکی

***برنامه عصروشب:
6/20-4/20 کنترل خطی
8/40-6/40 سیگنال سیستم
***واگر توانشو داشتی بعد دو هفته و یا سه هفته.......
00/30-10/30 ماشین های الکتریکی / الکترونیک (*یک شب در میان)

*** دوست عزیز گرایش مورد نظرتون هر چی هست دو درس ریاضی و مدار را تغییر نده به هیچ عنوان...........!!!!

***هر روز 10 الی 15 دقیقه شروع مطالعه هر درس.... سریع اول مطالبی که دیروز خوندی را مرور کن...**و آخر شب قبل خواب مطالبی که در طی روز مطالعه کردی را سریعتر مرور کن....
***این کار تاثیر زیادی داره در بخاطر سپردن مطالب !!!...بعدا با گذر زمان به تاثیرش قطعا پی میبری......:)

****برای دو سه هفته اول همین روند را ادامه دهید. **روزی 7 الی 8 ساعت هم برای شروع کار عالیه بخصوص برای دوستانی که عادت ندارند .....وبعد اگر بازم تکرار میکنم اگر توانشو داشتید درس بعدی را اضافه کنید در غیر اینصورت نمی خواد فعلا ......

***تذکر : آمارو احتمال مهندسی باشه برای فصل پاییز الان لازم نیست...........

***توجه: زبان باشه برای فصل پاییز اونم هر شب 45 دقیقه کافیه و نه بیشتر....*

*** برنده شخصیست که تا آخر راه بیاد و نه اینکه چند روز اول تحت تاثیر جو وتازه نفس بودن بخواهد که خیلی بخونه ولی بعد کم بیاره و بیتفاوت بشه......:)

(**اگر توانشو نداری می گم کمتر بخون اما همیشه بخون کم نیار و ول نکن کارو......اراده و اعتماد بنفس داشته باش .....می تونی از پسش بربیای عزیز من............;)

***هیچ شخصی یکشبه و یک روزه به موفقیت نرسیده ....صبر و حوصله و ادامه دادن و پیگیری و تداوم باعث موفقیت شما عزیزان ایران زمین خواهد بود........شک نکن گلم............!!!!:gol::gol:
موفق و سلامت باشید.
[FONT=&quot]
***دوستان در صورت تمایل لطفا از بخش
***معرفی سایت علمی
[/FONT]در همین *سایت باشگاه مهندسان ایران دیدن نمایید.....*از طریق لینک زیر::gol:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=189495

آخرین ویرایش:

jujushow

عضو جدید
سلام اقای یوسف تبار . چند تا سوال داشتم :
ایا جزوه های پارسه با کتابهاش تفاوت دارند . چون جایی شنیدم که چیزی با مفهوم جزوه وجود نداره .... همش همون کتابها هست . اگر تفاوت داره شما جزوه هاشون رو دارید یا کتابها رو ....
سوال دیگمم اینه که این منابعی که معرفی میکنید فقط برای خوندن درس هست. برای تست زنی مخصوصا برای کنکور ازاد چه منابعی پیشنهاد میکنید .

ممنون

navidkhob

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

بله دوست عزیز به جزوات معروف هستش اما همان کتابها هستن.
که هم با ثبت نام هم به صورت آزاد در بازار سیاه گیر می اد.زیاد هم سخت نیست.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
سلام اقای یوسف تبار . چند تا سوال داشتم :
ایا جزوه های پارسه با کتابهاش تفاوت دارند . چون جایی شنیدم که چیزی با مفهوم جزوه وجود نداره .... همش همون کتابها هست . اگر تفاوت داره شما جزوه هاشون رو دارید یا کتابها رو ....
سوال دیگمم اینه که این منابعی که معرفی میکنید فقط برای خوندن درس هست. برای تست زنی مخصوصا برای کنکور ازاد چه منابعی پیشنهاد میکنید .

ممنون

سلام دوست عزیز:gol:

*** ببینید **موسسه پارسه دو نوع جزوه داره ::)

* 1- *جزوات چاپی یا همان *کتابای پارسه که جدید ترین چاپ را از نمایندگی های پارسه در هر شهری و چاپ های قبلی آن را با دوستمون موافقم در بعضی کتاب فروشی ها یی که کتاب های دست دوم میفروشند هم میشه پیدا کرد...... در تهران و اصفهان که پیدا کردنش سخت نیست و راحته .....با دوستمون موافقم..... و در بقیه شهر ها هم امیدوارم پیدا کردنش برای دوستانی که علاقه ای به رفتن به پارسه ندارند سخت نباشه.....:gol:

**ولی در درس های ریاضی مهندسی و معادلات والکترونیک تغییرات زیادی داره میکنه ...بهتره چاپ جدید آنرا مهرماه از خود پارسه بگیرید....:warn: بهتر از چاپ قبلی داره میشه بخش مطلب آموزشی و درسی کتاب.....

