سگ‌بازان بي‌حجاب در گلزار مطهر شهدا !+ تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایم، 19 آوریل

...................

سگ ها حق گردش ندارند

کمیسیون شوراهای مجلس هشتم، روز چهارشنبه طرحی را تدوین کرد که در صورت تصویب در صحن علنی مجلس، تردد حیوانات "نجس العین" در اماکن عمومی ممنوع و صاحبان آنها جریمه نقدی می شوند. نمایندگان حامیان طرح معتقدند سگ ها مروج زندگی غربی و اشرافی هستند و همچنین باعث کور شدن صاحبان خود می شوند.

گرچه دیروز مهمترین دلمشغولی نمایندگان مجلس جمهوری اسلامی امضای نامه ای در حمایت از حیدر مصلحی وزیر برکنار شده دولت محمود احمدی نژاد بود، اما این باعث نشد تا گردش سگ ها در شهر توجه کمیسیون شوراهای پارلمان اصولگرایان را به خود جلب نکند. در همین ارتباط دیروز سید محمد جواد ابطحی با خبرگزاری فارس مصاحبه کرد تا از نتایج جلسه کمیسیون متبوع خود پیرامون سگ ها سخن بگوید :"اعضاي كميسيون شوراها در جلسه اخير خود مباحثي را در خصوص موضوع سگ‌گرداني داشتند و نمايندگان نقطه نظرات خود را در اين خصوص عنوان كردند."

تا کی سکوت کنیم؟

این جلسه اندک زمانی پس از آن ترتیب داده شد که یالثارات با انتشار مطلبی از تردد "دخترکان بدحجاب" با همراهی "وحوش" در گورستان بهشت زهرا در تهران انتقاد و خاطرنشان کرد: "اینک در اين مکان مقدس و در اين سنگر بزرگ فرهنگي، سربازان فرهنگ غرب با ظاهر‌هاي بزک کرده مشاهده شده‌اند؛ آناني که مزار شهدا را با پارک اشتباه گرفته‌اند."

به گزارش سایت رجانیوز، یالثاراث ـ– ارگان انصار حزب الله-ـ ضمن انتقاد از افرادی که انان را "سربازان فرهنگ غرب" نام نهاده، اقدام به انتشار تصاویر دو دختر و سگ سفیدشان کرده و با زیر سئوال بردن سیاست های دولت مستقر پرسیده است: "تا کی باید سکوت کنیم؟"

این ها باعث شد تا روز چهارشنبه محمد جواد ابطحی تاکید کند همراه داشتن هر حیوان "نجس العین" در "مکان های عمومی" ممنوع خواهد شد. به گفته وی شهروندانی که سگ های خود را به اماکن عمومی بیاورند، مجازات خواهند شد. مجازاتی که نقدی خواهد بود: "از يك تا پنج ميليون ريال"

یکی از نمایندگان مجلس هفته پیش گفته بود در کمیسیون شوراهای مجلس اختلاف نظرهایی برای تصویب این طرح وجود دارد. وی به مخالفت برخی نمایندگان عضو این کمیسیون با ممنوع شدن گردش سگ ها در شهر اشاره و خاطرنشان کرد: "به گفته این نمایندگان، تصویب این طرح می‌تواند مورد سوء استفاده رسانه‌های خارجی قرار گیرد و آنان به استناد این طرح علیه ایران تبلیغ کنند."

سگ مروج زندگی غربی است

آغاز تدوین طرح مقابله با سگ ها به اواخر سال گذشته بر می گردد؛ زمانی که 39 نماینده مجلس به رهبری محمد تقی رهبر، از اعضای کمیسیون مجلس آن را طرحی برای "نهی از منکر" نام نهادند. رهبر نگهداری سگ را "ترویج زندگی غربی" توصیف و تاکید کرده بود: "اين طرح بر اساس مشاهده نهي از منكري كه آشكارا در جامعه رواج پيدا كرده و به اشاعه و ترويج زندگي غربي و استكبار جهاني و ايمن نبودن جان افراد تلقي شده به مجلس ارائه شده و در صورت تصويب آن قانوني به مرحله اجرا درميآيد."

سگ ها صاحبانشان را کور می کنند

محمدجواد ابطحی این طرح را البته "ناجی" صاحبان سگ ها نامیده بود. چرا که وی اعتقاد دارد سگ ها باعث "کوری" آنها خواهد شد: "برخي افراد هستند كه به طور مشخص در ماشين يا در بغل خود سگهايي را به خيابان ميآورند كه به نظر ميرسد در برخورد با اين افراد سهل انگاري شده است. ما براي نجات جان افراد اين طرح را ارائه كردهايم چراكه بر اساس آمار 10 هزار نفر در امريكا به خاطر تماس با سگ در حال كور شدن هستند. همچنين در حالي كه در اسلام نيز تاكيد شده سگ حيوان نجسي است همين حالا در خانه هاي اشرافي و طبقه مرفه و بيدرد جامعه نگهداري آن مشاهده ميشود و اين دقيقاً دهن كجي به ارزشهاي اسلامي است و منافات با ارزشهاي بومي ما ايرانيان دارد."

صاحبان مذهبی سگ ها

اسفند سال گذشته، روزنامه اصلاح طلب روزگار گزارشی منتشر کرد که در آن دكتر پيمان محبي رئيس كلينيك و بيمارستان دامپزشكي تهران به تندی از تدوین چنین طرحی انتقاد کرده بود. وی با زیر سئوال بردن ادعاهای ابطحی، گفته بود بسیاری از صاحبان سگ ها که به کلینیک ها مراجعه می کنند، درآمد بالایی ندارند و حتی "مذهبی" هستند.

وی به آرای کارشناسان روانشناسی در دنیا اشاره کرده بود که از تاثیر نگهداری حیوانات خانگی در "بالا رفتن امید به زندگی" و "کاهش طلاق و اعتیاد" سخن می گویند. وی در پاسخ به ادعای نمایندگان اصولگرایی که نگهداری سگ را "ترویج زندگی غربی" می نامند، پرسیده بود :"اگر اين كار ترويج و اشاعه يك فرهنگ غربي است پس استفاده از ماشينهاي وارداتي كه صدالبته غربي و شيك و لوكس هستند نيز نوعي ترويج فرهنگ غرب تلقي ميشود. چرا آقايان براي مقابله با اين موضوع قانوني وضع نميكنند."

سگ حیوانی اهلی است که بر اساس قوانین اسلامی نجس به شمار می آید و حتی دست زدن به آن نیز ممنوع است. با این حال در سال های اخیر کلینیک های بسیاری برای مراقبت از بهداشت سگ های خانگی در کشور تاسیس شده است. بسیاری از سگهايي که نگهداري ميشوند شناسنامه دارند و مشخصات آنها از قبيل نژاد، سن، جنس، تاريخ تولد، رنگ، اسم صاحب و واکسن هايي که زده در آن نوشته ميشود.
حقیقتا
تا کی باید سکوت کنیم :mad:
انشاالله که تحقق پیدا کنه:gol:

devil may cry

عضو جدید
در مورد بچه کودک مطمئن باش اگر از فرط ناراحتی از دست دادن اقوامم چیزی متوجه بشم به خانوادش اشاره میکنم که بچشونو آروم کنن
اگه مرد بزرگ بود و این کار رو میکرد ....... میبردمش یه کناری و حسابی باهاش حرف میزدم
مثال شما کاملا مقایسه این چنین تصور شد ................... چون اون بچه علی رغم همه شلوغیش سبب نجاست و کینه نمیشه
اوردن سگ به قبر یک خانواده بی احترامی وحشتناکیست .........یعنی زنده شدن کینه و اینکه هی آدمی که زیر خاکی با سگم اومدم بالا سرت که بهت بفهمونم از سگم پست تری ............ و اینتکه این سگ آماده خوردن مردار توسست
اون وقت شما اینا رو با هم مقایسه میکنی ......... حقیقتا متاسفم

شما بزرگترین توهین رو دارید میکنید و خوشحالم که خودتون نمیدونید و این یعنی ناخواسته بودن
کسی به حاشیه نمیپردازه ........ حاشیه همون بحث حجاب خانمه است
ماجرا حرمت نگه داشتن شهداست

اینکه هر کسی با اون طرز فکری که داره و روش زندگی که داره در مراسم ما حظور پیدا کنه به مراتب بهتر و قابل احترامتر از شرایطی هست که به ناچار و از روی ظاهر سازی و .... در مراسم ما حضور پیدا کنه و همین برخورد با یک خانواده با یک کودک با یک فرد مالک سگ و سگ هم قابل پیاده سازی هست;در مورد اینکه به اقوامش اشاره میکنید که جلوی بچه رو بگیرند در شرایطی که والدین کودک جزو نزدیکان درجه یک و افرادی که صاحب عزا هستند و عزیزی رو از دست دادند ممکن نیست به این خاطر که والدین و اطرافیان نزدیک کودک به قدری درگیر مشکلات هستند که زمان برای تعویض پوشک بچه و ساکت کردن بچه و نگهداری بچه و ... ندارند بعد هم بچه ها به این خاطر که قوه تعقل و ... کاملی ندارند بعید نیست حرکتهای عجیبی مثل دراوردن لباسهاشون و نجس کردن اطراف و ... در سر مراسم ختم بزنند به این خاطر هست که والدین مسول رفتار فرزندان هستند

anjam.vazife

عضو جدید
در مورد بچه کودک مطمئن باش اگر از فرط ناراحتی از دست دادن اقوامم چیزی متوجه بشم به خانوادش اشاره میکنم که بچشونو آروم کنن
اگه مرد بزرگ بود و این کار رو میکرد ....... میبردمش یه کناری و حسابی باهاش حرف میزدم
مثال شما کاملا مقایسه این چنین تصور شد ................... چون اون بچه علی رغم همه شلوغیش سبب نجاست و کینه نمیشه
اوردن سگ به قبر یک خانواده بی احترامی وحشتناکیست .........یعنی زنده شدن کینه و اینکه هی آدمی که زیر خاکی با سگم اومدم بالا سرت که بهت بفهمونم از سگم پست تری ............ و اینتکه این سگ آماده خوردن مردار توسست

شما بزرگترین توهین رو دارید میکنید و خوشحالم که خودتون نمیدونید و این یعنی ناخواسته بودن
کسی هم اگه با عساش بیاد یعنی با همین عسا میزنم سرت کسی هم اگه از دستشویی در بیاد و با همون کفش بره یعنی همین کفش بخوره سرت یا یکی بچشو بیاره یعنی تو اندازه این بچه نفهمیدی رفتی خودتو به کشتن دادی یا اگه یکی عتسه کنه یعنی تو اون دنیا هم سرما خوردگی همرات باشه یا میشه گفت یکی با عینک دودی توهین بیشتری میکنه یعنی چشم دیدنتو ندارم ولی به زور اوندم اینجا یا اگه یکی گوشی همراش باشه یعنی دلت بسوزه شما اون موقع تلفن همراه نداشتین

بسهههههههههههههه این همه خرافات خجالت بکشین --- اونا الان تو بهشت کنار حور و میوه بهشتی بقیه عمرشونو میگذرونن و این که ما چه حالی داشته باشیم فرقی به حالشون ندارهه تا کی مرده پرستی یادشون گرامی ولی با جسدشون بازی کردن دیگه چه بلایی بود نازل شد یکی با دوست پسرش میاد یمی با مامانش یکی با سگش و یکی با پرندش یا طوطیش کجای یه سگ که هر روز شسته و واکسینه میشه نجسه چرا این همه ادم که تو خونشون سگ دارن مثل من نجس نشدم و نمردم و مریض نشدم-----خالی کن ایت ویروس تزریقی رو از مغزت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه هر کسی با اون طرز فکری که داره و روش زندگی که داره در مراسم ما حظور پیدا کنه به مراتب بهتر و قابل احترامتر از شرایطی هست که به ناچار و از روی ظاهر سازی و .... در مراسم ما حضور پیدا کنه و همین برخورد با یک خانواده با یک کودک با یک فرد مالک سگ و سگ هم قابل پیاده سازی هست;در مورد اینکه به اقوامش اشاره میکنید که جلوی بچه رو بگیرند در شرایطی که والدین کودک جزو نزدیکان درجه یک و افرادی که صاحب عزا هستند و عزیزی رو از دست دادند ممکن نیست به این خاطر که والدین و اطرافیان نزدیک کودک به قدری درگیر مشکلات هستند که زمان برای تعویض پوشک بچه و ساکت کردن بچه و نگهداری بچه و ... ندارند بعد هم بچه ها به این خاطر که قوه تعقل و ... کاملی ندارند بعید نیست حرکتهای عجیبی مثل دراوردن لباسهاشون و نجس کردن اطراف و ... در سر مراسم ختم بزنند به این خاطر هست که والدین مسول رفتار فرزندان هستند
قبول ندارم
چون یکی کلا مسیر زندگیش با شما متفاوته و حضورشو به اون صورت موجب تحقیر خودت میدونی
مثلا یه شخصی که معتاد هست با لباس همیشگیش بیاد ........ شما اینو میپذیری یا اینکه یکبارم شده آبروداری کنه ؟
بله اقوام درجه یک هم ناراحتن ، ما هم ناراحتیم
ولی مطمئن باشید وقتی غیر قابل کنترل بشه اون پسر یا دختر میبرنش بیرون
کم پیش نیومده در قبال پسربچه های کوچیک که مدام گریه کردن ........ از اون محیط میبرنش بیرون ......لازم نیست پدر و مادرش ببرنش .......اقوام دورتر این کار رو میکنن
چون سبب به هم ریختن مجلس میشه ........ مثل مراسم روضه
در قبال مواردی که گفتین ممکنه لباسشو در بیاره ولی موارد دیگه نه
آقای محترم فرقی که خداوند بین انسان و حیوان قرار داده وجود قوه تفکر در انسانه از بدو تولدش ....... و این حرف شما امکان نداره
مگر کلا معذرت میخوام از خانواده بی بند و باری باشه که حاضر بشه جلوی جم دس به همچین کاری بزنه
اینکه اون خانمها هم مورد سرزنش قرار دارن و البته مسئولین بهشت زهرا به همین دلیله چون اونا مسئول سگشون بودن

anjam.vazife

عضو جدید

کسی هم اگه با عساش بیاد یعنی با همین عسا میزنم سرت کسی هم اگه از دستشویی در بیاد و با همون کفش بره یعنی همین کفش بخوره سرت یا یکی بچشو بیاره یعنی تو اندازه این بچه نفهمیدی رفتی خودتو به کشتن دادی یا اگه یکی عتسه کنه یعنی تو اون دنیا هم سرما خوردگی همرات باشه یا میشه گفت یکی با عینک دودی توهین بیشتری میکنه یعنی چشم دیدنتو ندارم ولی به زور اوندم اینجا یا اگه یکی گوشی همراش باشه یعنی دلت بسوزه شما اون موقع تلفن همراه نداشتین

بسهههههههههههههه این همه خرافات خجالت بکشین --- اونا الان تو بهشت کنار حور و میوه بهشتی بقیه عمرشونو میگذرونن و این که ما چه حالی داشته باشیم فرقی به حالشون ندارهه تا کی مرده پرستی یادشون گرامی ولی با جسدشون بازی کردن دیگه چه بلایی بود نازل شد یکی با دوست پسرش میاد یمی با مامانش یکی با سگش و یکی با پرندش یا طوطیش کجای یه سگ که هر روز شسته و واکسینه میشه نجسه چرا این همه ادم که تو خونشون سگ دارن مثل من نجس نشدم و نمردم و مریض نشدم-----خالی کن ایت ویروس تزریقی رو از مغزت

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای محترم مشکل شما اینه که انسان رو با سگ مقایسه میکنی
آیا اگر خدا رو میدی جرات این مقایسه رو داشتی
مواردی که شما گفتین بهتره انجام نشه ......... ولی اینکه طرف با کفش نجس بره بالای سر قبر کسی به خودش مربوطه چون کسی اطلاع نداره
سگ عین نجاسته هر چه قدر سفیدرنگ باشه
قبر شهدا خیلی حرمت داره .............. خیلی
سگ با این چیزا پاک نمیشه ............ اینو حتی اسلام گفته

شما نمیخواین بفهمید ما چی میگیم آقا سگ میخوای داشته باش داشته باش به من چه ........ میخوای ببریش پارک و ....... به خودت مربوطه
ولی وقتی میری تو مکان مطهری مثل مرقد شهدا این حق رو نیتونی فقط برای خودت قائل بشی
خودتو بزار جای افرادی که ببینن شخصی با سگ داره راست راست رو قبر پدرش راه میره
واقعا اگر برخورد نکنی ......این نشونه آقایی تو نیست
نشونه بی علاقگی تو به اون قومت هست

NEGINNN

کاربر بیش فعال
اگه جای استارتر بودم
عکس یه دخترو تو یه سایت اینترنتی در دید عموم قرار نمیدادم
اگه جای استارتر بودم
می دونستم که ما به دنیا اومدیم که زندگی کنیم کنار هم نه روبروی افکار و عقاید هم
اگه جای استارتر بودم
این تایپیکو نمیزدم.............................
فقط ای گاش جای استارتر بودم!

devil may cry

عضو جدید
قبول ندارم
چون یکی کلا مسیر زندگیش با شما متفاوته و حضورشو به اون صورت موجب تحقیر خودت میدونی
مثلا یه شخصی که معتاد هست با لباس همیشگیش بیاد ........ شما اینو میپذیری یا اینکه یکبارم شده آبروداری کنه ؟
بله اقوام درجه یک هم ناراحتن ، ما هم ناراحتیم
ولی مطمئن باشید وقتی غیر قابل کنترل بشه اون پسر یا دختر میبرنش بیرون
کم پیش نیومده در قبال پسربچه های کوچیک که مدام گریه کردن ........ از اون محیط میبرنش بیرون ......لازم نیست پدر و مادرش ببرنش .......اقوام دورتر این کار رو میکنن
چون سبب به هم ریختن مجلس میشه ........ مثل مراسم روضه
در قبال مواردی که گفتین ممکنه لباسشو در بیاره ولی موارد دیگه نه
آقای محترم فرقی که خداوند بین انسان و حیوان قرار داده وجود قوه تفکر در انسانه از بدو تولدش ....... و این حرف شما امکان نداره
مگر کلا معذرت میخوام از خانواده بی بند و باری باشه که حاضر بشه جلوی جم دس به همچین کاری بزنه

معتادها کلا اسمشون و لباسشون بد در رفته معتاد با کلاس هم زیاد هست در یکی از مراسمی که مربوط به ما بود یک فرد معتادی که همه ما هم میدونستیم معتاد هست حضور داشت که ما هم با احترام برخورد کردیم و فرقی برامون با یک ادم عادی و ... نداشت به این خاطر که زندگی خودش هست و به اون شکلی که دوست داره زندگی میکنه و اگر همون زمان پول هم از من میخواست که بره مواد بخره یا مواد مصرف کنه من مشکلی نداشتم به این خاطر که روش زندگیش به این شکل هست;بعد هم نکاتی که میگید در مورد کودکان امکان نداره من به عینه و هرروز در مراسم مختلف میبینم ;در مورد قوه تفکر کودکان هم در قران و ... به این نکته که کودکان قوه تفکر و تعقل کاملی ندارند و والدین مسول اموالشون هستند به طور مفصل صحبت میشه;ارتباطی هم به بی بند و باری خانواده ها و رفتار کودکان وجود نداره کلا کودکان قوه تعقل کاملی ندارند و هر کاری ممکنه ازشون سر بزنه;یک سگ هم میشه داد دست اطرافیان که مزاحم مراسم نشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
=محممد آقا;3522063]

معتادها کلا اسمشون و لباسشون بد در رفته معتاد با کلاس هم زیاد هست در یکی از مراسمی که مربوط به ما بود یک فرد معتادی که همه ما هم میدونستیم معتاد هست حضور داشت که ما هم با احترام برخورد کردیم و فرقی برامون با یک ادم عادی و ... نداشت به این خاطر که زندگی خودش هست و به اون شکلی که دوست داره زندگی میکنه و اگر همون زمان پول هم از من میخواست که بره مواد بخره یا مواد مصرف کنه من مشکلی نداشتم به این خاطر که روش زندگیش به این شکل هست;بعد هم نکاتی که میگید در مورد کودکان امکان نداره من به عینه و هرروز در مراسم مختلف میبینم ;در مورد قوه تفکر کودکان هم در قران و ... به این نکته که کودکان قوه تفکر و تعقل کاملی ندارند و والدین مسول اموالشون هستند به طور مفصل صحبت میشه;ارتباطی هم به بی بند و باری خانواده ها و رفتار کودکان وجود نداره کلا کودکان قوه تعقل کاملی ندارند و هر کاری ممکنه ازشون سر بزنه;یک سگ هم میشه داد دست اطرافیان که مزاحم مراسم نشه
:surprised:
احسنت ....... اصلا یه کاری چون روش خودش هست و اصلا براتون مهم نیست تشویقشم بکنید ........ اصلا بهش بگید بره همه رو معتاد کنه:eek:
قوه تعقل پس دارند ولی کامل نیست و به مرور کامل میشه ......... پس بازم بالاتر از حیوان هستن:cool:
بی بند و باری چون ........اگه خانوادش بهش شرم و حیا یاد داده باشن
پسری که میتونه بالاپایین بپره قطعا جلوی جم همچین کاری نمیکنه
این یه چیز خیلی طبیعیه
خب این کار رو میکردن .............
من نمیدونم چرا شما این چنین مقایسه میکین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه جای استارتر بودم
عکس یه دخترو تو یه سایت اینترنتی در دید عموم قرار نمیدادم
اگه جای استارتر بودم
می دونستم که ما به دنیا اومدیم که زندگی کنیم کنار هم نه روبروی افکار و عقاید هم
اگه جای استارتر بودم
این تایپیکو نمیزدم.............................
فقط ای گاش جای استارتر بودم!
منم اگر جای شما میبودم به این مسئله فکر میکردم
که چرا تا قبل از اینکه این موضوع رسانه ای نشده بود کسی کاری نکرد و حالا قراره یه کارایی بکنن
و حتی من جایی شنیدم یکی پول گرفت و با اینکه مردم به افرادی از این قبیل اعتراض کرده بودن اجازه ورود داد
تو اون تصویر خانمها اصلا معلوم نیستن ................ منصف باشیم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
این تاپیک توهین آمیز نیست بلکه اطلاع رسانیست
اطلاع رسانی از یک سناریو و بیدار باشی به مسئولین بهشت زهرا
در مورد بقیه حرفا نظر نمیدم نظرمو قبلا گفتم ..حوصله تایپ کردن هم ندارم

اون تاپیک هم اطلاع رسانی بود حالا دیگه قضاوت با بقیه که مشکل دریچه ارومیه مهم تر هستش یا اینکه چند

تا سگ برن تو یه جایی که ممکنه هر روز چند تا سگ ولگرد کثیف تر از اونا برن اونجا یا آدم ........

همین

anjam.vazife

عضو جدید
آقای محترم مشکل شما اینه که انسان رو با سگ مقایسه میکنی
آیا اگر خدا رو میدی جرات این مقایسه رو داشتی
مواردی که شما گفتین بهتره انجام نشه ......... ولی اینکه طرف با کفش نجس بره بالای سر قبر کسی به خودش مربوطه چون کسی اطلاع نداره
سگ عین نجاسته هر چه قدر سفیدرنگ باشه
قبر شهدا خیلی حرمت داره .............. خیلی
سگ با این چیزا پاک نمیشه ............ اینو حتی اسلام گفته

شما نمیخواین بفهمید ما چی میگیم آقا سگ میخوای داشته باش داشته باش به من چه ........ میخوای ببریش پارک و ....... به خودت مربوطه
ولی وقتی میری تو مکان مطهری مثل مرقد شهدا این حق رو نیتونی فقط برای خودت قائل بشی
خودتو بزار جای افرادی که ببینن شخصی با سگ داره راست راست رو قبر پدرش راه میره
واقعا اگر برخورد نکنی ......این نشونه آقایی تو نیست
نشونه بی علاقگی تو به اون قومت هست

شما اینجا یه مرقد نشون بدید حالا شهید نخواستیم یه قبر معمولی که این سگ روش باشه این طرف دختر باز - خیابونی که دنبال دخترای مردم را به را عکس انداخته نجس تره یا اون سگه که تو اسلام اصلا پاک نمیشه و نمیدونم من که 12 ساله سگ دارم خونم و پدرم هم داشت چرا 5 ساله حتی یه سرماخوردگی نگرفته منو یا پدرم که 70 سالشه هنوز فشار خون و هزار مریضی که سالمندان دارنو نداره - اینطورکه شما میگید به شعاع 1 کیلیمتری از مرقد هیچ موجودی مثل گربه و حتی مگس که خودت میدونی کجا ها میگرده رو چی میشینه هم از اونجا رد نشه شما اگه واس همه موجودات ارزش قائل باشید وجودشون تو همچین جایی رو همچین گندش نمیکردید اگه اینطور بود خدا چرا خلقش کرده

devil may cry

عضو جدید
:surprised:
احسنت ....... اصلا یه کاری چون روش خودش هست و اصلا براتون مهم نیست تشویقشم بکنید ........ اصلا بهش بگید بره همه رو معتاد کنه:eek:
قوه تعقل پس دارند ولی کامل نیست و به مرور کامل میشه ......... پس بازم بالاتر از حیوان هستن:cool:
بی بند و باری چون ........اگه خانوادش بهش شرم و حیا یاد داده باشن
پسری که میتونه بالاپایین بپره قطعا جلوی جم همچین کاری نمیکنه
این یه چیز خیلی طبیعیه
خب این کار رو میکردن .............
من نمیدونم چرا شما این چنین مقایسه میکین

به نظرتون کار درست این هست که سر مراسم ختم یکی از نزدیکانم براش کلاس ترک اعتیاد بزارم و یا ببرمش با زنجیر ببندم به امامزاده ای مسجدی جایی تا ترک کنه ترک کردن مثل فیلمها و سریالهای تلویزیونی نیست:smile:شما یک بچه رو داخل خونه تنها بزارید بعد متوجه درجات بالاتر بودن میشید یکی از نکات مثبت مربوط به حیوانات این هست که محل غذا و :confused:خودشون میدونند و خونه و .... به پاکیزگی مطلق دچار نمیکنند:smile:پسری که میتونه بالاپایین بپره قطعا جلوی جمع همچین کاری نمیکن(انصافا این جملتون چه منطقی داشت؟رابطه بالا و پایین پیدن بچه ها با اشتباه نکردن رو میشه بیشتر توزیح بدید:smile:)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما اینجا یه مرقد نشون بدید حالا شهید نخواستیم یه قبر معمولی که این سگ روش باشه این طرف دختر باز - خیابونی که دنبال دخترای مردم را به را عکس انداخته نجس تره یا اون سگه که تو اسلام اصلا پاک نمیشه و نمیدونم من که 12 ساله سگ دارم خونم و پدرم هم داشت چرا 5 ساله حتی یه سرماخوردگی نگرفته منو یا پدرم که 70 سالشه هنوز فشار خون و هزار مریضی که سالمندان دارنو نداره - اینطورکه شما میگید به شعاع 1 کیلیمتری از مرقد هیچ موجودی مثل گربه و حتی مگس که خودت میدونی کجا ها میگرده رو چی میشینه هم از اونجا رد نشه شما اگه واس همه موجودات ارزش قائل باشید وجودشون تو همچین جایی رو همچین گندش نمیکردید اگه اینطور بود خدا چرا خلقش کرده
آقای عزیز وارد گلزار شهدا شدن ............ این خودش بی احترامیس ..... فکر نمیکنم اونجا میخواستن گردش کنن !!!!!! وقتی وارد گلزار شهدا شدن پس قطعا به جاهای دیگه هم میرن ...........
تا یک ساعت دیگه که سهله تا فردا شبم مجبورم همینو تکرار کنم
خیلی از موارد هم سانسور شده
چشمتونو باز کنین ............ یه سر برین بهشت زهرا اون وقت ببینین ......... خودتونو بزارین جای خانواده ها
فکر نمیکنم سخت باشه
بله اگر شما فقط بخواین به محیط مجازی اکتفا کنید معلومه که خیلی مسائل رو نمیبینید

به نظرتون کار درست این هست که سر مراسم ختم یکی از نزدیکانم براش کلاس ترک اعتیاد بزارم و یا ببرمش با زنجیر ببندم به امامزاده ای مسجدی جایی تا ترک کنه ترک کردن مثل فیلمها و سریالهای تلویزیونی نیست:smile:شما یک بچه رو داخل خونه تنها بزارید بعد متوجه درجات بالاتر بودن میشید یکی از نکات مثبت مربوط به حیوانات این هست که محل غذا و :confused:خودشون میدونند و خونه و .... به پاکیزگی مطلق دچار نمیکنند:smile:پسری که میتونه بالاپایین بپره قطعا جلوی جمع همچین کاری نمیکن(انصافا این جملتون چه منطقی داشت؟رابطه بالا و پایین پیدن بچه ها با اشتباه نکردن رو میشه بیشتر توزیح بدید:smile:)
نه خیر ترک اعتیاد نه .......... ولی کار درستی نیست و شک نکنید که یه ریش سفید ازش میخواد بره ........ هرگزم بهش چیزی نمیده مطمئن باشید
اصولا اینا حرف ریش سفیدان و مردم معتمد رو قبول میکنن
دوست عزیز حیوان عقل نداره به این میگن غریزه ....... که در طفل هم هست که میدونه کجا باید شیر بخوره و .........

