كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد معماري 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roya_210

عضو جدید
دوستان عزيزي كه قبول شدين مباررررررررررررررركه:w23:اميدوارم شاهد موفقيت هاي بعدي تون باشيم.خخخخخخخخخخخخخخخخخخسته نباشين.
من كه قبول نشدم .حالم گرفته است.
اگه ميشه منابع رو واسمون بذارين.فقط لطفا اونايي رو كه خودتون خوندين و مفيد بود رو بذارين ، آخه وقتي ميگي منابع ، 6 صفحه ليست جلوت رديف مي كنن كه منابع مهمتر توش گم ميشه.:exclaim:بيچاره اوني كه مي خواد بخونه دچار سرگيجه ميشه كه از كدوم شروع كنه/
راستي يه توصيه به بچه هاي كنكور ارشد 90:
ابدا پار سه نرين كه وقتتونو ميكشه با اون برنامه ريزي مسخره اش.:w46:

سلام. من 2 ماه خوندم و با اینکه هیچ پیش زمینه ای نداشتم و با اینکه کتابا رو اطرافت نریزی موافقم

من پارسال کلاسای تئوری خانه عمران رو میرفتم که اصلا راضی نبودم. انصراف دادم و کلاسای تئوری صدیق رو نوشتم که درصدای درسای تاریخ و تاسیسات و اقلیمش فوق العاده بود و من به تمام دوستان پیشنهاد میکنم البته برای کسی که به جز امتحان سوادش هم براش مهمه .و طاقت کلاس تا ساعت 1 نصفه شب رو داره درضمن استاد سر کلاس زبان تخصصی هر مبحث رو با متن توضیح میدن.

من بیشتر جزوه های کلاسم رو خوندم
کتابای:سبک شناسی پیرنیا
آکوستیک غیابکلو
از زمان و معماری
معماری معاصر غرب قبادیان
معماری جهان زارعی
معماری جهان بانی مسعود

درک و رفتار با نمونه موردی های کتابای دیگه گلابچی
برای زبان هم 504. لغت های تافل
فرهنگ تصویری
ایشالا موفق باشین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مه نگار

عضو جدید
دوستان عزيزي كه قبول شدين
لطفا رتبه هاتون رو هم بذارين
دكتر صديق چي ميگفت اسكيس بالا بزني قبولي:whistle:
فكر مي كنم كسي نباشه كه رتبه اش بالاي 200 بوده و قبول شده باشه:book:

مه نگار

عضو جدید
اشكال نداره حالا ! سال بعدي هم هست ;)
واسه اسكيس ما از ترم يك ورود به دانشگاه تقريبا يه آشنايي بدست آورديم و به مرور توي هشت ترم فن اسكيس زدن رو ياد گرفتيم
واسه همين يه ماه مونده بود به اسكيس ارشد يكي از سال بالايي هامون 3 جلسه فشرده نكته هاي كنكوريه اسكيسو بهمون گفت و يه جمع بندي كلي واسمون كرد
اولا : تبريك
دوما : خوش به حالتون، ما كه فقط درگير كركسيون با استادا بوديم ، نه وقت واسه سر خاروندن داشتيم ، نه واسه واسه دل خودمون مطالعه كردن.
سوما : ممنون مه جواب ميدي.

معمارباشی

عضو جدید
:دی برو خدا رو شکر کن جای ما نبودی ! استاد محترم تحویل نهایی رو بگذاره روزه امتحان ! بعد هم بگه خودتون انتخاب کنین ! یا طرح 4 یا کنکور ه ارشد !!!

GHASEDAK728

عضو جدید

چرا دوستای من با 300 علم و صنعت ،با 600هنر تهران و با 700 رشت قبول شدن و من با 190 هیچ جا!

ارشیتکت86

عضو جدید
چرا دوستای من با 300 علم و صنعت ،با 600هنر تهران و با 700 رشت قبول شدن و من با 190 هیچ جا!

جدی میگی وای خدا آدم یه عمر بشینه وبخونه وکور بشه بعدش از اسکیس رد بشه:mad:بچه ها استرس گرفتم چیجوری اسکیس میزنند از کجاشروع میکنند چه شکلی تمرین میکنن واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی(چه حالی میده با600 هنر قبول بشی ها!!کاش اسکیساشون رو میدیدیم چه شکلیه

promteh

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی میدونه گرایش مطالعات معماری ایران ( گرایش 4) با چه رتبه ای میشه قبول شد؟
لطفا راهنمایی کنید...

GHASEDAK728

عضو جدید
سلام
خوب براي چي قبول نشديد؟
اسكيس خوب نداديد؟

خودمم هنوز نفهمیدم که مشکل اسکیسم چی بود که قبول نشدم ،منتظرم کارنامه بیاد شاید چیزی دستگیرم شد! من بعد امتحان تئوری شروع به تمرین اسکیس کردم پیش آقای طایفه هم کلاس میرفتم و بعد امتحان اسکیس اصلا از کارم ناراضی نبودم...نمیدونم!

آخرین ویرایش:

GHASEDAK728

عضو جدید
جدی میگی وای خدا آدم یه عمر بشینه وبخونه وکور بشه بعدش از اسکیس رد بشه:mad:بچه ها استرس گرفتم چیجوری اسکیس میزنند از کجاشروع میکنند چه شکلی تمرین میکنن واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی(چه حالی میده با600 هنر قبول بشی ها!!کاش اسکیساشون رو میدیدیم چه شکلیه

درسته که اسکیس خیلی خیلی مهمه و تعیین کننده ولی آدم باید حواسش جمع باشه تا از اونور بوم هم نیوفته چون به هر حال باید واسه اسکیس تو تئوری مجاز شی و وقتی رتبه ی تئوریت خوبه دلت گرمتره

binahayat_m

عضو جدید
خودمم هنوز نفهمیدم که مشکل اسکیسم چی بود که قبول نشدم ،منتظرم کارنامه بیاد شاید چیزی دستگیرم شد! من بعد امتحان تئوری شروع به تمرین اسکیس کردم پیش آقای طایفه هم کلاس میرفتم و بعد امتحان اسکیس اصلا از کارم ناراضی نبودم...نمیدونم!

سلام
بعد از اين همه تلاش خيلي سخته قبول نشي ، خيلي حس بدي
اميدوارم در موقعيت هاي بعدي جبران كنيد
اينجور چيز ها مي بينم از خوندن پشيمون ميشم

GHASEDAK728

عضو جدید
سلام
بعد از اين همه تلاش خيلي سخته قبول نشي ، خيلي حس بدي
اميدوارم در موقعيت هاي بعدي جبران كنيد
اينجور چيز ها مي بينم از خوندن پشيمون ميشم

نه اینا رو نگفتم پشیمون شید من نا امید نشدم شما هم نشید;) کمترینش اینه که معلومات آدم زیاد میشه!:)

head of flower

عضو جدید

فکر کنم امسال یه اتفاقی افتاده، آخه دوستای منم 140-170 بودن قبول نشدن اسکیسشونم خوب بود یا بهتر بگم از نظر استادا خوب بود... آخه باید دیگه شبانه ی یزد رو قبول می شدن خدایی!!!! اما مردود شدن... یه چیزی شده امسال
ناراحت نباش قاصدک جان... کمتر از 5ماه دیگه دوباره کنکوره انشالله این دفعه حقت ضایع نمیشه.

ارشیتکت86

عضو جدید
فکر کنم امسال یه اتفاقی افتاده، آخه دوستای منم 140-170 بودن قبول نشدن اسکیسشونم خوب بود یا بهتر بگم از نظر استادا خوب بود... آخه باید دیگه شبانه ی یزد رو قبول می شدن خدایی!!!! اما مردود شدن... یه چیزی شده امسال
ناراحت نباش قاصدک جان... کمتر از 5ماه دیگه دوباره کنکوره انشالله این دفعه حقت ضایع نمیشه.

فکر کنم کامپوتر سنجش کلا100تا200 رو حذف کرده از بین بقیه سنجیده خوب اسکیس اون600 چی بوده که هنر قبول شده 140 قبول نشده من که نمیفهمم:(

لوتوس

عضو جدید
چقد خوب که که همچین کاری کردین ما هر ترم اینقدر درگیر طرح میشدیم که به هیچی دیگه نمی رسیدیم. من بعد امتحان تئوری شروع کردم ولی خیلی دیر بود...[/QUOT

سلام شما کلاس طایفه رفتید؟یکی از دوستان گفت احسان جلسه آخر روز قبل کنکور محفل شعر کار کرده راسته؟

GHASEDAK728

عضو جدید
سلام شما کلاس طایفه رفتید؟یکی از دوستان گفت احسان جلسه آخر روز قبل کنکور محفل شعر کار کرده راسته؟[/QUOTE]

نه بابا ،یه چند باری اسکیس گروهی گذاشتن ولی موضوعاتش حتی نزدیک به اینم نبود یه هفته مونده به کنکورم کار رو تعطیل کردن گفتن خوب نیس کار کنید

saba 700

عضو جدید
چرا من شنيدم شاگردهاي طائفه با رتبه ي 180 شهيد بهشتي قبول شدن يا يكي هست با رتبه ي 1000 ساري قبول شده

saba 700

عضو جدید
من شنيدم بچه هاي كلاس طائفه با رتبه هاي بالا بهترين دانشگاه ها قبول شدن 96 روزانه دانشگاه تهران قبول شده و....
كلاس هاش چه طوريه ي ؟ نكته مي گه يا صرفا تمرين مي بينه؟ كسي هست يه اطلاعات اجمالي از كلاس طائفه بده

raha

مدیر بازنشسته

هر سال همینه!
منم پارسال 111 بودم و قبول نشدم. اما یکی از دوستام با 700 دانشگاه شیراز قبول شد یکی دیگه از بچه ها با رتبه 60 و خورده ای پارسال هیچی قبول نشد!!... از این نمونه ها "هر سال" خیییییلی زیاده.... درواقع تو کنکور معماری اسکیس تعیین کننده س! رتبه کشکه عملا!!

GHASEDAK728

عضو جدید
من شنيدم بچه هاي كلاس طائفه با رتبه هاي بالا بهترين دانشگاه ها قبول شدن 96 روزانه دانشگاه تهران قبول شده و....
كلاس هاش چه طوريه ي ؟ نكته مي گه يا صرفا تمرين مي بينه؟ كسي هست يه اطلاعات اجمالي از كلاس طائفه بده

آقای طایفه توی کلاسش اول درس میدن مطالبی که میگن دقیقا همونیکه تو کتاباشونم هست
آخر کلاسم کارای بچه ها رو می بینن، خیلی مهم نیس کلاس بری یا پیش کی بری مهم اینکه دست خودت چجوری باشه، دوست من امسال با 250 و بدون کلاس هنرهای زیبا قبول شده!

GHASEDAK728

عضو جدید
هر سال همینه!
منم پارسال 111 بودم و قبول نشدم. اما یکی از دوستام با 700 دانشگاه شیراز قبول شد یکی دیگه از بچه ها با رتبه 60 و خورده ای پارسال هیچی قبول نشد!!... از این نمونه ها "هر سال" خیییییلی زیاده.... درواقع تو کنکور معماری اسکیس تعیین کننده س! رتبه کشکه عملا!!

دقیقا همین طوره ،چیکار کردین امسال واسه تقویت اسکیستون؟ دوست دارم سال دیگه منم جای الان شما باشم;)

raha

مدیر بازنشسته
دقیقا همین طوره ،چیکار کردین امسال واسه تقویت اسکیستون؟ دوست دارم سال دیگه منم جای الان شما باشم;)

راستش امسال نه کلاس رفتم نه به اونصورت تمرین کردم... حتی واسه تئوری هم فقط به خلاصه های پارسالم اکتفا کردم.... دلیلش هم این بود که پارسال خیلی تو ذوقم خورد... در واقع نتیجه ی تلاش پارسالم رو من با یکسال تاخیر گرفتم!:w05:
پارسال کلاس مهندس شقاقی رو میرفتم... امسال فقط از روی کتابای احسان طایفه و کتاب جدید دکتر صدیق تمرین کردم... اما کلا فکر میکنم علت موفقیتم تو اسکیس موضوع عجیبی بود که امسال داده بودن. یعنی موضوع جوری نبود که خیلیها از قبل حفظش کرده باشن یا صرفا با تداخل احجام و یه پرسپکتیو خوشگل و بزک و خلاصه گول زدن اساتید بشه ازش نمره گرفت!!
البته اینا رو نگفتم که شما دلسرد بشین و دستتونو بزارین رو دستتون.... بخونید بعد از امتحان تئوری هم حسابی اسکیس تمرین کنید... تفاوت من با دوستم که امسالش رو هم خوب خونده بود در اینه که اون الان دانشجوی شهید بهشتی هست و من علم و صنعت!;)
موفق باشید...

ahadi6688

عضو جدید
اگه حضوری برید واحد ارتباط مردمی سازمان سنجش درصد اسکیستونو می گن من و چند نفر دیگه رفتیم بهمون گفتن . پیش صدیق هم رفتیم می گفت یه نفر با رتبه 1000 و خوردی منظر روزانه تهران قبول شده با 700 و 800 و .... هم قبولی روزانه بوده .در کل حیف شد هنوز اون کلمه مردود با اون فونت قرمز جلو چشامه ایشالا ساله دیگه

ارشیتکت86

عضو جدید
راستش امسال نه کلاس رفتم نه به اونصورت تمرین کردم... حتی واسه تئوری هم فقط به خلاصه های پارسالم اکتفا کردم.... دلیلش هم این بود که پارسال خیلی تو ذوقم خورد... در واقع نتیجه ی تلاش پارسالم رو من با یکسال تاخیر گرفتم!:w05:
پارسال کلاس مهندس شقاقی رو میرفتم... امسال فقط از روی کتابای احسان طایفه و کتاب جدید دکتر صدیق تمرین کردم... اما کلا فکر میکنم علت موفقیتم تو اسکیس موضوع عجیبی بود که امسال داده بودن. یعنی موضوع جوری نبود که خیلیها از قبل حفظش کرده باشن یا صرفا با تداخل احجام و یه پرسپکتیو خوشگل و بزک و خلاصه گول زدن اساتید بشه ازش نمره گرفت!!
البته اینا رو نگفتم که شما دلسرد بشین و دستتونو بزارین رو دستتون.... بخونید بعد از امتحان تئوری هم حسابی اسکیس تمرین کنید... تفاوت من با دوستم که امسالش رو هم خوب خونده بود در اینه که اون الان دانشجوی شهید بهشتی هست و من علم و صنعت!;)
موفق باشید...

سر جلسه چی ؟از چی شروع کردی شیتتو چیجوری بستی من نمیفهمم
خوشحالم چون منم جزو کسانی نیستم که معماری رو بزک کنم اصلا خوشم نمیآد....میشه بیشتر از اسکیس بگین...:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا