مسائل مربوط به فایل های PDF

inter national

عضو جدید
سلام بچه ها
این نرم افزارر تبدیل pdf به word اسمش چیه؟
هرکدومتون آخرین ورژنشو دارین برام ایمیل کنین.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان کدوم نرم افزار کم حجم ، پی دی اف هایی رو که داخلشون علامت قفل دارن ، باز میشن اما کپی نمیشن ، می تونه پی دی اف رو قابل کپی کردن بکنه؟

ممنون

دوست عزيز من PDF password remover رو امتحان كردم خيلي سريع و راحت پسورد رو حذف ميكنه. درضمن خيلي هم نرم افزار كم حجميه. portable هم داره
از اين بهتر چي ميخواي ديگه ;)

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه من فايل رو باز ميكنم و از داخل خود آدوب ريدر ميارمش

اين راهنمايي كه دوستمون كردن مربوط به نرم افزار adobe acrobat pro هست نه adobe acrobat reader.
نسخه پرو قابليت انواع ويرايش ها رو به PDF ميده ولي نسخه ريدر فقط براي اجراي فايل هاي PDF هستش

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان تنها برنامه‌هايي كه مي‌تونه اين مشكل فارسي بودن PDF رو براي Word‌انجام بده برنامه‌هاي
OCR Scan هست.
يكي از بهترين برنامه‌ها
Readiris Corporate Pro 11.0.4787 ME
هست كه بايد تنظيمات فارسي رو انجام داد.
بعد.........

من خودم دارمش و ازش استفاده مي‌كنم به بهترين نحو جواب مي ده.

ممنون از پاسخ كاملتون. نرم افزار ABBYY PDF Transformer هم ازقابليت OCR استفاده ميكنه . من استفاده كردم و واقعا ازش راضيم .

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
من وقتی می خوام یک فایل فارسی pdf رو به word تبدیل کنم اصلا نمی شناسه word در مورد فایل انگلیسی مشکلی ندارم این و دومی وقتی یه جدول که تو pdf می خوام بیارم تو word
به هم مریزش حلا می خواستم ببینم راهکارش چیه نرم افزار داره یا باید بی خیال شم

99% نرم افزارهاي ورد به پي دي اف كه تو دنيا هست آسياي ميانه رو ساپورت نميكنن اگرم بكنن عربي رو ساپرت ميكنن
ولي نرم افزار ABBYY PDF Transformer براي فنت هاي فارسي هم عالي عمل ميكنه. من امتحان كردم و بيشتر از هر نرم افزار ديگه اي ازش راضي بودم. من با adobe acrobat pro و nitro PDF و افزونه ي آفيس و ... كار كردم ولي هيچكدوم به خوبي اين كار نكرده
امتحانش ضرري نداره
درضمن اين نرم افزار به تبديل PDF به ورد معروفه ولي من خودم امتحان نكردم . اين توضيح رو بخونين:
این نرم افزار محصول شرکت ABBYY بوده و از تکنولوژی OCR هوش مصنوعی برخوردار است. شما با کمک این برنامه به آسانی میتوانید در ابتدا با استفاده از ابزارهای درون نرم افزار اقدام به ویرایش قسمت های مختلف یک فایل پی دی اف نمایید و سپس آنرا به فرمت هایی نظیر Microsoft Word (DOC or RTF), Excel, HTML و TXT تبدیل و ذخیره کنید. امکان ارسال مستقیم فایل های PDF تولید شده به عنوان ضمیمه ایمیل و نیز داشتن سرعت بالا در هنگام تبدیل فرمت از جمله قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار به شمار میرود
موفق باشين ;)

ehsanstr

عضو جدید
99% نرم افزارهاي ورد به پي دي اف كه تو دنيا هست آسياي ميانه رو ساپورت نميكنن اگرم بكنن عربي رو ساپرت ميكنن
ولي نرم افزار ABBYY PDF Transformer براي فنت هاي فارسي هم عالي عمل ميكنه. من امتحان كردم و بيشتر از هر نرم افزار ديگه اي ازش راضي بودم. من با adobe acrobat pro و nitro PDF و افزونه ي آفيس و ... كار كردم ولي هيچكدوم به خوبي اين كار نكرده
امتحانش ضرري نداره
درضمن اين نرم افزار به تبديل PDF به ورد معروفه ولي من خودم امتحان نكردم . اين توضيح رو بخونين:
این نرم افزار محصول شرکت ABBYY بوده و از تکنولوژی OCR هوش مصنوعی برخوردار است. شما با کمک این برنامه به آسانی میتوانید در ابتدا با استفاده از ابزارهای درون نرم افزار اقدام به ویرایش قسمت های مختلف یک فایل پی دی اف نمایید و سپس آنرا به فرمت هایی نظیر Microsoft Word (DOC or RTF), Excel, HTML و TXT تبدیل و ذخیره کنید. امکان ارسال مستقیم فایل های PDF تولید شده به عنوان ضمیمه ایمیل و نیز داشتن سرعت بالا در هنگام تبدیل فرمت از جمله قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار به شمار میرود
موفق باشين http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/wink.gif

بابا اینا فونت فارسی رو کلا نمی خونن جانم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ehsanstr

عضو جدید
سلام بر دوستان
من نرم افزار تبديل پي دي اف به ورد را ميخواستم .البته ورژن 2 را دارم اما بعد نصب سريال نامبر ميخواد .ممنون ميشم کمکم کنيد .

از سایت میهن دانلود بگیر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیشه.
چون نرم افزار ها فارسی رو ساپورت نمی کنن

ما كه كرديم شد!
اين نرم افزاري كه من گفتم خودم امتحان كردم و جواب داد.
من 5 ،6 تا نرم افزار امتحان كردم همشون ي رو به صورت جدا ميذاشتن ولي اني نرم افزار درست عمل كرد.
شايد فنتت خيلي داغونه و نرم افزار نتونسته حروف رو شناسايي كنه؟ :biggrin:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه كرديم شد!
اين نرم افزاري كه من گفتم خودم امتحان كردم و جواب داد.
من 5 ،6 تا نرم افزار امتحان كردم همشون ي رو به صورت جدا ميذاشتن ولي اني نرم افزار درست عمل كرد.
شايد فنتت خيلي داغونه و نرم افزار نتونسته حروف رو شناسايي كنه؟ :biggrin:
نرم افزار ABBY PDF Transformer که گفتین، فارسی را ساپورت نمی کنه؛ حتی عربی رو هم ساپورت نمی کنه؛ در چند سایت که مراجعه کردم کاربرا هم همین حرف رو گفته بودن
مشابه اون نرم افزار ABBY Fine Reader بود که نمی دونم نسخه ی خاورمیانش اومده یا نه
می شه شما از قسمت زبان‌هاش که نوشته باشه فارسی عکس بگیرین؟ شاید من پیدا نمی کنم

نرم افزار Readiris Pro ورژن 11 اش عربی و فارسی رو ساپورت می کنه؛ خیلی خوب نیست ولی از هیچی بهتره

ask q

عضو جدید
سلام
سوالی راجع به نرم افزار Nuance PDF Reader 6.0 دارم،این برنامه از اول روی لپ تاپم بود (مدل لپ تاپ msi GE620)،مشکلی که باهاش دارم اینه که نمبتونم متن رو ویرایش کنم و کلاً وقتی تو Properties هرچیزی که میرم،همه ی iconها خاموشن! نمیشه هیچ کاری کرد،مثلاً وقتی یک کلمه رو highlight میکنم،نمیتونم رنگشو عوض کنم یا یادداشتی زیرش بنویسم!
کسی آشنایی داره؟
درضمن،اگر سایت یا کلوبی میشناسید که بتونه مشخصاً راجع به لپ تاپ و مسایل خاصش اطلاعات بده،ممنون میشم معرفی کنید. :)

X P R E S S

عضو جدید
سلام به همگی دوستان، سال نو مبارک http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif:
یه PDF با حجم بالا دانلود کردم، ولی وقتی اونو با Adobe Reader 9 باز میکنم:این پیغامو میده و مطالب داخل اونو نشون نمیده:

there was an error processing a page. A number is out of rage

چی کار باید بکنم؟

از Adobe acrobat X PRO استفاده کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان، سال نو مبارک http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif:
یه PDF با حجم بالا دانلود کردم، ولی وقتی اونو با Adobe Reader 9 باز میکنم:این پیغامو میده و مطالب داخل اونو نشون نمیده:

there was an error processing a page. A number is out of rage

چی کار باید بکنم؟

احتمالا مشکل از دانلوده و باید دوباره دانلود کنی
ولی اگه نرم افزارهای بالا جواب نداد nitro pdf و foxit رو هم امتحان کن شاید باز کرد.
موفق باشی ;)

آخرین ویرایش:

marof

عضو جدید
سلام در مورد تبديل pdf به word ميتونين كمكي بكنيد ممنون ميشم يه فايل انگليسي دارم كه ميخوام به فارسي ترجمه كنم و از بابيلون يا گوگل ترنزليت استفاده كنم ولي هرجه سعي كردم نتونستم به ورد تبديلش كنم و يا از متنش كپي بگيرم هنگام تبديل خطا ميده كه "فايل داراي رمز پنهان است" ميشه كاري شكرد يا نه؟؟ خيلي لازمش دارم تعداد صفحاتش هم زياده اگه بخوام دستي ترجمه ش كنم

computer_soft

اخراجی موقت
با سلام
من وقتی می خوام یک فایل فارسی pdf رو به word تبدیل کنم اصلا نمی شناسه word در مورد فایل انگلیسی مشکلی ندارم این و دومی وقتی یه جدول که تو pdf می خوام بیارم تو word
به هم مریزش حلا می خواستم ببینم راهکارش چیه نرم افزار داره یا باید بی خیال شم

نرم افزار foxit reader رو نصب کن ، تو سایت softgozar.com دانلودش هست .
بعد میتونی متن رو بگیری کپی پیست کنی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
سوالی راجع به نرم افزار Nuance PDF Reader 6.0 دارم،این برنامه از اول روی لپ تاپم بود (مدل لپ تاپ msi GE620)،مشکلی که باهاش دارم اینه که نمبتونم متن رو ویرایش کنم و کلاً وقتی تو Properties هرچیزی که میرم،همه ی iconها خاموشن! نمیشه هیچ کاری کرد،مثلاً وقتی یک کلمه رو highlight میکنم،نمیتونم رنگشو عوض کنم یا یادداشتی زیرش بنویسم!
کسی آشنایی داره؟
درضمن،اگر سایت یا کلوبی میشناسید که بتونه مشخصاً راجع به لپ تاپ و مسایل خاصش اطلاعات بده،ممنون میشم معرفی کنید. :)

با نرم افزاري كه گفتين كار نكردم ولي از اسمش معلومه كه قابليت ويرايش فايل هاي PDF رو نداره و فقط قابليت پخش و اجراي اونا رو داره.
براي ويرايش فايلتون من نرم افزارهايي مثل adobe acrobat pro يا nitro PDF رو بهتون پيشنهاد ميكنم.

masoud24

عضو جدید
دوستاني كه با اين نوع برنامه هاي ساخت PDF سر وكار داشته اند ، لطف كنند يه برنامه اي معرفي كنن كه وقتي پي دي اف از يه فايل ورد ميسازه ، مشكل فونت رو نداشته باشه كه روي يه كامپيوتر ديگه ببري ، فونتش رو داشته باشه يا نداشته باشه ، متن رو درست نشون بده كه بتونيم پرينت بگيريم ، يعني فونت رو داخل فايل پي دي اف خودش داشته باشه

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستاني كه با اين نوع برنامه هاي ساخت PDF سر وكار داشته اند ، لطف كنند يه برنامه اي معرفي كنن كه وقتي پي دي اف از يه فايل ورد ميسازه ، مشكل فونت رو نداشته باشه كه روي يه كامپيوتر ديگه ببري ، فونتش رو داشته باشه يا نداشته باشه ، متن رو درست نشون بده كه بتونيم پرينت بگيريم ، يعني فونت رو داخل فايل پي دي اف خودش داشته باشه

اگه از آفيس 2010 استفاده ميكنين بهترين راه براي ساختن PDF استفاده از save as و انتخاب PDF هست.
اگه از آفيس 2007 استفاده ميكنيد PDF Factory يا PDF Machine استفاده كنيد.
موفق باشيد
;)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..من یه مشکلی دارم ..فایلای pdf می خوام به jpg تبدیلشون کنم ...adobe reder داشتم نمیشد با اون...گفتن adobe acrobat reader نصب کنم ..الان نصبش کردم ...بازم نمیشه
دو تا گزینه save a copy & save as text داره ولی بازشون می کنم تو save as type پسوند jpgنداره...نمیدونم چرا اینطوریه ...و بگم با جای دیگهه امتحان کردم شده ..نرم افزار من نمیشه ولی.

fmosif

عضو جدید
من یه فایل پی دی اف فارسی دارم که می خوام از مطالبش در متنی که می نویسم استفاده کنم ولی وقتی کپی پیست می کنم توی ورد فونت هاش به هم می ریزه می شه کمک کنید به ورد تبدیلش کنم ؟ من برای باز کردنش از نرم افزار فاکسیت استفاده می کنم

پیوست ها

• IIEC04_092_769690_943dd.pdf
    172 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه فایل پی دی اف فارسی دارم که می خوام از مطالبش در متنی که می نویسم استفاده کنم ولی وقتی کپی پیست می کنم توی ورد فونت هاش به هم می ریزه می شه کمک کنید به ورد تبدیلش کنم ؟ من برای باز کردنش از نرم افزار فاکسیت استفاده می کنم

دوست عزیز برای باز کردنش از adobe reader استفاده کنید.
بعد از paste کردن تو ورد از منوی کوچیکی که ایجاد میشه، گزینه keep text only رو انتخاب کنید.
در ضمن برای اطمینان بیشتر بعد از مراحل بالا متن رو انتخاب کنید و shift+ctrl سمت راست صفحه کلید رو بزنین.
ان شالله که درست میشه;)

fmosif

عضو جدید
دوست عزیز برای باز کردنش از adobe reader استفاده کنید.
بعد از paste کردن تو ورد از منوی کوچیکی که ایجاد میشه، گزینه keep text only رو انتخاب کنید.
در ضمن برای اطمینان بیشتر بعد از مراحل بالا متن رو انتخاب کنید و shift+ctrl سمت راست صفحه کلید رو بزنین.
ان شالله که درست میشه;)

مرسی از راهنماییتون. راستش دستگاهم مشکل داره آکروبات روش نصب نمی شه ! ممکن نیست با همین فاکسیت کاری کرد؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون. راستش دستگاهم مشکل داره آکروبات روش نصب نمی شه ! ممکن نیست با همین فاکسیت کاری کرد؟

فکسیت نرم افزار ضعیفیه.تا حالا چند مورد اینطوری پیش اومده بود.
نیاز نیست ادوب رو نصب کنید.میتونید از نسخه قابل حملش استفاده کنید
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18390&softwareID=3538&softwareKeyword=adobe reader
اگه نرم افزار nitro PDF نصب میشه میتونین از اون هم استفاده کنید.نرم افزار قویه.
موفق باشید

fmosif

عضو جدید
فکسیت نرم افزار ضعیفیه.تا حالا چند مورد اینطوری پیش اومده بود.
نیاز نیست ادوب رو نصب کنید.میتونید از نسخه قابل حملش استفاده کنید
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18390&softwareID=3538&softwareKeyword=adobe reader
اگه نرم افزار nitro PDF نصب میشه میتونین از اون هم استفاده کنید.نرم افزار قویه.
موفق باشید

مرسی دانلود کردم ولی وقتی می خوام باز کنم و ازش استفاده کنم می زنه windows has stopped.... نمی دونم چرا نمی شه ! :(

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی دانلود کردم ولی وقتی می خوام باز کنم و ازش استفاده کنم می زنه windows has stopped.... نمی دونم چرا نمی شه ! :(

من خودم قبلا از همین سرور دانلود کردم و مشکلی نداشت.
از این سرور استفاده کنید
http://zobdeh.ir/نرم-افزار/adobe-reader-portable.html
یا اینکه همین فایل ورد که من کپی پیست کردم براتون استفاده کنید. البته نیاز به ویرایش داره
موفق باشید

پیوست ها

• 1.rar
    71.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

fmosif

عضو جدید
من خودم قبلا از همین سرور دانلود کردم و مشکلی نداشت.
از این سرور استفاده کنید
http://zobdeh.ir/نرم-افزار/adobe-reader-portable.html
یا اینکه همین فایل ورد که من کپی پیست کردم براتون استفاده کنید. البته نیاز به ویرایش داره
موفق باشید

مرسی از کمکتون خدا خیرتون بده

مرتضی صالح

عضو جدید
جدا شدن حروف فارسی هنگام خروجی pdf از نرم افزار AutoCad2013

جدا شدن حروف فارسی هنگام خروجی pdf از نرم افزار AutoCad2013

سلام علیکم
بنده مبه شکلی در اتوکد برخورد کردم. آن هم جدا شدن حروف فارسی هنگام خروجی گرفتن از این نرم افزار (اتوکد 2013) به فرمت pdf.
اگر کسی با این مشکل مواجه شده و روش رفع آن را می داند، لطفاَ ما را دریابد. با تشکر

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کمکککککککک

کمکککککککک

سلام دوستان

من می خاستم از روی یک pdfیک متنی رو کپی کنم..ولی وقتی تو وورد پیست میزنم..همش میریزه بهم..همه ی حروفاش جابه جا میشه هرکاری با ووردم کردم که بتونم درسش کنم نشد..........!!!!!!!!!!!!!

حالا راه حل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟..........ینی باید همه متنهایی که میخام رو بیشنم تایپ کنم!!!!!!!!:w09:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من می خاستم از روی یک pdfیک متنی رو کپی کنم..ولی وقتی تو وورد پیست میزنم..همش میریزه بهم..همه ی حروفاش جابه جا میشه هرکاری با ووردم کردم که بتونم درسش کنم نشد..........!!!!!!!!!!!!!

حالا راه حل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟..........ینی باید همه متنهایی که میخام رو بیشنم تایپ کنم!!!!!!!!:w09:

سلام
بله چاره اي جز تايپ ندارين.

سوالتون به تاپيك مربوطه منتقل شد