نجوه کار با نرم افزار ns2 و نکات مربوط به نصب آن

Baharan87

عضو جدید
با سلام
دوستان من چند روزی میشه که با iran-engآشنا شدم و از این بابت خوشحالم. امیدوارم بتونم مفید باشم
من از دوستانی که با لینوکس و نرم افزارهای تحت اون مثل ns2آشنایی دارن خواهش میکنم که تو این زمینه کمکم کنند. چون تقریبا 1 ماهه که با لینوکس و ان اس دست و پنجه نرم میکنم ولی متاسفانه هنوز نتونستم نصبش (ان اس)کنم.من تو لینوکس مبتدی هستم و شاید یه کم میترسم که بیگدار به آب بزنم واسه همین تو نصب ان اس به نظرم خیلی دارم احتیاط میکنم.میخاستم اگر از دوستان کسی هست که :
با این نرم افزار و patch crcn کار کرده
یا در مورد نصبش نکته خاصی هست که میبایست رعایت کنم
و یا اینکه اصلا چجوری شروع به نصبش کنم
از چه ورژنی استفاده کنم که کمتر اذیت کنه و به قول گفتنی با نسخه لینوکسم سازگار باشه
و...
لطفا کمکم کنه:question:ممنون میشم
ضمنا من از super ubuntu 10.10- 32bit استفاده میکنم

akbarmajidi

عضو جدید
شبیه سازی در NS2, آموزش NS2, آموزش NS2 به زبان فارسی, فیلم آموزش NS2Tآموزش NS2 به صورت تصویری توسط اساتی

شبیه سازی در NS2, آموزش NS2, آموزش NS2 به زبان فارسی, فیلم آموزش NS2Tآموزش NS2 به صورت تصویری توسط اساتی

با سلام
دوست عزیز یک سایت فارسی زبان هست به آدرس www.ns-3.org هر چی بخوا هست و هر چی بگی برات انجام میدن
شماره تلفن طرف: 09147450367

با سلام
دوستان من چند روزی میشه که با iran-engآشنا شدم و از این بابت خوشحالم. امیدوارم بتونم مفید باشم
من از دوستانی که با لینوکس و نرم افزارهای تحت اون مثل ns2آشنایی دارن خواهش میکنم که تو این زمینه کمکم کنند. چون تقریبا 1 ماهه که با لینوکس و ان اس دست و پنجه نرم میکنم ولی متاسفانه هنوز نتونستم نصبش (ان اس)کنم.من تو لینوکس مبتدی هستم و شاید یه کم میترسم که بیگدار به آب بزنم واسه همین تو نصب ان اس به نظرم خیلی دارم احتیاط میکنم.میخاستم اگر از دوستان کسی هست که :
با این نرم افزار و patch crcn کار کرده
یا در مورد نصبش نکته خاصی هست که میبایست رعایت کنم
و یا اینکه اصلا چجوری شروع به نصبش کنم
از چه ورژنی استفاده کنم که کمتر اذیت کنه و به قول گفتنی با نسخه لینوکسم سازگار باشه
و...
لطفا کمکم کنه:question:ممنون میشم
ضمنا من از super ubuntu 10.10- 32bit استفاده میکنم