حیوان حتی محبتم داره ............... .لی نه قوه تفکر داره نه اختیار
نمیدونم شاید ما دلمون میخواد با این مقایسه ها بگیم حیوون خوبی هستیم
ولی اگر خدا حیوون میخواست ما رو خلق نمیکرد
معذرت میخوام که انقدر رک گفتم
اشتباه نکردن یه چیزه ............. بی شرف و بی هویت و بی بند و بار بودن یه چیز دیگه
این سر اون مسئله ای بود که گفتین پسره لباسشو در بیاره و نجاسات ............

شما بد انسان رو دست کم گرفتی ...... چرا ؟ نمیدونم

آخرین ویرایش:

NEGINNN

کاربر بیش فعال
منم اگر جای شما میبودم به این مسئله فکر میکردم
که چرا تا قبل از اینکه این موضوع رسانه ای نشده بود کسی کاری نکرد و حالا قراره یه کارایی بکنن
و حتی من جایی شنیدم یکی پول گرفت و با اینکه مردم به افرادی از این قبیل اعتراض کرده بودن اجازه ورود داد
تو اون تصویر خانمها اصلا معلوم نیستن ................ منصف باشیم
ا............. شما هم اینجایین؟
من حوصله ی بحث با شما رو ندارم چون به هیچ جا منتهی نمیشه ببخشید.....................

devil may cry

عضو جدید
آقای عزیز وارد گلزار شهدا شدن ........... این خودش بی احترامیس
تا یک ساعت دیگه که سهله تا فردا شبم مجبورم همینو تکرار کنم
خیلی از موارد هم سانسور شده
چشمتونو باز کنین ............ یه سر برین بهشت زهرا اون وقت ببینین ......... خودتونو بزارین جای خانواده ها
فکر نمیکنم سخت باشه
بله اگر شما فقط بخواین به محیط مجازی اکتفا کنید معلومه که خیلی مسائل رو نمیبینید

نه خیر ترک اعتیاد نه .......... ولی کار درستی نیست و شک نکنید که یه ریش سفید ازش میخواد بره ........ هرگزم بهش چیزی نمیده مطمئن باشید
اصولا اینا حرف ریش سفیدان و مردم معتمد رو قبول میکنن
دوست عزیز حیوان عقل نداره به این میگن غریزه ....... که در طفل هم هست که میدونه کجا باید شیر بخوره و .........

حیوان حتی محبتم داره ............... .لی نه قوه تفکر داره نه اختیار
نمیدونم شاید ما دلمون میخواد با این مقایسه ها بگیم حیوون خوبی هستیم
ولی اگر خدا حیوون میخواست ما رو خلق نمیکرد
معذرت میخوام که انقدر رک گفتم
اشتباه نکردن یه چیزه ............. بی شرف و بی هویت و بی بند و بار بودن یه چیز دیگه
این سر اون مسئله ای بود که گفتین پسره لباسشو در بیاره و نجاسات ............

شما بد انسان رو دست کم گرفتی ...... چرا ؟ نمیدونم

شما به یک معتاد پول ندید پولش رو از راه دیگه ای مثل دزدی و ... تامین میکنه که خیلی بدتر از این هست که از شما پولی بگیره در مورد ترک اعتیاد هم باز هم میگم مثل فیلمها و سریالهای تلویزیونی نیست که پدر یا یکی از اعضای خانواده یک حرفی بزنند و طرف رو به تخت ببندند و .... طرف خوب بشه;ما برای خدا مثل اسباب بازی و سرگرمی پیشرفته هستیم و حیوانات برای خدا اسباب بازیهایی در حد نیتندو و سگا و میکرو و ما برای خدا اسباب بازیهایی در حد ps3 و xbox360 و pc و ... ببخشید که انقدر رک گفتم;من فقط میخواستم نشون بدم برخوردی که در شرایطی که وضعیت به میل ما نیست مساوی هست چه درشرایطی که مشکل یک نفر با سگش با شه یا یک بچه که پوشکش رو باید عوض کنند و بهش شیر بدند و بخوابونندش و ......;شما والیدنی که کنار خیابون و لب جوب در مرکز شهر وایستادن تا فرزندشون شهر رو زیباتر کنند ندیدید من هیچ وقت قابلیت های انسان و خصوصا کودکان در بالا بردن بهداشت و ... محیط رو دست کم نمیگیرم

پيرمرد فروم

عضو جدید
اقا شما خوشت میاد از خودت یا خونواده ات پنهونی از پشت درخت عکس بگیرن بعد بذارن تو اینترنت درباره اش بحث کنن؟شاید بگی با سگ نمیری گلزار شهدا.......ولی شاید خیلی کارها باشه که از نظر شما انجامش عیبی نداره ولی از نظر یکی دیگه مورد داشته باشه.در ضمن شهدا و خونواده ی شهدا بزرگتر نمیخوان....
يعني ميخواي بگي ايشون نميدونستند كه با سگ نميرن سر قبر ديگران چه بسا گلزار شهدا باشه ؟!
آره بزرگتر نميخوان اما خدا و ديگر بندگانشم راشي نيستند كه اين كار بشه
در ضمن اون خانوم هم مدافع نميخواد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
=;3522263]

شما به یک معتاد پول ندید پولش رو از راه دیگه ای مثل دزدی و ... تامین میکنه که خیلی بدتر از این هست که از شما پولی بگیره در مورد ترک اعتیاد هم باز هم میگم مثل فیلمها و سریالهای تلویزیونی نیست که پدر یا یکی از اعضای خانواده یک حرفی بزنند و طرف رو به تخت ببندند و .... طرف خوب بشه;ما برای خدا مثل اسباب بازی و سرگرمی پیشرفته هستیم و حیوانات برای خدا اسباب بازیهایی در حد نیتندو و سگا و میکرو و ما برای خدا اسباب بازیهایی در حد ps3 و xbox360 و pc و ... ببخشید که انقدر رک گفتم;من فقط میخواستم نشون بدم برخوردی که در شرایطی که وضعیت به میل ما نیست مساوی هست چه درشرایطی که مشکل یک نفر با سگش با شه یا یک بچه که پوشکش رو باید عوض کنند و بهش شیر بدند و بخوابونندش و ......;شما والیدنی که کنار خیابون و لب جوب در مرکز شهر وایستادن تا فرزندشون شهر رو زیباتر کنند ندیدید من هیچ وقت قابلیت های انسان و خصوصا کودکان در بالا بردن بهداشت و ... محیط رو دست کم نمیگیرم
:surprised::eek::mad::(:razz::confused::(
دیگه فکر میکنم با این حرفا جایی برای بحث کردن باقی نمیمونه
موفق باشید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا شما خوشت میاد از خودت یا خونواده ات پنهونی از پشت درخت عکس بگیرن بعد بذارن تو اینترنت درباره اش بحث کنن؟شاید بگی با سگ نمیری گلزار شهدا.......ولی شاید خیلی کارها باشه که از نظر شما انجامش عیبی نداره ولی از نظر یکی دیگه مورد داشته باشه.در ضمن شهدا و خونواده ی شهدا بزرگتر نمیخوان....

من به کسی توهین نکردم.تمام پستهام هست حتی کوچکترین توهینی به کسی نکردم.هنوزم سر حرفم هستم.احتیاج به ویرایشم نیست.فقط یه چیز:اینقدر به حاشیه نپردازین.همین.
اینا رو یک بار جواب دادم

يعني ميخواي بگي ايشون نميدونستند كه با سگ نميرن سر قبر ديگران چه بسا گلزار شهدا باشه ؟!
احسنت
به افرادی که این چنین میگن بایستی این چنین جواب داد

شما مگه وکیل مدافع ایشون هستی ؟:mad:
چه بسا خود ایشون الآن به اشتباه خود پی برده باشن ........... و فهمیده باشن حساسیتها رو این موضوع رو و انشالله ناخواسته و بی غرض بوده

مگر اینکه با عرض شرمندگی شما خود اون خانمها باشین :cool:

آخرین ویرایش:

devil may cry

عضو جدید
:surprised::eek::mad::(:razz::confused::(
دیگه فکر میکنم با این حرفا جایی برای بحث کردن باقی نمیمونه
موفق باشید

شما گفتید به یک معتاد کمک کردن کار اشتباهی هست منم گفتم اگر ما کمک نکنیم از یک نفر دیگه دزدی میکنه و .... کما اینکه امار هم نشون میده بحش عمده دزدی و سرقت و جرایم صورت گرفته توسط معتادین و برای تامین هزینه مواد صورت میگیره; شما گفتید ما با حیوانات متفاوتیم و اگر خدا حیوان میخواست مار و خلق نمیکرد منم توزیح دادم که ما هم مثل حیوانات فقط اسباب بازی های خدا و وسایل سرگرمی خدا هستیم با گرافیک بهتر و هوش مصنوعی بیشتر;هنوز هم این مسله که یک نفر با بچه کوچیکش به مراسم ختم بیاد و بخواد باعث باعث ایجاد مشکل و .... برای افرادی که داخل مراسم باشند و اطرافیان و خانواده فردی که فوت کرده بخواند در این شرایط مهدکودک باز کنند و پوشک بچه رو تعویض کنند و .... برای شما طبیعی هست ولی اینکه یک فردی با سگ خودش بیاد و شما در نهایت شاید مجبور بشید که از سگ اون فرد مراقبت کنید مسله طبیعی نیست ولی واقعیت این هست که تفاوت چندانی از نظر مشکلاتی که برای یک مراسم ایجاد میکنه با یک بچه وجود نداره و اینکه یک نفر بخواد بیاد سر قبر و تمام مدت وقتش رو صرف smsدادن و زنگ زدن و صحبت کردن با دوست دختر و یا دوست پسر خودش بگذرونه به مراتب کاری بدتر از این نیست که با دوست دختر یا دوست پسرش در مراسم حظور پیدا کنه حداقل در این شرایط با تمایل خودش در این مراسم شرکت کرده به زور والدین و ..... در اون مراسم حاظر نشده و در اخر هم اگر قرار بود فقط افراد مسلمان و چادری و ... اجازه ورود به مزار شهدا و ... داشتند باید زمان جنگ میگفتند اگر خودتون و خانوادتون چادری تنیستید یا در اینده نمیخواید چادری باشید یا اصلا اگر مسلمان نیستید و دین دیگه ای دارید در جنگ شرکت نکنید چرا اون زمان حظور افرادی با عقاید و ادیان و ..... دیگه در جبهه ها مشکلی نداشت و الان تبدیل وتهدیدی برای شهدا و جامعه و... شده ؟

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
به به منطق رو ...
پس اون شهدا هم مدافع نمیخوان ..

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

من به کسی توهین نکردم.تمام پستهام هست حتی کوچکترین توهینی به کسی نکردم.هنوزم سر حرفم هستم.احتیاج به ویرایشم نیست.فقط یه چیز:اینقدر به حاشیه نپردازین.همین.

به به منطق رو ...
پس اون شهدا هم مدافع نمیخوان ..
خانم محترم پست 172 بنده رو بخونید
ببینید اول کی انقدر منطقی گفت
بعد جبهه گیری کنین !!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما گفتید به یک معتاد کمک کردن کار اشتباهی هست منم گفتم اگر ما کمک نکنیم از یک نفر دیگه دزدی میکنه و .... کما اینکه امار هم نشون میده بحش عمده دزدی و سرقت و جرایم صورت گرفته توسط معتادین و برای تامین هزینه مواد صورت میگیره; شما گفتید ما با حیوانات متفاوتیم و اگر خدا حیوان میخواست مار و خلق نمیکرد منم توزیح دادم که ما هم مثل حیوانات فقط اسباب بازی های خدا و وسایل سرگرمی خدا هستیم با گرافیک بهتر و هوش مصنوعی بیشتر;هنوز هم این مسله که یک نفر با بچه کوچیکش به مراسم ختم بیاد و بخواد باعث باعث ایجاد مشکل و .... برای افرادی که داخل مراسم باشند و اطرافیان و خانواده فردی که فوت کرده بخواند در این شرایط مهدکودک باز کنند و پوشک بچه رو تعویض کنند و .... برای شما طبیعی هست ولی اینکه یک فردی با سگ خودش بیاد و شما در نهایت شاید مجبور بشید که از سگ اون فرد مراقبت کنید مسله طبیعی نیست ولی واقعیت این هست که تفاوت چندانی از نظر مشکلاتی که برای یک مراسم ایجاد میکنه با یک بچه وجود نداره و اینکه یک نفر بخواد بیاد سر قبر و تمام مدت وقتش رو صرف smsدادن و زنگ زدن و صحبت کردن با دوست دختر و یا دوست پسر خودش بگذرونه به مراتب کاری بدتر از این نیست که با دوست دختر یا دوست پسرش در مراسم حظور پیدا کنه حداقل در این شرایط با تمایل خودش در این مراسم شرکت کرده به زور والدین و ..... در اون مراسم حاظر نشده و در اخر هم اگر قرار بود فقط افراد مسلمان و چادری و ... اجازه ورود به مزار شهدا و ... داشتند باید زمان جنگ میگفتند اگر خودتون و خانوادتون چادری تنیستید یا در اینده نمیخواید چادری باشید یا اصلا اگر مسلمان نیستید و دین دیگه ای دارید در جنگ شرکت نکنید چرا اون زمان حظور افرادی با عقاید و ادیان و ..... دیگه در جبهه ها مشکلی نداشت و الان تبدیل وتهدیدی برای شهدا و جامعه و... شده ؟
خواهش میکنم دیگه ادامه ندید

من نمیخوام تصور بدی از کسی داشته باشم
فقط فقط شما رو به مطالعه بیشتر ترویج میکنم به خصوص کتب دکتر شریعتی و استاد مطهری

JavadMessi

مدیر بازنشسته
18 صفحه بحثی که نتیجه نداشت و اصلا جای بحث هم نداشت
اون خانوم کار اشتباهی کرده بود که البته دلیل توهین کردن به ایشون هم نمی شد
اما نکته اصلی اینجاست که ما تقریبا داریم مصرف کننده صرف فرهنگ غربی میشیم بدون هیچ دلیل و فکرو منطقی که پشت این مصرف باشه که این خیلی بده

devil may cry

عضو جدید
خواهش میکنم دیگه ادامه ندید

من نمیخوام تصور بدی از کسی داشته باشم
فقط فقط شما رو به مطالعه بیشتر ترویج میکنم به خصوص کتب دکتر شریعتی و استاد مطهری

معمولا به مطالعه بیشتر تشویق میکنند نه ترویج حداقل زمانی که می خواید دیگران رو به مطالعه تشویق کنید سعی کنید غلط املایی نداشته یاشید:smile: منم به شما کتاب دستور و نگارش فارسی و حسنی نگو یک دسته گل و طراحی و تحلیل مدار منطقی دیجیتال(نلسون) و رویکردی نوین در هوش مصنوعی (راسل) و .... توصیه میکنم;این خیلی راحت هست که دیگران رو به مطالعه کتاب تشویق کنیم ولی نکته مهم این هست که چه مقدا به مطالب نوشته شده در کتب و .... توصیه میکنیم اشنایی داریم و در گفتار و زندگی روزمره میتونیم از این اموزها استفاده کنیم:)

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک رو زده بودند که امتیاز بگیرند، نمی شه گفت بی حجاب و نمی شه گفت مزار شهدا به آن مکان، وسطشم دعوا به خاطر چی.......؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

sonichka

عضو جدید
ا

[/QUOTE
]
نجاست با این چیزا پاک نمیشه .......... آقای محترم خیلی فرق داره که یکی بیاره تا اینکه خودشون بیان
خودتو گول نزن
گفتم خودتو بزار جای خانواده شهدا ........این صحنه ها رو ببینی چی میگی
چرا راه دور بریم .......یکی از اقوام نزدیکتون زبونم لال دار فانی رو وداع بگه یکی از اقوامتون با سگش بیاد مزار اقوامتون چگونه باهاش برخورد میکنین یا چه فکری در موردش میکنین ؟
خیلی دلم میخواد جواب بدین
من خودم خوانواده شهدا ام شما ها لازم نکرده بیاید نگران شهدای ما باشین
8 سال جنگید بعدش 10 سال شیمیایی بود زجر کشید حالا جای اینکه ما ناراضی باشیم شما شدی دایه مهربان تر از مادر
اینم جواب الانم حتما میخوای بگی شهید ما از اونا بوده که کشکی شهید شده
شما که نمی خوای قبول کنی این موضوع فقط برای تحریک افکار مردم دیگه حالا ما قسم بخوریم آیه بیاریم آقا ما ناراحت نمی شیم
چه فرقی داره خودشون بیان نجس نیستن چون این خانم آورده نجس شده؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم حضور با سگ در چنین جایی درست نیست ولی میشه برای این کار فرهنگ سازی کرد نه توهین به دیگران

وضعیت
موضوع بسته شده است.