مشاوره براي كارشناسي ارشد ... تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع بعد که دیدم بحث سرش زیاده آزمون های موسسات کنکور بود:
پارسه:تنها جامعه آماری خوبی داره+نظم(نظم آزمون برق مدیون تلاش مهندس تقوی هست)
نصیر رو نمیدونم(دوستان کمک کنن)
سنجش:اونطوری که من شنیدم اغلب سوالات از دست کاری سوالات سالهای قبل بدست میاد و بیشتر سعی میشه آزمون واقعی و نزدیک به کنکور باشه.(بازم میگم من فقط شنیدم دوستان کمک کنن)
و اما بینش.بینش بهترین سوالات الکترونیک کنترل و سیگنال رو داره.و مطمئن باشید تستی که تو این 3 درس میزنید حاصل زحمت و فکر و اشراف طراح است.
مهندس باغستانی طراح الکترونیک هستن و دکتر شیرین آبادی طراح کنترل و سیگنال.اگر تست خوب میخواید سوالات این موسسه رو تهیه کنید.
نکته مهم:
بچه ها ما انسان ها نظرات متفاوتی داریم این چیزهایی که من گفتم صرفا نظر منه.
من هیچ کدوم از این موسسات رو تایید و یا تکذیب نمیکنم.هر موسسه ای هم خوبی داره و هم بدی. پس اگر میخواید تو آزمونهای یکی از این موسسات شرکت کنید حتما تحقیق کنید و شرایطتون رو با شرایط اون موسسه بسنجید.
بهترین مشاوران شما دوستاتونن که تو این موسسات بودن.
موضوع بعد اساتید وکلاس هاشونه:
من همه رو اطلاع ندارم و فقط افرادی رو بیان میکنم که کلاسشون رو رفتم یا دیدمشون.
مهندس باغستانی: مرد شریفی هستن و کلاس الکترونیک اشون بسیار عالیست.اولین جلسه جزوه ای به شما میدن که ناقصه یعنی ایشون متن درس رو ناقص نوشتن و همه تست های مورد نیاز و نکته دار اون بحث رو هم یادداشت کردن بنابراین شما سر کلاس جاهای خالی رو حین درس پر میکنید و از بیهوده نویسی دورید. سایت ایشون در امضای بنده موجود هست.
دکتر شیرین آبادی: ایشون دکترای کنترل دارن و من به شخصه ایشون رو نابغه کنترل میدونم.سیگنال ایشون هم عالی هست.
کلاس ایشون رو نرفتم ولی بشدت تعریف ایشون رو شنیدم. وبلاگ ایشون هم در امضای بنده موجود هست
مهندس تقوی: قبلا صحبت شد. وبالاگ ایشون در امضای بنده موجود هست.
مهندس مومن زاده:کلاس کنترل ایشون زیاد چنگی به دل نمیزنه.اما کلاس سیگنال خوبی دارن.
کتابهای سیگنال ایشون هم بهترین کتاب سیگنال هست.کتاب ریاضی مهندسی هم جزو بهترین ها
بقیه اساتید رو شناختی ندارم.
موفق باشید

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما مهمترین موضوع:
این حرفارو من برادرانه و برای موفقیت همتون میگم ان شاا... که درست بگم و شما هم بتونید استفاده کنین.
کنکوری های عزیز و دوستای گلم هرجا رو اشتباه میکنم لطفا تذکر بدید تا همه استفاده کنن
مهترین اصلی که برای موفقیت در کنکور هست انگیزست.پس خواهشا اگه میاین وسط گود با انگیزه کافی بیاید تا خدایی نکرده پشیمون نشید.
یک سوال ازتون میپرسم تا حالا دوستی داشتید که تو یکی از 10دانشگاه برتر کشور درس بخونه و مثل شما اینقد حساس و دنبال مسایل کنکور باشه؟منابع، اساتید، موسسات و...... یعنی اونا(منظورم دانشجویان تاپه)هم همین قدر حساسن؟ من ندیدم و فک کنم نخواهم دید.
خواهشا خواهشا خواهشا غرق حواشی کنکور نشید. غرق انتخاب منبع،استاد،کتاب ،موسسه و.... نشید.
بچه ها ما به وسواس انتخاب منبع گرفتاریم.مطمئن باشید بچه ای تاپ دانشگاه های خوب اینطور نیستن. یک بار منبع رو انتخاب کنید و شروع کنید به خوندن و وسواس رو کنار بزارید.از این شاخه به اون شاخه پریدن بسه.باور کنید یروز میاد میبینید بهمن 91 شد و 10تا کتاب و جزوه مدار دارید ولی از یکیشون هنوز 10صفحه هم نخوندین.
به همه توصیه میکنم این جمله رو پرینت بگیرن بزنن دیوار اتاقشون.(این جمله رو بهترین دوستم بهم یاد داده.ازش ممنونم)

تسلط 80درصدی روی 40دصد مطالب، بهتر از تسلط 40 درصدی روی 80 درصد مطالب است.

بزارید یکم بچه های تاپ دانشگاه های خوب رو بررسی کنیم.به نظر من این عزیزان بجز کتاب تست دانشگاه تهران کتاب تست دیگه ای ندارن و نخواهند داشت چون نیازی ندارن.چون کتاب مرجع خوندن چون خوندن چون استاد خوب داشتن و.......
پس حالا که وقت دارین بشینید و از کتابهای مرجع استفاده کنید.مواظب باشید تو استفاده از کتاب های مرجع افراط نکنید و غرق هم نشید.
نکته بعدی اینه که زیاد دنبال بچه های تاپ و رتبه های تک رقمی نرید.قبول کنید که اونا با شما خیلی فرق دارن.این عزیزان تمام زندگیشون درس بوده و استثناء هستن پس بنابراین نمیتونن به شما مشاوره خوب بدن.اگر یک دانشجویه خوب یا متوسط هستید مسلما بین یک رتبه 7و 700 کسی که رتبه 700داره بهتر میتونه راهنماییتون کنه تا رتبه 7.چون شرایط زندگیش به شما نزدیکتره.واقع نگر باشید.
کنکوری های عزیز این رو هم مد نظر داشته باشید واقعیت با حقیقت فرق میکنه.

و نکته دیگه اینکه نت میتونه برای شما عین یک عامل بیماری عمل کنه.خیلی خوبی داره اما قبول کنید عامل حساس بودن شما همین اینترنت و نظرات متفاوت است.تصمیم بگیرید اطلاعات جمع کنید ولی غرق نت هم نشید.مطمئن باشید وسواس شما رو بیشتر میکنه.
و نکته آخر بهترین راهنمای شما دوست یا استاد شماست که قبلا تو این آزمون پیروز شده.سعی کنید تا حد ممکن یک همراه خوب برای خودتون پیدا کنید و تا کنکور باهم پیش برید.هیچ کس نمیتونه مثل یک دوست خوب به شما کمک کنه.
با دوست یا استادتون مشورت کنید راهنمایی بخواید منابع رو مشخص کنید. با خودتون لج نکنید اگه میبینید تو یه درس ضعیف هستین برید کلاس (خیلی بهتون کمک میکنه).شروع کنید که ناگهان زود دیر میشه.
آها راستی از کتابای رهیافت هم غافل نشید بجز الکترونیک بقیش خوبن اونم خیلی قدیمی شده(اگر وقت دارید)
در نهایت از صمیم قلبم برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همتون مثه من به آرزوهای قشنگتون برسید.

خدا گوید:
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم،
تو ای والاترین مهمان دنیایم،
بدان آغوش من باز است،
شروع کن!
یک قدم با تو، تمام گامهای مانده اش با
من........

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
مهندس علی کامل توضیح دادن
بهترین کتاب برای تمرین بدون شک کتاب سرمه ای دانشگاه تهران هست. من به این موضوع اعتقاد راسخ دارم.
بهترین شیوه ان هست که خودتان با مسئله درگیر بشید و نکته اش رو بیرون بکشید( البته جزوات و کتاب های مفید می تونند دید اولیه لازم رو بدهند که برای اغلب دانشجو ها الزامی هست این بخش)

دوستان شخصیت کمال گرایی مفرط رو کنار بزارید
یکی از ویژگی های کمال گرایی مفرط این هست که فرد مورد نظر فقط بفکر برنامه ریزی ، یافتن جزوه جدید و منبع جدید و... هست
عمل لازم هست دوستان. با همان منابعی که یکبار جستجو کردید و پیدا کردید شروع کنید
شروع کنید این مهم هست
به نت بیایید فقط بخاطر رفع اشکال، ایجاد انگیزش و دیدن دوستان. ان هم با برنامه!

در مورد مدار مهندس تقوی هم نظرم رو قبلا گفتم. روش های حل تست ایشان روش های خوبی هست. بعضا روش های بسیار طولانی دارد که خوبست فقط یه بار نگاهی بیندازید...
اشتباهات رایجشان که در میان تست ها مطرح کردند مثل پتکی بر سر دانشجوی تیز بین فرو می اید که " مهندس شما اشتباه نکنی ها!"
کتاب کنترل ایشان هم کتاب سطح بالایی هست که بنظرم برای دانشجویی که هنوز کنترل شروع نکرده سنگینه. بهتره ابتدا اریاز رو بخونه در کنار یه مرجع و تمرینای جون دار رهیافت( که واقعا تعدادشون معقول هست ) یاد بگیره ، بره سراغ این کتاب.
من خودم اولین بار که کتاب کنترل راهیان می خوندم وافعا برام سنگین بود . ولی بعد سماجت زیاد برام شیرین تر می شد. انگار حجاب های جهلم کنار می رفت!!:)

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خسته نباشید

منم با حرف مهندس علی موافقم !!

من رتبه های برتر کنکور رو دیدم اصلا باورتون نمیشه اسم منابع رو هم بلد نبودند!! فقط یه کتابی رو خونده بودن. کمال گرایی باعث وسواس میشه!

البته کمالگرایی خوبه تا زمانی که با واقع گرایی همراه باشه!

آنهایی که از خودشون راضی نیستند ، بخونند!
آيا شما هم فرد کمال گرايی هستيد؟؟؟
آيا شما هم هموار فکر می کنيد آن کسی که می خواهيم باشيد نيستيد؟

