مسائل مربوط به فایل های PDF

M.Reza2008

عضو جدید
پس از نصب نرم افزار به مسير زير بريد
Start > Control Panel > Printers and Faxes
در اين پنجره آيکون جديدي مشاهده مي کنيد با نام pdfFactory Pro . شما بايد بر روي اين آيکون راست کليک کرده و گزينه Set as Default Printer رو انتخاب کنين . اين کار باعث ميشه که اين نرم افزار نقش يک پرينتر رو ايفا کنه . از اين پس شما در هر برنامه اي که آيکون پرينت رو بفشارين نرم افزار pdfFactory Pro فعال شده و اگر در اينترنت هستين اون صفحه و اگر هم در Word باشين مطالب داخلش رو به Pdf تبديل مي کنه .

تبديل صفحات World به Pdf

گفته بودم که از اين پس وارد هر برنامه اي بشين و روي آيکون يا گزينه پرينش کليک کنين . به جاي ارسال مطالب يا عکس به دستگاه پرينتر برنامه pdfFactory Pro فعال ميشه .
خوب حالا متن يا آموزش شما تو برنامه Word آماده شده . اگر توضيحات آموزش رو نوشتين و عکسها رو چيدين . نوبت به Pdf کردنش مي رسه .
بر روي شکل پرينتر در برنامه Word کليک کنيد . نرم افزار pdfFactory Pro فعال ميشه .

اين هم تصويري از محيط برنامه

قبل از هر کاري به تب About رفته Name و S/N رو که اون پايين گذاشتم وارد کنين .
خوب دوباره به تب Preview برگردين اگر مايل بودين ميتونين قبل از ذخيره يک بار PDF آماده رو با فشردن کليد View PDF که در قسمت پايين صفحه قرار داره مشاهده کنين .

الان تنها کاري که بايد انجام بدين فشردن کليد Save هست تا PDF شما ذخيره بشه .

براي گذاشتن پسورد براي PDF خود قبل از سيو کردن . به تب Security رفته تيک عبارت Use PDF Security بزنين .

تا بخش پسورد گذاري فعال بشه . در اين بخش با تيک زدن عبارت View document Without this password پسورد مورد نظر را وارد کنيد .

بقيه تنظيمات با خودتون بنده نکات مهمش رو گفتم . اميدوارم که مورد پسند شما عزيزان قرار گرفته باشه .

دانلود برنامه

http://dl11.filekicker.net/private/$adv-rgn4$1221881493$4e1a07229511322fefe35640e9aa5428$/id/$FK21226$143869-K72I$/cache/50d892961a9fa20c3e7bdf843ceb5bac0602ad94e34c47209ad7ff07b576b899ad47d6c91a05d5/FppPro251.exe

سریال
Name: www.format.org.ua
S/N: EEDA-F4SL-KV6Y
يا
ZZZZ-9GYH-DPV7
يا
EESE-R4AU-5VHL
يا
L2ZL-M8T4-X2VB
يا
GUSG-5G89-VE4B
يا
JJLD-W4AZ-F38U
يا
YN7Y-9DAH-NHUG
يا
YMZY-AE5B-PUNG
يا
EZHE-CR2Q-XLZ9
يا
L2ZL-LTSB-7ZYX
يا
DGDC-2LPB-MYBT
يا
GMGN-SEQ9-HJRB
يا
LSGL-THGM-GFZE

آخرین ویرایش:

Keivan Keihanipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس از نصب نرم افزار به مسير زير بريد
Start > Control Panel > Printers and Faxes
در اين پنجره آيکون جديدي مشاهده مي کنيد با نام pdfFactory Pro . شما بايد بر روي اين آيکون راست کليک کرده و گزينه Set as Default Printer رو انتخاب کنين . اين کار باعث ميشه که اين نرم افزار نقش يک پرينتر رو ايفا کنه . از اين پس شما در هر برنامه اي که آيکون پرينت رو بفشارين نرم افزار pdfFactory Pro فعال شده و اگر در اينترنت هستين اون صفحه و اگر هم در Word باشين مطالب داخلش رو به Pdf تبديل مي کنه .

تبديل صفحات World به Pdf

گفته بودم که از اين پس وارد هر برنامه اي بشين و روي آيکون يا گزينه پرينش کليک کنين . به جاي ارسال مطالب يا عکس به دستگاه پرينتر برنامه pdfFactory Pro فعال ميشه .
خوب حالا متن يا آموزش شما تو برنامه Word آماده شده . اگر توضيحات آموزش رو نوشتين و عکسها رو چيدين . نوبت به Pdf کردنش مي رسه .
بر روي شکل پرينتر در برنامه Word کليک کنيد . نرم افزار pdfFactory Pro فعال ميشه .

LSGL-THGM-GFZE

سلام جناب مهندس. از اين‌كه وقت گذاشتين و براي دوستان به اين خوبي توضيح دادين سپاس‌گذارم.

يك توضيح هم من بدم:
شما با نصب برنامه‌ي Adobe Acrobat Pro از نسخه‌هاي 7 به بالا (7، 8 يا 9) اين قابليت رو دارين كه در تمام برنامه‌ها اعم از اكسپلورر يا صفحه گسترده‌ها و يا .... تبديل به PDF‌رو داشته باشين.
اخيراً هم مايكروسافت با ايجاد يك پلاگين جديد براي به روزرساني Office 2007 گزينه‌ي save as PDF‌ رو به امكاناتش افزوده.
باز هم ممنون از توجه شما براي اين مقوله.

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسته های اچار فرانسه هم یه نرم افزار دارن برای تبدیلpdfبهword وبالعکس

microsoft

کاربر فعال
61--ویرایش فایلهای PDF

61--ویرایش فایلهای PDF

تا بحال شده از استادتون توی درسی تحقیق دریافت کنید و مجبور شید برید از اینترنت براش مطلب پیدا کنید و پرینت بگیرید براش ببرید؟ حتما رفتید تو اینترنت و یه فایل PDF پیدا کردید و با کمال ناباوری دیدید که مطلب به اسم شخص دیگه ای در اون فایل PDF ثبت شده و با این ذهنیت که فایلهای PDF قابل ویرایش نیستند همه چیز رو رها کردید و دنبال فایل دیگه ای گشتید.
تا بحال شده برای اینکه از صفحه ای اینترنتی پرینت بگیرید ، لازم باشه ابتدا با نام کاربری و پسوردی وارد اون سایت بشید اما در منزل که پرینتر ندارید و در کافی نت ها هم که پرینتر دارن آدم جرات نمیکنه رمزی رو بزنه که دیگرن با برنامه های KEYLOGGER بدزدنش.
تا بحال شده نرم افزار معروف نمایش فایلهای PDF یعنی ADOBE ACROBAT READER اذیتتون کنه و اصطلاحا با CRASH کردنای متوالیش ، کفرتون رو در بیاره.
نوشداروی شما این نرم افزاره که هم میتونه فایلهای PDF رو ویرایش کنه و اسم خودتون رو به جای کلمات و اسامی درون متن این فایل بنویسین و هم میتونین بعد از نصب این نرم افزار ، یه پرینتر در لیست پرینتر هاتون ببینید که وقتی با استفاده از اون پرینت میکنید ، صفحه چاپی شما رو در قالب یه فایل PDF روی هاردتون ذخیره میکنه و میتونید حالا اون فایل رو ببرید کافی نت و پرینت کنید و هم اینکه به جای نرم افزار ADOBE ACROBAT READER فایلهای PDF رو براتون نمایش میده.دیگه از این جالبتر و کاملتر؟!!!
لینک دانلود این نرم افزار جالب و پر کاربرد :
http://rapidshare.com/files/155515789/Nitro_PDF_Pro.zip
لذت ببرید.
زاهنمای دانلود :
برای دانلود ابتدا بر روی لینک بالا کلیک کنید و سپس در صفحه ای که باز میشه روی دکمه FREE کلیک کنید و صبر کنید تا دکمه DOWNLOAD ظاهر بشه.با کلیک بر روی این دکمه ، دانلود آغاز میشود

: KEY WORDS
pdf editor - PDF EDITOR - EDIT PDF FILES - VIEW PDF FILES - VIRTUAL PRINTER
نمایش فایلهای متنی PDF - ویرایش فایلهای پی دی اف - ساختن چاپگر مجازی بر روی ویندوز

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمک کنید، پرینت گرفتن از PDF دارای پسورد

کمک کنید، پرینت گرفتن از PDF دارای پسورد

سلام
من یک فایل PDF دارم که پیرینتش قفل با نرم افزار دیگری هم بازش میکنم ازم پسورد
می خواد چطوری می تونم ازش پرینت بگیرم

Sharif_

مدیر بازنشسته
آخرین ویرایش توسط مدیر:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست نرم افزار تبدیل فایلهای word به pdf

درخواست نرم افزار تبدیل فایلهای word به pdf

دوستان عزیز سلام.
من به یک نرم افزار برای تبدیل فایلهای word به pdf نیاز فوری دارم.

Rama Shakiba

عضو جدید
تبدیل Word به PDF

تبدیل Word به PDF

برو به سایت tebyan.net یه نرم افزار با نام Foxit PDF Creator با حجم حدودا 600 کیلو بایت گذاشته فقط احتمالا باید یکی دو صفحه تو بخش دانلود سایت بگردی. نه لازم نیست بگردی لینک دانلودش رو گذاشتم: http://dnl.tebyan.net/NewDownload_Files/2008/11/foxit_pdf_creator_1744.rar

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام.

تو همین باشگاه بگردید تاپیک های زیادی در این مورد پیدا می کنی و همینطور نرم افزار های متعددی معرفی شده.
موفق باشی :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو به سایت tebyan.net یه نرم افزار با نام Foxit PDF Creator با حجم حدودا 600 کیلو بایت گذاشته فقط احتمالا باید یکی دو صفحه تو بخش دانلود سایت بگردی. نه لازم نیست بگردی لینک دانلودش رو گذاشتم: http://dnl.tebyan.net/NewDownload_Files/2008/11/foxit_pdf_creator_1744.rar

بچه ها دستتون درد نکنه ولی اونی که از تبیان لینک داده بودین رجیستر نشده و باز نمیشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

دوستان عزیز سلام.

دوست عزیز من متوجه نشدم آخه درخواست شما یه چیزه پاسخ ها یه چیز دیگه را نشون میده
شما میخواهید چیو به چی تبدیل کنید
به نظر بنده حقیر:
word به pdf‌نرم افزار Sonic PDF Creator 2.0
اما برا pdfبه word نرم افزار یکی از بهترین ویرایش هنده ها است
Foxit PDF Editor 2.0 Build 1011
mahdicar20:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

دوست عزیز من متوجه نشدم آخه درخواست شما یه چیزه پاسخ ها یه چیز دیگه را نشون میده
شما میخواهید چیو به چی تبدیل کنید
به نظر بنده حقیر:
word به pdf‌نرم افزار Sonic PDF Creator 2.0
اما برا pdfبه word نرم افزار یکی از بهترین ویرایش هنده ها است
Foxit PDF Editor 2.0 Build 1011
اینم کرک برنامه Sonic PDF Creator 2.0

البته بگم این کرک مال ورژن 2 می باشد ولا غیر

پیوست ها

• New WinRAR ZIP archive.zip
    63.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

safeniroo

عضو جدید
تبدیل فایلهای PDF

تبدیل فایلهای PDF

سلام دوستان
من یه سری فایل PDF دارم که می خوام قابلیتهای زیر رو بهشون اضافه کنم:
1- بدون Acrobat باز بشه
2- محیطی که فایلها رو باز می کنه کاربر نتونه SAVE کنه
3- بتونه Print بگیره
4- بتونه Search کنه
5- بتونم روی فایلهام Speech داشته باشم
حودم PDF2EXE رو امتحان کردم اما امکان Search و Speech را در فایلهای ایجاد شده رو نداره.
البته Speech زیاد مهم نیست بیشتر Search مهمه!
لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنید!

masih javidan

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سری فایل PDF دارم که می خوام قابلیتهای زیر رو بهشون اضافه کنم:
1- بدون Acrobat باز بشه
2- محیطی که فایلها رو باز می کنه کاربر نتونه SAVE کنه
3- بتونه Print بگیره
4- بتونه Search کنه
5- بتونم روی فایلهام Speech داشته باشم
حودم PDF2EXE رو امتحان کردم اما امکان Search و Speech را در فایلهای ایجاد شده رو نداره.
البته Speech زیاد مهم نیست بیشتر Search مهمه!
لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنید!
سلام
تقربا میشه گفت که باید برنامه این رو خودت زحمت بکشی و بنویسی . فقط اگر نوشتیی نسخه هم به من بده .
همونی که انتخاب کردی بهترین راه حل

آخرین ویرایش توسط مدیر:

danijan

عضو جدید
سوال در مورد ADOBE REDER

سوال در مورد ADOBE REDER

من بعضی PDF ها را که باز میکنم پیغام زیر ظاهر میشه و وقتی فایل pdf را روی desktop کپی میکنم و اجرا میکنم فایل باز میشه:surprised:
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟:(
there was an error opening this document.the path does not exist​
:(:(:confused:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
من بعضی PDF ها را که باز میکنم پیغام زیر ظاهر میشه و وقتی فایل pdf را روی desktop کپی میکنم و اجرا میکنم فایل باز میشه:surprised:

تو اسم فایلت کاراکترهای خاص مثل # وجود نداره؟ گاهی این کاراکترها ایجاد مشکل می کنند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Omid.Delfarib

عضو جدید

احتمالنم بخاطر اینه که این فایل PDF توی یه فولدر یا زیر فولدر با نام فارسی ذخیره شده ..... اسم فولدر رو به انگلیسی تغییر بده درست میشه ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_hossi

عضو جدید
pdf

pdf

:smile:سلام به1نرم افزار خوب برای باز کردن فایل های pdfمیخوام.میشه کمک کنین؟

solar flare

مدیر بازنشسته
من نرم افزار تبديل گر لازم دارم لطفا كمك كنيد

من نرم افزار تبديل گر لازم دارم لطفا كمك كنيد

سلام دوستاي خوبم
من نرم افزار تبديل گر فايل پي دي اف به فايل ورد لازم دارم لطفا كمكم كنيد موندم:cry:

reza1559

عضو جدید
سلام دوستاي خوبم
من نرم افزار تبديل گر فايل پي دي اف به فايل ورد لازم دارم لطفا كمكم كنيد موندم:cry:
من انواع و اقسام این نرم افزارها رو دانلود کردم هیچ یک اون کارائی رو که باید داشته باشه رو نداره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

khroshan

عضو جدید
مسائل مربوط به فایل های PDF

كسي ميدونه از چه طريق ميشه يك فايل pdf فارسي را به word تبديل كرد؟

mr_2008

عضو جدید
سلام دوستاي خوبم
سلام دوست من فکر میکنم این تبدیل گر مشکلتوحل کنه Total video convertor ver 3.02

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستاي خوبم
کلاً من فکر نکنم برنامه ای باشه که فایل های PDF فارسی رو به ورد تبدیل کنه ، البته خود Adobe Acrobat Professional گویا میکنه این کار رو ولی با یک سری فونت های مشخص .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

babak_ch

عضو جدید
سلام دوستاي خوبم
از نرم افزار PDF to WORD 1.3 میتوانید استفاده نمایید .
نرم افزارهای مشابه :
PDF to TXT
KONVERTOR3.5 برای تبدیل بیش از 1300 فرمت به فرمت ها و ویرایشهای دیگر ...

کافیه یا باز هم میخوای ؟؟;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كسي ميدونه از چه طريق ميشه يك فايل pdf فارسي را به word تبديل كرد؟

سلام دوست عزیز!
برای این کار نرم افزاری به اسم pdf2word هست ، من داشتمش ولی حالا نیست، چون خودمم لازمش دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر: