كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد معماري 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atitak1

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام دوستان میشه یکی برام تشریح کنه که داستان این گرایشها و درصد ها چطوریه؟ یعنی من که امسال میخوام امتحان بدم اولش باید گرایش انتخاب کنم یا بستگی به درصدام داره؟ ضرایب دروس چطوریه؟

white_chalk

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام دوستان میشه یکی برام تشریح کنه که داستان این گرایشها و درصد ها چطوریه؟ یعنی من که امسال میخوام امتحان بدم اولش باید گرایش انتخاب کنم یا بستگی به درصدام داره؟ ضرایب دروس چطوریه؟

اول گرایش رو انتخاب میکنیدو بعد در گرایش مربوطه مطابق با مواد آزمونی اون گرایش امتحان میدید: معماری ارشد به زیر شاخه ها یا گرایش هایی تقسیم میشه که یک گرایش رو مطابق دلخواه انتخاب می کنید، سپس آزمون میدید.

white_chalk

عضو جدید

عملکرد ضرایب دروس در آزمون هم مثل واحد های درسی دوره ی کا ردانی ویا کارشناسیه که هرکدام ضریب بخصوصی داشتند. مثلا یک درس 3 واحده و...... اسکیس آزمون معماری_معماری که بیشرین ضریب رو داراست (ضریب 5) به حد قابل توجهی رتبه هارو تغییر میده .البته دلیل نمیشه سایر ضرایب رو نادیده گرفت.اصل کنکور رعایت تعادل در دروسه و بدست آوردن حد نصاب در دروس.

آخرین ویرایش:

white_chalk

عضو جدید
گرایش های معماری:
کارشناسی ارشد مهندسی معماری
كارشناسي ارشد معماري منظر
كارشناسي ارشد مطالعات معماري ايران
كارشناسي ارشد مهندسي معماري اسلامي
كارشناسي ارشد معماري داخلي
كارشناسي ارشد بازسازي پس از سانحه
كارشناسي ارشد مديريت پرو‍ژه و ساخت
كارشناسي ارشد تكنولو‍ژي معماري
كارشناسي ارشد انرژي معماري
کارشناسی ارشد مجموعه شهرسازی: که خود شهرسازی به دو قسمت 1.طراحی شهری 2. برنامه ریزی شهری تقسیم شده.
كارشناسي ارشد مرمت و احياي بناهاي تاريخي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا