لاهـیــــــــــــــــــــ ــــجان چه قدر قشنگه!!!!!!!

گلابتون

مدیر بازنشسته
دست شما درد نكنه بي نهايت زيبا و دل انگيز بود....

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت گلت درد نکنه این عکسایی که گذاشتی خیلی قشنگن:w27::w27::w14::w14:

چاکر همشهری.....

راستش بهشت نیست نسبت به بعضی شهرای کشورای دیگه اما یکی از شهر های خوب ایرانه هم هواش خوبه و هم زیبایی داره :smile:

اون شهرا رو درستش کردن ، اما اینجا هم جاهای طبیعی داره هم جای توریستی ، هو کوه داره هم دریا هم تلکابین داره هم استخر و...
اینجا ذاتا بهشته ، بهشتی که دسکاری نشده...

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاکر همشهری.....

اون شهرا رو درستش کردن ، اما اینجا هم جاهای طبیعی داره هم جای توریستی ، هو کوه داره هم دریا هم تلکابین داره هم استخر و...
اینجا ذاتا بهشته ، بهشتی که دسکاری نشده...
خوبه دوسش دارم
مردم اینقد شلوغی تهرانو دیدم:cry:

rhd

عضو
بی ادبی

بی ادبی

راست میگه.مگه گیلان چشه.من خودم لاهیجانیم.تو اردبیل بود خوب بود؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا بی ادبی

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوق العاده بود. منم سر نماز دعا کنید گذرم به اونجا بیفته:cry:

RIG

متخصص C#.net
اشناست اما یادت نیست گفتم تا کافی شاپ بیام کلی کرایه میدادم!!!!!!!!!!!!!!

chelsea6

عضو جدید
خاطرات پیاده روی صبح و مناظر پنجره ی اتاق تکرار شد:D
واقعا از دیدن تصاویر لذت بردیم:gol:

RIG

متخصص C#.net
رو به به رو که کوهه سمت چپ بود یا راست ندیک اونجا بودنو که میدونم کنار استخر این سمت خیابون اره؟

chelsea6

عضو جدید
آخه دقیقا همون روبروی ترنجه(بلوار)
اینکه روبه رو ترنج نیست:D باید 5 دقه پیاده بری تا برسی روبه رو ترج(ترنج خدا بیامرز! الان بوف)
میشه گفت تقریبا روبه رو ی اونجاییه که بچه ها میرن توش دنسینگ و بازی میکنن:redface: (آخ دلم میخواد برم توش ولی ایزکالی خجالت میکشم اماتا قبل از اینکه برم آشخوری اونجا رو هم فتح میکنم:victory:)

bahareh69

کاربر فعال
اینکه روبه رو ترنج نیست:D باید 5 دقه پیاده بری تا برسی روبه رو ترج(ترنج خدا بیامرز! الان بوف)
میشه گفت تقریبا روبه رو ی اونجاییه که بچه ها میرن توش دنسینگ و بازی میکنن:redface: (آخ دلم میخواد برم توش ولی ایزکالی خجالت میکشم اماتا قبل از اینکه برم آشخوری اونجا رو هم فتح میکنم:victory:)
بابا من خودم لاهیجانیم ;)من داشتم جوری میگفتم کهrig بفهمه(به زبون خودش داشتم بهش میگفتم)

RIG

متخصص C#.net
بابا من خودم لاهیجانیم ;)من داشتم جوری میگفتم کهrig بفهمه(به زبون خودش داشتم بهش میگفتم)

عشق من همینیه که میگه بگم تا ریگ بفهمه . عشق من همین کاف شاب ترنج من لاهیجانو بخاطر همون ترنجش دوست دارم :D:biggrin::biggrin::biggrin:

chelsea6

عضو جدید
عشق من همینیه که میگه بگم تا ریگ بفهمه . عشق من همین کاف شاب ترنج من لاهیجانو بخاطر همون ترنجش دوست دارم :D:biggrin::biggrin::biggrin:
حتما چه خاطراتی که نداشتی:D
ولی الان باید یه مقدار بیشتر خرج کنی:redface: جاش همونه ولی کافی شاپش شده پیتزا:D

RIG

متخصص C#.net
دیگه تموم شد اون زمون هالان دیگه دخترها باید بیا ن دنبال شوهر باید خرج کنن شوهر کجا بود اون دورو زمونه ما بچه بودیم خرج میکردیم الان دیگه نیست حتی خرج کنیم پوله قللکمون تموم شده

whiterose

عضو جدید
لاهيجان از شهراي زيباست..ولي رامسر خيلي خوشگلتره ها...حيف كه نميتونم عكساشو آپ كنم وگرنه همتون اول :eek:...بعد..;)...بعدشم:heart:..ميشين!:gol: