كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد معماري 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ارشیتکت86

عضو جدید
بچه ها واحد های بین الملل مصاحبه و آزمون زبانی که میگیرند کی هست؟ بعد از اسکیسه یا همزمان. چجوریه کلا"؟ کسی اطلاعاتی در این باره داره؟!
اگه احیانا" تو آزمون تافلش رد شیم چی؟ دیگه منتفی میشه قبولیمون... شما تو انتخاب چندمتون میزارینش؟!

بعد به نظرتون ارزش داره معماری شبانه دانشگاه تهران رو قبل از روزانه دانشگاه های اصفهان. شیراز. گیلان. یزد و زنجان بزاریم؟!!!:surprised:

بقیه شهر ها رو نمیدونم اما یزد معماریش خیلی قویه هم باحاله دانشکده اش یه خونه قدیمی باحاله خانه رسولیان جوش کاملا معمارانه اس من که ترجیح میدم یزد بخونم تا شبانه تهرون

nour86

عضو جدید
سلام

سلام

میشه قضیه گرایش ها رو بگین که چیه؟
من میخام امسال شرکت کنم ولی از اینجا که چیزی نفهمیدم

allameyememar

عضو جدید
15 ارشد 89

15 ارشد 89

منم به لطف و كمك خدا 15 شدم :) :)
ميتونيد به آدرس زير بريد هم منابع رو اونجا گذاشتم هم درصد هامو نوشتم :

http://allameyememar.blogfa.com/8903.aspx

دوستايي كه امسال شركت كردن خسته نباشن :confused:
ايشالا اونايي هم كه سال بعد ميخوان شركت كنن موفق باشن :D

ahadi6688

عضو جدید
به نظرم اين تاپيك خيلي ديگه اسپمي شده .پس منم يه اسپم ميندازم:چرا اين تالار اينجوري شده قبلانا اكثر تاپيكا زود زود اپديت ميشد .الان 2 ماهه سوت و كور شده .رتبه سايت هم از 92مين سايت پربيننده اومده تا نزديكاي 150 و اينا واقعا چرا؟

HIBOD

عضو جدید
الان سنجش اعلام کرد بلاخره جمعه بعد از ظهر نتایج ارشد اعلام می شه.

mvmvm

عضو جدید
سلام به خدمت تمامی مهندسین عزیز
یه خبر خوش برای اونایی که گرایش انرژی کنکور دادن

دانشگاه ایلام تو تکمیل ظرفیت امسال 6 نفر گرایش انرژی پذیرش داره . اینو از دکتر کرد جمشیدی مدیر گروه معماری دانشگاه ایلام شنیدم

استاداش هم بد نیستن . 4 تا دکترای انرژی دارن . اگه دکتر شاهین حیدری که خودشون هم ایلامی هستن تدریس کنن بهتر هم میشه

HIBOD

عضو جدید
سلام به خدمت تمامی مهندسین عزیز
یه خبر خوش برای اونایی که گرایش انرژی کنکور دادن

دانشگاه ایلام تو تکمیل ظرفیت امسال 6 نفر گرایش انرژی پذیرش داره . اینو از دکتر کرد جمشیدی مدیر گروه معماری دانشگاه ایلام شنیدم

استاداش هم بد نیستن . 4 تا دکترای انرژی دارن . اگه دکتر شاهین حیدری که خودشون هم ایلامی هستن تدریس کنن بهتر هم میشه

اقا دمت گرم ;)
چه قدر میشه رو این خبر حساب کرد ،موثقه،یکی از دوستام رتبه انرژی 12 شده رو ویبرس :cry: پارسال تو تکنولوژِی هم 36 شده بود اما خوب.....
کی خبر رسمی تکمیل ظرفیت ها میاد ؟

mvmvm

عضو جدید
اقا دمت گرم ;)
چه قدر میشه رو این خبر حساب کرد ،موثقه،یکی از دوستام رتبه انرژی 12 شده رو ویبرس :cry: پارسال تو تکنولوژِی هم 36 شده بود اما خوب.....
کی خبر رسمی تکمیل ظرفیت ها میاد ؟

موثقه کاملا . دانشگاه ایلام پارسال هم ارشد داشت ولی به علت اشتباه تایپی در درخواست به سازمان سنجش تو گرایش معماری معماری پذیرش داشتن !!!:surprised: در حالیکه کادر مناسبی برای تدرس تو این گرایش نداشتن

امسال هم با پیگیری های دکتر خداکرمی 6 نفر تو گرایش انرژی نیمسال دوم پذیرش دارن انشااا...

allameyememar

عضو جدید
پس چرا جواباي ارشد نمي ياد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad:
بچه ها ميگن قرار بوده ديشب بياد رو سايت سنجش :surprised: :surprised:

HIBOD

عضو جدید

کلا هدف اینه که در کل پرسه تحصیل زجرمون بدن .:biggrin:
فعلا که گفتن جمعه بعد از ظهر اما فکر کنم از صبح تو سایت بشه رفت .
(ُطبق مقررات جدیدبه نقل از www.sanjesh.org)
می دونم چقدر مشتاقی که خبر قبولی تو دانشگاه تهران و یا بهشتی رو هر چه زودتر بگیری.من که پیشاشیش بهت تبریک می گم .ناسلامتی 15 دیگه:)
....

head of flower

عضو جدید
کلا هدف اینه که در کل پرسه تحصیل زجرمون بدن .:biggrin:
فعلا که گفتن جمعه بعد از ظهر اما فکر کنم از صبح تو سایت بشه رفت .
(ُطبق مقررات جدیدبه نقل از www.sanjesh.org)
می دونم چقدر مشتاقی که خبر قبولی تو دانشگاه تهران و یا بهشتی رو هر چه زودتر بگیری.من که پیشاشیش بهت تبریک می گم .ناسلامتی 15 دیگه:)
....

بچه هااااااااااااااااااا من رتبم 100 بود اسکیسمم بد نبود اما زنجان قبول شدم :(( فکر میکردم نهایتش تربیت مدرس قبول شم!!
بد بختی روزانست نمیشه کاریشم بکنم :(( دوستامم که همین 120 ..140 اینا بودن مردود شدن، با اینکه اسکیسشون بد نبود...همه شهرستانا چه شبانه چه روزانه رو زدن اما مردود شدن!!! :((( فقط یکی از دوستام هنر کرج معماری داخلی قبول شده ، رتبش 140 بود :(

کی اینجا زنجان قبول شده؟؟؟؟ بیاین با هم دوست باشیم!:victory:
کسی میدونه زنجان دانشگاش چه جوریه؟ خوبه؟ بده؟ خارجیا قبولش دارن؟؟؟؟!!!

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هااااااااااااااااااا من رتبم 100 بود اسکیسمم بد نبود اما زنجان قبول شدم :(( فکر میکردم نهایتش تربیت مدرس قبول شم!!
بد بختی روزانست نمیشه کاریشم بکنم :(( دوستامم که همین 120 ..140 اینا بودن مردود شدن، با اینکه اسکیسشون بد نبود...همه شهرستانا چه شبانه چه روزانه رو زدن اما مردود شدن!!! :((( فقط یکی از دوستام هنر کرج معماری داخلی قبول شده ، رتبش 140 بود :(

تبریک میگم دوست عزیز..چرا ناراحتی روزانه که خوبه؟

head of flower

عضو جدید
تبریک میگم دوست عزیز..چرا ناراحتی روزانه که خوبه؟

آخه آدم وقتی یه رویای دیگه ای داره(دانشگاه های تهران) بد بهش نمیرسه.. ناراحت میشه دیگه... روزانه بدیش اینه یک سال معاف میشم از کنکور! مجبورم برم ! :(

راستی یه سوال دیگه کسی میدونه جریان این انتقالی که تو تی وی گفتن، دخترا به محل زندگیشون میتونن برگردن، واسه ارشد هم هست؟؟ یعنی خیلی راحت دانشگاه تهران میگه بیا، خوش اومدی!! ؟؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه آدم وقتی یه رویای دیگه ای داره(دانشگاه های تهران) بد بهش نمیرسه.. ناراحت میشه دیگه... روزانه بدیش اینه یک سال معاف میشم از کنکور! مجبورم برم ! :(

راستی یه سوال دیگه کسی میدونه جریان این انتقالی که تو تی وی گفتن، دخترا به محل زندگیشون میتونن برگردن، واسه ارشد هم هست؟؟ یعنی خیلی راحت دانشگاه تهران میگه بیا، خوش اومدی!! ؟؟
از اون لحاظ ناراحت بودین
والا نمیدونم ...ولی برای انتقالی دخترا هر جا که میخان برن میتونن ولی برای ارشدو خبر ندارم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجا قبول شدید آقای مهندس؟ایشالله که بهترین دانشگاههای تهران قبول شده باشید و ما هم اینجا یه جشن درست حسابی براتون بگیریم.شیرینیش روهم بدین دست بچه های همدانی میارن واسمون!!!

آخرین ویرایش:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز

تبریک میگم دوست عزیز.البته که دانشگاه تهران یه چیز دیگه ست ولی زنجانم من شنیدم معماریش بدک نیست.ایشالله موفق باشی.میشه بگی درصد اسکیست چند بود؟

امین بی 1

عضو جدید

منم بهت تبریک میگم

mohamad313

عضو جدید
سلام بچه ها.خوش به حالتون که قبول شدید.من که قبول نشدم.خیلی حالم گرفتس.زحمت خودمو کشیده بودم ولی قبول نشدم شاید کم تلاش کردم نمی دونم .خلاصه صلاح خدا هم این بوده.امیدمون به خداست.انشاالله که یه خیری توش هست.به همه ی اونایی که قبول شدن تبریک می گم

ahadi6688

عضو جدید
منم قبول نشدم . خیلی حالم گرفته شد .فکر می کردم حتما قبول می شم اسکیسمم خوب بود ولی نشد .از همین امروز شروع کردم دوباره بخونم تا بهمن وقتی نمونده .اونایی هم که میشناختم قبول نشدن .نکنه همش شده سهمیه!!!:cry::cry::cry::cry::cry::biggrin:

mohamad313

عضو جدید
من که هنوز پایان نامم مونده تا آخر شهریور وقت دارم که تحویل بدم هنوز پلانش تکمیل نشده چه برسه به چیزای دیگش.از مهر پایان نامه رو گرفتم ولی هنوز تحویل ندادم.نمی دونم تحویل بدم یا به خاطر سربازی نگهش دارم.کسی از قانونهای سربازی خبر داره؟یکی بهم گفت تا 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی وقت دارم دفترچه رو پست کنم.اگه کسی اطلاع دقیقتری داره خواهشا کمکم کنه.

roya_210

عضو جدید
salam man rotbam 180 bood eskisam ro ham khoob dadam vali rajayi ghabool shodam aslan razi nistam chon fekr mikardam tarbiyat modares ghabool misham faghat khoda ro shokr tehranam...........fekr mikonam emsal daneshgaha az sahmiye eshba shodan:eek:

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تبریک زیاااااااااااااااااااااااد به اونایی که قبول شدن
علامه ی معمار (که واقعا گل کاشتن.ایول)رها خانوم عزیییییییییییز ، سرگل و بقیه دوستان که برای همگی آرزوی موفقیت های بعدی رو دارم:w17::w17::w17::w23::w23::w23::w23::w23::w23::w23::w33::w33::w33::w33::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32:

ایشالله همیشه تو زندگیتون مثل همین لحظه ها خوشحال باشین.
میگن ادم تو خوشحالی دعاش گیرا تره.برای ما هم که امسال کنکور داریم دعا کنید ما هم سال دیگه خوشحال باشیم.

یه خواهش : لطفا رتبه ، درصد اسکیس و شهر قبولیتون رو هم بنویسین تا ما دستمون بیاد چیکار باید بکنیم.

ممنون.بازم تبریک.

یه خسته نباشید جانانه هم میگم به اونایی که قبول نشدن.ایشالله سال بعد.کنکور ارشد هیچ حساب و کتابی نداره.ما هم تا جان در بدن داریم کنکور میدیم!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا