لاهـیــــــــــــــــــــ ــــجان چه قدر قشنگه!!!!!!!

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اندازه موهای سرم از لاهیجان خاطره قشنگ دارم.هیجانترینش اینه که یه بار تو تله کابینش گیر کردیم نزدیک بود بمیریم.
ولی هنوزم اگه پیش بیاد بیام اون ورا لاهیجان و شیطان کوهش و قدم زدن توی باغای چاییشوهرگز از دست نمیدم.:gol:

Narges *

عضو جدید
عکسا خیلی قشنگ بودن،مرسی;)
لاهیجان خیلی زیباست با توجه به اینکه فقط چند کیلومتر باهاش فاصله داریم زیاد میریم

MaC_MaC

عضو جدید
آهره جوجو!!!خه ح لی قشنگ بود...>ترجمه.....>آره جوجو(جوجوش ترجمه ندتره ...ارور میده!!)خیلی قشنگ بود..دست درد نکنه.گفتی قشنگ فقط واسه یه لحظشه عزیزووعاشق کلوچه هش و تلکابین سواریشم..مابقی ام که جای خو دارد...:smile:;)

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم. واقعا زیباست.
شرمندم تشکر ندارم.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

zarif razavi

عضو جدید
سلام منم بچه لنگرودم.از آشنايي باهاتون خوشحال شدم.آمار دقيقي از بچه هاي گيلان داريد؟

3pdee

عضو جدید
د3ت درد نکنه
خیلی خوشکیل بود اگه میشه اکثایه غتب شمالم بذارین تو طاپیکتون!!!:w12:
:w16:
:w15:

salvador

کاربر فعال ادبیات
کاربر ممتاز
آب را گل نکنیم ...

آب را گل نکنیم
در فرودست انگار کفتری می خورد آب
یا که در بیشه ای دور سیره ای پر می شوید
یا در آبادی کوزه ای پر می گردد
آب را گل نکنیم
شاید این آب روان می رود پای سپیداری تا فروشوید اندوه دلی
دست درویشی شاید نان خشکیده فرو برده در آب
زن زیبایی آمده لب رود
آب را گل نکنیم
روی زیبا دوبرابر شده است
چه گوارا این آب
چه زلال این رود
مردم بالا دست چه صفایی دارند
چشمه هاشان جوشان گاوهاشان شیرافشان باد
من ندیدم دهشان
بی گمان پای چپرهاشان جا پای خداست
ماهتاب آنجا می کند روشن پهنای کلام
بی گمان در ده بالا دست چینه ها کوتاه است
مردمش می دانند که شقایق چه گلی است
بی گمان آنجا آبی آبی است
غنچه ای می شکفد اهل ده باخبرند
چه دهی باید باشد
کوچه باغش پر موسیقی باد
مردمان سر رود آب را می فهمند
گل نکردنش ما نیز
آب را گل نکنیم.

_
سهراب سپهری

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش بهشت نیست نسبت به بعضی شهرای کشورای دیگه اما یکی از شهر های خوب ایرانه هم هواش خوبه و هم زیبایی داره :smile:

باید قبول کرد که مازندران و گیلان بهشت ایران هستند و هیچ جایی ایران مثل اینجا نمیشه.
از نظر طبیعیت و زیبایی و اب و هوا میگم

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اندازه موهای سرم از لاهیجان خاطره قشنگ دارم.هیجانترینش اینه که یه بار تو تله کابینش گیر کردیم نزدیک بود بمیریم.
ولی هنوزم اگه پیش بیاد بیام اون ورا لاهیجان و شیطان کوهش و قدم زدن توی باغای چاییشوهرگز از دست نمیدم.:gol:

گیر کرده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D:D

چه جالی کردیا!!!!!!!!!!!!!!!!

armanfrancesco

عضو جدید
من خودم بچه اهوازم
اما از يه طرف گيلانيم خودم عاشق شمالم ولي بدتون نياد همونقدر كه خيلي زيباست ولي مردمش يه كم خودشونو ميگيرن

البته نظر شخصيه:cool:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
کسی دیگه تویه این تایپیک فعالیت نداره؟؟؟
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا هستیم هنوز:D

سلام...
خیلی خوبه...
از اینکه هم استانی و یه جورایی هم شهری های سابق خودمون رو میبینم خیلی خوشحالم...
راستش بنده ..اصلیتا بچه ی یکی از روستا های لاهیجان به نام امیرآباد هستم(نزدیک دریا هم هستش)........
البته ۱۵ سال هم رشت زندگی کردیم...
الان هم که مقیم کرج هستیم...
باتشکر از تایپیک زیباتون... مخلص بچه های گیلان هم هستیم...

bahareh69

کاربر فعال
سلام...
خیلی خوبه...
از اینکه هم استانی و یه جورایی هم شهری های سابق خودمون رو میبینم خیلی خوشحالم...
راستش بنده ..اصلیتا بچه ی یکی از روستا های لاهیجان به نام امیرآباد هستم(نزدیک دریا هم هستش)........
البته ۱۵ سال هم رشت زندگی کردیم...
الان هم که مقیم کرج هستیم...
باتشکر از تایپیک زیباتون... مخلص بچه های گیلان هم هستیم...
لاهیجان بعد نزدیک دریا:surprised::surprised:
تو این تاپیک خیلی شمالیا هستن اگه دوست داشتی یه سری بزن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/206656
موفق باشی:gol:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لاهیجان بعد نزدیک دریا:surprised::surprised:
تو این تاپیک خیلی شمالیا هستن اگه دوست داشتی یه سری بزن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/206656
موفق باشی:gol:

سلام...
درست شنیدید...
روستای ما از توابع لاهیجان هستش.... لااقل این رو اخبار استان گیلان حدود ۸ سال پیش عنوان کرده بود...
ولی برای اینکه به روستای ما برید مجبور هستید که یا از طریق جاده ی چمخاله (لنگرود) برید ... یا اینکه یکم دور بزیند... اول از طریق جاده ای که از طرف شمال لاهیجان به سمت دهکا میره برید .... بعد به سمت دستک برید ....بعد هم برید به روستای ما....
فکر کنم حدود ۸ سال پیش هم تویه سواحل دریای خزر ..البته تویه روستای ما.... یه کشتی قدیمی قرق شده ..پیدا کرده بودند...

ولی شنیدم ..قرار هستش شهرداری لاهیجان یه جاده ی مستقیم از لاهیجان به طرف دریا بزنه... که از نزدیک روستای ما رد میشه...
به هرحال....
از آشنایی با شما خوشحال شدم...
باتشکر...

bahareh69

کاربر فعال
سلام...
درست شنیدید...
روستای ما از توابع لاهیجان هستش.... لااقل این رو اخبار استان گیلان حدود ۸ سال پیش عنوان کرده بود...
ولی برای اینکه به روستای ما برید مجبور هستید که یا از طریق جاده ی چمخاله (لنگرود) برید ... یا اینکه یکم دور بزیند... اول از طریق جاده ای که از طرف شمال لاهیجان به سمت دهکا میره برید .... بعد به سمت دستک برید ....بعد هم برید به روستای ما....
فکر کنم حدود ۸ سال پیش هم تویه سواحل دریای خزر ..البته تویه روستای ما.... یه کشتی قدیمی قرق شده ..پیدا کرده بودند...

ولی شنیدم ..قرار هستش شهرداری لاهیجان یه جاده ی مستقیم از لاهیجان به طرف دریا بزنه... که از نزدیک روستای ما رد میشه...
به هرحال....
از آشنایی با شما خوشحال شدم...
باتشکر...
مرسی اطلاعات;)