آيا احساس مي كنيم كارهايي كه به اتمام رسانده ايم به اندازه كافي خوب نيستند؟
آيا نوشتن مقالات و طرحها را با اهداف انجام دقيق آنها به تعويق مي اندازيم ؟
آيا احساس مي كنيم كارها را بايد صد در صد درست انجام دهيم و در غير اين صورت فردي متوسط و يا حتي بازنده هستيم؟
اگر چنين باشد در آن صورت ما به جاي حركت در مسير موفقيت سعي در كامل بودن داريم.
كمال گرايي:
به افكار و رفتار هاي خود تخريب گرانه اي اشاره مي كند كه هدف آنها رسیدن به اهداف به شدت افراطي و غير واقع گرايانه است. در جامعه امروزي ‍ به اشتباه كمال گرايي چيزي مطلوب و حتي لازم براي موفقيت در نظر گرفته مي شود.
به هرحال مطالعات اخير نشان مي دهند نگرش كمال گرايانه موجب اخلال در موفقيت مي شود. آرزوي كامل بودن ‍ ، هم احساس رضايت از خودمان را از ما مي گيرد و هم ما را به اندازه ساير مردم ( كساني كه اهداف واقع گرايانه دارند ) ، در معرض ناكامي قرار مي دهد.
علل كمال گرايي
اگر ما فردي كمال گرا باشيم ،‌احتمالا در كودكي ياد گرفته ايم ديگران با توجه به ميزان كارآييمان در انجام كارها به ما بها مي دهند در نتيجه آموخته ايم در صورتي ارزشمنديم كه مورد قبول ديگران واقع شويم ( فقط بر پايه ميزان پذيرش ديگران به خود بها مي دهيم ) ،‌ بنا بر اين عزت نفس ما ، بر اساس معيارهاي خارجيپايه ريزي شده است . اين امر مي تواند ما را نسبت به نقطه نظرها و انتقادات ديگران ، آسيب پذير و به شدت حساس سازد. در نتيجه تلاش براي حمايت از خودمان و رهايي از اينگونه انتقادات ، سبب مي گردد كامل بودن را تنها راه دفاع از خود بدانيم . بعضي از احساسات ‍، افكار و باورهاي منفي ذيل ،‌احتمالا با كمال گرايي مرتبط هستند:
ترس از بازنده بودن:
افراد كمال گرا ،‌غالبا شكست در رسيدن به هدف هايشان را با از دست دادن ارزش و بهاي شخصي مساوي مي دانند.
ترس از اشتباه كردن :
افراد كمال گرا ،‌غالبا اشتباه را مساوي با شكست مي دانند . موضع آنها در زندگي ،‌حول و حوش اجتناب از اشتباه است . كمال گراها فرصت هاي يادگيري و ارتقاء را از دست مي دهند.
ترس از نارضايتي :
افراد كمال گرا ،‌ در صورتي كه ديگران شاهد نقايص يا معايب كارشان باشند ، غالبا به دليل ترس از عدم پذيرش از سوي آنان ، دچار وحشت مي گردند. تلاش براي كامل بودن در واقع روشي جهت حمايت گرفتن از ديگران به جاي انتقاد ، طرد شدن يا نارضايتي مي باشد.

همه يا هيچ پنداري :
افراد کمال گرا، بندرت بر اين باورند كه در صورت به پايان رسانيدن يك كار بطور متوسط ، هنوز با ارزش هستند. افراد كمال گرا در ديدن دورنماي موقعيت ها دچار مشكل هستند. براي مثال ،‌ دانش آموزي كه هميشه نمره (A) داشته ، در صورت گرفتن نمره (‌ B ) بر اين باور است كه - كه من يك بازنده كامل هستم-
تاكيد بسيار بر روي بايدها :
زندگي كمال گرا غالبا بر اساس ليست پايان ناپذيري از بايدها بنا شده است كه با قوانين خشكي براي هدايت زندگي آنها به خدمت گرفته مي شود . افراد كمال گرا با داشتن چنين تاكيدهايي بر روي بايد ها بندرت بر روي خواسته ها و آرزوهاي خود حساب مي كنند.
اعتقاد داشتن به اين امر كه ديگران به آساني به موفقيت مي رسند:
افراد كمال گرا مشاهدات خود را به گونه اي جمع آوري مي كنند كه بگويند افراد ديگر با كمترين تلاش ، خطاهاي كم ، استرس هاي عاطفي كمتر و بالاترين اعتماد به نفس به موفقيت دست مي يابند . در عين حال افراد كمال گرا كوششهاي خود را پايان نا پذير و ناكافي تلقي مي كنند.

دور معیوب (سیکل معیوب) در روند کمال گرایی

نگرش کمال گرایانه ، یک دور معیوب را بوجود می‌آورد. افراد کمال گرا ، نخست مجموعه‌ای از اهداف غیر قابل دسترس را ردیف می‌کنند. در گام بعدی در رسیدن به این اهداف شکست می‌خورند، زیرا دسترسی به آن اهداف غیر ممکن می‌باشد. در گام بعدی ، زیر فشار میل به کمال و ناکامی مزمن غیر قابل اجتناب ناشی از آن ، خلاقیت و کارآمدی آنها کاهش می‌یابد. و بالاخره این روند ، افراد کمال گرا را به انتقاد از خود و سرزنش خود هدایت می‌کند، که نتیجه این روند نیز عزت نفس پایین می‌باشد. این مسایل ، احتمالا اضطراب و افسردگی نیز به همراه خواهد داشت. در این موقعیت افراد کمال گرا بطور کامل در این لحظه ، تنها ، اگر سختتر کار کنم، موفق خواهم شد. چنین افکاری ، مجددا منجر به یک دور کامل معیوب می‌گردد. چنین دور معیوبی با نگاهی به نحوه روابط بین فردی افراد کمال گرا ، می‌تواند بهتر ، قابل تشریح باشد.

افراد کمال گرا معمولا عدم پذیرش و طرد شدن از سوی دیگران را پیش بینی و از آن می‌ترسند. با این ترس ، آنها در مقابل انتقاد دیگران حالت دفاعی به خود می‌گیرند و از این طریق دیگران را ناکام و از خود دور می‌سازند. کمال گراها بدون اینکه متوجه این موضوع باشند، همچنین معیارهای به شدت غیر واقع گرای خود را از دیگران نیز انتظار داشته و در نتیجه نسبت به دیگران متوقع و منتقد می‌گردند. در نهایت ، ممکن است، افراد کمال گرا ، به دیگران اجازه ندهند که شاهد اشتباهاتشان باشند. آنها این نکته را در نظر نمی‌گیرند که خود افشایی این فرصت را به آنها می‌دهد که دیگران به چشم یک انسان به آن نگاه کرده و دوستشان بدارند. بدلیل وجود این دور (سیکل) معیوب ، افراد کمال گرا ، غالبا در داشتن روابط نزدیک با افراد دچار مشکل هستند و به همین خاطر رضایت کمتری از روابط بین فردی خود دارند.
تلاش (پشتکار) سالم

انتخاب اهداف سالم و داشتن تلاش و پشتکار با فرآیند خود تخریبگر کمال گرایی کاملا تفاوت دارد. تلاش سالم (سازنده) ، منجر به انتخاب اهداف ، برپایه خوسته‌های شخصی و آرزوها و نه براساس پاسخگویی به انتظارات خارجی ، می‌گردد. اهداف این افراد ، همیشه تنها یک قدم از آنچه همزمان به پایان برده‌اند، فراتر است. به عبارتی اهداف آنها ، واقعی ، خود جوش (درونی) و ذاتا قابل حصول است. افراد کوشای سالم از انجام کار در دست اجرا بیشتر از تفکر در مورد نتیجه پایانی آن لذت می‌برند. وقتی این افراد یا تجاربی چون نارضایتی یا شکست مواجه می‌شوند، واکنشهای آنها عموما به موقعیت ویژه موجود محدود می‌شود و این موضوع را به احساس ارزشمندی خویش تعمیم نمی‌دهند.
در مورد کمال گرایی چه باید کرد؟

اولین گام در تغییر نگرشهای کمال گرایانه به تلاشهای سالم ، داشتن عدم رضایت از کمال گرایی است، بی‌نقص بودن یک خطای غیر قابل حصول است. گام بعدی چالش با افکار و رفتارهای خود تخریب گرانه‌ای است که بی‌نقص گرایی را تغذیه می‌کنند. احتمالا برخی از دستورالعملهای زیر می‌توانند کمک کننده باشند:

• اهداف واقعی و قابل دسترسی را برپایه خواسته‌های شخصی ، نیازها و عملکردهای قبلی خود هماهنگ نمایید. این امر شما را قادر خواهد ساخت، تا به خواسته‌های خود برسید و نیز احساس ارزشمندی شما را افزایش خواهد داد.

• اهداف بعدی را به ترتیب ارزش آنها مرتب نمایید. به محض آنکه به یک هدف می‌رسید، هدف بعدی را یک سطح فراتر از سطح قبلی عملکردتان تعیین نمایید.
  • با معیارهای خودتان برای رسیدن به موفقیت تلاش نمایید. هر گونه فعالیت و هدفی را که انتخاب می‌کنید، با 100 % ، 90 %، 80 % یا حتی 60 % موفقیت بپذیرید. این امر به شما کمک خواهد کرد، تشخیص دهید که کامل نبودن شما به معنی پایان دنیا نیست.

• طی مراحل انجام کار در فعالیت ، تنها بر روی نتیجه پایانی تمرکز نکنید. موفقیت خود را تنها بر اساس اینکه چه چیزی را به پایان رسانیده‌اید، ارزیابی ننمایید، بلکه به این مساله نیز تنها دهید که انجام این کار چقدر موجب احساس لذت در شما شده است. به این موضوع دقت کنید که ، مراحل به انجام رسانیدن یک هدف نیز می‌تواند ارزشمند باشد.

• احساس اضطراب و افسردگی را همچون فرصتی جهت ارزیابی خویش مغتنم شمارید و با خود این پرسش را مطرح سازید که آیا من انتظارات غیر ممکن را در چنین موقعیتی برای خود فراهم کرده‌ام؟
  • با طرح سوالاتی از خود از قبیل از چه چیزی در هراسم؟ بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد چیست؟ با ترسی که در پشت کمال گرایی شما نهفته است، رویارو شوید.

• به این نکته دقت کنید که بسیاری از چیزهای مثبت تنها با اشتباه کردن ، قابل یادگیری هستند. بطور مشخص به آخرین اشتباه خود فکر کرده و عبرتهایی را که از آن گرفته‌اید، برای خود فهرست کنید.
  • از تفکر همه یا هیچ در ارتباط با اهدافتان اجتناب نمایید. بیاموزید که بین کارهای که اولویت بالایی برای شما دارند و کارهایی که اهمیت کمتری دارند، تفاوت بگذارید و نسبت به کارهایی که اهمیت تلاش کمتری داشته باشند کوشش کمی به عمل آورید.

وقتی این پیشنهادات را بکار ببندید، احتمالا تشخیص می‌دهید که کمال گرایی در زندگی شما مسئله مفید ، ضروری و موثر نمی‌باشد. با استفاده از این روشها نه تنها بدون نیاز به کمال گرایی به اهدافتان خواهید رسید، بلکه احساس بهتری نیز در مورد خود خواهید داشت.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این صفحه در مقابل 264 صفحه دیگه ارزش خیلی زیادی داره.اجتمال بسیار زیاد چکیده مطالب این صفحه روی تایمر قرار خواهد گرفت

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خسته نباشید

یه دوستی دارم الان داره ارشد میخونه توی تهران همیشه بهم میگفت توی کنکور مخ ها یکسانه این نحوه ی خوندن انسان هاست که اونا رو عقب یا جلو میندازه!!

وقعا راست میگفت.
راستی! اگه به خاطر کمال گرایی از هوش و استعداد خودتون واسه خودتون زیر سوال رفته:cry: یه سر به لینک زیر بزنید و هوش خودتون رو تست کنید تا به خودتون امیدوار بشید!! (فقط کافیه یه نظمی رو بین شکل ها پیدا کنید که کلید حل سواله و تایم مهمه):neutral:

http://iqtest.dk/main.swf

در ضمن همیشه یادتون باشه:

برنده کسیکه تا پای جون جنگیده و از نتیجه آزاده!!

زیبایی افتادن(شکست خوردن) یک مرد وقتی تموم ضرباتش رو به هدفش زده خیلی دیدنیه!

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
من رتبه های برتر کنکور رو دیدم اصلا باورتون نمیشه اسم منابع رو هم بلد نبودند!! فقط یه کتابی رو خونده بودن. کمال گرایی باعث وسواس میشه!
اینطور نیست، رتبه های برتر منابع رو بخوبی می شناسند و این دلیل بر موفقیت انهاست
کتاب های زیادی میخوانند
اصول مطالعه رو رعایت می کنند

موفق باشید:gol:

marysimaa

عضو جدید
اینطور نیست، رتبه های برتر منابع رو بخوبی می شناسند و این دلیل بر موفقیت انهاست
کتاب های زیادی میخوانند
اصول مطالعه رو رعایت می کنند

موفق باشید:gol:
سلام. به نظرم آقاي muhammad1986 منظورشون رو كمي بد گفتن. احتمالا منظورشون اين بود كه خيلي دنبال جزوات اساتيد مختلف نباشيم.

