>>>محفلی برای بحث و گفتگو پیرامون "یک راز (قانون جاذبه)"

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گل
یه سوال دارم اگه راهنمایی کنین واقعا ازتون یه دنیا ممنون میشم :smile:

اما هنوز راه حلی براش پیدا نکردم، مثلا وقتی بخوام عکس اون حالت فکر کنم نتیجه چیزی شبیه اینه «اتفاق بد رخ نمیدهد» که خودش بازم بار منفی داره، امیدوارم با نظرات و راهنمایی هاتون هی منو خوشحال کنید و اون اتفاق رو ناراحت :D

اگه براتون امکان داره تو یاهو برام پی ام بذارید
شاد باشید

سلام
دوست عزیز با احترام این نظر بنده است
ما برای رسیدن به خواسته امون اون رو در نظر میگیریم یه تصویری ازش میسازیم که صاحبش شدیم و بعد او خواسته رو به خدای بزرگ میسپاریم و در پایان تو جهت رسیدن خودمون رو قرار میدیم.
شما میتونید با تصویر سازی از رسیدن به خواستتون استفاده کنید و اگه شما با نگاه کردن به نتیجه ای که ایجاد ترس میکنه براتون در واقع دارید ترسی رو تو خودتون ایجاد میکنید همین و بس.
خواسته تون رو اونقدر برای خودتون طلایی نمیدونید چون نتیجه میده شک نکنید.

موفق باشید;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گل
یه سوال دارم اگه راهنمایی کنین واقعا ازتون یه دنیا ممنون میشم :smile:

تا دوماه دیگه قرار برای من اتفاقی پیش بیاد که من خوشم نمیاد :D
شاد باشید
دوست عزیز سلام.
چیزی رو که دوست دارید اتفاق بیفته تصور کنید. از خدا بخواهید که بهترین حالت براتون اتفاق بیفته. از جملات تاکیدی که سرتاسر این تاپیک ها پر از اوناست استفاده کنید. قبل از همه اینها اون حس منفی رو از خودتون دور کنید و مطمئن باشید که خدا نمی ذاره واسه شما اتفاق ناخوشایندی بیافته. چه بسا اونچه ما فکر می کنیم ناخوشاینده خیلی هم برامون فایده داشته باشه و خوب باشه.

آخرین ویرایش:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهنگ: یه بچه ارمنی لخته خونی در مغزش داشته که میبرنش دکتر و میگن این لخته جای بدی قرار داره و قابل درمان نیست. یه دوست مسلمونی داشتن که میگه اینو ببرین امام رضا. ضرر که نداره یا شفا میگیره یا هیچی نمیشه دیگه. اینا میرن حرم. 4 گوشه ضریح 4 تا گلدون هست که هرروز کل گلدون رو میبرن و گلدون جدید جاش میذارن. آب این گلدون ها رو تبرک می دونن و میریزن پای باقی کلدون ها. واسه همین کل گلدون جا به جا میشه.
این بچه با باباش میاد دور ضریح دقیقا زمان جا به جایی گلدون ها. یکی از گلدون ها که داشته از رو سر آدما دست به دست میشده گیر می کنه میخوره تو سر این بچه. میافته.
باباهه شروع میکنه بد و بیراه گفتن. تو که نمی خوای شفا بدی چرا می کشی و از این حرفا. پسره 3 روز میره کما.
تو این 3 روز باباهه هی ناشکری و بد و بیراه.
از کما که میاد بیرون میبرن عکس و فلان میگن بله. جای لخته بر اثر ضربه عوض شده و حالا میشه عملش کرد.
هدف: اگه ما می فهمیدیم که هر حادثه (از نظر ما حادثه و اتفاق) پیامی داره و خدامند کاری رو بی دلیل انجام نمیده اونوقت وقتمون رو با بد و بیراه گفتن به زمین و زمان هدر نمی دادیم. اگه ما به خدایی خدا شک نداشتیم اونوقت خیلی چیزا عوض میشد.

seeemesooo

عضو جدید

سلام خیلی ازتون ممنونم:gol:
خب تو حالت خنثی یعنی ما فاقد انرژی هستیم:que:
من میخوام بدون اینکه هدفی رو در نظر بگیرم انرژی داشته باشم!
بحث تاثیر گذاری رو همه شنیدم دوست دارم با تمام قدرت زندگی کنم یا به قولی همیشه از انرژی فول باشم!

معمولا پاداش ما نتیجه مونه و برای رسیدن باید از مرحله بگذریم اما من ناخواسته میخوام انرژی داشته باشم:smile:
اینها که میگم تمثیلی هست برای راحت درک کردن
انرژی رو می تونیم مثل پول فرض کنیم
پول داریم اما نخواهیم خرجش کنیم
پس بی هدف «خرج کردن» هم (خنثی) هم میتوانیم انرژی داشته باشیم
حال اگر نداریم یا یاید بدست بیاریمش یعنی کار کنیم که میشه آرزو کردن ومجسم کردن وبدست آوردن هدف
یک راه دیگر خرج نکردنه -استراحت و بی عملی
ودیگر قرض کردن یا بلا عوض گرفتن از کسی که میخواهد مازاد انرژیش رو بی توقع بده و بهترین منبع خداست که برای اون هم باید شرایطی مهیا باشد که همه میدانیم مطهر بودن ومتقی بودن
البته باید بگم انرژی از قوانین حسابداری و ریاضی پیروی نمی کنه ولی کنش و واکنش از اصولش هست
پس در حالت خنثی فقط میتونید پولتون رو خرج نکنین
البته از پدیده جیب سوراخ هم نباید غافل شد
و اون یاد آوری خاطرات تلخ گذشته و نگرانی های آیندس
که مثل جیب سوراخ پولهاتون رو به هدر میده

آخرین ویرایش:

negar.sh

عضو جدید
بچه‌ها واقعا ازتون ممنونم واسه راهنمایی‌هاتون
خیلی خوشحالم که اینقدر انرژی مثبت دارید
الان احساس میکنم گلوله انرژی شدم :w40:
از خدا میخوام که فردا به همتون کلی خبر خوش برسه تا این شکلی شید :w42:
شاد و پر انرژی باشید

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینها که میگم تمثیلی هست برای راحت درک کردن
انرژی رو می تونیم مثل پول فرض کنیم
پول داریم اما نخواهیم خرجش کنیم
پس بی هدف «خرج کردن» هم (خنثی) هم میتوانیم انرژی داشته باشیم
حال اگر نداریم یا یاید بدست بیاریمش یعنی کار کنیم که میشه آرزو کردن ومجسم کردن وبدست آوردن هدف
یک راه دیگر خرج نکردنه -استراحت و بی عملی
ودیگر قرض کردن یا بلا عوض گرفتن از کسی که میخواهد مازاد انرژیش رو بی توقع بده و بهترین منبع خداست که برای اون هم باید شرایطی مهیا باشد که همه میدانیم مطهر بودن ومتقی بودن
البته باید بگم انرژی از قوانین حسابداری و ریاضی پیروی نمی کنه ولی کنش و واکنش از اصولش هست
پس در حالت خنثی فقط میتونید پولتون رو خرج نکنین
البته از پدیده جیب سوراخ هم نباید غافل شد
و اون یاد آوری خاطرات تلخ گذشته و نگرانی های آیندس
که مثل جیب سوراخ پولهاتون رو به هدر میده

سلام به شما دوست عزیزمون
مرسی از بیانتون:gol:
دوست گرامی جا افتاده که آدمهای موفق راههای خواستنشون نزدیکه یا به نوعی پول رایجشون رو همیشه دارن و همیشه از افکاری فرار استفاده میکنن!!
اما منظورم دقیقا همین بود که شما عنوان کردید که از منبعی بی پایان تغذیه بشیم که منبعش هم همگی میدونیم که کجاست اما به شرطها و شروطها که اصلی ترینش مطهر شدنه!
حسابرسی به آینده فطرتا در ما بوده اما کم و زیاد شدن انرژی رو خودمون باید ایجاد کنیم بعضیا فقط خوب حسابرسی میکنن و بعد با عجولانه تصمیم گرفتن به دنبال نتیجه هستند متاسفانه ره صد ساله رو یک شبه رفتن نتیجه اش عکسه و دلزدگی!!!
قوانین کنش و واکنش هم بر میگرده به نیت کارمون البته تا حدودی میدونید که هیچ چیز در دنیا قطعیت نداره و همه چیز نسبیه:smile:
اما بابت جیب سوراخ به نظرم شما خیلی پخته تر گفتید چرا که نگاه به گذشته دست خودمونه در غیر اینصورت مثل یه موبایل که روزی هزاربار شارژ میشه اما بازم به سرعت باتری خالی میکنه هستیم!!!
هر چیزی که هست به خواست پخته شدنه ماست به راحتی میشه کشف کرد.
خیلی ازتون ممنونم امیدوارم که زندگی به کامتون ،دلتون شاد ،لبتان پر خنده باشه:gol:

seeemesooo

عضو جدید

سلام به شما دوست عزیزمون
مرسی از بیانتون:gol:
دوست گرامی جا افتاده که آدمهای موفق راههای خواستنشون نزدیکه یا به نوعی پول رایجشون رو همیشه دارن و همیشه از افکاری فرار استفاده میکنن!!
اما منظورم دقیقا همین بود که شما عنوان کردید که از منبعی بی پایان تغذیه بشیم که منبعش هم همگی میدونیم که کجاست اما به شرطها و شروطها که اصلی ترینش مطهر شدنه!
حسابرسی به آینده فطرتا در ما بوده اما کم و زیاد شدن انرژی رو خودمون باید ایجاد کنیم بعضیا فقط خوب حسابرسی میکنن و بعد با عجولانه تصمیم گرفتن به دنبال نتیجه هستند متاسفانه ره صد ساله رو یک شبه رفتن نتیجه اش عکسه و دلزدگی!!!
قوانین کنش و واکنش هم بر میگرده به نیت کارمون البته تا حدودی میدونید که هیچ چیز در دنیا قطعیت نداره و همه چیز نسبیه:smile:
اما بابت جیب سوراخ به نظرم شما خیلی پخته تر گفتید چرا که نگاه به گذشته دست خودمونه در غیر اینصورت مثل یه موبایل که روزی هزاربار شارژ میشه اما بازم به سرعت باتری خالی میکنه هستیم!!!
هر چیزی که هست به خواست پخته شدنه ماست به راحتی میشه کشف کرد.
خیلی ازتون ممنونم امیدوارم که زندگی به کامتون ،دلتون شاد ،لبتان پر خنده باشه:gol:
ضمن سلام خدمت دوست عزیز
اینکه گفتید افراد موفق از افکار فرار استفاده میکنند کاملا صحیح است چون زمانی برای نگران شدن برای موضوعی نمی گذارند فقط بهترین کار را انجام میدن بی هیجان
آنهائی که در جنگ شرکت میکنند می دانند زوره خمپاره را که میشنوند در روز های اول با تمام وجود خود را به زمین میچسپاندند و البته می ترسند
اما بعدا که عادت میشه همین را میکنند اما از ترس خبری نیست
من میگم همیشه باید اینطور بود هر لحظه ممکن است آخرین لحظه زندگی باشد وبا همان شدت ازش دفاع کرد اما این وسط کسی موفق است که از ترس وهیجان خودداری کند
در مورد حسابرسی آینده اگر به نیت جذب یا برنامه ریزی عملی باشه خوبه
اما اگه واسه راحت شدن خیال یا خوش اومدن باشه انرژی هدر دادنه
در مورد یافتن و کشف خود البته بسیار آسونه
اما روبرو شدن با واقعیت اگر در معرض احساسات باشیم واقعا سخت است و عموما همه ترحیح میدهنه دروغ خوشایند را باور کنند تاحقیقت تلخ
وچاره اش هم همان مثالی که زدم هست بهترین کار روباید کرد بدون هدر دادن انرژی
به هرحال خمپاره دارد میآید و ما باید خود را زمین بندازیم حال اگر بترسیم انرژی از دست میدیم
اگر توکل کنیم انرژی بدست میاریم وحتی مسیرترکش عوض میشه

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمن سلام خدمت دوست عزیز
اینکه گفتید افراد موفق از افکار فرار استفاده میکنند کاملا صحیح است چون زمانی برای نگران شدن برای موضوعی نمی گذارند فقط بهترین کار را انجام میدن بی هیجان
آنهائی که در جنگ شرکت میکنند می دانند زوره خمپاره را که میشنوند در روز های اول با تمام وجود خود را به زمین میچسپاندند و البته می ترسند
اما بعدا که عادت میشه همین را میکنند اما از ترس خبری نیست
من میگم همیشه باید اینطور بود هر لحظه ممکن است آخرین لحظه زندگی باشد وبا همان شدت ازش دفاع کرد اما این وسط کسی موفق است که از ترس وهیجان خودداری کند
در مورد حسابرسی آینده اگر به نیت جذب یا برنامه ریزی عملی باشه خوبه
اما اگه واسه راحت شدن خیال یا خوش اومدن باشه انرژی هدر دادنه
در مورد یافتن و کشف خود البته بسیار آسونه
اما روبرو شدن با واقعیت اگر در معرض احساسات باشیم واقعا سخت است و عموما همه ترحیح میدهنه دروغ خوشایند را باور کنند تاحقیقت تلخ
وچاره اش هم همان مثالی که زدم هست بهترین کار روباید کرد بدون هدر دادن انرژی
به هرحال خمپاره دارد میآید و ما باید خود را زمین بندازیم حال اگر بترسیم انرژی از دست میدیم
اگر توکل کنیم انرژی بدست میاریم وحتی مسیرترکش عوض میشه

سلام به شما
آقا اونقدر عالی گفتید که نگو از صدتا فیلم راز بهتری من که به داشتن دوستی همچون شما افتخار میکنم و همچنین شکر!
لذت زندگی دو چندان شده!

برای پیشرفت مدام باید به پیش رفت;):gol::gol:;)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه از اون چیزی که در نظر می گیریم می تونیم بالاترش رو تصور کنیم و اونو بخواهیم. شما کی خواستتون رو متوقف می کنین؟ یعنی میگین این نهایت خواسته منه؟ در موارد مادی البته.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه از اون چیزی که در نظر می گیریم می تونیم بالاترش رو تصور کنیم و اونو بخواهیم. شما کی خواستتون رو متوقف می کنین؟ یعنی میگین این نهایت خواسته منه؟ در موارد مادی البته.

سلام
طمع تمومی نداره ولی میشه بی نیاز بود اما ثروت مراحل مختلف داره خیلی ها رو سراغ داریم که با ثروتمند شدن به دنبال شهرت رفتن و بعد به سراغ قدرت!
این موضوع به نظرم خیلی کلیه اما میشه تفکیک کرد و در موردش حرف زد ولی اول جنبه مرحله بعد نشون دادن لیاقت و در نهایت ثروت داشتن و در آخر آخر تشکر:D

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طمع تمومی نداره ولی میشه بی نیاز بود اما ثروت مراحل مختلف داره خیلی ها رو سراغ داریم که با ثروتمند شدن به دنبال شهرت رفتن و بعد به سراغ قدرت!
این موضوع به نظرم خیلی کلیه اما میشه تفکیک کرد و در موردش حرف زد ولی اول جنبه مرحله بعد نشون دادن لیاقت و در نهایت ثروت داشتن و در آخر آخر تشکر:D
منظورم خودمون بودیم. یعنی شما مثلا ماشین میخوای من میگم مگان و سوناتا و تویوتا آریون یا جنسیس یا بی ام و750 حالا شما از بین اینا چی رو انتخاب می کنی؟ هیچ محدودیتی هم نداره. اگه بخواهیم حد بالا رو بگیریم مثلا همه بنز فلان می خوان. یا همه اون بی ام و. حالا یه جواب اینه هر کسی یه چیزی دوس داره. اما من میگم چه چیزی حد بالای خواسته شما رو مشخص میکنه. اگر فکر کنی می بینی نمی تونی حد بزاری یعنی ممکنه به جای 500 میلیون یا دو میلیارد پول مجبور بشی بگی یه عالمه پول. بدبخت کائنات!!
من میگم به تو میگن هر چی پول می خوای بگو بهت می دیم. تو میگی فلان قدر . حالا من میگم چرا بیشتر نخواستی؟
You Got It?
I hope so.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

به نظرتون شانس وجود داره!
چه کسانی شانس دارن!
چطوری میشه شانس رو بدست آورد یا همون خوش شانس بود!:smile::gol::gol::smile:
شامس یا همون شانس زائیده تفکرات خودمونه. یعنی ما خودمون با توجه به افکارمون شرایطی رو فراهم میکنیم که باعث میشیم اتفاقات خوب یا بد برامون بیافته. بعدن چون نفهمیدیم که خودمون بودیم میگیم کی بود کی بود من نبودم. اِ پس کی بود. همین شانس بده بود.

seeemesooo

عضو جدید

سلام
سلام
چند هدف برای بیشتر خواستن هست
امنیت -قدرت -شناخته شدن یا مورد قبول واقع شدن -قلمرو داشتن و هدفهای فراموش شده اعتلای معنوی و تکثیر
که این دو آخری در لذت طلبی غرق شده
منظور از اعتلای معنوی یافتن ماهیت واقعی قدرت و یافتن حد کفایت اون وبکار گیری مهارت بدست آمده درجهت یافتن راهای اعتلای معنوی که بی انتهاست
وتکثیر یعنی اشاعه همون اعتلای معنوی ودیگر تکثیر فیزیکی
پدیده ای که آنرا با عروسک زنده اشتباه میگیرند
و آن مولود دیگریست از خون خود -که عقاید متعالی بدست آمده را به نسل های بعد انتقال دهد
ونسل انسان کامل ادامه یابد
که متاسفانه این وظیفه در لذتهای لحظه ای گم شده

seeemesooo

عضو جدید
سلام

چه کسانی شانس دارن!
چطوری میشه شانس رو بدست آورد یا همون خوش شانس بود!
:smile::gol::gol::smile:
سلام
شانس موقعیت غیر منتظره ای است که افرادی می توانند از اون استفاده کنند که اسیر گذشته ای که درگذشته و آینده غیر قابل تصور نیستند و در زمان حال زندگی میکنند
پس موقعییت منحصر به فرد را قاپ میزنند
شاید یک امتحان یا تذکر باشد که در هر وضعیتی در زمان حال بسر ببریم

seeemesooo

عضو جدید
منظورم خودمون بودیم. یعنی شما مثلا ماشین میخوای من میگم مگان و سوناتا و تویوتا آریون یا جنسیس یا بی ام و750 حالا شما از بین اینا چی رو انتخاب می کنی؟ هیچ محدودیتی هم نداره. اگه بخواهیم حد بالا رو بگیریم مثلا همه بنز فلان می خوان. یا همه اون بی ام و. حالا یه جواب اینه هر کسی یه چیزی دوس داره. اما من میگم چه چیزی حد بالای خواسته شما رو مشخص میکنه. اگر فکر کنی می بینی نمی تونی حد بزاری یعنی ممکنه به جای 500 میلیون یا دو میلیارد پول مجبور بشی بگی یه عالمه پول. بدبخت کائنات!!
من میگم به تو میگن هر چی پول می خوای بگو بهت می دیم. تو میگی فلان قدر . حالا من میگم چرا بیشتر نخواستی؟
You Got It?
I hope so.
در مورد بیشتر خواستن
در اصل تمرینی است در بدست آوردن مهارت های خاص که شخص را قادر به انجام کارهایی میکند که قابل تصور نبوده
اما اگر اسیر اون بشه یعنی قدرت -تبدیل میشه به یک خود نابودگر- مثل هنرپیشه های میلیونری که خودکشی میکنند
یا قدرتمندانی که ضد اطرافیانشان میشوند مثل نادر شاه وگالیگولا
اما این اصل را نیاید فراموش کرد که بیشترخواهی فقط یک تمرین است برای اعتلا
و وقتی به حد خود رسید آنرا به اعتلای معنوی تقییر مسیر دهیم
مثل مولانا وافراد عارف

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
You Got It?
I hope so.

سلام
خب این خیلی طبیعه خواسته های ما برمیگرده به کیفیت زندگی ما!!!
من محدودیت ندارم اما سقف در نظر میگیرم برای خواسته هام چون کیفیت زندگیم ایجاب میکنه!!
البته این رو بعنوان یه قانون خودم در نظر گرفتم و همیشه قوانین برای ما حکم فرما بوده!:smile::gol::gol::smile:
در ضمن ای گت ایت:D

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
شامس یا همون شانس زائیده تفکرات خودمونه. یعنی ما خودمون با توجه به افکارمون شرایطی رو فراهم میکنیم که باعث میشیم اتفاقات خوب یا بد برامون بیافته. بعدن چون نفهمیدیم که خودمون بودیم میگیم کی بود کی بود من نبودم. اِ پس کی بود. همین شانس بده بود.

سلام
کاملا مخالفم:D
به نظرم شانس وجود داره و کسانی که باور دارن ازش بهرمندند:smile:
اگه میشه بیشتر توضیح بدید!!!:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چند هدف برای بیشتر خواستن هست
امنیت -قدرت -شناخته شدن یا مورد قبول واقع شدن -قلمرو داشتن و هدفهای فراموش شده اعتلای معنوی و تکثیر
که این دو آخری در لذت طلبی غرق شده
منظور از اعتلای معنوی یافتن ماهیت واقعی قدرت و یافتن حد کفایت اون وبکار گیری مهارت بدست آمده درجهت یافتن راهای اعتلای معنوی که بی انتهاست
وتکثیر یعنی اشاعه همون اعتلای معنوی ودیگر تکثیر فیزیکی
پدیده ای که آنرا با عروسک زنده اشتباه میگیرند
و آن مولود دیگریست از خون خود -که عقاید متعالی بدست آمده را به نسل های بعد انتقال دهد
ونسل انسان کامل ادامه یابد
که متاسفانه این وظیفه در لذتهای لحظه ای گم شده

سلام دوست گرامی
نفهمیدن من باعث شد که ازتون خواهش کنم این بحث رو کاملا باز کنید:smile:
زندگی به کامتون باشه:smile::gol::gol::smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد بیشتر خواستن
در اصل تمرینی است در بدست آوردن مهارت های خاص که شخص را قادر به انجام کارهایی میکند که قابل تصور نبوده
اما اگر اسیر اون بشه یعنی قدرت -تبدیل میشه به یک خود نابودگر- مثل هنرپیشه های میلیونری که خودکشی میکنند
یا قدرتمندانی که ضد اطرافیانشان میشوند مثل نادر شاه وگالیگولا
اما این اصل را نیاید فراموش کرد که بیشترخواهی فقط یک تمرین است برای اعتلا
و وقتی به حد خود رسید آنرا به اعتلای معنوی تقییر مسیر دهیم
مثل مولانا وافراد عارف

سلام
مهارت شناخت خود، بهترین راه پردازش زندگیه این رو میشه به قول دوست عزیزمون از زندگی عرفا فهمید اما کسی که به اعتلا برسه درخواستهاش خیلی متفاوته با دنیای مادی ما!
به نظر دنیای مادی رو باید متفاوت با معنوی دونست اما دنیای معنوی همیشه تاثیر گذار بود روی مادیات!!!

seeemesooo

عضو جدید
سلام دوست گرامی
نفهمیدن من باعث شد که ازتون خواهش کنم این بحث رو کاملا باز کنید:smile:
زندگی به کامتون باشه:smile::gol::gol::smile:
سلام
در مورد بیشتر خواهی وحد آن صحبت می کردم
این درسته که ما هرچه بخواهیم بدست می آوریم
اما چیز های بدست آمده هدف نیست
دو هدف اصل است
اول مهارت در چرخه (خواستن بدست آوردن شکرگذاری)
دوم رسیدن به حد اقناء یعنی جایی که امور دنیوی پاسخگوی ما نیست
یا به اشتباه در تباهی لذت طلبی بی حد که وجود جسمی ما پاسخگوی آن نیست و خود را در بی راهه نابودی می اندازیم
یا اگر خیلی ماهر باشیم تبدیل به یک راس مخروط میشویم که اگرچه از همه نقاط مخروط بالاتر است اما تنها نقطه ای است که تنهاترین است و ارتباطی جز نفرت وتحکم با دیگر نقاط نخواهد داشت مثل سلاطین جبار
اما منظورم از تکثیر روشن تر بگم بچه دارشدن است
وانتقال افکار معنوی به او و دیگران تا بعد دیگر تکثیرکه اصل است یعنی تکثیر معنویت به اجرا درآید

آخرین ویرایش:

seeemesooo

عضو جدید
سلام
مهارت شناخت خود، بهترین راه پردازش زندگیه این رو میشه به قول دوست عزیزمون از زندگی عرفا فهمید اما کسی که به اعتلا برسه درخواستهاش خیلی متفاوته با دنیای مادی ما!
به نظر دنیای مادی رو باید متفاوت با معنوی دونست اما دنیای معنوی همیشه تاثیر گذار بود روی مادیات!!!
دنیای مادی فقط وسیله ای است برای رسیدن به معنویت

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همين حالا شروع كنيد.كشف كنيد كه چگونه تفكر شما برايتان جادوگري ميكند.با اين فكر از فيلسوف بزرگ ديزرائيلي شروع كنيد:

" زندگي كوتاهتر از آنست كه دست كم گرفته شود "

جادوي فكر بزرگ(دكترد.شوارتز)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در مورد بیشتر خواهی وحد آن صحبت می کردم
این درسته که ما هرچه بخواهیم بدست می آوریم
اما چیز های بدست آمده هدف نیست
دو هدف اصل است
اول مهارت در چرخه (خواستن بدست آوردن شکرگذاری)
دوم رسیدن به حد اقناء یعنی جایی که امور دنیوی پاسخگوی ما نیست
یا به اشتباه در تباهی لذت طلبی بی حد که وجود جسمی ما پاسخگوی آن نیست و خود را در بی راهه نابودی می اندازیم
یا اگر خیلی ماهر باشیم تبدیل به یک راس مخروط میشویم که اگرچه از همه نقاط مخروط بالاتر است اما تنها نقطه ای است که تنهاترین است و ارتباطی جز نفرت وتحکم با دیگر نقاط نخواهد داشت مثل سلاطین جبار
اما منظورم از تکثیر روشن تر بگم بچه دارشدن است
وانتقال افکار معنوی به او و دیگران تا بعد دیگر تکثیرکه اصل است یعنی تکثیر معنویت به اجرا درآید

سلام
دوست گرامي ممنون از توضيحتون اميدوارم كه هميشه پيروز و سربلند باشيد.
اين روزا تجربه دونستن زندگي رو برام جذاب تر كرده!
شكر رحمانيت خدا رو به جا ميارم و اميدوارم كه هميشه تو جهت مثبت گام برداريم.:gol::gol::gol:
راستي با احترام 13 تا دوستون دارم:redface:

*afsane*

عضو جدید
سلام

چه کسانی شانس دارن!
چطوری میشه شانس رو بدست آورد یا همون خوش شانس بود!:smile::gol::gol::smile:
سلام.شانس زائیده تفکر مثبت و منفیه.شانسی وجود نداره که اگه بود با عدل خدا سازگار نبود.;)
مثبت اندیش باش تا خوش شانس باشی! ;):gol::gol:

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر مواقع وقتی مردم این راز بزرگ را درک می کنند ، به خاطر افکار منفی که دارند ، وحشت وجودشان را فرا می گیرد .
دو چیز هست که این افراد باید از آن مطلع باشند .
*امروزه به صورت علمی ثابت شده که یک فکر مثبت صد ها بار قوی تر از یک فکر منفی است .پس همین تا حدودی می تواند این نگرانی را برطرف سازد .
*شما در دنیایی زندگی می کنید که یک فاصله ی زمانی در آن حکم فرماست و این واقعا به نفع شماست . شما واقعا نمی خواهید در محیطی باشید که افکارتان سریعا پدیدار بشوند.

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
براي شادي روح آنمرحوم بخوانيد.....
فكر كنم اينجا به زودي مثل قبل ميشه باور كنيد:D:gol::gol::D

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بوخدا

دوستان به نظرتون چرا ما انقدر عجوليم؟;):gol::gol:;)
سلام سلام
یه چیزی بگم؟
من که خیلی دوس دارم دوباره تراوشات انرژی رو ازین تاپیک ببینم همون تشعشعاتی که کل باشگاهو نورانی میکرد
فقط نمیدونم چرا این تاپیک رادستم نیست عادت کردم توی تاپیک اصلیمون برم حالا در هر صورت من ازین به بعد سعی میکنم هر شب به تالار سر بزنم و یه انرژی هر چند کوچکولو از خودم بتراوشم (عجب فعلی:surprised::lol:)
در مورد این سوال مشعشع فشفشه خان عزیزمون بگم که به نظر این کوچولو ازون جایی که انسان آگاهیهاش محدوده زمانی که توی یه موقعیتی گیر میوفته قوه فکرشو نادیده میگیره و فقط به فکر خلاصی میوفته حالا چه جورش دیگه مهم نیست فقط میخواد رها بشه پس عجله میکنه از طرفی هم زمانی که ایمانمون به کاری که داریم انجام میدیم کم باشه باورمون نسبت به کائنات در سطح پایینی باشه گمان میکنیم که همه چیز رو خودمون باید به دست بگیریم پس هم کاهامونو شتابزده انجام میدیم هم دچار تشویش میشیم
در صورتی که کائنات مسئولیت ها رو بسیار منظم تقسیم کرده و هر جزئی از زندگیمون کارشو به موقع و درست انجام میده پس باید به خودمون بگیم هی رفیق آروم باش همه چی داره درست پیش میره :victory::smoke:
ازینجاس که میفهمیم چلا بهمون میگفتن عجله کار شیطونه اگه گفتین چلا ؟
آفرین
واسه اینکه فقط شیطونه که کائنات باهاش دوست نیست و کاراشو منظم نمیکنه
پس حالا که کائنات دوست ماست و حامی بزرگی پشتمونه (به قول فشفشه پشتمون کوه )دیگه عجله چرا ؟
آدم وقتی عجله میکنه کاراش به هم میپیچه قیافه اش میشه این:weirdsmiley:
ما هم که دوست نداریم قیافمون این شلکی بشه پس با آرامش کارامونو انجام میدیم:rambo::victory:
دنیاتون آروم دلاتون شاد

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مرسي دوست گرامي لطف كرديد:smile:

خب دوست خواهشا نظرتون رو بگيد ديگه والا به .... ميگما:smile:
راستي دوست عزيزمون seeemesooo رو كسي نديده جاش خيلي خاليه!!!;):gol::gol:;)