2*-*جزوات دستنویس کلاسهای حضوری اساتید پارسه .و تعدادی دیگر از موسسات مثل نصیر و ماهان و کوثر و بینش و...... است که در آموزشگاه پارسه و..........*در تهران تدریس می شود.
**در شهرستانها فعلا کلاسی برگزار نمی کنند......:warn:

*** هم مطلب درسی دارند و هم تست.....شما اگر درس خاصی مورد نظرتون هست بنده پاسخ می دم ...اگر هم بخواهم که برای هر درس دوباره عرض کنم که بعضی دوستان ناراحت میشوند.:gol:
***برای کنکور آزاد هم که برخلاف کنکور سراسری که تسلط لازم است و طراحان سوان علاقه زیادی به طرح کردن سوالات جدید دارند..... در کنکور آزاد سرعت عمل مهمه که اگر تست های سال های گذشته کنکور آزاد را بزنید آنگاه زمانی که سر جلسه آزمون تشریف ببرید می بینید که در بعضی از درس ها تست ها براتون خیلی آشنا است یعنی یا همان و یا مشابه آن ها را دادند در بعضی از درس ها هم شاید نه زیاد.... سوالات جدید هم طرح میشه برای مثال کنترل خطی....
*** سعی کنید برای کنکور آزاد کتابی را پیدا کنید که مجموعه سوالات سالهای گذشته را در خود جمع کرده باشه .......دقیقا مثل کتابی که چاپ دانشگاه تهران است و برای کنکورهای سراسری این کار را انجام داده.....;)

** کلی نمیشه گفت باید موردی برای هر درس به دنبال بهترین کتاب و جزوه باشید ...ولی برای کنکور آزاد اگر بخواهم کلی بگم که البته اینطوری خالی از ایراد هم نیست .....کتابای پردازش و راهیان ارشد تست هاشو بزنید.....باز هم تکرار میکنم که کلی گفتن با ایراد همراه است قطعا.....!!!!!! *چون سوالتون کلی بود و به درس خاصی اشاره نکردید....ببخشید دوست عزیز.....:gol:
** بنده هر دو را دارم ولی کپی کردن کتابا یا همان جزوات چاپی سخته آخه باید اینطوری کتاب رو ببخشید پاره و ورق ورق کنم که شرمنده دوست عزیز ......بابت جزوه های دستنویس کلاس حضوری خوب مشکلی وجود ندارد و میشه راحت کپی گرفت....:gol:

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحالم که باز می بینمتون.خیلی وقت بود که تاپیک هاتون را نمی دیدم.راستی یادمه شما خیلی رو مغناطیس تکیه داشتید واسه مغناطیس هم بگید چی خوبه
ممنون

خیلی ممنون از لطفتون:gol:
بله ... مغناطیس درس قشنگیه و علاوه بر تاثیرش در رتبه کنکور در وسیع کردن دید ریاضی و کلا مهندسی تاثیر زیادی داره. درس هایی مثل احتمالات و مغناطیس همین خاصیت رو دارن.
بنظر من موفقیت در مغناطیس به موفقیت در انالیز برداری و انتگرال گیری در این درس بستگی داره. بقیه مطالب همش تکرار مکررات هست .قاون گاوس ، دوگان قانون آمپر هست و...
مهم فصل اول هست.
منابع خوب برای این درس چند تا کتاب زیر می تونه باشه:
اگر در درک مفهوم پایه ای مشکل دارید کتاب پارسه برای شروع خوب هست ، ولی کتاب پردازش واقعا منبع فوق العاده ای هست. اول باید تمرین های ابتدایی که ساده تر هستن رو حل کنید بعد برین سراغ تمرین های تکمیلی که در اخر های کتاب هستن که کمی مشکل تر هستند.
موضوع بعدی که فوق العاده مهم تر هست تکرار تمرینات حل شده هست.

اگر کمک دیگری از دستم بربیاد به ایمیلم سوالتون رو بفرستید چون من به باشگاه خیلی کم میام!( شاید بگم نمیام بهتر باشه)

موفق باشید:gol::gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا