مسائل مربوط به CD ها و DVD ها

zarghami1

عضو جدید
سلام

لطفا روش های کپی از دیسک هایی که قفل د ارند رو بگین

اسم نرم افزار یا ترفند؟

(این تاپیک با اهداف مثبت ایجاد شده. استفاده از صحیح از روش هایی که بیان می شود بر عهده خواننده می باشد)

با تشکر

sajad_strant

عضو جدید
سلام

لطفا روش های کپی از دیسک هایی که قفل د ارند رو بگین

اسم نرم افزار یا ترفند؟

(این تاپیک با اهداف مثبت ایجاد شده. استفاده از صحیح از روش هایی که بیان می شود بر عهده خواننده می باشد)

با تشکر
سلام
اميدوارم كه در راه درست باشد.
شما با يك سري از نرم افزار ها مي توانيد ابتدا از آن image بگيريد سپس image را write بزنيد.
نرم افزارها:
power iso
iso buster
fantom
clone
ترفند:
از منوي start گزينه run رو بزنيد و در خط دستور مسير و نام فايل autorun را تايپ كنيد.مثلا
j://autorun.exe
يا
setup.exe
موفق باشي

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahriyar1369

عضو جدید
مسائل مربوط به CD ها و DVD ها

درود به مهندسای ایران زمین

بچه ها من می خوام روی سی دیی که میخوام رایت کنم قفل بزارم تا نتونن رایتش کنن یه برنامه بهم معرفی کنید ممنون میشم

haj amin

عضو جدید
سلام

سلام

بچه ها من می خوام روی سی دیی که میخوام رایت کنم قفل بزارم تا نتونن رایتش کنن یه برنامه بهم معرفی کنید ممنون میشم

من شخصا خیلی سعی کردم نشد .اگر ام شد خودم با یکمی کار، کپی ش کردم .
یافتی منم خبر کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار

یکسری مرحله داره با استفاده از چندین نرم افزار که از اطلاعات image میگیره. یکسری اطلاعات رو طوری hidden میکنه که با کپی هم بدست نمیاد و در آخر هم یکسری اطلاعات لابلای اطلاعات شما قرار میده که در هنگام رایت تولید خطا میکنه. لیست نرم افزارها رو الان خاطرم نیست اما واستون میذارم. تو پک سیم خاردار هم آموزش داده شده. جستجو کنی لینک دانلودش هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

newmassege

عضو جدید

با برنامه های موجود انجام این کار یکم مشکله و برای هر قفلی یه روش برای دور زدنش هست. در کل اگر اصرار برای قفل گذاشتن بر روی سی دی داری (به صورت مجانی و با برنامه های موجود) بهترین روش قفل گذاری استفاده همزمان از روش ها و برنامه های مختلف هست. مانند روش افزایش حجم و روش مخفی سازی اطلاعات و ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza.20202020

عضو جدید
قفل cd

قفل cd

سلام
چطوری می تونم با افزایش حجم c d به صورت مجازی مانع کپی گیری بشم طوری که نرم افزار های IMAGE گیری نتون از c d کپی بگیرن
اگه نرم افزار خاصی وجود داره برا بزارید

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام
چطوری می تونم با افزایش حجم c d به صورت مجازی مانع کپی گیری بشم طوری که نرم افزار های IMAGE گیری نتون از c d کپی بگیرن
دوست عزيز هيچ قفلي دائمي نيست
مطمئن باش حتما شكسته مي شه
اين قفل حجمي كه سالهاست شكسته شده س چرا مي خواي دنبالش بري؟
برنامه بر اي اينكار: TZ Copy Protection

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام
اينم لينك دانلود برنامه با كليه متعلقات از سايت كمياب آنلاين با همون رمز هميشگي
دانلود كنيد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Innocent

عضو جدید
رایت دوباره DVD

رایت دوباره DVD

وقتی یه DVD رو رایت میزنم..... بعد دوباره اطلاعات بهش اضافه میکنم ....بین دوتا رایت رو DVD فاصله میفته و توhome theater فقط رایت اولی رو نشون میده..... کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد؟:cool:

xilizax

عضو جدید
وقتی یه DVD رو رایت میزنم..... بعد دوباره اطلاعات بهش اضافه میکنم ....بین دوتا رایت رو DVD فاصله میفته و توhome theater فقط رایت اولی رو نشون میده..... کسی میدونه مشکل چیه و چطور میشه حلش کرد؟:cool:

نمی تونی حلش کنی. ببین DVD های فیلم یک ساختار مشخص دارند که Player ها با خواندن فایلهای اطلاعاتی اون مثل *.IFO ها متوجه محل فایل Multimedia میشن و اون رو پخش می کنند. وقتی شما فیلم جدیدی اضافه می کنی تنظیمات IFO ها تغییری نکرده پس player فیلم جدید رو نمی تونه ببینه.

Innocent

عضو جدید
نمی تونی حلش کنی. ببین DVD های فیلم یک ساختار مشخص دارند که Player ها با خواندن فایلهای اطلاعاتی اون مثل *.IFO ها متوجه محل فایل Multimedia میشن و اون رو پخش می کنند. وقتی شما فیلم جدیدی اضافه می کنی تنظیمات IFO ها تغییری نکرده پس player فیلم جدید رو نمی تونه ببینه.
مشکل فیلم نیست.....این مشکل با همه فرمت ها هست.... حتی عکس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

xilizax

عضو جدید
مشکل فیلم نیست.....این مشکل با همه فرمت ها هست.... حتی عکس

اتفاقا در مورد عکس هم همین طوره. عکسها به فرمت Picture DVD رو دیسک رایت می شن. اما در این مورد شاید بشه با استفاده از تنظیم Section ها حلش کرد. البته قابلیتهای Player شما هم خیلی شرط است.

Sarp

مدیر بازنشسته
آموزش گذاشتن قفل حجمی روی سی دی

آموزش گذاشتن قفل حجمی روی سی دی

آموزش گذاشتن قفل حجمی روی سی دی :
با سلام:
ميخواهم به شما نحوه قفل گذاري بر روي سي دي را آموزش بدهم. اميدوارم كه خوشتان بيايد. مواد لازم: 1- برنامه Nero 2- يكي از برنامه‌ويرايشگر فايلهاي ISO مانند winISO,ultraISO و ...... 3- نرم افزار TZ Copy Protection كه ميتوانيد جديدترين نسخه اونرا از اينترنت جستجو كنيد و اما روش كار: 1- ابتدا به سراغ برنامه WInISO رفته و يك ايمج از سي دي مورد نظر ميگيريم. براي اين كار از منوي Actions گزينه Make ISO from CDROM را انتخاب كنيد. 2- در قسمت Option گزينه file را انتخاب كرده و روي گزينه Make كليك ميكنيم. صبر كنيد تا اميج گرفته شود.

3- در مرحله بعد بايد ايمج گرفته شده را به فرمت BIN تبديل كنيم براي اين كار از منوي Convert گزينه ISO to BIN را انتخاب كنيد در قسمت اول فايل ايمج گرفته شده در مرحله قبل را انتخاب و در قسمت دوم محلي را كه ميخواهيد فايل مورد نظرتان در آن قرار بگيرد را انتخاب كنيد. نام فايل جديد را Image2 در نظر بگيريد. و برروي Convert كليك كنيد. 4- بعد از اتمام كار ديگه با اين برنامه كاري نداريم اون را ببنديد. حال بايد به سراغ برنامه TZ Copy Protection برويم. اين برنامه با قرار دادن حداكثر 4 لايه قفل ميتواند به خوبي از سي دي شما محافظت كند. برنامه را اجرا كنيد: 1- در مرحله اول از گزينه Open فايل Image2.cue را باز كنيد. 2- بر روي Step1 در بالاي صفحه كليك كنيد تا قفل گذاري بر روي ترك صفر ايجاد شود. بعد از كليك بر روي اين گزينه پيغامي مبني بر اينكه قفل گذاري با موفقيت انجام شد داده ميشود. بر روي OK كليك كنيد. 3- حال براي امنيت بيشتر بايد يك سري ترك حاوي اطلاعات غير استاندارد ايجاد كنيم. در پايين صفحه بر روي Audio tracks toAdd كليك كرده و عدد 32 را وارد كنيد تا 32 ترك غير استاندارد ايجاد شود. براي بالا رفتن امنيت ميتوانيد گزينه‌هايّ fix Four-Second و Use IFS (Inteleave File system) را علامت دار كنيد و سپس بر روي Step2 كليك كنيد. 4- در اين مرحله بايد با ايجاد قفل حجمي و بالا بردن حجم برخي از فايلها مانع از كپي گرفتن اطلاعات سي دي بر روي هارد ديسك شويم براي اين كار بر روي MB در پايين صفحه كليك كنيد و در جعبه متن بالا عدد 1500 را وارد كنيد يعني ميخواهيم حجم برخي از فايلها را به 1500 مگابايت برسانيم. حال يكي از فايلهاي اصلي برنامه را انتخاب كنيد و بر روي گزينه Step3 در بالاي صفحه كليك كنيد خواهيد ديد كه رنگ فايل تغيير ميكند و در جلوي آن حجم فايل نيز به بيش از 1500 مگابايت ميرسد. 5- از كليك كردن بر روي گزينه Step4 خود داري كنيد چرا كه اين مرحله تغييراتي بر روي سي دي ميدهد كه برخي از رايترها قابليت رايت آن را ندارند(البته به گفته سازندگان برنامه اين مرحله از امنيت فوق العاده بالايي برخوردار است . به هر حال امتخانش ضرر ندارد) 6- تا اينجا ما توانستيم 4 مرحله قفل بر روي سي دي قرار دهيم در پايان بايد بر روي گزينه step5 كليك كنيم تا فايل حاوي قفل ما را ايجاد كند. بعد از كليك روي اين گزينه پيغامي ظاهر ميشود بر روي گزينه yes كليك كنيد. صبر كنيد تا كار برنامه تمام شود سپس همه پنجره هاي اضافي را ببنديد. اكنون فايل ما كاملا آماده براي رايت بر روي سي دي ميباشد. برنامه نرو را باز كرده و وارد برنامه Nero Burning Rom شويد . 1- از گزينه recorder گزينه ImageRecorder را انتخاب كنيد. 2- در پنجره اي كه باز ميشود فايل Image2.CUE را انتخاب كنيد. 3- در پنجره بعدي نيز بايد در قسمت Write method حالت Disk-at-Once/96 را انتخاب كنيد 4- سرعت رايت را بهتر است پايين انتخاب كنيد مثلا 12x 5- در پايان بر روي Burn كليك كرده تا عمليات رايت سي دي انجام شود.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

کسی جواب سوال رو به طور کامل نداره؟؟
یه برنامه یا روش هاش رو کامل بگه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mhmodroz

عضو جدید
رایت سی دی قفل دار

رایت سی دی قفل دار

چطور بایت روی یه سی دی قفل دار رایت کنم؟

(به شدت حیاتی هستش)
سی دی مورد نظر هم تک هستش پس کسی فکر نکنه کار غیر قانونی میخوایم بکنیم.

chelsea2011

عضو جدید
چطور بایت روی یه سی دی قفل دار رایت کنم؟

(به شدت حیاتی هستش)
سی دی مورد نظر هم تک هستش پس کسی فکر نکنه کار غیر قانونی میخوایم بکنیم.

با نرم افزار VSO Blindwrite Suite v6.3.1.6

رمز فایل : www.asandownload.com :razz:
حجم : 9.83 مگابایت :D
قیمت نسخه اصلی : 29.99 دلار :surprised:

اینم لینک دانلود

http://dl.asandownload.com/SoftWare...write_Suite_v6.3.1.6_www.AsanDownload.com.zip

امیدوارم اخطار تخلف نیاد بگه تبلیغ سایتی رو میکنی
به دوستم کمک کردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zina20

عضو جدید
چطور می توان یک سی دی قفل دار را رایت کرد؟؟؟

چطور می توان یک سی دی قفل دار را رایت کرد؟؟؟

با سلام خدمت دوستان
اگه کسی می دونه چطور و با چه نرم افزاری می توان قفل یه سی دی رو شکست و اونو رایت کرد توضیح بده ممنون میشم.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
اگه کسی می دونه چطور و با چه نرم افزاری می توان قفل یه سی دی رو شکست و اونو رایت کرد توضیح بده ممنون میشم.

نرم افزارهاي زيادي هست ولي بهترينشون به نظر من ashampoo و alcohol هستند
بازم هر جور ميلته. خوبي اين نرم افزارا اينه كه نياز به ايميج گرفتن ندارن سريع قفل رو ميشكنن و رايت ميكنن

ansarweb

عضو جدید
کار بر روی CD ها و DVD ها

کار بر روی CD ها و DVD ها

سلام دوستان
یه پوشه پر از فایلهای مختلف دارم که میخوام بریزمش روی یه دی وی دی
اما نمیدونم چطوری باید اینکارو بکنم با نرو و دی وی دی کلون امتحان کردم گزینه ای براش پیدا نکردم ایا راهی داره؟

eragon

عضو جدید
اموزش قفل گذاری روی دی وی دی

اموزش قفل گذاری روی دی وی دی

سلام خدمت همه دوستان

می خواستم یکی لطف کنه اموزش قفل گذاری روی دی وی دی فیلم رو بهم یاد بده طوری که در دستگاه های دی وی دی پلیر پخش بشه و با نرم افزار های معمولی رایت نشه و قابل کپی توی هارد هم نباشه ممنون میشم

خواهش میکنم کمکم کنید خیلی وقته دنبالشم خیلی هم بهش نیلز دارم

مرسی

shvaleh

عضو جدید
مشکل در تبدیل DVD 9 gig

مشکل در تبدیل DVD 9 gig

با سلام خدمت دوستان
من چند تا دیودی 9 گیگ بازی دارم که میخوام با winrar & zip7 به 2 دی ویدی4.5 گیگ تبدیل کنم، دی ویدی اول را بصورت اکستراکت میخوام در بیارم خطا میگیره. کسی تبدیل کرده و میتونه کمک کنه ممنون میشم راهنمایی کنه.

eCarterMHR

عضو جدید
مشکل در رایت سی دی

مشکل در رایت سی دی

سلام دوستان عزیز
من میخواتم یه سی دی رایت بزنم ولی نمیدنم چرا هی این پیغام رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید

sorry,your cannot be written on this kind of disc please insert a disc of the correct type or midfy the setting of your compilation to make it compatible with the current desk
بعد از این پیغام :

aborted by user
میده

لطفا راهنماییم کنید .