سگ‌بازان بي‌حجاب در گلزار مطهر شهدا !+ تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatima25

عضو جدید
گلزار شهدا، مامني براي علاقمندان و دلسوزان ارزشهاي انقلاب و اسلام و از قافله عقب‌ماندگان شهادت مي‌باشد، مامني براي آناني که نامهرباني و بي‌مهري‌هاي سياسيون برفرهنگ به ويژه عفاف و حجاب و نيز تاراج عفت و حياي زنان در خيابان بر دلشان عقده شده و قطعات شهدا را بهترين محل براي درد دل با شهدا و جلاي دل مي‌دانند.
در اقدامي مشکوک برخي زنان بي‌حجاب با سگ در گلزار شهدا به پرسه‌زني مي‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله:در پي غفلت مسئولين فرهنگي و نگاه سياسي به مسائل فرهنگي، بيم آن مي‌رود تا آخرين سنگرهاي فرهنگي کشور در تسخير فرهنگ مبتذل غرب درآيد.گلزار شهداي بهشت زهراي تهران منزلگاه بيش از ۳۰ هزار شهيد والامقام دوران انقلاب و دفاع مقدس مي‌باشد که سفارش و تاکيدشان بر حفظ انقلاب و ارزشهاي آن به ويژه حفظ حجاب اسلامي بوده است.

اینک در اين مکان مقدس و در اين سنگر بزرگ فرهنگي، سربازان فرهنگ غرب با ظاهر‌هاي بزک کرده مشاهده شده‌اند؛ آناني که مزار شهدا را با پارک اشتباه گرفته‌اند. مدتي قبل مشاهده شد برخي از دخترکان بي‌حجاب با همراهی وحوش (سگ) در اين مکان مقدس به ويژه قطعات شهدا پرسه‌زني و خودنمايي مي‌کنند. اين نوع حضور آن هم در اين مکان مقدس آزردگي خاطر خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را به همراه داشته است. آيا باز هم بايد سکوت کرد؟

پرواضح است که اين وضعيت نشات گرفته از سياست‌هاي دولت در ناديده گرفتن قانون عفاف و حجاب و همچنين عدم برخورد با بي‌حجابي در شهر مي‌باشد.

گفتنی است گلزار شهدا، مامني براي علاقمندان و دلسوزان ارزشهاي انقلاب و اسلام و از قافله عقب‌ماندگان شهادت مي‌باشد، مامني براي آناني که نامهرباني و بي‌مهري‌هاي سياسيون برفرهنگ به ويژه عفاف و حجاب و نيز تاراج عفت و حياي زنان در خيابان بر دلشان عقده شده و قطعات شهدا را بهترين محل براي درد دل با شهدا و جلاي دل مي‌دانند.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو این عکسها بی حجاب ندیدم
.
.
.
ولی واقعا اقدام مشکوکی بود
بچه ها رو به صورت خود جوش جمع کنید کفن بپوشیم با اسپری و چماق و چاقو بریم برای حفظ ارزشها
واقعا سکوت جایز نیست

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم به قول دوستان پوششون که مشکلی نداشت ولی خب بردن سگ تو این اماکن بحث برانگیز هست ولی چند وقت پیش که رفته بودم بهشت زهرا یه بنری نظرمو خیلی جلب کرد که نوشته بود گلزار شهدای بهشت زهرا امسال جزء پربازدید ترین مکانها بوده

میثم1919

عضو جدید
بچه ها رو به صورت خود جوش جمع کنید کفن بپوشیم با اسپری و چماق و چاقو بریم برای حفظ ارزشها
واقعا سکوت جایز نیست
.
.
.
..
این یعنی چی
سکوت جایز نیست
اون موقع که باید چماق تو دستمون میگرفتیم نگرفتیم
الان این کارو بکنیم ؟
تورو خدا سگ به این قشنگی نازی تا حالا دیدین
بعد این بیحجابش کجا بود

kian ahmadi

عضو جدید
واقعا سکوت جایز نیست
.
.
.
..
این یعنی چی
سکوت جایز نیست
اون موقع که باید چماق تو دستمون میگرفتیم نگرفتیم
الان این کارو بکنیم ؟
تورو خدا سگ به این قشنگی نازی تا حالا دیدین
بعد این بیحجابش کجا بود
فكر كنم شما منظور كنايه آميز اون آقا را متوجه نشدي.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این که به همه چیز شک کنید و هر قضیه ای رو بزرگ کنید لذت می برید؟منم با سگ تو اون مکان مخالفم ولی این همه جارو جنجال و عکس و عکاسی نداره.من که فکر می کنم با گرم شدن هوا دوباره دنبال بهونه هستن که اون گشت های ارشاد کذایی رو به جون هر کسی بندازن که خلاف سلیقه اونا لباس رنگی و شاد پوشیده.

آخرین ویرایش:

anjam.vazife

عضو جدید
یه سگ و چند تا دختر بد حجاب این همه ارزششون پایین و در حد نجس بودنه که نمیتون همچین محلی باشن ؟؟؟
متاسفم براتون

anjam.vazife

عضو جدید
حالا بگذریم از اینکه عکس این خانوم بی اجازه گرفته شده و شما استارتر عزیز دارین بدون اجازه یا خواسته ایشون عکس این خانم رو در دید عموم قرار دادین کسی میتونه با خودتون حالا با حجاب کامل این کارو کنه- ممکنه خودش اومده باشه یه مکان عمومی ولی اینکه شما با ین لحن سگ باز اونو اینجا تشریح و مورد تجزیه قرار دادین با تجاوز به حریم خصوصی فرقی نمیکنه

Sarp

مدیر بازنشسته
در صورت عدم اائه منبع معتبر برای پست اول ، تایپیک حذف خواهد شد !

• Like
واکنش ها: sh85

victor3

اخراجی موقت
کاره این دختران سگ باز شرف داره به تحجر و عقب ماندگی بعضی ها .
واقعا برای خودم متاسفم که در کشوری زندگی میکنم که فکر و فرهنگ بخشی از جامعه فسیل و ماقبل تاریخه .

persian golf

عضو جدید
بریم دین و ایمون خودمونو درست کنیم بعد درباره دیگران نظر بدیم. شاید اعتقاد همون به قول شما سگ بازا از ماها خیلی بیشتر باشه.
اسممونو گذاشتیم مسلمون!!!!!!!!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلزار شهدا، مامني براي علاقمندان و دلسوزان ارزشهاي انقلاب و اسلام و از قافله عقب‌ماندگان شهادت مي‌باشد، مامني براي آناني که نامهرباني و بي‌مهري‌هاي سياسيون برفرهنگ به ويژه عفاف و حجاب و نيز تاراج عفت و حياي زنان در خيابان بر دلشان عقده شده و قطعات شهدا را بهترين محل براي درد دل با شهدا و جلاي دل مي‌دانند.
در اقدامي مشکوک برخي زنان بي‌حجاب با سگ در گلزار شهدا به پرسه‌زني مي‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری انصار حزب الله:در پي غفلت مسئولين فرهنگي و نگاه سياسي به مسائل فرهنگي، بيم آن مي‌رود تا آخرين سنگرهاي فرهنگي کشور در تسخير فرهنگ مبتذل غرب درآيد.گلزار شهداي بهشت زهراي تهران منزلگاه بيش از ۳۰ هزار شهيد والامقام دوران انقلاب و دفاع مقدس مي‌باشد که سفارش و تاکيدشان بر حفظ انقلاب و ارزشهاي آن به ويژه حفظ حجاب اسلامي بوده است.

اینک در اين مکان مقدس و در اين سنگر بزرگ فرهنگي، سربازان فرهنگ غرب با ظاهر‌هاي بزک کرده مشاهده شده‌اند؛ آناني که مزار شهدا را با پارک اشتباه گرفته‌اند. مدتي قبل مشاهده شد برخي از دخترکان بي‌حجاب با همراهی وحوش (سگ) در اين مکان مقدس به ويژه قطعات شهدا پرسه‌زني و خودنمايي مي‌کنند. اين نوع حضور آن هم در اين مکان مقدس آزردگي خاطر خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را به همراه داشته است. آيا باز هم بايد سکوت کرد؟

پرواضح است که اين وضعيت نشات گرفته از سياست‌هاي دولت در ناديده گرفتن قانون عفاف و حجاب و همچنين عدم برخورد با بي‌حجابي در شهر مي‌باشد.

گفتنی است گلزار شهدا، مامني براي علاقمندان و دلسوزان ارزشهاي انقلاب و اسلام و از قافله عقب‌ماندگان شهادت مي‌باشد، مامني براي آناني که نامهرباني و بي‌مهري‌هاي سياسيون برفرهنگ به ويژه عفاف و حجاب و نيز تاراج عفت و حياي زنان در خيابان بر دلشان عقده شده و قطعات شهدا را بهترين محل براي درد دل با شهدا و جلاي دل مي‌دانند.
بی حجاب!!!!
کجا اینا بی حجابن
خانوم چرا توهین میکنی!!!
سگ باز چیه!!!
بترس از این تهمت بیجا آخه تو از کجا میدونی سگ بازه!!!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه اصلا لحن خبر رو نمیپسندم..اما اصلا برام قابل درک نیست اون خانوم این مدلی گلزار شهدا چیکار میکنه....................کی ما میخوایم یاد بگیریم رفتارمون...لباسمون....حرف زدنمون و...رو مطابق مکان و زمانی که درش قرار داره بکنیم..........خدا داند!

sepehr2222

اخراجی موقت
من که بی حجاب ندیدم ضمنا از طرف خودتون صحبت کنید نه شهدا باز دمشون گرم رفتن من که نرفتم باید از اونا یاد بگیرم.سگ باز؟؟لطفا به حیوون خدا توهین نکنید مگه سگ چشه؟؟؟؟؟؟؟از خیلی از آدمای این دوره زمونه با وفاتره.شما خلقت خدا رو زیر سوال نبر و تحقیر نکن

victor3

اخراجی موقت
با اینکه اصلا لحن خبر رو نمیپسندم..اما اصلا برام قابل درک نیست اون خانوم این مدلی گلزار شهدا چیکار میکنه....................کی ما میخوایم یاد بگیریم رفتارمون...لباسمون....حرف زدنمون و...رو مطابق مکان و زمانی که درش قرار داره بکنیم..........خدا داند!

ببخشید ایشون چه مدلی بودند ؟؟؟
شما اصلا میدونی گلزار شهدا کجای بهشت زهراست ، اصلا میدونی اونجا چه شکلیه ؟؟؟
من خیلی وقتها با دوستام برای تفریخ میرم اونجا چون مثل پارک میمونه و جای قشنگیه .
حالا اگه مانتوی ایشون کوتاه باشه یا تارهایی از موهاشون بیاد بیرون شهدا به گناه می افتند ؟ :surprised:

کی میشه ما فرهنگمون انقدر بره بالا که ...... خدا داند

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب صبری خدا دارد.............................................................................................................................................................................................................

sepehr2222

اخراجی موقت
شما اصلا میدونی گلزار شهدا کجای بهشت زهراست ، اصلا میدونی اونجا چه شکلی ؟؟؟
من خیلی وقتها با دوستام برای تفریخ میرم اونجا چون مثل پارک میمونه و جای قشنگیه .
حالا اگه مانتوی ایشون کوتاه باشه یا تارهایی از موهاشون بیاد بیرون شهدا به گناه می افتند ؟ :surprised:

واقعا کی ما ...... خدا داند .
نه دیگه ایشون منظورشون فکر کنم اینه که 2 تا تار مو بیرون باشه منه جوون ببینم تحریک میشم و جفتمون دچار گناه میشیم و میریم جهنم.هه خنده داره

persian golf

عضو جدید
توی کتاب شرح حال عارف بزرگ ایرانی ابوالحسن خرقانی خوندم که ایشون گفته بودن سردر خونش این جمله رو بنویسن "هر که بدین سرا در آید نانش دهید و از ایمانش مپرسید، چه(زیرا) آن کس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد"

Sarp

مدیر بازنشسته

حالا هر فرهنگی از بیرون وارد شه لزوما به معنی فرهنگ برتره ؟

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا من تا الان ندیدم کسی با حیوون خونگیش بره بهشت زهرا.....این مدلی من باب این مطلب بود اولا!
ثانیا میدونم اگر چه ساکن تهران نیستم........ببخشید ولی به نظرم بسیار کج سلیقگیه که با اینهمه بوستان و پارک و طبیعت اطراف تهران یکی بره گلزار شهدا تفریح!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من شما رو نمیشناسم اما بچه های قدیمی سایت با من و خط فکریم آشنا هستن....مانتوی ایشو ن یا هر کس دیگه هم اساسا به من ربطی نداره.....اما متاسفم برای جامعمون که هنوز دختر و پسرمون نمیدوننن لباسی که ماله مهمونیه نباید برای پیاده روی بپوشن....نمیدونن مکانی که مال دفن یه سری آدمه مکان تفریح نیست.......(حالا اگر اون مکان مال سربازای این کشور که جونشون واسه خاکشون دادن که دیگه بدتر)
پ .ن:احترام به شهدا صرف نظر از هر نوع خط فکری که داشتن فقط و فقط به دلیل ایثار و مردونگیشون تو روزای سخت این خاکه!امیدوارم درکش راحت باشه براتون!

نه دیگه ایشون منظورشون فکر کنم اینه که 2 تا تار مو بیرون باشه منه جوون ببینم تحریک میشم و جفتمون دچار گناه میشیم و میریم جهنم.هه خنده داره

خیلی خیلی عذر میخوام این حرفو میزنم(هر عملی عکس العملی داره دیگه).............ولی اساسا فک میکنم هر کس کلاهشو بگیره باد نبره خیلی بهتره......ضمن اینکه مسائل به مراتب مهم تر از سرنوشت شما برای من وجود داره که ذهنم با اون درگیر باشه ..متاسفانه یا خوشبختانه اونقدر وقت و روان اضافی ندارم که به گناه کردن یا نکردن شما فک کنم!:smile:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندید بدیدن دیگه

و اما شما.......عزیزم صرفا جهت اطلاع بسیاری از مکانها و رفتارها و......رو دیدم و تجربه کردم.......و اتفاقا چون دیدم و تجربه کردم یاد گرفتم حسرت هر چیزی رو نخورم........:smile:
موفق باشین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.