يكي از اساتيد ما تعريف ميكرد كه براي حل هر يك تست يا مسئله مهندسي به شكلي كه براي همه افراد آموزنده باشه، و بيان ساده و قابل فهمي داشته باشه و قابل چاپ در كتاب باشه چيزي حدود 5 ساعت زمان لازم هست. من به شخصه از روزي كه استادمون اين صحبت رو كردن، نظرم نسبت به كتابهاي مهندسي كلي تغيير كرد. مثلا كتاب آقاي هيت رو كه نگاه ميكنم و خودم رو جاي ايشون ميگذارم، واقعا به پشتكارش غبطه ميخورم. فكر كنيد چقدر زحمت كشيده تا اون كتاب، "كتاب" شده.

بنظرمن كتاب خوب غذاي فكر هست.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خسته نباشید

نظرتون چیه در مورد هر کدوم از درس ها یه بخش مشاوره ای جداگانه ایجاد کنیم تا بتونیم بهتر تموم موارد رو بررسی کنیم؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام. به نظرم آقاي muhammad1986 منظورشون رو كمي بد گفتن. احتمالا منظورشون اين بود كه خيلي دنبال جزوات اساتيد مختلف نباشيم.
بنظرمن كتاب خوب غذاي فكر هست.

البته جزوه اساتید کاردان بسیار می تونه کمک کنه و خیلی ها از این جزوات استفاده می کنند ولی محور کارشان کتاب هست و نه جزوه( معمولا دوستانی که از شریف فارغ التحصیل میشن بدلیل سخت گیریه زیاد ، پایه علمی خوبی دارند و نیاز به جزوات در انها احساس نمی شود)
تعریف پایه علمی:
1-فهم مطلب
2-حل مسئله زیاد
3-تحلیل مطلب

مثلا کتاب های دانشگاه تهران مرجع کنکور انهاست

در کنکور کوچکترین اشتباه تاوان بزرگی دارد
پیروز باشید:gol:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
خسته نباشید

شما حق دارین من باید حرفم رو تصحیح کنم قبلا که واسه کنکور ریاضی میخوندم یه کتاب هایی بود به اسم 15 خرداد که توی مقدمه ش نوشته بود :

موفقیت در کنکور از آن کسانی است که حرفه ای درس میخوانند و از امکانات حرفه ای ها بهره میجویند!!

توی این سایت و سایت بیترونیک و مهندسان سمنان با همکاری دوستان و مهندس صائم منابع(جزوات و کتب) برتر دیگه رو شده به نظرم حالا بهتره در مورد
برنامه ریزی و نحوه ی خوندن و... تجاربمون رو انتقال بدیم.

آخرین ویرایش:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

خسته نیاشید

از دوستان کسی کتاب الکترونیک سپاهان رو داره؟میتونید تعداد صفحات و فصول و عنوان فصولش رو بهم بگید ؟

خیلی فوریه!!

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
یه سری به سایت زیر بزنید مطالب خیلی خوبی داره !! به مدیر هم نیازمنده.:victory:

دانشگاه مجازی مهندسی برق

http://barghghodrat.rozblog.com/Forum

hossein N

عضو جدید
دوستان جاییرو سراغ ندارید که یه آمار درستو حسابی از رتبه و محل قبولی کنکور پارسال داشته باشه؟ مخصوصا واسه کنترل

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان گرامی ، برای ادامه بحث کنکور کارشناسی ارشد برق ، به این تاپیک مراجعه کنید
>>> بحث و گفتگو پیرامون کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 92 <<<

بزودی چکیده ای از پست های مفید تاپیک فعلی در تاپیک های تخصصی جمع اوری خواهد شد
قفل شد
با تشکر:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا