مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**مشاوره ارشد و دکتری تخصصی مهندسی برق**

**مشاوره ارشد و دکتری تخصصی مهندسی برق**

**سلام به همه دوستان عزیز :gol:.....ببخشید که اینجا تاپیک زدم.....*** برای بحث ***مشاوره و آمادگی آزمون دکتری تخصصی و **کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم.....:):gol:

*** اگر دوستانی در این سایت داریم که:*** دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق هستند و سوالاتی در رابطه با آزمون دکتری تخصصی مهندسی برق در ذهنشون دارند که بدنبال جوابش هستند.....!!:warn::)

***بنده کمترین از* آقای دکتر هاشم نیا عزیز **دانشجوی ممتاز دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف دعوت و خواهش کردم که در شب ها که فرصتی برای ایشون پیش آمد پاسخ گوی سوالات دوستان باشند......:gol:

****دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد لطفا از طریق لینک زیر سوال خود را لطفا مطرح کنید....:):gol:

http://bitronic.ir/forum/index.php?topic=115.0

*** ودر موارد خیلی خاص اگر: در رابطه با **بحث کنکور ارشد هم سوالی باقی ماند در ذهن عزیزی که پاسخش را دریافت نکرده در لینکی که آدرس آن را میدهم بیان بفرمائید تا آقای دکتر پاسخ دهند ....

*** فقط خواهشم این است از همه عزیزان که مطالبی را که بنده پاسخ آنها را داده ام مجددا سوال نفرماییند......چون آقای دکتر تاپیک های قبلی بنده را خوانده اند و نظارت بر مطالب بنده دارند و اگر سوالی تکراری باشد و پاسخش در بین مطالب بنده وجود داشته باشد ...جواب نمی دهند......!!
!:warn:

http://bitronic.ir/forum/index.php?topic=45.0

*** و یک خواهش از دوستان*** داوطلب آزمون دکتری تخصصی مهندسی برق دارم و اون هم اینکه بخاطر وقت کم آقای دکتر
......

***اول سعی کنید سوالات مهمتر و با اهمیت را بپرسید لطفا.......و از زدن تاپیک های تکراری که **پاسخش داده شده و یا **مطرح شده در بالاتر لطفا پرهیز کنید ....
** و همین طور از پرسیدن سوالات شخصی و خصوصی و در خواست های شخصی خارج از عرف لطفا جدا خودداری کنید.......تا ما شرمنده این عزیز نشویم .....:)
:gol:

amin1139

عضو جدید
سلام من هم ترم 6 هستم و ميخوام ارشد امتهان بدم به نظر شما چند ساعت در روز بايد خوند رو چه درسهايي ارزش بيشتري داره وقت بذارم و روزي 8ساعت الن ميخونم كافي؟
amin1139@yahoo.com

ehsangerman

عضو جدید
سلام كسي ميدونه واسه تجزيه چيكار بايد كرد؟؟؟ من از كتاب پارسه ميخونم مشكله برام! نميفهمم! كسي ميتونه كمك كنه؟
ممنون

r.m.d

عضو جدید
سلام كسي ميدونه واسه تجزيه چيكار بايد كرد؟؟؟ من از كتاب پارسه ميخونم مشكله برام! نميفهمم! كسي ميتونه كمك كنه؟
ممنون
سلام دوست من
یه پیشنهاد بهت میدم به نظرم بهترینه. کتاب فقط اپنهایم ترجمه دیانی حتما داریش. حیلی کتاب خوبیه و ترجمه عالی داره برای تسلط هم رهیافت حل مساله دیانی بخون و تمرینا ت اپنهایم حل کن چند بار. با اینکار تجزیه فول میشی

mehdisepehri

عضو جدید
درخواست کمک برای درس ماشین و کنترل

درخواست کمک برای درس ماشین و کنترل

سلام دوستان!
می خواستم ازتون راهنمایی بخوام برای این دو درس ماشین و کنترل!
باور کردنی نیست ، الکترومغناطیس واسم از اونا راحت تره!!!!!!!!!!
برای ماشین کتاب های زیر ور امتحان کردم اما تسلط لازم رو بهم ندادند:
پردازش ، مدرسان شریف ، پارسه ، ارشد ، پ س سن
برای کنترل هم این ها رو امتحان کردم اما باز هم تسلط لازم رو بهم نمیدن:
پارسه ، پردازش ، آریاز ، ارشد ، مدرسان شریف

میتونید بهم یه کتاب یا جزوه خوب معرفی کنید؟
و توروخدا اوگاتا رو نگید!
خیلی ازش بدم میاد...

راستی برای ریاضی مهندسی چی رو پیشنهاد می کنید؟
نیکوکار یا مهندس کریمی (نصیر) ؟
کتاب مهندس کریمی بیرون پیدا میشه؟

منتظر پاسختون..
یا علی..

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام دوستان!

خیلی ازش بدم میاد...

سلام .

رياضيات مهندسي : محمود كريمي انتشارات نصير كتاب خيلي عالي هست .

اما سعي كن كتاب درسي و تست دكتر محمد صادق معتقدي انتشارات پارسه رو هم بخوني .

رياضيات نيكوكار = خير . من كه اصلا نظر خوبي ندارم . كتاب جالبي نيست .

كتاب كريمي همه شهر ها گير مياد . اين هم سايت استاد كريمي

http://www.m-karimi.ir/

............................................................................................................

سيستم هاي كنترل خطي : براي تسلط بايد از منبع استفاده كني .

اگاتا و كتاب علي خاكي صديق انتشارات دانشگاه پيام نور جزو بهترين منابع هستند .

براي حل مثال هاي متعدد مي توني از كتاب رهيافت كنترل محمود دياني انتشارات نص

استفاده كني . منبع تستي خوب = پردازش و پارسه خيلي خوبن .

كتاب هاي خوبي براي كنترل داري استفاده ميكني .
............................................................................................................

ماشين الكتريكي : متاسفانه منبع خيلي خوب در درس ماشين به اون صورت نداريم .

كتاب پردازش ( پارسه هم كپي برداري كرده از اين كتاب ) در بين منابع موجود بهترين

كتاب هست اما براي كسي كه پايه ماشين نسبتا خوبي داشته باشه .

jujushow

عضو جدید
سلام دوستان!

خیلی ازش بدم میاد...

منتظر پاسختون..
یا علی..

دوست عزیز الکترو مغناطیس چه کتابهایی خوندید ؟ به نظزتون کدوم از همه بهتر بود ؟

در مورد کنترل و ماشین هم که تقریبا تمام کتابها رو دارید .... ممکنه بگید کدومش از همه بهتر بود . منظورم از بهتر اینه که قشنگتر درس داده و مطلب رو راحتتر بیان کرده و مفهوم رو بهتر رسونده .
در مورد درس بررسی هم دنبال چنین اطلاعاتی هستم . بهترین کتاب از نظر درس و نکته
پایه درسیم هم زیر متوسط هست ...
سایر دوستان هم اطلاعات داشتند ممنون میشم راهنمایی کنند .

الميرا

عضو جدید
سلام دوستان!ميخواستم ببينم شما ها تست هم كار ميكنيد از الآن؟؟:eek:من اينقدر متن درسارو فراموش كردم كه هنوز دارم اونا رو ميخونم!!!:confused:

واقعا سنگين هستند!!

mehdisepehri

عضو جدید
دوست عزیز الکترو مغناطیس چه کتابهایی خوندید ؟ به نظزتون کدوم از همه بهتر بود ؟

در مورد کنترل و ماشین هم که تقریبا تمام کتابها رو دارید .... ممکنه بگید کدومش از همه بهتر بود . منظورم از بهتر اینه که قشنگتر درس داده و مطلب رو راحتتر بیان کرده و مفهوم رو بهتر رسونده .
در مورد درس بررسی هم دنبال چنین اطلاعاتی هستم . بهترین کتاب از نظر درس و نکته
پایه درسیم هم زیر متوسط هست ...
سایر دوستان هم اطلاعات داشتند ممنون میشم راهنمایی کنند .

برای درس الکترومغناطیس ، در مرحله اول که یادگیری دروس هست ، فقط وفقط کتاب اکترومغناطیس پارسه تالیف دکتر عبدالعالی!
معجزه میکنه این کتاب!
در مرحله بعد که خوب این کتاب رو جویدید (!!!) حل مسائل کنکور های گذشته (می تونید از پردازش استفاده کنید) و در نهایت رهیافت...
در مورد کنترل خودم هنوز به یه جمع بندی نرسیدم اما احتمالا به این شکل بخونم:
1-خاکی صدیق
2- راهیان ارشد
3- مدرسان شریف
4- پردازش
5- آریاز
6- پارسه

در مورد ماشین ، واقعا موندم!!
مدرسان شریف + پردازش بد نیست...

r.m.d

عضو جدید
برای درس الکترومغناطیس ، در مرحله اول که یادگیری دروس هست ، فقط وفقط کتاب اکترومغناطیس پارسه تالیف دکتر عبدالعالی!
معجزه میکنه این کتاب!
در مرحله بعد که خوب این کتاب رو جویدید (!!!) حل مسائل کنکور های گذشته (می تونید از پردازش استفاده کنید) و در نهایت رهیافت...
در مورد کنترل خودم هنوز به یه جمع بندی نرسیدم اما احتمالا به این شکل بخونم:
1-خاکی صدیق
2- راهیان ارشد
3- مدرسان شریف
4- پردازش
5- آریاز
6- پارسه

در مورد ماشین ، واقعا موندم!!
مدرسان شریف + پردازش بد نیست...
سلام ببینین من یه کتاب ماشین دیدم تو انقلاب تالیف اساتید شریف بود و 2هفته اومده تو بازار. انقلاب هست اما واقعا شرمنده مولفاش یادم نمیاد اما نگاه انداختم خیلیییی عالی بود جلد سفید داره و اسمشم یه همچین چیزیبود (اموزش و حل مسائل ماشینهای الکتریکی) ولی 4تا یا 5 تا مولف داره که اسماشون رو کتاب هست. بازم عذر میخوام

setare soheyl

عضو جدید
به نظر من ریاضی نسبت به پارسال سخت تر بود
مدار اسون تر
ولی من خوب نزدم
4 تا ریاضی(یه دونه شانسی بود)
3 مدار
12 زبان

لطفا بقیه هم نظر خودشون رو بگند
سلام واسه قبولی تو ارشد گرایش الکترونیک دانشگاه رجایی حد نصاب رتبه معمولا چند میشه؟

setare soheyl

عضو جدید
**سلام به همه دوستان عزیز :gol:.....ببخشید که اینجا تاپیک زدم.....*** برای بحث ***مشاوره و آمادگی آزمون دکتری تخصصی و **کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم.....:):gol:

*** اگر دوستانی در این سایت داریم که:*** دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق هستند و سوالاتی در رابطه با آزمون دکتری تخصصی مهندسی برق در ذهنشون دارند که بدنبال جوابش هستند.....!!:warn::)

***بنده کمترین از* آقای دکتر هاشم نیا عزیز **دانشجوی ممتاز دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف دعوت و خواهش کردم که در شب ها که فرصتی برای ایشون پیش آمد پاسخ گوی سوالات دوستان باشند......:gol:

****دوستان دانشجوی کارشناسی ارشد لطفا از طریق لینک زیر سوال خود را لطفا مطرح کنید....:):gol:

http://bitronic.ir/forum/index.php?topic=115.0

*** ودر موارد خیلی خاص اگر: در رابطه با **بحث کنکور ارشد هم سوالی باقی ماند در ذهن عزیزی که پاسخش را دریافت نکرده در لینکی که آدرس آن را میدهم بیان بفرمائید تا آقای دکتر پاسخ دهند ....

*** فقط خواهشم این است از همه عزیزان که مطالبی را که بنده پاسخ آنها را داده ام مجددا سوال نفرماییند......چون آقای دکتر تاپیک های قبلی بنده را خوانده اند و نظارت بر مطالب بنده دارند و اگر سوالی تکراری باشد و پاسخش در بین مطالب بنده وجود داشته باشد ...جواب نمی دهند......!!
!:warn:

http://bitronic.ir/forum/index.php?topic=45.0

*** و یک خواهش از دوستان*** داوطلب آزمون دکتری تخصصی مهندسی برق دارم و اون هم اینکه بخاطر وقت کم آقای دکتر
......

***اول سعی کنید سوالات مهمتر و با اهمیت را بپرسید لطفا.......و از زدن تاپیک های تکراری که **پاسخش داده شده و یا **مطرح شده در بالاتر لطفا پرهیز کنید ....
** و همین طور از پرسیدن سوالات شخصی و خصوصی و در خواست های شخصی خارج از عرف لطفا جدا خودداری کنید.......تا ما شرمنده این عزیز نشویم .....:)
:gol:
سلام معمولا آخرین رتبه قبولی تو گرایش های مختلف برق تو دانشگاه رجایی واسه ارشد چند میشه؟

mary83

عضو جدید
تهران:۰۸:۵۶ , ۱۳۸۹/۰۵/۲۵ نسخه چاپي نسخه فقط متني دريافت فايل txt ارسال اين خبر به دوستان

خدایی به مهر خبر داد:
اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در هفته آینده/ پذیرش 55 هزار نفر
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد در هفته آینده خبر داد و گفت: 55 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند که با مراجعه به پایگاه الکترونیکی این سازمان می توانند از نتیجه خود مطلع شوند.
ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند نتایج نهایی کنکور را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه 120 هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 انتخاب رشته کرده اند، گفت: نسبت جنسیتی مجازین در این آزمون تقریبا 50 به 50 بود.

در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال 1389 برای 145 کد رشته شامل 52 کد رشته امتحانی در گروه علوم انسانی، 13 کد رشته امتحانی در گروه علوم پایه، 27 کد رشته در گروه فنی و مهندسی، 25 کد رشته در گروه کشاورزی، 10 کد رشته در گروه هنر، 14 کد رشته در گروه علوم پزشکی (فقط برای دانشگاه تربیت مدرس)، 4 کد رشته در گروه دامپزشکی دانشجو پذیرش می شود.

امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعد از ظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

امانت داري و اخلاق مداري

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز است.

mehdisepehri

عضو جدید
ریاضی مهندسی مهندس کریمی

ریاضی مهندسی مهندس کریمی

سلام بچه ها!
کسی میدونه چه طور میتونم کتاب رایضیات مهندسی مهندس کریمی (انتشارات نصیر) رو پیدا کنم؟
توی انقلاب هر جا رفتم گفتن تموم شده ، به اون شماره های توی سایت هم زنگ زدم ، گفتن معلوم نیست چاپ جدید کی بیاد!
کسی داره این کتاب رو که بخواد بفروشه؟

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**جزوه درسی*مدار 2 - دکتر کراری *یکی از طراحان سوال آزمون ارشد برق:

**جزوه درسی*مدار 2 - دکتر کراری *یکی از طراحان سوال آزمون ارشد برق:

***جزوه درسی* مدارهای الکتریکی 2 دکتر کراری *یکی از طراحان سوال آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق::)
*جزوه درسی *مدارهای الکتریکی 2 دکتر کراری (*استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر) در سه قسمت از طریق لینکهای زیر قابل دسترسی است. :gol:
:
o

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part1.zip

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part02.zip

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part_3.zip

**** پسورد مورد نیاز برای باز کردن فایل : www.ir-micro.com

***توجه: * اگر برای دانلود به مشکل برخورد کردید به همین سایت که نامش در پسورد است برید و دانلود کنید.......*** این جزوه از آقای دکتر کراری جزوه تمیزتر و کامل تری است بنسبت جزوه ای که از ایشون در سایر سایت ها وجود دارد.

EECi

مدیر بازنشسته

***جزوه درسی* مدارهای الکتریکی 2 دکتر کراری *یکی از طراحان سوال آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق::)
*جزوه درسی *مدارهای الکتریکی 2 دکتر کراری (*استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر) در سه قسمت از طریق لینکهای زیر قابل دسترسی است. :gol:
:
o

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part1.zip

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part02.zip

http://ir-micro.com:81/ir-micro.com|jozavate-darsi/ir-micro.com,madar2_part_3.zip

**** پسورد مورد نیاز برای باز کردن فایل : www.ir-micro.com

***توجه: * اگر برای دانلود به مشکل برخورد کردید به همین سایت که نامش در پسورد است برید و دانلود کنید.......*** این جزوه از آقای دکتر کراری جزوه تمیزتر و کامل تری است بنسبت جزوه ای که از ایشون در سایر سایت ها وجود دارد.

مهندس دست شما درد نکنه که لینک دادید، ولی این جزوه یک جزوه علمی هست و شاید بدرد کنکور نخوره.
با تشکر

lunalovegood

عضو جدید
به خاطر خدا یک دانشجوی دانا!!! ظرفیت گرایش ها رو واسه امسال اعلام کنه.بسیییییییییییییار ممنونننننن میشم.به قول فرنگی ها for god's sake !!!

eee.eee99

عضو جدید
دوستان مشکلی پیش امد که من به جای شروع از اول تیر ،از الان تونستم درس خوندن رو شروع کنم،لطفآ از لحاظ روحی کمکم کنید.....:cry:

r.m.d

عضو جدید
سلام واسه قبولی تو ارشد گرایش الکترونیک دانشگاه رجایی حد نصاب رتبه معمولا چند میشه؟
سلام. دوست خوبم رتبه قدرت دانشگاه شهید رجایی, تا 1550 من دیدم روزانه قبولی داشته و الان مشغول به تحصیل هستند اما الکترونیک رو نمیدونم ولی معمولا رتبه الکترونیک بالاتر از قدرت هست شاید 1700 یا این حدودا البته این حدس شخصیه منه;)

setare soheyl

عضو جدید
سلام. دوست خوبم رتبه قدرت دانشگاه شهید رجایی, تا 1550 من دیدم روزانه قبولی داشته و الان مشغول به تحصیل هستند اما الکترونیک رو نمیدونم ولی معمولا رتبه الکترونیک بالاتر از قدرت هست شاید 1700 یا این حدودا البته این حدس شخصیه منه;)
سلام واقعا ممنونم.

r.m.d

عضو جدید
دوستان مشکلی پیش امد که من به جای شروع از اول تیر ،از الان تونستم درس خوندن رو شروع کنم،لطفآ از لحاظ روحی کمکم کنید.....:cry:
سلام. اصلا نگران نباش من هنوزم شروع نکردم اگه رتبه تک رقمی میخوای زیاد بخون از همین الان,;) اما اگه صرفا میخوای قبول بشی دیر نشده حتی زودم هست. من اول مهر شرو میکنم ولی به کسی پیشنهاد نمیدم ها.:)

smoinzad

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

:que:با سلام خدمت دوستان گرامي
من دانشجوي سال سومي هستم ولي به شدت نگرانم و احساس مي كنم بايد خواندن ارشد را از امسال با شركت در آزمون آزمايشي بدون كلاس هاي حضوري شروع كنم چون ترم هفتم هم بايد حدود 20 واحد بردارم. مي خواستم ببينم آزمون هاي آزمايشي و مخصوصاسيستم مشاوره تحصيلي كداميك از موسسات بهتره ؟ خيلي ممنون ميشم اگر جواب بدهيد .

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
بهترین مشاور شما خودتون می تونید باشید. ولی پارسه می تونه بخاطر جامعه اماری و جوی که در اون وجود داره بهتون کمک کنه.
مهم تلاش و جدیت خود شماست.
شما باید هر چه سریع تر شروع به خوندن کنید .

ehsangerman

عضو جدید
سلام كسي ميدونه كه كدوم تمرين هاي اپنهايم از همه مهمتره از هر فصل؟ آخه زياده همش!!!!

MohandesSaem

کاربر بیش فعال
**کلاس مجازی رفع اشکال درس *ماشین های الکتریکی *توسط آقای دکترهاشم نیا:

**کلاس مجازی رفع اشکال درس *ماشین های الکتریکی *توسط آقای دکترهاشم نیا:

***با سلام به همه دوستان داوطلب کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق:
(**بویژه دوستانی که دو گرایش تاپ *مهندسی سیستمهای کنترل و *قدرت شاخه ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت را مورد نظر دارند....)

***آقای دکتر هاشم نیا عزیز *دانشجوی ممتاز دکتری مهندسی برق قدرت شاخه ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت دانشگاه صنعتی شریف لطف کردند....
و حاضر هستند که برای دوستانی که در حال مطالعه و آماده شدن برای کنکور ارشد هستند ....

** یک کلاس مجازی **رفع اشکال *درس ماشین های الکتریکی در سایت برگزار نمایند و دوستان عزیز می توانند که سوالات و ایرادات خود از این درس ماشین های الکتریکی1و2 را در تاپیک و بخشی که مشخص شده و آدرس لینک آن را در زیر مشاهده میکنید بیان و مطرح کنند و منتظر جواب باشند از طرف آقای دکتر هاشم نیا عزیز.......
***همچنین ایرادات کتاب پردازش (دکتر مشکین) هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.....)

***با تشکر فراوان از آقای دکتر هاشم نیا عزیز بابت وقتی که اختصاص میدهند به تمام جوانان داوطلبان کنکور ارشد در سراسر کشور عزیزمان.........و همین طور آرزوی موفقیت برای همه دوستان داوطلب آزمون ارشد مهندسی برق....:gol:

*** دوستان لطفا به لینک زیر مراجعه و سوالات و ایرادات خود را
در **درس ماشین های الکتریکی 1و2 مطرح کنید و آقای دکتر هاشم نیا هم لطف میکنند و پاسخ میدهند......:gol::)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2337741#post2337741

setare soheyl

عضو جدید
***با سلام به همه دوستان داوطلب کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق:
(**بویژه دوستانی که دو گرایش تاپ *مهندسی سیستمهای کنترل و *قدرت شاخه ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت را مورد نظر دارند....)

***آقای دکتر هاشم نیا عزیز *دانشجوی ممتاز دکتری مهندسی برق قدرت شاخه ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت دانشگاه صنعتی شریف لطف کردند....
و حاضر هستند که برای دوستانی که در حال مطالعه و آماده شدن برای کنکور ارشد هستند ....

** یک کلاس مجازی **رفع اشکال *درس ماشین های الکتریکی در سایت برگزار نمایند و دوستان عزیز می توانند که سوالات و ایرادات خود از این درس ماشین های الکتریکی1و2 را در تاپیک و بخشی که مشخص شده و آدرس لینک آن را در زیر مشاهده میکنید بیان و مطرح کنند و منتظر جواب باشند از طرف آقای دکتر هاشم نیا عزیز.......
***همچنین ایرادات کتاب پردازش (دکتر مشکین) هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.....)

***با تشکر فراوان از آقای دکتر هاشم نیا عزیز بابت وقتی که اختصاص میدهند به تمام جوانان داوطلبان کنکور ارشد در سراسر کشور عزیزمان.........و همین طور آرزوی موفقیت برای همه دوستان داوطلب آزمون ارشد مهندسی برق....:gol:

*** دوستان لطفا به لینک زیر مراجعه و سوالات و ایرادات خود را
در **درس ماشین های الکتریکی 1و2 مطرح کنید و آقای دکتر هاشم نیا هم لطف میکنند و پاسخ میدهند......:gol::)

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=2337741#post2337741
سلام ممنون میشم بگین میشه تو ارشد هم برق هم MBA امتحان داد چند تا رشته میشه تو ارشد امتحان داد؟از ترم چند میشه ارشد شرکت کرد ؟اگه دروس امتحانی ارشد و پاس کنیم اما هنوز واحد های اختیاری کارآموزی و غیره که واسه ارشد لازم نیست مونده باشه میشه ارشد شرکت کرد و در صورت قبولی تو ارشد با این شرایط چی میشه قبولت میکنن؟

mary83

عضو جدید
تا امسال که هر کسی می تونست 2 تا رشته شرکت کنه با توجه به شرایط دفترچه
برق و mBA می تونی با هم امتحان بدی
از سال اول می تونی ارشد شرکت کنی ولی باید یک گزینه ای رو انتخاب کنی که بگی آزمایشیه
اگه ارشد قبول بشی ( یعنی اون گزینه رو انتخاب نکنی و مجاز به انتخاب رشته بشی بعد انتخاب رشته کنی و روزانه قبول بشی نمی تونی سال بعد کنکور بدی جون فارغ التحصیل نشدی قبولیت از بین می ره!! و از کنکور سال بعد هم محرومی . شبانه هم قبول بشی ثبت نامت نمی کنن چون فارغ التحصیل نیسی !! اگه گزیته ازمایشی و انتخاب کنی برات کارنامه و رتبه می یاد ولی دیگه نمی تونی انتخاب رشته کنی .. البته خودشون هم گفتن تو دفترچه کسایی با شرایط شما اونو انتخاب کنن

setare soheyl

عضو جدید
تا امسال که هر کسی می تونست 2 تا رشته شرکت کنه با توجه به شرایط دفترچه
برق و mBA می تونی با هم امتحان بدی
از سال اول می تونی ارشد شرکت کنی ولی باید یک گزینه ای رو انتخاب کنی که بگی آزمایشیه
اگه ارشد قبول بشی ( یعنی اون گزینه رو انتخاب نکنی و مجاز به انتخاب رشته بشی بعد انتخاب رشته کنی و روزانه قبول بشی نمی تونی سال بعد کنکور بدی جون فارغ التحصیل نشدی قبولیت از بین می ره!! و از کنکور سال بعد هم محرومی . شبانه هم قبول بشی ثبت نامت نمی کنن چون فارغ التحصیل نیسی !! اگه گزیته ازمایشی و انتخاب کنی برات کارنامه و رتبه می یاد ولی دیگه نمی تونی انتخاب رشته کنی .. البته خودشون هم گفتن تو دفترچه کسایی با شرایط شما اونو انتخاب کنن
سلام دوست عزیز ممنون اما کنکور آزمایشی تو سراسری یا آزاد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا