قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

asadireza

عضو جدید
سلام..من طبق گفته یکی از بچه های باتجربه و البته خیلی عصبانی چند تا جزوه خریدم...سؤال دارم؟؟؟؟
تأسیسات دو تاجزوه دارم..یکیش از سلطاندوسته،دوتای دیگه هم نوشته انتشارات دانشگاه تهران..کدومش بهتره؟؟؟
تنظیم هم یه سری گرفتم که اونم متنوعه..چند تاش از قیابکلوست(روشنایی روز و تنظیم شرایط محیطی)،چندتاش هم از خود دانشگاه تهران گرفتم روش نوشته خلاصه کتاب های کسمایی و قبادیان.کدومش بهتره؟؟؟
آکوستیک هم یکیش لیاقتیه یکی دیگه اش هم فقط نوشته فیزیک صداوتعاریف آن( از خود دانشگاه تهران)..کدومش بهتره؟؟؟؟؟

سلام.مشه بدونم از کجا وچطوری اینارو تهیه کردی؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ... خسته نباشید:smile:

محفلم که بستن... بچه ها به جز 504 دیگه چیا میخونین؟ میخوام یا اسکیس طایفه رو شروع کنم یا فرهنگ تصویریو... به نظرتون کدوم بهتره یا اصلا اینا خوبن یا کتاب دیگه ای رو میخونین شماها؟

faegheh_ar

عضو جدید
سلااااااااااااااااااام بچه هااااااااااا.....بابا کجایید شماها؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محفل چرا قفل شده؟؟دیدید بالاخره اومدم تبریز....
هر تاپیکی هستید آدرسشو بگید به منم....

yasna68

کاربر بیش فعال
سلااااااااااااااااااام بچه هااااااااااا.....بابا کجایید شماها؟؟؟؟؟؟؟؟؟ محفل چرا قفل شده؟؟دیدید بالاخره اومدم تبریز....
هر تاپیکی هستید آدرسشو بگید به منم....

سلام فایقهههههههههه جون خوبی؟؟!؟!!؟!؟!؟
منم الان دیدم قفل شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی دیگه نمیاد همه رفتن دانشگاه من موندم و فرزانه :cry:

آخرین ویرایش:

faegheh_ar

عضو جدید
سلام فایقهههههههههه جون خوبی؟؟!؟!!؟!؟!؟
منم الان دیدم قفل شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کسی دیگه نمیاد همه رفتن دانشگاه من موندم و فرزانه :cry:
محیا جووووون ،رااااستی تولدت مبارک.... شرمنده من روز تولدت نتونستم بیام......

mehmari

عضو جدید
سلام ... خسته نباشید:smile:

محفلم که بستن... بچه ها به جز 504 دیگه چیا میخونین؟ میخوام یا اسکیس طایفه رو شروع کنم یا فرهنگ تصویریو... به نظرتون کدوم بهتره یا اصلا اینا خوبن یا کتاب دیگه ای رو میخونین شماها؟
سلام...
خوبین بچه ها؟؟؟
بعد چند روز الان اومدم... محفل چرا بستست؟؟؟
من خودم 504 و file1 و active1 که به زور میرسونم...
فرهنگ تصویری رو هستم کاش میشد بعد 504 به جاش بذاریم به هم بخونیم!!!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
خوبین بچه ها؟؟؟
بعد چند روز الان اومدم... محفل چرا بستست؟؟؟
من خودم 504 و file1 و active1 که به زور میرسونم...
فرهنگ تصویری رو هستم کاش میشد بعد 504 به جاش بذاریم به هم بخونیم!!!

سلام :smile:
نمیدونم مث اینکه خواستن یه سر و سامونی به تاپیکای کاردانی بدن بچه هایی که دنبال منابع هستن زیاد سردرگم نشن.
این دوتا هم زبانن؟ ( file1 و active1 )
اره موافقم... باهم بخونیم نمیتونیم از زیرش دربریم :D
امروز درس 18 از 504 رو میخونیم ینی 24 درسمون میمونه + 3 روز مرور بعد از درسای 24 و 36 و 42 میشه 27 روز ... (24 آبان 504 رو تموم میکنیم) هنوز 2 ماه دیگه تا بهمن وقت داریم میتونیم یه کتاب دیگه رو هم باهم بخونیم
ولی من الان فعلا فقط 504 میخونم اگه بقیه هم موافقن فرهنگ تصویریو نگه داریم برا اون موقع من الان دیگه شروعش نکنم و تونستم یه چی دیگه بخونم؟

mehmari

عضو جدید
سلام :smile:
نمیدونم مث اینکه خواستن یه سر و سامونی به تاپیکای کاردانی بدن بچه هایی که دنبال منابع هستن زیاد سردرگم نشن.
این دوتا هم زبانن؟ ( file1 و active1 )
اره موافقم... باهم بخونیم نمیتونیم از زیرش دربریم :D
امروز درس 18 از 504 رو میخونیم ینی 24 درسمون میمونه + 3 روز مرور بعد از درسای 24 و 36 و 42 میشه 27 روز ... (24 آبان 504 رو تموم میکنیم) هنوز 2 ماه دیگه تا بهمن وقت داریم میتونیم یه کتاب دیگه رو هم باهم بخونیم
ولی من الان فعلا فقط 504 میخونم اگه بقیه هم موافقن فرهنگ تصویریو نگه داریم برا اون موقع من الان دیگه شروعش نکنم و تونستم یه چی دیگه بخونم؟
آره نگهداریم اگه موافقن بچه ها... باید اساسی بخونیم فرهنگ رو دونه به دونه...
:)آره زبانه ... با آرمین و هادی همین کتابارو تو کلاس می خونیم ...
من 17 رو به زور تموم کردم صبح . 12 شب هم 18 رو مجبورم بخونم(با هم خوندن مزیتش کم خوابیه هااا;))
بچه ها می گن 4 نفر رتبه تک رقمی همکلاس داریم محقق!! بین 10-20 هم کم نیستن!!!
اونم مخ مبانی...

mehmari

عضو جدید
اینجا رو ول کردین به امون خدا رفتین کجا ؟!!
این معلوم می کنه کنکوریسم نیستیم...
کتاب تافل(واژه ها) منبع ارشده؟؟؟!!!
بچه هایی که ورودی بهمن هستن نظر من اینه مبانی مونو تا شروع طرح ها باید(!) تقویت کنیم... کتاب مبانی نظری معماری پیام نور به نظر من کامل و جامعه و صد در صد تو طرح ها ضروریه... نظر بدین اگه مثبته فایل شو بذارم تا جمعی بخونیم... (400 ص)
راستی در صد های سال قبل رو دارین محبت کنین؟؟؟

آخرین ویرایش:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که ورودی بهمن هستن نظر من اینه مبانی مونو تا شروع طرح ها باید(!) تقویت کنیم... کتاب مبانی نظری معماری پیام نور به نظر من کامل و جامعه و صد در صد تو طرح ها ضروریه... نظر بدین اگه مثبته فایل شو بذارم تا جمعی بخونیم... (400 ص)
چرا کنکوریسم هستیم ولی چون کمی فاصله تا کنکور زیاده استرس کمتره و انرژی زیادی برا درس خوندن من یکی که ندارم.
من وقتایی که حوصله کنم کتاب فرهنگ تصویری رو میخونم.و فقط زبانو میخوام فعلا بخونم.کتاب 504 هم چون ازتون عقب افتادم واقعیتش دیگه نخوندم چون کتاب کسل کننده ایه و باهمباید خوند.
باز شما فایل کتابو بذار شاید باهم خوندیم.ممنون میشیم.
نگران نباشین اگه وارد جو دانشگاه بشیم و به کنکور نزدیک بشیم مطمئنا همگی درس میخونیم و با انرژی هم میخونیم.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هرجارو نگاه کردم فقط گفتن زبان عمومی و تخصصی ... منبعی براشون مشخص نکردن. البته برا زبان تخصصی اغلب کتاب رستگارپور رو گفتن. ولی جایی ندیدم برا زبان عمومی منبعی بگن. برا همین هر چی دایره لغاتمونو برا عمومی بالا ببریم بهتره.
اره فکر خیلی خوبیه ... من که مبانیم یه چیزی زیر صفره:redface: اگه میشه فایلشو بذارین! ممنون همکلاسی:smile:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا کنکوریسم هستیم ولی چون کمی فاصله تا کنکور زیاده استرس کمتره و انرژی زیادی برا درس خوندن من یکی که ندارم.
من وقتایی که حوصله کنم کتاب فرهنگ تصویری رو میخونم.و فقط زبانو میخوام فعلا بخونم.کتاب 504 هم چون ازتون عقب افتادم واقعیتش دیگه نخوندم چون کتاب کسل کننده ایه و باهمباید خوند.
نگران نباشین اگه وارد جو دانشگاه بشیم و به کنکور نزدیک بشیم مطمئنا همگی درس میخونیم و با انرژی هم میخونیم.

سلام همکلاسی ! چه عجب از این ورا؟ نیستین؟ کجا گذاشتین رفتین؟
چه خبرا؟

منم چیزی نمیخونم فرزانه جون. ولی مبانیو فک میکنم شروع کنیم بهتره . من هیچی ازش نمیدونم!

آخرین ویرایش:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

همکلاسی جسارته ... پس نمیخواین این کتابو بذارین ؟! :redface:
نه اینکه من مشتاق درس خوندنم ! :surprised:

mehmari

عضو جدید
سلام بچه ها واقعا شرمنده که چند وقته نیستم و نتونستم کتابو بذارم... راستش منم 504 رو تو درس 22(نصف) ول کردم.:cry:...(دوس دارم این کتابو وقت کردم هفته ای یکی دو درسو میخونم) اخه با این کلاس نمیرسوندم... ایشالا اونایی که میخونن موفق بشن... مام بعدا میخونیم خوب!!!
بله!!!! بله که جو درس میاد!!!
کتاب پیام نور هستش امیدوارم لذت ببرین...
با سرعت پایین به زور آپ کردم کم و کثرشو ببخشید...
به نظر من چون پیام نور کلاس حضوریش کمه مبانیش هم کامل تر و سلیس تره استاد نقره کار هم نیاز به تمجید نداره...
از اینجا دانلود کنین... بعد از باز شدن صفحه دریافت رو کلیک کنین...
400 صفحه 4.5MB
مبانی نظری معماری
http://www.persiangig.com/pages/dow...iangig.com/other/Essential for architects.pdf

آخرین ویرایش:

mehmari

عضو جدید
من هرجارو نگاه کردم فقط گفتن زبان عمومی و تخصصی ... منبعی براشون مشخص نکردن. البته برا زبان تخصصی اغلب کتاب رستگارپور رو گفتن. ولی جایی ندیدم برا زبان عمومی منبعی بگن. برا همین هر چی دایره لغاتمونو برا عمومی بالا ببریم بهتره.
اره فکر خیلی خوبیه ... من که مبانیم یه چیزی زیر صفره:redface: اگه میشه فایلشو بذارین! ممنون همکلاسی:smile:

سلام همکلاسی ! چه عجب از این ورا؟ نیستین؟ کجا گذاشتین رفتین؟
چه خبرا؟

منم چیزی نمیخونم فرزانه جون. ولی مبانیو فک میکنم شروع کنیم بهتره . من هیچی ازش نمیدونم!

همکلاسی جسارته ... پس نمیخواین این کتابو بذارین ؟! :redface:
نه اینکه من مشتاق درس خوندنم ! :surprised:
سلام مرسی بخاطر راهنمایی عجب کتاب دوستن بچه ها!!!
دایره لغات رو ببریم بالا که چی؟ امروز با آرمین و هادی با کسی بودیم که 35 سال امریکا بوده و سه دخترش(اهل شیکاگو) و خانمش هم همیشه میان کلاس... (استاد اسپیکینگمونه) میگه دانشجو ها بیشتر از من لغت بلدن اما مهم جای استفادشونه...
راست هم میگه. من که بلد نیستم با دایره ی لغاتم درست و حسابی سوال بپرسم و بفهمم نیازم به لغات چیه؟!!
تا کی فقط کتابای فارسی بخونیم؟؟!!
همون کتابه...
http://www.persiangig.com/pages/dow...iangig.com/other/Essential for architects.pdf
باز هم جسارت شد و ممنون بچه ها...

mehmari

عضو جدید
رتبه ها و درصد های سال های قبل (ارشد) رو از کجا ببینیم؟؟؟
any one can help me? please

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
رشته ای به نام "آمایش سرزمین" هست تو اروپا در دپارتمان معماری تدریس می شه. اما اینجا تو گروه جغرافی ارائه شده. میگن بیشتر شبیه گرایش مطالعات معماریه کسی اطلاعاتی از این گرایش داره؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسی بخاطر راهنمایی عجب کتاب دوستن بچه ها!!!
دایره لغات رو ببریم بالا که چی؟ امروز با آرمین و هادی با کسی بودیم که 35 سال امریکا بوده و سه دخترش(اهل شیکاگو) و خانمش هم همیشه میان کلاس... (استاد اسپیکینگمونه) میگه دانشجو ها بیشتر از من لغت بلدن اما مهم جای استفادشونه...
راست هم میگه. من که بلد نیستم با دایره ی لغاتم درست و حسابی سوال بپرسم و بفهمم نیازم به لغات چیه؟!!
تا کی فقط کتابای فارسی بخونیم؟؟!!
همون کتابه...
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://lindxhivd.persiangig.com/other/Essential for architects.pdf
باز هم جسارت شد و ممنون بچه ها...

ممنون همکلا30 ;)

منم باهاتون موافقم اصلا تو فاز به کار گیری لغات نیستیم ... من که نمیتونم منظورمو با یه جمله انگلیسی بفهمونم حتی اگه همه لغاتشو بدونم.

حتی چون لغاتو چون انگلیسی به فارسی خوندم ممکنه نتونم معادل انگلیسی یه لغتو پیدا کنم( با اینکه اگه انگلیسی به فارسیشو بپرسن میدونم)

برا همینم شاید بتونم یه متنو ترجمشو بفهمم ولی نمیتونم اگه فقط یه جمله از همون متنو فارسیشو بدن من برش گردونم به انگلیسی !

فک میکنم کلاس تو این کار خیلی بیشتر از کتاب کمک کنه.

راستی آقا هادی هم قراره همکلاسیمون شن؟!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها ( مخصوصا بهمنیا ) نظرتون چیه این کتاب مبانیو باهم بخونیم؟!

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها ( مخصوصا بهمنیا ) نظرتون چیه این کتاب مبانیو باهم بخونیم؟!
سلام.من بهمنی نیستم.اگه نباشی نمیشه؟؟؟میخوای تغییر ماه میدم.
منم میخوام باشم.از کجا؟؟سعی میکنم به باقیم برسم.ایشالا همه سراسری

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، خوب هستين؟؟؟ ميشه بپرسن شما ترم چندين و از كدوم دانشگاه؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام نه عزیز فرقی نمیکنه مهری باشی یا بهمنی... فقط چون الان اکثرا بهمنیا فعلا وقتشون ازاده گفتم :redface:
انشاالله;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.