>>>محفلی برای بحث و گفتگو پیرامون "یک راز (قانون جاذبه)"

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به نظرم باید سوالات رو تغییر بدم تا کمی راه بیفتیم:

yuza: من مشکلم اینه مثلا یه هدف رو که در نظر میگیرم فرداش یادم میره روش کار کنم
چیکار کنم؟؟؟؟
sima: راست میگه. بهش نخندین.

سوال دوم :
afsane: تجسم خلاق يعني چيزي رو که تا حالا نديديم تصور کنيم.آيا هر چيزي رو که من تصور ميکنم تو عالم واقعيت وجود داره؟اگه آره فلسفه اش چيه؟منظورم چيزاي خيلي شاخ دار نيس.مثلا يه خونه خاص توي يه مکاني که تا حالا نديدم با مشخصات خيلي خاص.يا يه آدم با چهره و خصوصيات خاص يا يه مدل ماشين خاص.

سوال سوم:
anis: ميخوام در مورد دنياهاي موازي در قانون جذب با هم بحث كنيم

سلام به تمام دوستان عزیز و گرامی

دوست گلم dear yuze
هدفی که تحرک و اشتیاق رو برای ما بهمراه نیاره یه رویاست.
خیلی از ماها اهدافی رو داریم که اسمش هدفه ولی درواقع همون رویاست .
به گفته های دوستمون افسانه خانم هم کاملا توجه کن .

بله دوست گرامی افسانه خانم تجسم خلاق کارایش زمانیست که ما ندیده باشیم و با خواستنمون یا اون رو خلق میکنیم یا صاحب میشیم بسته به هدفمون داره اگه من یه خونه با معماری مدرن بخوام و نمونه ای از اون رو تو فلان کشور دیده باشم طرحی از اون رو توسط معماری برای خودمون ایجاد میکنم . اما برای داشتن یه ماشین از تولیدات شرکت بی ام دبلیو میریم و انتخاب میکنیم چون اون وجود داره فقط انتخاب میشه توسط ما.
اما بابت خواستهای احساسیمون یا همون درخواست همسر یا دوست از جنس مخالفمون: از اونجایی که ما این خواسته هامون از نوع شرقیه یعنی من هنوز نمیدونم که همسر آینده ام باید قدش 190 باشه یا 145 عرف جامعه ایرانی یا فیس ایتالیایی باشه یا صورت گرد و توپلی ایرانی خب اگه من بین 1000 تا دختر هم برم نمیتونم انتخاب کنم چرا که این برمیگرده تا حدودی به تایید طرف مقابلم و یه دلگرمی که از طرف اون برام ایجاد میشه.
با احترام به تمامی خانم های گرامی

انیس گرامی منظور شما از دنیاهای موازی چیه؟;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال، چرا دخترا جذب نمیشن؟ :cry:هر چی بیشر بهشون نگاه میکنی بیشتر دور میشن، مورد عینی نقض قانون جذب :w20:

سلام
یه وقت اگه کشف کردی این موضوع رو یه اماری هم به ما بده!
پسر خوب اگه بخوای رو نتیجه زیاد گیر بدی و زوم کنی اون رو از دست میدی!!!
در ضمن با یک گل بهار نمیشه از یه بار استفاده کردن و نتیجه نگرفتن نمیشه گفت که این قانون خرابه و کار نمیکنه;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود به همگی
سوالامون تموم شده!!!
موفق باشید;)

برای پیشرفت مدام باید پیش رفت:gol::gol::gol:

*afsane*

عضو جدید
بله دوست گرامی افسانه خانم تجسم خلاق کارایش زمانیست که ما ندیده باشیم و با خواستنمون یا اون رو خلق میکنیم یا صاحب میشیم بسته به هدفمون داره اگه من یه خونه با معماری مدرن بخوام و نمونه ای از اون رو تو فلان کشور دیده باشم طرحی از اون رو توسط معماری برای خودمون ایجاد میکنم . اما برای داشتن یه ماشین از تولیدات شرکت بی ام دبلیو میریم و انتخاب میکنیم چون اون وجود داره فقط انتخاب میشه توسط ما.
اما بابت خواستهای احساسیمون یا همون درخواست همسر یا دوست از جنس مخالفمون: از اونجایی که ما این خواسته هامون از نوع شرقیه یعنی من هنوز نمیدونم که همسر آینده ام باید قدش 190 باشه یا 145 عرف جامعه ایرانی یا فیس ایتالیایی باشه یا صورت گرد و توپلی ایرانی خب اگه من بین 1000 تا دختر هم برم نمیتونم انتخاب کنم چرا که این برمیگرده تا حدودی به تایید طرف مقابلم و یه دلگرمی که از طرف اون برام ایجاد میشه.
با احترام به تمامی خانم های گرامی
سلام جناب فشفشه.حقیقتش من جواب سوالمو نگرفتم.فکر کنم من بد سوالمو پرسیدمو منظورمو نرسوندم.واضح تر میپرسم.ببینید فرض کنید من یه خونه میخوام توی فلان شهر با یه معماری خاص که تا حالا جایی ندیدم و فقط توی ذهنم تصور کردم.حتی خیابونی که خونه ام توشه رو هم تا حالا ندیدم.یعنی واقعا نمی دونم توی این شهر اصلا همچین خیابونی هست یا نه.از طرفی قانون جذب میگه هر چیزی که من تصور میکنم حتی اگه تا حالا ندیده باشم توی عالم واقعیت وجود داره.چجور میشه که تصور من واقعیت پیدا میکنه.اصلا شاید همچین خیابونی توی اون شهر نباشه.توی کتاب تناسخ روح نوشته بود چیزایی که ما تصور میکنم از یه دنیای دیگه وارد این دنیا میشن.میخواستم شما نظرتونو بگین.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید. بدوین بیاین:
:biggrin:;)
آیا جذب چیزایی که میدونیم دیگران تلاششون از ما بیشتر بوده و مستحق تر هستن امکان داره؟توی فیلم راز یه جایی میگه ثروت کائنات بی نهایته و اینکه کسی فکر کنه با جذب ما چیزی کم میشه و به بقیه نمیرسه اشتباهه.این درست.ولی بعضی چیزا ظرفیت محدودی داره.مثل قبولی توی کنکور.اگه من با باور و تصویر سازیو.... قبولی رو جذب کنم و در عین حالی که رتبه خوبی ندارم قبول شم.(مثل قبولی دوستمون حامد توی دانشگاه مشهد که توی اون تاپیک تعریف کردن).پس تکلیف اونی که رتبه بهتری داشته و قبول نشده چیه؟من الان میخوام واسه قبولی توی ذخیره ها انتخاب رشته کنم همین که میخوام باور کنم با خودم میگم پس حق اونی که رتبه اش از من بهتره چی میشه.اصلا جذب من کار درستیه؟شاید خدا بدش بیاد و ه صلاح ندونه.شاید باید صبر کنم و سال دیگه با تلاش قبول شم.نظر شماه چیه؟به نظر شما اصلا اگه من باور کنم جذبم جواب میده؟
:gol:

راستی یادم رفت: سوال از افسانه است.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید. بدوین بیاین:
:biggrin:;)
آیا جذب چیزایی که میدونیم دیگران تلاششون از ما بیشتر بوده و مستحق تر هستن امکان داره؟توی فیلم راز یه جایی میگه ثروت کائنات بی نهایته و اینکه کسی فکر کنه با جذب ما چیزی کم میشه و به بقیه نمیرسه اشتباهه.این درست.ولی بعضی چیزا ظرفیت محدودی داره.مثل قبولی توی کنکور.اگه من با باور و تصویر سازیو.... قبولی رو جذب کنم و در عین حالی که رتبه خوبی ندارم قبول شم.(مثل قبولی دوستمون حامد توی دانشگاه مشهد که توی اون تاپیک تعریف کردن).پس تکلیف اونی که رتبه بهتری داشته و قبول نشده چیه؟من الان میخوام واسه قبولی توی ذخیره ها انتخاب رشته کنم همین که میخوام باور کنم با خودم میگم پس حق اونی که رتبه اش از من بهتره چی میشه.اصلا جذب من کار درستیه؟شاید خدا بدش بیاد و ه صلاح ندونه.شاید باید صبر کنم و سال دیگه با تلاش قبول شم.نظر شماه چیه؟به نظر شما اصلا اگه من باور کنم جذبم جواب میده؟
:gol:

راستی یادم رفت: سوال از افسانه است.

سلام افسانه جان
به نظر من که همیشه نظر درستیه !!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek: (اعتماد به نفس بالا رو داشته باش:smoke:) تو باید دنبال حق الهی خودت باشی. شما روی اون چه که می خوای تمرکز کن. اما ببه قول آقای فرهنگ با این جملاتت رو شروع کن : به لطف الهی ....
یعنی صلاحدیدش رو می سپری به خدا. تو کاری به درست و غلطش نداشته باش عزیزم. اینکه حق اونی که رتبش بالاتره یا نه و اینکه تو جای اونو می گیری یا نه به تو ربطی نداره. اون رو کائنات تشخیص می ده. شما فقط به خواسته خودت فکر کن. صلاحت با خداست.
ضمنا واسه روشن شدن اونور قضیه می تونی به این فکر کنی که یکی رتبش از تو بالاتره. انتخاب رشته می کنه در حدی هست که مثلا شهر خودش قبول نمیشه ولی خوب قبول میشه. اما اگه قبول بشه مشکلاتی براش پیش میاد ( تو راه رفت و آمد بلایی سرش میاد، تو شهر غریب دوست نابابی پیدا میکنه، تو شهرشون مامانش به خاطر نبودن کسی توی خونه میمیره، باباش به خاظر پول تحصیل اون مجبور میشه کار خلافی بکنه) یا هر دلیل دیگه ای که ما نمی دونیم. اینا به عقل ناقص من میرسه ولی ممکن هم هست اصلا نباشه. حالا به هر دلیلی ایشون قبول نشه بهتره. ولی شما قبول میشی. خوب اینم از صلاح دو طرف. راضی و خشنود شیرینی ما رو هم یادتون نره.:w32:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب فشفشه.حقیقتش من جواب سوالمو نگرفتم.فکر کنم من بد سوالمو پرسیدمو منظورمو نرسوندم.واضح تر میپرسم.ببینید فرض کنید من یه خونه میخوام توی فلان شهر با یه معماری خاص که تا حالا جایی ندیدم و فقط توی ذهنم تصور کردم.حتی خیابونی که خونه ام توشه رو هم تا حالا ندیدم.یعنی واقعا نمی دونم توی این شهر اصلا همچین خیابونی هست یا نه.از طرفی قانون جذب میگه هر چیزی که من تصور میکنم حتی اگه تا حالا ندیده باشم توی عالم واقعیت وجود داره.چجور میشه که تصور من واقعیت پیدا میکنه.اصلا شاید همچین خیابونی توی اون شهر نباشه.توی کتاب تناسخ روح نوشته بود چیزایی که ما تصور میکنم از یه دنیای دیگه وارد این دنیا میشن.میخواستم شما نظرتونو بگین.
جواب من به این صحبت همونیه که تو پست قبلیم گفتم. شما فقط بخواه. اینکه چجوری اون کوچه پدید میاد و اینا رو کار نداشته باش.

yuza

اخراجی موقت
پستاتونو کوچولو کوچولو بنویسین که دل آدم بره بخوندشون:redface:

*anis*

عضو جدید
دنیاهای موازی در قانون جذب

ایده جالبی که مدافعان قانون جذب بر اساس آن امکان پذیری برآورده شدن هم زمان همه آرزوهای آدم ها و موجودات عالم را ممکن می دانند ، نظریه وجود دنیاهای موازی به طور هم زمان در همین دنیایی است که در آن زندگی می کنیم .

