قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی سال به سال تغییرات کوچکی می کنن!
تاپیک راکد مونده هاااا کجایین پس بچه ها؟؟؟

سلام همکلاسی خوبی؟
من که هر روز خدا اینجام ولی چون هیچی نمیخونم خب بیام اینجا چیکار ؟! فک کنم زبانم دیگه هرچی خونده بودم تا الان دود شده رفته :( حالا میخواستم اسکیس و چی و چی هم کار کنم ...

شما چیکار میکنی ؟ درس و مشقو کجا رسوندین ؟

mehmari

عضو جدید
سلام همکلاسی خوبی؟
من که هر روز خدا اینجام ولی چون هیچی نمیخونم خب بیام اینجا چیکار ؟! فک کنم زبانم دیگه هرچی خونده بودم تا الان دود شده رفته :( حالا میخواستم اسکیس و چی و چی هم کار کنم ...

شما چیکار میکنی ؟ درس و مشقو کجا رسوندین ؟
والا راستش مام میریم کلاس زبان. کلاس زبان که چه عرض کنم این کورس فقط speaking هستش! البته تموم شد من و آرمین کلاس بعدی هم ثبت نام می کنیم تا خود 15 بهمن والا کلاس خنده بهتر بگیم تا زبان.
بچه ها دیگه چه خبرا؟؟؟
ماشالا این تاپیک که انقدر فعاله میخوایین یه تاپیک دیگه قدم به قدم تا کنکور دکترای 94 95 باز کنییییییییییییییییییییییم؟:D

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای باباااااااااااا اینجا چرا انقدر سوت و کور شده؟؟؟
بر و بچ با انگیزه و با هدف کوجاییییییییین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:
زود باشین بیاین...اگه واقعا قصد دارید ورودی مهر 92 دانشگاه تهران!! باشید :surprised: باید از بهار 91 کم کم شروع کنیدا...
بیاین یکم به هم روحیه بدیم واسه استارت :)

زهره مسعودی

عضو جدید
بهمنی های 87 از کی میخواین شروع کنین برا ارشد؟تا آخر بهمن امسال که درگیر پروژه هاییم.درکنارش وقت میذارین برا کنکور؟

زهره مسعودی

عضو جدید
بهمنی های 87 از کی میخواین شروع کنین برا ارشد؟تا آخر بهمن امسال که درگیر پروژه هاییم.درکنارش وقت میذارین برا کنکور؟

mehmari

عضو جدید
سلام به همگی!!!
چقدر سوت و کور شده اینجا بدون معمارا......... آدم دلش میگیره!!!
بچه ها تالار که نمیاین کجاها میرین هاااااااان هان هااااان؟ چیکارا می کنین؟
(همه جواب میدنااااااااا)
به نظرتون کنکور ارشد قصد داره تفکراتمونو محدود کنه به قبولی؟؟؟(منظورم چگونگی برخورد باهاش هنگام تحصیل هستش)
منتظر نگرش معمارانتونیم......

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به در و دیوار تاپیک !

بچه ها کجایین پس ؟! ما بهمنیا هم چند روز دیگه کلاسامون شروع میشه ... مهریا بیان حداقل یه آماری بدن ببینیم چی خوندن این ترم؟ درسا چجوری بود؟ پروژه چی داشتن؟
همینجوری میخواین تا بهمن 92 پیش برین؟ :razz:

mehmari

عضو جدید
سلام به در و دیوار تاپیک !

بچه ها کجایین پس ؟! ما بهمنیا هم چند روز دیگه کلاسامون شروع میشه ... مهریا بیان حداقل یه آماری بدن ببینیم چی خوندن این ترم؟ درسا چجوری بود؟ پروژه چی داشتن؟
همینجوری میخواین تا بهمن 92 پیش برین؟ :razz:
:surprised:

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از تابستوني که گذشت شروع کردم براي ارشد بخونم(ترم 4 تمام شده بود)
توي تابستون 12 تا کتاب خوندم و 4 تا سفر خوب داشتم و اينا باعث شد ترمي که گذشت(ترم5) خيلي آگاهانه بگذره و فشار زيادي روم نياد،طول ترم هم تلاش کردم مطالعه داشته باشم اما حجم فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي يک مقدار بالا بود و نشد بيشتر از 4 تا کتاب بخونم،اما 3 تا سفر خوب داشتم که چيزاي زيادي يادم داد
من عقيده دارم خوندن تنها کافي نيست و بايد ديد! همه ي مباحثي که توي کتابا مطرح ميشه قابل لمس از نزديک نيست،اما اون هايي که ميشه رفت و ديد و تحليل کرد رو نبايد از دست داد! اگر ابنيه سنتي رو خوندي برو جاهاي مختلف ببين حرفايي که قباديان زده از کجا اومده،اگر کتاباي پيرنيا رو خوندي برو ببين چرا گفته!؟ کتاب اقليم کسمايي رو ميشه لمس کرد! و هرجا که داري راه ميري ميتوني از کتابايي که خوندي استفاده کني و اتفاقاي دور و برت رو معمارانه تحليل کني
به نظر من اين ميتونه يه رويکرد مناسب باشه که شعور و فهم معمارانه ي آدم رو بالا ببره و کسي که فهم معماري خوبي داشته باشه و مطالعه کرده باشه ميتونه توي ارشد موفق باشه،ضمن اينکه طول ترم و دوران تحصيل هم حس خيلي خوبي داره از حجم مناسب اطلاعاتش...

يه مثال ميتونه معماري اسلامي باشه، من تابستون کتاباي پير نيا و ابنيه سنتي قباديان رو خوندم،بعد رفتم کاشان و شاهرود و گرگان و ساري بناها رو ديدم
بعد از اون ترم شروع شد و کلاس معماري اسلامي داشتيم،طول ترم مطالبي که خونده بودم و ديده بودم يه بار ديگه مرور شد(سر کلاس هم نسبتا اطلاعات خوبي داشتم) يک سفر به اصفهان و يک سفر به تبريز هم داشتم،موقع امتحانا هم يک بار ديگه تمام اون بحثا توي ذهنم تثبيت شد
اين برخورديه که من با درسا و کنکورم دارم،نظر شما چيه دوستان؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از تابستوني که گذشت شروع کردم براي ارشد بخونم(ترم 4 تمام شده بود)
توي تابستون 12 تا کتاب خوندم و 4 تا سفر خوب داشتم و اينا باعث شد ترمي که گذشت(ترم5) خيلي آگاهانه بگذره و فشار زيادي روم نياد،طول ترم هم تلاش کردم مطالعه داشته باشم اما حجم فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي يک مقدار بالا بود و نشد بيشتر از 4 تا کتاب بخونم،اما 3 تا سفر خوب داشتم که چيزاي زيادي يادم داد
من عقيده دارم خوندن تنها کافي نيست و بايد ديد! همه ي مباحثي که توي کتابا مطرح ميشه قابل لمس از نزديک نيست،اما اون هايي که ميشه رفت و ديد و تحليل کرد رو نبايد از دست داد! اگر ابنيه سنتي رو خوندي برو جاهاي مختلف ببين حرفايي که قباديان زده از کجا اومده،اگر کتاباي پيرنيا رو خوندي برو ببين چرا گفته!؟ کتاب اقليم کسمايي رو ميشه لمس کرد! و هرجا که داري راه ميري ميتوني از کتابايي که خوندي استفاده کني و اتفاقاي دور و برت رو معمارانه تحليل کني
به نظر من اين ميتونه يه رويکرد مناسب باشه که شعور و فهم معمارانه ي آدم رو بالا ببره و کسي که فهم معماري خوبي داشته باشه و مطالعه کرده باشه ميتونه توي ارشد موفق باشه،ضمن اينکه طول ترم و دوران تحصيل هم حس خيلي خوبي داره از حجم مناسب اطلاعاتش...

يه مثال ميتونه معماري اسلامي باشه، من تابستون کتاباي پير نيا و ابنيه سنتي قباديان رو خوندم،بعد رفتم کاشان و شاهرود و گرگان و ساري بناها رو ديدم
بعد از اون ترم شروع شد و کلاس معماري اسلامي داشتيم،طول ترم مطالبي که خونده بودم و ديده بودم يه بار ديگه مرور شد(سر کلاس هم نسبتا اطلاعات خوبي داشتم) يک سفر به اصفهان و يک سفر به تبريز هم داشتم،موقع امتحانا هم يک بار ديگه تمام اون بحثا توي ذهنم تثبيت شد
اين برخورديه که من با درسا و کنکورم دارم،نظر شما چيه دوستان؟

کاملا با روشتون موافقم ، درسته من از معماری شهرا به جز شیراز و اصفهان و یه خرده از کاشان دیگه جاییو ندیدم ولی همینام تو تاریخ معماری کلی به کارم اومدن ... حالا شما که اطلاعات معماریتونم خوبه و دارین رو جزئیاتشم کار میکنین !
روش خوبیه اگه مطالعه هم باشه وگرنه فقط دیدن هم نمیتونه کمک کنه... سعی میکنم از این به بعد بیشتر کتاب بخونم تا اگه جایی هم رفتم بیشتر به دردم بخوره ;)

mmmahsa

عضو جدید
سلام بچه ها یه کمک میخوام
من پاسخنامه ارشد آزاد 90 میخوام
اما کل اینترنتو گشتم چه دانلود چه خرید پستی اما اصلا پیدا نمیشه فقط سوالا هست نه جواب
:( وقته گشتن دیگه ندارم، کسی نداره بذاره اینجا؟
البته کتاب دارم اما تا سال 88 داره
ممنون میشم کمکم کنین:gol:

aazziin

عضو جدید
salam man kareshnasi memari dakheli mikhoonam mikham vase arshadam tarahi shahri ya barname rizi shahri bekhoonam mitoonam in reshtaro bekhoonam??age mishe manabaro vasam bezariiid mamnoon

sunshid

عضو جدید
بچه ها کنکور 91 هم گذشت.از الان دقیقا یکسال وقت داریم.اگه کسی پایه هست بسم الله. دیگه باید جدی جدی شروع کنیم.

توری

عضو جدید
سلام دوست عزیز شماهم قصد دارید 92 کنکور بدید؟
من یه چند دقیقه ای میشه که از آزمون اومدم
و با این وضعیتی که من میبینم دوتا راه بیشتر جلوم نیست:
سال دیگه هم آزمون بدم
برم سر کار.
برم ازدواج -ای کاش دختر بودم تا این گزینه هم به گزینه های پیش روییم اضافه میشد-

mazon

عضو جدید
سلام دوستان
منم میخوام شروع کنم.........تو رو خدا زود شروع کنیم....با یک برنامه ریزی دقیق
امیدوارم بچه های قدیمی هم بیان کمک و خط بدن
آخه من خودم امسال سال اولیه که دارم به فوق فکر می کنم :eek:

sunshid

عضو جدید
بچه ها به نظرتون بهتره اول از چه درسی شروع کنیم؟ بیاید باهم برنامه ریزی کنیم تا انشاالله امسال همگی موفق بشیم

sunshid

عضو جدید
انگار باید 1سال دیگه بشینم بخونم.. امسالم گند زدم به همه چی:cry:
زود قضاوت نکن همیشه احساس ادمها درست در نمیاد.منتنظر نتیجه باش انشاالله قبول میشی .من هروقت فکر میکنم گند زدم برعکس میشه.برات آرزوی موفقیت میکنم

sunshid

عضو جدید
چشم حتما سحرجان.بچه ها کس دیگه ای نبودددددد؟
من میخوام از امشب معماری اسلامی شروع کنم.

senobar_2010

عضو جدید
برادران،خواهران
من از آخر تير شروع كردم،از 15مهر جدي خوندم،ولي بازم از پس اين ارشد بر نيومدم،يعني نمي دونم چي كار كردم،باز هم مطمئن نيستم برا ارشد مجاز مي شم يا نه!!
يعني ميدوني يك زماني بود با منابع محدود و درصد هاي بالا بچه ها ارشد قبول مي شدند، ولي الان يك گستره ي زياد بايد بخوني و شايد از خيلي چزها كه خوندي نياد،درصدها امسال خيلي بايد پايين تر باشه!
كتاب هاي آخر دكتر گلابچي،نانو فناوري هر سال يك چيزي داره اضافه ميشه!!

sunshid

عضو جدید
برادران،خواهران
من از آخر تير شروع كردم،از 15مهر جدي خوندم،ولي بازم از پس اين ارشد بر نيومدم،يعني نمي دونم چي كار كردم،باز هم مطمئن نيستم برا ارشد مجاز مي شم يا نه!!
يعني ميدوني يك زماني بود با منابع محدود و درصد هاي بالا بچه ها ارشد قبول مي شدند، ولي الان يك گستره ي زياد بايد بخوني و شايد از خيلي چزها كه خوندي نياد،درصدها امسال خيلي بايد پايين تر باشه!
كتاب هاي آخر دكتر گلابچي،نانو فناوري هر سال يك چيزي داره اضافه ميشه!!
موافقم با حرفت. منابع واقعا زیاده اما اطلاعاتی که توی چندسال تحصیلمون کسب کردیم خیلی مهمتره . این چیزیه که ما رو از دیگران مجزا میکنه

vahidmod

عضو جدید
منم میخوام از امروز شروع کنم. امیدوارم با کمک همدیگه موفق بشیم.
من که واسه رتبه 1 رقمی امدم:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.