ما ساکنان کره زمین هستیم در منظومه شمسی و در میان هزاران کهکشان . اما این تنها دنیای موجود در کاینات نیست . دانشمندان از طریق روابط ریاضی و قوانین نظری فیزیک مدرن پی برده اند که هزاران هزار دنیا مثل دنیای ما امکان وجود دارد . دنیاهایی که شاید فاصله آنها با دنیای ما از یک تار مو هم کمتر باشد و ما آنها را نمی بینیم چون ذهن و مغزمان توان دیدن و مشاهده آنها را ندارند .
نظریه دنیاهای موازی در قانون جذب همه چیز را معنادار می کند. برای مثال آرزو می کنید که ای کاش صاحب اتومبیلی خاص با رنگی مشخص شوید . اتفاقا در کنار شما ده ها نفر همکار و همکلاس و خواهر و برادر هم هین آرزو را به کاینات ارسال می کنند . پس قانون جذب باید به همه جواب بدهد . اما چگونه ؟ در این خصوص اصلا نگران نباش و تو فقط آرزویت را دل بگردان و محکم و استوار روی تحقق آن پافشاری کن و حتی در دنیایی که این آرزو محقق شده زندگی کن ! اما این دنیا کجاست ؟ .... مدافعان قانون جذب می گویند : در یکی از دنیاهای موازی که ما نمی بینمش اما به زودی بر ما ظاهر خواهد شد .
اگر بخواهیم دنیاهای موازی را به زبان ساده بیان کنیم باید بگوییم برای یک موجود دو بعدی دنیاهای موازی شبیه اتوبانی است که چندین جاده موازی دارد که روی هر جاده هر ماشینی می تواند حرکت کند . سفر بین دو دنیای موازی به سادگی پرش از یک جاده به جاده دیگری است . اتفاقی که برای موجود دوبعدی سخت ولی برای ما آدمها که در دنیای سه بعدی زندگی می کنیم بسیار ساده است . برای مثال فرض کنید همین الان که مشغول مطالعه این متن هستید ، در فاصله بین چشمان شما و صفحه مانیتور یک زیپ نامریی باز شود و یک جفت چشک از دنیایی موازی به چشمان شما خیره شود ! اتفاق تکان دهنده ای است ، این طور نیست ؟! اما نظریه پردازان دنیای موازی می گویند که این اتفاق میلیون ها بار در شبانه روز برای ما رخ می دهد و ما چون ذهنمان آماده دیدن و روانمان آمادگی قبول این اتفاق را ندارد ، آن را نمی بینیم و حتی درک نمی کنیم . اما این که ما قادر به درک بعضی از پدیده های عالم نیستیم دلیل نمی شود که آن پدیده وجود نداشته باشد .

;)

yuza

اخراجی موقت

.
.
.
<--------:redface:-------:gol:--------------------------
<------------:redface:---:gol:--------------------------
<---------------:redface:-:gol:-------------------------
<------------------:gol::redface:-----------------------
<-------------------:gol:--:redface:--------------------
<-------------------:gol:-------:redface:---------------
<-------------------:gol:------------:redface:----------
.
.
.​
جهانهای موازی
(تو ذقم بزنید دیگه هیچیا:w06:)​

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب فشفشه.حقیقتش من جواب سوالمو نگرفتم.فکر چیزایی که ما تصور میکنم از یه دنیای دیگه وارد این دنیا میشن.میخواستم شما نظرتونو بگین.

سلام به شما دوست گرامی
دوست گلم تا جایی که من از قانون جذب آموختم این بوده که تمامی خواسته های ما بدون موانع از طرف خودمون بواسطه دنیای بیرونی یا همون کاینات برآورده میشن!
اما یه سری جزییات هم تو رسیدن تاثیر داره که با رعایت اونها رسیدن رو سریعتر میکنه اما همیشه با کم طاقتی ما باعث از بین رفت نتیجه شده در یک قدمی شکست، موفقیت وجود داره اما با یه جابجایی به مورد دلخواه نمیرسیم.
دوست گرامی من سوال شما رو از یه شخص با تجربه تر در این قانون پرسیدم هنوز جوابی بهم نداده اما در اولین فرصت ممکن که پاسخش رو گرفتم حتما!
چرا که من هیچ وقت بدنبال خلق یه کوجه نرفتم:smile:(شوخی کردم امیدوارم که ناراحت نشده باشید):gol:

*afsane*

عضو جدید
سلام افسانه جان
به نظر من که همیشه نظر درستیه !!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek: (اعتماد به نفس بالا رو داشته باش:smoke:) تو باید دنبال حق الهی خودت باشی. شما روی اون چه که می خوای تمرکز کن. اما ببه قول آقای فرهنگ با این جملاتت رو شروع کن : به لطف الهی ....
یعنی صلاحدیدش رو می سپری به خدا. تو کاری به درست و غلطش نداشته باش عزیزم. اینکه حق اونی که رتبش بالاتره یا نه و اینکه تو جای اونو می گیری یا نه به تو ربطی نداره. اون رو کائنات تشخیص می ده. شما فقط به خواسته خودت فکر کن. صلاحت با خداست.
ضمنا واسه روشن شدن اونور قضیه می تونی به این فکر کنی که یکی رتبش از تو بالاتره. انتخاب رشته می کنه در حدی هست که مثلا شهر خودش قبول نمیشه ولی خوب قبول میشه. اما اگه قبول بشه مشکلاتی براش پیش میاد ( تو راه رفت و آمد بلایی سرش میاد، تو شهر غریب دوست نابابی پیدا میکنه، تو شهرشون مامانش به خاطر نبودن کسی توی خونه میمیره، باباش به خاظر پول تحصیل اون مجبور میشه کار خلافی بکنه) یا هر دلیل دیگه ای که ما نمی دونیم. اینا به عقل ناقص من میرسه ولی ممکن هم هست اصلا نباشه. حالا به هر دلیلی ایشون قبول نشه بهتره. ولی شما قبول میشی. خوب اینم از صلاح دو طرف. راضی و خشنود شیرینی ما رو هم یادتون نره.:w32:
مرسی سیما جون.درست میگی.میدونی فکر میکنم ذهن من داره همه چیز رو محدود میکنه.وقتی جوابتو خوندم با خودم گفتم خوب این ممکنه واسه چند نفر صدق کنه نه 1000 نفری که جلو من هستن و رتبشون از من بهتره.و این یعنی فکر کردن به محدودیتا.ممنون;):gol:

*afsane*

عضو جدید
سلام به شما دوست گرامی
دوست گرامی من سوال شما رو از یه شخص با تجربه تر در این قانون پرسیدم هنوز جوابی بهم نداده اما در اولین فرصت ممکن که پاسخش رو گرفتم حتما!
چرا که من هیچ وقت بدنبال خلق یه کوجه نرفتم:smile:(شوخی کردم امیدوارم که ناراحت نشده باشید):gol:
سلام.خواهش میکنم .منم مثال زدم خواستم منظورمو برسونم.موفق باشین:smile:;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها موافق نیستین یه ساعتی از شب مشخص کنیم که هرکی میتونه بیاد اینجا یکم بحث کنیم؟؟
اینطوری یه جوریه که یکی بیاد یه پست بزاره،نفر بعد چندساعت دیگه..اینجوری بحث داغ نمیشه.
یادش به خیر یه زمانی اینجا چقدر شورو حال داشت....
بحثا همیشه داغ بود....

*anis*

عضو جدید
دوست گلم انیس گرامی و مهربان سلام
بازهم مثل همیشه یه مطلب خیلی خیلی جالب برامون گذاشتی انشاالله که همیشه موفق و پیروز باشی;):gol::gol:;)

از آسمان طلا می بارد:gol::gol::gol:
سلام . قابل نداره . ;) . ممنون میشم اگه بیشتر رو این موضوع بحث شه دوستان

*afsane*

عضو جدید
بچه ها موافق نیستین یه ساعتی از شب مشخص کنیم که هرکی میتونه بیاد اینجا یکم بحث کنیم؟؟
اینطوری یه جوریه که یکی بیاد یه پست بزاره،نفر بعد چندساعت دیگه..اینجوری بحث داغ نمیشه.
بحثا همیشه داغ بود....
سارا جون حتی میشه بیرون تاپیک از طریق یاهو کنفرانس بزارین .اینجوری وقت کمتری هم گرفته میشه و همزمان میشه رو نظرات بحث کرد.البته من خودم نمی تونم چون به ندرت میام نت.ولی پیشنهاد خوبیه;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون حتی میشه بیرون تاپیک از طریق یاهو کنفرانس بزارین .اینجوری وقت کمتری هم گرفته میشه و همزمان میشه رو نظرات بحث کرد.البته من خودم نمی تونم چون به ندرت میام نت.ولی پیشنهاد خوبیه;)
آره یاهو هم خوبه...
ببینیم کسی پیشنهاد دیگه ای نداره...

*afsane*

عضو جدید
دنیاهای موازی در قانون جذب

نظریه دنیاهای موازی در قانون جذب همه چیز را معنادار می کند. برای مثال آرزو می کنید که ای کاش صاحب اتومبیلی خاص با رنگی مشخص شوید . اتفاقا در کنار شما ده ها نفر همکار و همکلاس و خواهر و برادر هم هین آرزو را به کاینات ارسال می کنند . پس قانون جذب باید به همه جواب بدهد . اما چگونه ؟ در این خصوص اصلا نگران نباش و تو فقط آرزویت را دل بگردان و محکم و استوار روی تحقق آن پافشاری کن و حتی در دنیایی که این آرزو محقق شده زندگی کن ! اما این دنیا کجاست ؟ .... مدافعان قانون جذب می گویند : در یکی از دنیاهای موازی که ما نمی بینمش اما به زودی بر ما ظاهر خواهد شد .
اگر بخواهیم دنیاهای موازی را به زبان ساده بیان کنیم باید بگوییم برای یک موجود دو بعدی دنیاهای موازی شبیه اتوبانی است که چندین جاده موازی دارد که روی هر جاده هر ماشینی می تواند حرکت کند . سفر بین دو دنیای موازی به سادگی پرش از یک جاده به جاده دیگری است . اتفاقی که برای موجود دوبعدی سخت ولی برای ما آدمها که در دنیای سه بعدی زندگی می کنیم بسیار ساده است . برای مثال فرض کنید همین الان که مشغول مطالعه این متن هستید ، در فاصله بین چشمان شما و صفحه مانیتور یک زیپ نامریی باز شود و یک جفت چشک از دنیایی موازی به چشمان شما خیره شود ! اتفاق تکان دهنده ای است ، این طور نیست ؟! اما نظریه پردازان دنیای موازی می گویند که این اتفاق میلیون ها بار در شبانه روز برای ما رخ می دهد و ما چون ذهنمان آماده دیدن و روانمان آمادگی قبول این اتفاق را ندارد ، آن را نمی بینیم و حتی درک نمی کنیم . اما این که ما قادر به درک بعضی از پدیده های عالم نیستیم دلیل نمی شود که آن پدیده وجود نداشته باشد .
انیس جون همه چیز امکان داره شاید الان در حد یه نظریه باشه ولی بعید نیس توی آینده نزدیک اثبات بشه.زمانی که بشر ظرفیت بیشتری از مغرش رو به کار بگیره قادر به درک چیزای خارق العاده میشه که این ممکنه یکیش باشه.هیچ بعید نیس فیلم های ساخته ذهن بشر که الان واسه سرگرمیه یه زمان واقعیت پیدا کنه و حتی خیلی از قوانین امروزی رو نقض کنه.;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحثا همیشه داغ بود....

سلام به شما دوست گرامی
من هم موافقم که یه زمانی رو برای بحث مستقیم در نظر بگیریم.
به قول دوستان اگر هم تو یاهو بود ایرادی نداره;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال جدید از افسانه:
زمان يه آيتم ضروري تو فرآيند جذبه.حالا سوالم اينه.ما زمان ايده آل رو بر چه اساس بايد در نظر بگيريم.ببينيد توي فيلم راز ميگه واسه اينکه فکر ما به جسم تبديل بشه زمان ميبره.(مثال اون فيله)،از طرفي گفته ميشه زمان واسه کائنات نا مفهومه و زمان رسيدن ما به خواستمون بسته به باور ما داره.اينا کدومش درسته؟منظورم اینه کهما باید به کائنات زمان بدیم یا به خودمون؟

NGH

عضو جدید
فکر کنم بستگی به اون خواسته داره
مثلا یه خونه فلان شکل بخوای معقولش اینه که زمان میبره

دقیقا" همینطوره هر چیزی زمان خودش رو داره. شما فرض کن یه خونه با تمام مشخصات تو ذهنت داری این خونه الان که نه پولی و سرمایه ای و نه امید به ارثی تو کار هست که به دست نمی یاد. شما باید خواسته خود رو با جزئیات تجسم کنی و از همه مهمتر خودت باور کنی و بهش حس بدی یعنی دقیقا اون حسی رو که زمانیکه خونه رو بدست می یاری خواهی داشت الان هم داشته باشی و افکارت دائمی باشه یعنی باهاش زندگی کنی تا وقتی که بهش برسی، قطعا" در زمان اون رو بدست می یاری البته شما هم باید بهش زمان بدی یعنی بگی تا سال 13XX من باید به یه خونه با این مشخصات برسم.
" اینکه یکی فکر کنه به قهوه و خدمتکار براش قهوه بیاره بنظرم بر میگرده به تله پاتی و ارتباط از دوری که بین صاحبکار و مستخدم هست."